Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Honda Integra NC700DC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    Arkadaşlar bugün çok sevdiğim scooterımdan ayrıldım. Yeni sahibine hayırlı olmasını diliyorum.

Alçaltma mevzusuyla ilgili birşey söylemek istiyorum.

integramı crosstourerla takas ettim. boyum 170 cm parmak uçları ile kullanıyorum motoru. crosstourerla ilgili alçaltma araştırması yaptım. motosikletin arkasını 2-3 cm alçaltan bir demir değişikliği yapılıyormuş

http://www.lustracing.co.uk/suspension/honda-nc750d-lowering-kits.html

ancak crosstourerda bu değişikliği yapan 2 farklı yazıda motosikletin denge ve yol tutuşu ile ilgili karakterinini aşırı derecede değiştiği ve motosikleti eski haline orjinal parçalarla getirdiğini okudum.

Buna istinaden hondadan bugün

http://www.coxhonda.co.uk/honda-vfr1200x-crosstourer-low-seat-p-3515608.html

parçadan aldım. orjinal alçak sele. 20 mm alçaltıyor.

integra için alçak sele var mı yok mu öğrenmek isterseniz özellikle hasanpaşa mototale uğramanızı tavsiye ederim yedek parçadaki arkadaşlar ilgilenip sistemden bakıyorlar. eğer yoksa orjinal selede alçaltma işini ustaca yapan birileri var araştıurıp bulmanızı tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tracer 900
    Arkadaşlar güncel ortalama yakıt tüketimlerinizi paylaşırmısınız,ben 750d ile şehir içi (işe gidiş-geliş) 10 km lik güzergahta 4,5-5,0 litre arasında kaldım,genelde daha az yaktığına dair yorumlar okumuştum,motor 4.200 km de..

Motosikleti
    benim ev iş arası 10 km. altunizade kızıltoprak arası gidip geliyorum. integrayla tüketimim 4.7 idi. uzun mesafelerde eğimsiz yolda 90-110 sabit hızla 3.5 4.0 arası anlık tüketim görüyordum. şu anda crosstourer kullanıyorum ortalama yakıt tüketimim 8 litre. bazen çayırova gebzeye otoyoldan gidiyorum. oradaki ölçümlerim 5.5 6.0 litre arası. rotayla beraber her motorda %10-%25 arası yakıt tüketimi farkediyor galiba.
    ismail sen bunu beğendi.
    Ride it like you stole it!

Motosikleti
    Tracer 900
    Sürekli Altunizade kızıltoprak arası ben de aynı değeri yakalarım sanırım,bir arıza olduğunu düşünmeye başlamıştım demek normalmiş,yorum için teşekkürler..
    merkezkale bunu beğendi.

mertaydogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Motor için Lityum İon Batarya

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

Integra için arka romörk. Üreticisi İstanbuldaymış. Riderbag

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:10 ----------

Givi arka çamurluk
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    riderbag çok şık gerçekten. ama türkiyede otomobil sürücülerinin alışık olduğu bir tarz değil. allah korusun motorun arkasına akan trafikte romorku farketmeden giriş yapan araçlar tehlike yaratabilir çok dikkat etmek lazım
    GP500-1st bunu beğendi.

Motosikleti
    honda nc700d
    slm,aranıza yeni katıldım. hayalimde olan integrayı aldım.2012 model. yançanta taktırmak istiyorum,givi e41 keyless modelini beğendim ama görsellerde çok kaba duruyor. integraya yan çanta olarak kaç litrelik çanta takmak gerekir, yardımcı olursanız sevinirim.

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    Givi V35 daha çok yakışıyor dostum, 41 lt biraz büyük kaçmakta ama ihtiyaç meselesi

Motosikleti
    honda nc700d
    motorum 2012 15000 km de, üzerinde metzeller lastik var. lastikleri ne kadar sürede ya da kaç kilometrede değiştirmek gerekir acaba?

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    Herkese hayırlı kazasız belasız bir hafta dilerim çok sevdiğim bir abimize aldığımız integraya rodaj yapması bana nasip oldu bursaya niyet edirneye kısmet olan rodaj yolumun fotoğraflarını yüklemeye yeni fırsatım oldu motor hakkında şunu söylemeliyim sym fiddle (9000 km) kullanıcısı olarak ilk kez başka marka ve 750 cc bir motor ile yola çıkacaktım hem heyecan vardı içimde hemde tedirginlik ilk önce ayaklarım yetişirmi diye çok şüphe ettim 1.68 boyum aslında yetişiyor uçlarında (bayiden de ben çıkarmıştım) basıyorum ama trafikte bazen sıkıntı olabilir düşüncesi ortadan kalktı bir günde birbirimize alıştık ısındık toplamda 575 km yol yaptık bana eşlik eden iki arkadaşım daha vardı maxi scooterli performans,konfor ve yakıt çok şaşırttı hepimizi neredeyse rodajda olmasına rağmen benim fiddle ile aynı yakıyor :D çok keyifli bir yolculğun ardından yorulmadan akşam eve döndük çok şükür kazasız belasız sonrasında da kullandım motoru geçen hafta istanbulparka ralli kros şampiyonasını izlemeye gittik eşimle beraber artık onunla alakalıda kafamdan soru işaretleri silindi çünkü eşim binerken dengem bozulurmu gibi sorular vardı aklımda gayet güzel seyahat ettik integra bana artık göz kırpıyor diyebilirim çok keyifli bir motor allah herkesi kazadan beladan korusun herkesede gönlündeki motoru nasip etsin ;)

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Selamlar 34es52 yada 55 ile başlayan diğer 2 rakamı göremedim..bordo renk küçük plakalı integra Tarlabaşı Dolapdere sakızağacı caddesi taraflarında dolaşmakta binen tiplerin o motoru satın alma ihtimali çok çok düşük kafada kask Bile yok hapçı torbacı tayfadan öyle bi motor Çaldıran arkadaş varsa umarım bulur yada bana özel mesaj atabilir.. İyi aksamlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

Selamlar 34es52 yada 55 ile başlayan diğer 2 rakamı göremedim..bordo renk küçük plakalı integra Tarlabaşı Dolapdere sakızağacı caddesi taraflarında dolaşmakta binen tiplerin o motoru satın alma ihtimali çok çok düşük kafada kask Bile yok hapçı torbacı tayfadan öyle bi motor Çaldıran arkadaş varsa umarım bulur yada bana özel mesaj atabilir.. İyi aksamlar..
    mehmetenis bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merhaba;

Motosikletin kullanım kılavuzu konunun ilk mesajına eklenmiştir.

Keyifli Forumlar..

Motosikleti
    PIAGGIO BEVERLY 500 CRUISER
    bende sıfır aldığım integra ile aranıza katıldım arkadaşlar..

Motosikleti
    Alıntı ufuyu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sıfır aldığım integra ile aranıza katıldım arkadaşlar..
    hayırlı olsun allah kazadan beladan korusun güle güle kullanın...

Hoda integranın yüksekliğini 5 cm kadar alçaltma imkanı varmı acaba arkadaşlar beni bu konuda bilgilendirirseniz memnun olurum teşekkürler.

Motosikleti
    bigün bana ait bir integram olduğunda bende yapmak isterim ayaklarım yere tam bassa daha bi güvende hissediyor insan

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı teksasli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoda integranın yüksekliğini 5 cm kadar alçaltma imkanı varmı acaba arkadaşlar beni bu konuda bilgilendirirseniz memnun olurum teşekkürler.
    Aşşağıda verdiğim linkteki satıcı ile mesajlaşınız.Bu satıcıda lowering kit mevcut.

Google'a nc 750 dc integra lowering kit diye aratırsanız herşeyi görebilirsiniz.

http://www.ebay.com/itm/Honda-NC750D-Integra-NC-750-D-Lowering-Kit-2014-Drop-Links-/231168938829

Motoru kullanan arkadaşlarım yakın zamanda almayı düşünüyorum.Boyum 173 her türlü kurtarıyor sıkıntı yok ama yabancı forumlarda insanlar ağırlığında çok şikayetçiler sizce ne durumda ağırlığı çok rahatsızlık verici mi ? Biyere sokarken veya çıkartırken?

İlginize teşekkür ederim

Alıntı ckara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşşağıda verdiğim linkteki satıcı ile mesajlaşınız.Bu satıcıda lowering kit mevcut.

Google'a nc 750 dc integra lowering kit diye aratırsanız herşeyi görebilirsiniz.

http://www.ebay.com/itm/Honda-NC750D...-/231168938829

Motoru kullanan arkadaşlarım yakın zamanda almayı düşünüyorum.Boyum 173 her türlü kurtarıyor sıkıntı yok ama yabancı forumlarda insanlar ağırlığında çok şikayetçiler sizce ne durumda ağırlığı çok rahatsızlık verici mi ? Biyere sokarken veya çıkartırken?
    Ağır bir motorsiklet.Biraz zorluyor açıkçası beni.

Motosikleti
    Honda Integra 700 - Yamaha XMAX 400 - KTM DUKE 390
    Herkese merhaba. 2013 model 1200 Kmde aldğım original 3 çantası ile aranıza katılmış bulunmaktayım.

Benim bir sorum olacak baktım gözden kaçırdım ya da yok bu konu.

Acaba daha iyi bir lastik ne öneririrsizniz. biraz tali yollara girecek olsak. veya varsayalım zaten memleketin yolları kötü. Acemi biriyim fakar pilot lastikler veya orijinal lastikler bence şehir içinde tam bir baş belası. acaba öneriniz var mı ENDURO tarzı lastik için?

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler