Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Honda Integra NC700DC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertaydogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Çok güzel, kazasız belasız. Motor ağır scooter gibi değil durunca yana yatırma dikkat et.
    Birde hızlı, hemen basma motora iyice alışmalısın.
    Sonra Givi öncam vur otobana 200
    Kombine ABS ve Dual Clutch Otomatik Vites olmazsa, olmaz!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Integra NC700DC
    sağol teşekkür ederim , allah hepimize kazasız belasız yolculuk nasip etsin , alışmak için bu gün biraz sürdüm daha plakası nı almadım onun için ortalıklarda dolaşmıyorum.
    motorum rodajı için fazla basmamaya çalıştım , açılsın o zaman düşünürün 200 leri

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Hangi motor ne kadar yakıyor görmek isterseniz
    http://www.yakittuketimi.net/

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:00 ----------

170'e hemen çıkıyor, sonra tabi alt hızlara göre daha yavaşça iki üç ara ara ekrana bakarken bir bakıyon 180. 180 de bazılarında kesici varmış. Ben 180 ide geçtim ama 180 den 190 a gelişi ağırlaştı, 186 dan sonra gösterge tek tek atmaya başladı birazda yokuş aşağı eğim vardı, çeşme otabanında 195'i gördüm. Sonra yavaşladım motor 2300 km de idi. Şimdi 3200 de.

Motosikleti
    Honda Integra NC700DC
    siz çanta aldınızmı ,

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Integraya sele altı kask arıyorsanız Givi nin bumodeli sığıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:09 ----------

Bugün yükselişe orijinal sipriş verdik , 2 tane full set siyah, sende ver 3 yapalım indirim alalım
    Yükseliş Emrah'ı ara servisten aynı fiyattan banada ver 3 set alıcaz dahada indirim yapsın
    Etrafada bir sor istersen sen, önce bir araştırma yap.

Motosikleti
    Honda Integra NC700DC
    fiyatı ne kadar ?

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Burda yazmak olmaz, bence sen etrafta sor, givi kappada sor sonra bende sana fiyat veririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:19 ----------

Dual Clutch Şanzuman
    http://www.youtube.com/watch?v=N35c9ksEKUo
    http://www.youtube.com/watch?v=N35c9ksEKUo" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Motosikleti
    Honda Integra NC700DC
    orjinali almak her zaman daha iyidir , çantaların fiyatını öğrenmek isterim . gerçi biraz ertelemiştim ama iyi bir fiyat olursa bende hemen sipariş verebilirim, ne kadar zamanda geliyormuş.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    enaz 1 enfazla 2 ay dediler

Motosikleti
    Honda Integra NC700DC
    05327209778 fiyatını öğrenebilirmiyim

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    özel mesajına bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:44 ----------

Sadece arka çanta yan çantalar değil, yan taşıyıcı demirler, arka demiri farklı eski o el tutumağı ökülüp yerine uzunu takılıyor, o sonra kapaklara boyalı üst parçalar, ayrıca orijinali orijinal anahtarla açılıyor.
    Bu arada motorun 0-160 ını merak ediyorsan bak video
    http://www.youtube.com/watch?v=qcaFhnFG3qk
    http://www.youtube.com/watch?v=qcaFhnFG3qk" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:09 ----------

Yamaha Tmax 2012 - Honda Integra
    http://www.youtube.com/watch?v=cs3Na66TqAo

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı mertaydogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Zincir eğer yağlanmazsa motor gücünü 15% azalması demektir.
    Otomatik Zincir yağlama aparatları
    http://www.tutorochainoiler.com/inde...duct/view/1/13
    http://www.on-bike.com/products_tommyjack.htm
    DO YOU lubricate your chain as often as you should? A dry chain can waste over 15% of your precious engine power! Manufacturers tell us to do it every 200 miles, but let's face it, what a pain.[COLOR="Silver"]

Bunu bende X için istedim yağlama derdinden kurtulmak adına yalnız, nc700.co.uk ve yanılmıyorsam cbfturkiye.org sitesinde NCx sahipleri araştırmış ve scootoiler sistemin motordaki bir yapı farklılığından dolayı olmadığını belirtmiş. çünkü biri NCx ten önceki motorundakini satarken sökmüş ancak montaj edilememiş.

Bende honda esengül de sordum, abi doğru ama olmaz olmaz değilse de çok kesip biçme yapmak gerekiyor dedi. tam sebep ve nedenini şuan hatırlamıyorum ancak motorun vakum bir şeyiyle alakalıydı sanırım.

Ama eğer siz farklı çalışan bir yağlama sistemi kullanırsanız lütfen burada duyurun hatta NCx/s topic indede duyurun lütfen.

Öncelikle merhabalar. Ankara satışlı ilk Integrayı ben almıştım. Alır almaz da orjinal çanta sipariş etmiştim. ama önce 20-25 gün, sonra yok biz size öyle demedik enaz 2-3 ay diye oyalayınca iptal etmiştim. Kimbilir belki yukarıdaki çantalar benim ısmarladıklarımdır Nisan başı sipariş geçilmişti çünkü.

Ben de arka çanta gözüme artcı için çok rahat olacak diye istemiştim. ama gelmeyince Givi aldım. Givinin yan çantalar aslında bu motorun çizgilerine biraz kalın kaçıyor; motorun arkası oldukça irileşiyor. Çantalar söküldüğünde ise taşıma demirleri çirkin bir görüntü oluşturuyor ama ben mecburdum. Kafa büyük olup XXL - XXXL kask kullanınca 46 litrelik arka çanta bile kask ve montumu anca alıyor içine. 2. kaska yer yok.... Hondanın orjinal çantasını alacaklar ise şunu unutmasınlar; bu çantaların taşıma demirleri için arka grenajlar kesiliyor. Yani ileride motor yenilerken söker yenisine takarım diye düşünmeyin.

Alıntı mertaydogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yükselişe yeni bir siyah gelmişti? Onumu aldın acep?
    Givi çnta fotosuda var yukarda, hepco beckerde yalnız onların linkine tıklarsan başka çanta modelleride var.
    Haftaya Kappa lar geliyor, Integra için, Yükselişmiş bayisi.
    Para varsa orijinal derim çünkü gövde ve üstü boyalı ayrıca sırt dayamağı var, ben arakaya oturdum orijinalin inan honda goldwing arka koltuk gibi rahattı.
    Kappa Givi aynı firma, kappa sadece boyasız genelde ve orta doğuya yolluyorlar kappa markası ile ama fiyat uygun. Kappa givi alırsan ayrıyetten sırt dayamağı var onun, onuda almayı unutma.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Givinin öncam 11 cm ermaxinki ise 15 cam daha uzun!

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Givi çantalar 1800-2000 TL, Orijinal 2800-3000 TL civarı tabi kura agöre değişiyor.
    Genelde Givi 1900 , Orijinal 2800 satıyorlar.
    Yalnız diğerlerinde biryerleri kesiliyormuş ne, orijinalde görüntü bozulmuyor çıkartsanda kolay deniliyor. Orijinal orijinal anahtarla açılıyor v.s.
    Givi 1900 TL ayrıca gövde rengi yok, renksiz mat siyahı fiyatı , orijinalde gövde renk boyalı fiyatıdır.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    skidmarx ında, arka çamurluğu var.

yalnız problem bu "iri" parçaları buraya getirmek.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    1. sayfada baya bir var, chain cover süper alıcam fiyatları geldi paylaşayım buradan.

Good Morning,

It is very easy to install it.

The price for rear hugger is € 65,00, the chain cover costs € 95,00.

The delivery is excluded.

Please let me know if you are interested in order to send you the order confirmation.

Thank you

Best Regards

Ing.Massimiliano Petruzzelli
    Export Manager
    S.P. Pedemontana, Località castel di Sette
    66030-Mozzagrogna (CH) - Italia
    Phone +39 0872 50155 - Fax +39 0872 508847
    Mobile +39 392 0503321
    Skype M.Petruzzelli_Rossocromo
    mpetruzzelli@rossocromo.com
    www.rossocromo.com

Resimleri 1. sayfada var, Rosso diye bulursun yada zincir kapayıcı diye

herkeze meraba,
    ismim selim..integra kullanıcısıyım..şubat fuarında sıpariş edip ikinci parti gelen integralardan aldım..sanırım benim kadar integrayla km yapan yoktur..suan moturum 15000 kmde..herturlu yolda ve hava şartında kullandım..hiç arıza çıkartmadı memnunum..uzun yolda rahat..stabıle yolda berbat..uzerındekı lastıkler eger metzelerse dıkkat edın derım..ıkı ıntegra gurcıstana kadar gıttık..suan motorum satılık..

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Ben stabiledede kullandım rahattı gerçi benim lastik bridgestone çıktı ondanda olabilir.
    Neden satıyorsu sorması ayıptır? 20'ye satıp 2013 mi alma fikri var dermişim?

Motosikleti
    Honda Integra NC700DC
    selim mrb , stabilize yolda ne sıkıntısı yaşadın, benim lastiklerde metzeler

Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu bende X için istedim yağlama derdinden kurtulmak adına yalnız, nc700.co.uk ve yanılmıyorsam cbfturkiye.org sitesinde NCx sahipleri araştırmış ve scootoiler sistemin motordaki bir yapı farklılığından dolayı olmadığını belirtmiş. çünkü biri NCx ten önceki motorundakini satarken sökmüş ancak montaj edilememiş.

Bende honda esengül de sordum, abi doğru ama olmaz olmaz değilse de çok kesip biçme yapmak gerekiyor dedi. tam sebep ve nedenini şuan hatırlamıyorum ancak motorun vakum bir şeyiyle alakalıydı sanırım.

Ama eğer siz farklı çalışan bir yağlama sistemi kullanırsanız lütfen burada duyurun hatta NCx/s topic indede duyurun lütfen.
    NC serilerine klasik vakumla çalışan sistem monte edilemiyor. Tam elektronik sistem alırsanız o uygulanabiliyor...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler