Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Integra NC700DC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

İntegra'nın selesi aldığımdan beri 20km mesafeye giderken oturma bölgemde ağrı, uyuşma rahatsızlık medana getiriyordu. airhawk, jel sele dahil olmak üzere her türlü çözümü denedim maalesef olmadı ve en sonunda praya kıyıp tüm masrafların üzerine birde Shad konfor sele aldım. Artık seleye oturunca toto, "ben rahatsızım" diye bağırmıyor. Merak edenlere tavsiye olunur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    moner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    Alıntı ali gur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İntegra'nın selesi aldığımdan beri 20km mesafeye giderken oturma bölgemde ağrı, uyuşma rahatsızlık medana getiriyordu. airhawk, jel sele dahil olmak üzere her türlü çözümü denedim maalesef olmadı ve en sonunda praya kıyıp tüm masrafların üzerine birde Shad konfor sele aldım. Artık seleye oturunca toto, "ben rahatsızım" diye bağırmıyor. Merak edenlere tavsiye olunur.
    Selam.
    integrada diğer scooterler gibi kalkışta titreme gibi sıkıntılar oluyor mu?

Bana göre titreme yok. Ancak sizin ölçütünüz nedir, denemeniz gerek.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    Alıntı ali gur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana göre titreme yok. Ancak sizin ölçütünüz nedir, denemeniz gerek.
    Titreme olsa anlarsınız.
    Aşırı dur kalklar sırasında motor bir süre sonra kalkarken sanki sizi üstünden atacak gibi titrer.

Böyle bir titremeyi sanırım çin motorları yapar. integra'da hiçbir titreme hissetmiyorum. hatta integra he ne kadar scooter sınıfında gibi görünse de, bir çok scooter kullanan biri olarak bana göre yoldaki sürüş kabiliyeti, ataklığı, sessizliği ve konforu ile ancak touring sınıfı bir motor gibi diyebilirim.

yosemite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X crossrunner
    Ben de yamaha MT125'ten integra 750 ye geçtim. Motorun ağır olması dışında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ağır olması da özellikle yokuşta trafikte kaldığımda korkutuyor mümkün olduğunca manevra yapmamaya çalışıyorum şimdilik. Onun dışında trafikte ve uzun yolda MT125 ten geçmem dolayısıyla yaşanabilecek bir hadise yaşamadım. Bir kere arka freni daha iyi ve ABS çok fark ettiriyor. Eğer çok ufak tefek biri değilseniz ( ben 185 cm 115 kg) zorlanmazsınız.

Alıntı yosemite adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yamaha MT125'ten integra 750 ye geçtim. Motorun ağır olması dışında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ağır olması da özellikle yokuşta trafikte kaldığımda korkutuyor mümkün olduğunca manevra yapmamaya çalışıyorum şimdilik. Onun dışında trafikte ve uzun yolda MT125 ten geçmem dolayısıyla yaşanabilecek bir hadise yaşamadım. Bir kere arka freni daha iyi ve ABS çok fark ettiriyor. Eğer çok ufak tefek biri değilseniz ( ben 185 cm 115 kg) zorlanmazsınız.
    450 kg'lık Goldwing'in ağırlığına alışınca integra kuş gibi, Xmax'ler bisiklet gibi geliyor desem abartmış olmam herhalde.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    İntegrası olanlar gezmekten siteye pek uğramıyorlar sanırım. Paylaşım sayısı çok az.

Motosikleti
    NC 700 Integra 2013
    Merhabalar
    Aku icin tavsiyesi olan var mı acaba? Hondaya sordum ama 490 TL gibi uçuk bir rakam verdiler. Bu arada 2013 Inregram'var, 2013 Nisan trafige cikisli, 2,5 kadar olmus durumda, bu kadar surede akunun bitmesi sanırım normal.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    Selam.

Honda'nın akü fiyatı çok uçukmuş.
    Kuşlu bir akü mü, normal bir aküye göre ekstra özellikleri var mı bilmiyorum ancak piyasada bu rakamın çok daha altına çok kaliteli marka akü bulabilirsin. Ana firmalar bu gibi bazı yedek parçalarda fahiş fiyat talep ediyorlar.

mertaydogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Arkadaşlar arka dişliyi 52 diş yaptım motor manyak oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

Arkadaşlar orijinali 39 diş benim taktığım 41 diş. 52 değil.
    Renthal markası.
    Ön arka oran 2.44 tü 2,56 oldu.
    Yani 195 yapsaydı 195x2,44/2,56=185,5 yapacak ama yokuşta düşmüyor çünkü devir yğkseldi beygiri fazla kullanıp 6dan 5e düşmüyor, yokuşta şişmiyor.
    Viteside azdaha yüksekte attığından araba gibi oldu hele s te muhteşem oldu.
    Serilik süper oldu.

Ankaradan selamlar, 2013 Integram ile bu ikinci senem ve çok memnunum.Yeni bir modele geçmek zamanı geldi mi pek emin değilim yaz kış kullanıyorum,ağır olması yol tutuşunada her mevsimde ve zeminde olumlu yansıyor.Ayrıca bir scooterın yola bu kadar yatabiliyor olması çok garip geliyor.Bi kere adı scooter denmiş diyecek bişii yok yapışmış üstüne Her neyse grup sürüşlerini pek sevmem ama Ankadarada nadiren gördüğüm bu aracı kullanaların kendi aralarında bir organizasyon olursa da sevinerek katılmak isterim.

NC 750S DT'nin en güzel yanı rahat olmasının yanı sıra otomatik vites olması

Arkadaşlar, 2016 yenilenmiş integra alan varmı? Ben led farın görüş alanını merak ediyorum. Halojen ile mukayese edilince sonuç nedir?

Maxi Scooter denince akla gelen tek isim Integra

Motosikleti
    HONDA NC 700 DC İNTEGRA
    Arkadaşlar selam

2013 eylül integram var Yaz kış kullanmama rağmen son 6 ayda akü problemi yaptı. 3 kez şarj oldu . Bu gün market dönüşü motor çalışmadı
    Artık aküyü değiştirecem İnternette akü 297 Serviste 500 tl civarı İnternete güvenilir mi bilemedim

Bu akü problemi sürekli yanan fardan olabilir
    Bunun Led alternatifi var mı acaba
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Peugeot Satelis 250cc
    Merhaba arkadaşlar.

2014 model bir Nc750D alarak bende integralılar kervanına katıldım.

Motorun yabancısı olduğum için bir iki soru sormak istiyorum.
    1- Motor D de giderken özellikle 20 li km lerde seyir halindeyken (ara sokak trafiğinde) zincirden sürekli çat çut tak tuk ses geliyor, gerginliğini kontrol ettiğimde 3.5 cm civarlarında.
    2- Hangi viteste olursa olsun, Devir 3bin lere geldiğinde motor da normalden farklı bir titreşim oluyor, daha üst ve alt devirlerde bu olmuyor. Bu normalmidir?
    3- Özellikle yavaş seyirde ve/veya trafikte inanılmaz ısınıyor. Yağına baktım normal, soğutma suyu eksik değil. Bu normalmidir?

Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim.
    mehmetenis bunu beğendi.

tazmanian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INTEGRA 750D
    ------------

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    http://http://www.sahibinden.com/ila...30374594/detay

Merhabalar hem bu ilan ile ilgili hem de birazdan bakmaya gideceğim nelere dikkat etmem lazım yardımcı olursanız sevinirim.

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Scooter desen kıvrak değil, pratik değil,

Motosiklet desen çok ağır, sürüş dinamiği vasat, dönmüyor virajda ( motorun virajı alabilmek için çok yatması iyi birşey değil) üstüne tünemiş gibi hissettim sürerken. Anlayamadım yapısını

Test sürüşü yapmadan sakın almayın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler