Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Honda Integra NC700DC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertaydogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Daha öncede buradan uyarmıştık, bayiler erken gelin diyor maksat para charge yapmak. Honda Integra kullanma kitapçığında var 12.000 de bir değişiyor ben Yükseliş Hondaya gidiyorum orada mustafa usta var oda 12.000 de bir dedi. Filtrede 24.000 de bir. Orijinal kitapçığınada bakabilrisin.

Bak Türkçe orijinal Hondanın motorla verdiği kitapçığada bakabilirsin. Tabi bu sadece Integra için geçerli...
    Bu arada İngilizceden Türkçeye bile çevirememiş öküzler. L: Yağla C: Temizle olucak.

http://img189.imageshack.us/img189/3...2105580127.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Bu arada 1 yılda bir yağ değişimi yapılmak zorunda. Yani 1 yılda 12.000 km yapmadıysanız, 6.000 de olsa 1 yıl dolduysa gene yağı değişecektir. Yağ değişimi sonrası gene 12.000 be 1 yıl sıfırlanıyor yani 1 yıl boyunca yağ değişimi yok, 1 yıl içinde 12.000 bulduğunuzda değiştiriyorsunuz.
    modoxy ve ferhatugur bunu beğendiler.
    Kombine ABS ve Dual Clutch Otomatik Vites olmazsa, olmaz!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Başka bir bilgi vereyim. Motorlarda ön can genelde Akriliktir yani Plexi Glass. Hondanın orijinal ön camı Poly carbone dur. yanında PC yazar.
    Touring cam aldım oda Plexi Galss olması gerek. PC ise daha dayanıklıdır. Bunun için bir video koyuyorum farkı görün.

http://www.youtube.com/watch?v=Hsls5ZPCUnE

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba. Forumdan TheArcheus nickli arkadaşımız NC için arka çamurluk(hugger) üretebileceğini söyledi. Ben de bunun üzerine özel mesaj yoluyla kendisiyle iletişime geçtim. Neticede 80 lira gibi bir fiyata yapacağını söyledi. Ama birden fazla sipariş alırsam yaparım dedi. Arkadaşlar 80 liranın gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Gözüme de gayet iyi göründü. Bizim maşaya baktım da, maşada delik varmış. Dolayısıyla montaj yaparken herhangi bir zarar vermeyeceğiz motora. Ya da başka bir işlem yapmayacağız. Görüşlerinizi alabilir miyim? İsteyenler buraya adlarını yazsınlar, arkadaşla kesin iletişime geçip topluca yaptıralım. Kendisi Ankara'da olduğundan kargo yoluyla gönderecek. Ben maşanın ve amortisörün olduğu yeri detaylı şekilde fotoğrafladım. Ona göndereceğim. Hadi bakalım kimler onay veriyor..

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-[diy-do-it-yourself]/111142-mono-kapak-ve-hugger-calismalarimizin-sonucu.html

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Arkadaşlar İzmir Motosiklet Kulubü İZMOK ile bir gezi diye bir mesajımda yazmıştım, o kulüpten bugün itibari ile aday üyeliğime son verme kararı aldım. Okuyan sonra üye müye zanneder, alakam yoktur.

modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Forumdan TheArcheus nickli arkadaşımız NC için arka çamurluk(hugger) üretebileceğini söyledi. Ben de bunun üzerine özel mesaj yoluyla kendisiyle iletişime geçtim. Neticede 80 lira gibi bir fiyata yapacağını söyledi. Ama birden fazla sipariş alırsam yaparım dedi. Arkadaşlar 80 liranın gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Gözüme de gayet iyi göründü. Bizim maşaya baktım da, maşada delik varmış. Dolayısıyla montaj yaparken herhangi bir zarar vermeyeceğiz motora. Ya da başka bir işlem yapmayacağız. Görüşlerinizi alabilir miyim? İsteyenler buraya adlarını yazsınlar, arkadaşla kesin iletişime geçip topluca yaptıralım. Kendisi Ankara'da olduğundan kargo yoluyla gönderecek. Ben maşanın ve amortisörün olduğu yeri detaylı şekilde fotoğrafladım. Ona göndereceğim. Hadi bakalım kimler onay veriyor..

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-[diy-do-it-yourself]/111142-mono-kapak-ve-hugger-calismalarimizin-sonucu.html
    Ben de alabilirim.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Arkadaşlar Facebookta motor gurubu kurdum.
    Şimdiden 4 integra olduk ama diğer motorlarıda ekliyorum.
    İzmir dışındakilerde ekliyebilir yada oradan beraber sürüş çağrısı yapabiliriz.
    http://www.facebook.com/groups/485741871468159/
    Serbest Kulüp para mara yok, herşey serbest, siyaset yasak.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Arkadaşlar Integranın arka balatası bitti, km ise 9000 de. Fazla kullanıyorum arka freni bekliyordum böyle birşey.
    Yükselişe gittim makinadan baktık balata 220 TL +işçilik.
    Hondanın bir modelinin balatası aynen bizede uyuyor, onu taktık canavar gibi oldu, 120 TL idi sanırım.
    Haberiniz olsun yada İzmirdeyseniz Yükselişe götürün aracınızı.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Geçen pazar Ahmetbeyli virajlarındaydım..
    modoxy bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Alıntı mertaydogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Integranın arka balatası bitti, km ise 9000 de. Fazla kullanıyorum arka freni bekliyordum böyle birşey.
    Yükselişe gittim makinadan baktık balata 220 TL +işçilik.
    Hondanın bir modelinin balatası aynen bizede uyuyor, onu taktık canavar gibi oldu, 120 TL idi sanırım.
    Haberiniz olsun yada İzmirdeyseniz Yükselişe götürün aracınızı.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.wemoto.com/bikes/honda/integra/12/

HH type olanından alın. Ön arka kargo dahil 140 liraya 4 gün içinde geliyor. Ben de arka balatayı 8000 de değiştirdim. 4000 km oldu çok memnunum. Yakında ön balatayı da değiştireceğim.

Motosikleti
    Honda st1300 Paneuropan-Yamaha Xmax 250
    Herkese selam, arkadaşlar motorumdan genel anlamda memnun olmama rağmen satıyorum ilgilenen varsa aşağıdaki linkten bakabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1649150/detay/

Satmamın sebebi daha önce 4 silindir ve 1300cc.lik bir makinada alışmış olduğum yüksek hızlardan dolayıdır,maalesef integra beni bu yüzden tatmin etmedi,bunun haricinde 4-4lük bir makina ancak ben gazı çevirdiğim anda 200 km.hızlara çok çabuk ulaşabilecek bir makina alacağım.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Haklısın Ahmet abi, 200'e çabuk gelse iyi olurdu. Bugün hava filtresi ile denedim
    DNA Hava filtresi + Tayyim egzos + Castrol 10w40 yağ hafif yokuş yukarı yol (üçkuyulardan çeşme otabanı girişine o yolda giderken hafif yokuş orası) 175 yaptı ama rüzgarda vardı. Bir arada 170'e kadar düştü ama topladı 175'i. bu günlerde hava rüzgarlı ve yağmurlu ondan tam deneyemiyorum. Ama şöyle hemen 200'e çıksa iyi olurdu harbiden. Ben motorumdan menunum ondan devam diyorum ama yakında chip tuning çıkıcakmış, çıkınca onuda deneyeceğim.
    Egzos + Hava filtresi etkiledi yalnız. 140-170 hızlanması çok güzel oldu.

Motosikleti
    Sen daha iyi bilirsin acak chip tuning ler son hızı etkilemiyor sadece motorun kendi son hızına çabuk çıkmasını sağlıyorki oda benim istediğim hızları kapsamıyor,bunun haricinde gerçekten güzel ve kullanışlı bir motor keşke beygir gücü şöyle 75 falan olsaydı tadından yenmezdi, ama o zamanda işte yakıt sarfiyatı yükselecekti, herhalde onu düşündüler iddialı olabilmek için.

Motosikleti
    integramı sattım,BMW R1200RT aldım,paylaşım için herkese teşekkürler.

Motosikleti
    BMW R1200RT maalesef pert çıktı bende de hiç şans yok,kavga döğüş iade ettim paramı geri aldım
    Bugün tekrar eski motoruma dönüş yaptım ve Honda st1300 Paneuropan aldım, şehir içinde kullanmak içinde 2012 model yamaha xmax250 aldım,artık scotter'a bir anlamda geri dönüş yaptım.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Vay Ahmet abi başına neler gelmiş, geçmiş olsun. Ne şans harbidende yahu. Yahu boşa masra yaptın. 2 motor v.s. Integra iki işide idare ediyordu, şehir içinde ve dışında daima aynı motora binmek sürüşüde kolaylaştırıyordu. Bana kalırsa daha sonra tekrar Integraya geri döniceksin gibi geliyor.

Motosikleti
    Sağol Mert benim için integra defteri kapandı.Panın yerini hiçbirşey tutmuyor pandan sonra 5 motor değiştirdim hiçbirinde aynı keyfi alamadım benim için sürat yapması ve konforlu olması daha önemliymiş onu anladım.Şehir içinde ise xmax250 beni tatmin etti 250 lik olmasına rağmen 150 km.hızı çok rahat görüyor üstelik yakıtıda çok az yakıyor.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Arkadaşlar ebayden backoff light cihazı aldım hemen 5 dakkada kuruluyor bakın nasıl oldu.

http://youtu.be/uPT3eJUpbpk
    modoxy ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Ayrıca PA System Taktım...
    Ve havalı korna

http://youtu.be/43sKM6qundU
    modoxy ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Shark Audio kurulu hali
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler