Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Zenon vs yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar Hyosung GT250R ile sıkıntı yaşayan oldumu hiç ?

lostrider10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250r
    Arkadaş lar gtr250 mi satmış bulunmakta yim darısı gv 650 ye diyorum. Esen kalın

Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaslar antalyada oturuyorum 10.000 butcrm var antalyada hoysung gtr 250 yeni kasa olarak.0 var hep sizce linkteki.motor gidip.almaya degermi yada 0 bajaj pulsar rs 200 mu almak daha mantikli boy 1.86 r25 kullandim daha once

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93601832/detay

Motosikleti
    şuan için yok
    Merhabalar bi araba alıcaktım nakit param olmadığı için alamadım tutupta bir tofaşa binicek bir insanda değilim o yüzden tekrar motora yöneldim ilk olarak düzen bir gelirim var 1300 vade farksız taksit yapanlara yöneldim hyosung gt250r 2015 buldum tabi param bukadarına yetebilir en fazla ama merak ettigim bunların yeni kasaları değişicek diyorlar ama dahada bulamadım gd250rdanmı bahsedildi acaba?

benim egzoz borusu değişmesi gerekiyor fiyatlara baktım hyosungsource'den 350 tl falan yokmudur bunun daha ucuzu?

Motosikleti
    Hyosung gt 250r
    İyi günler abilerim KAYSERİde hyosung kullanıcıları. kayseride bildiğiniz hyosungdan iyi anlıyor dediğiniz bi usta varmı bana tavsiye edeceğiniz ?

Red_Whiskers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Road King Classic
    Alıntı yyyasinnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler abilerim KAYSERİde hyosung kullanıcıları. kayseride bildiğiniz hyosungdan iyi anlıyor dediğiniz bi usta varmı bana tavsiye edeceğiniz ?
    Orhan Polat'a baktir Hyosung'un eski yetkili servisi ama işin elektronik parçaya kaldıysa parça temininde zorlanabilirsiniz

Motosikleti
    Hyosung gt 250r
    Abicim saolasın şuan için elektronik bi sorun yok motorda mekanik bi sorun var. Ses geliyordu başka bi ustaya sordum sadece sesini dinledi ve eksantrik zinciri gevşemiş o değişecek 500 lira masrafı var dedi bende hyodan anlayan bi ustaya göstermekte fayda olacağını düşündüm. Tekrar teşekkür ederim ilk iş orhan ustaya bi göstermek olacak

SewenOne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Merhaba 2013 model GT250R kullanıyorum Konyada bu motor konusunda tecrübeli servis varmı acaba ? Daha önce bu motoru sökmemiş servisler malesef içine ediyor motorun o yüzden Konyada varmı bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

dundeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r Aprilla rs4 125 4t
    arkadaşlar dün gt 250r mı aldım 2013 model 12800 kmde fakat bügün 2 sorunum var birincisi sabah motoru çalıştırdım markete gittim sonra motoru tekrar çalıştırmaya çalışınca yaklaşık 5 dk kontağı aç kapa yaparak marşa bastım en sonunda çalıştı yani bi türlü marş almadı birde şehir içinde gazda bi sorun var kendı kendıne gaz veriyor lütfen yardımcı olun

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    marş basmaması aküden bujiden olabilir.aküyü ölçtür bujilerine baktır. marş basarken göstergedeki ışıklar kararıyormu? eğer öyleyse akün bitikdir.vurdurarak çalıştırma.kendi kendine devirin yükselmesi rölanti sensöründen yada buji pipolarındaki çatlaklardan olabilir..almadan bir ustaya baktırabilseydin keşke.bunlara bir bak olmadı video çekip koysan daha kolay anlaşılır.facedeki hyosung gurubunada yaz.ufak tefek aksaklıklar olur moralini bozma.ayaklık sensörü aktifmi motorda o bozulmuşsa oda yapar marşa basarken devriyajı manetini çekiyorsun değilmi.?
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

dundeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r Aprilla rs4 125 4t
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marş basmaması aküden bujiden olabilir.aküyü ölçtür bujilerine baktır. marş basarken göstergedeki ışıklar kararıyormu? eğer öyleyse akün bitikdir.vurdurarak çalıştırma.kendi kendine devirin yükselmesi rölanti sensöründen yada buji pipolarındaki çatlaklardan olabilir..almadan bir ustaya baktırabilseydin keşke.bunlara bir bak olmadı video çekip koysan daha kolay anlaşılır.facedeki hyosung gurubunada yaz.ufak tefek aksaklıklar olur moralini bozma.ayaklık sensörü aktifmi motorda o bozulmuşsa oda yapar marşa basarken devriyajı manetini çekiyorsun değilmi.?
    ayaklık kapatıyorum zaten debriyaj manatinide çekiyorum usta dün araştırdımda sorun galiba bujilerin fazla ısınmasından yapıyor çünkü ben sabah ilk marş basınca hemen alıyo fakat motoru kullanım stop edim sonra tekrar sıcakken çalıştırmaya kalkınca marş zor alıyo 5 dk uğraştırıo yapmam gereken şimdi nedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:25 ----------

[IMG][/IMG]

ilk resimler

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Arkadaşlar 2013 17300 km de olan motorumu sağlık sebeplerinden satıyorum 1.500 tl vererek ağır bakımları yapıldı. Yaş 40 belimde ağrılar var. Motoru kullanamıyorum ev iş kullandım. Bursadan yazıyorum yabancıya gitmesin. İlk buraya yazıyorum. Düşmesi kalkmasi yok sadece 1 ayna arabaların arasindan gecerken kirildi cbf aynasi takildi 1.sahibiyim ve 4.motorum. çok memnunum ama binemiyorum. Arkadasa dosta gitsin. Cevremede soyledim acelem yok fiyat tekliflerini alalim. Herkese iyi hafta sonlari. Sahibinden.com a da koyacam 1 hafta sonra.servis bakimlidir. Disarda herhang bir ustaya gitmemistir. Muayene yeni yapildi 2018 mayisa kadar. Debriyaj balatalari gaz teli debriyaj deli bujiler fren balatalari farlar beyaz led. Zincir en kalitelisinden did 500 tl ye takdirdim performans egzos var. Orjinalide verilecektir. Fiyat tekliflerini bekliyorum. Ben fiyat koymucam. Hakkini verin yeter. Maliminda devamli arkasindayim. Yalan dolan yok cunku ben ALLAH tan korkan bir müslümanım. Tam anlamiyla durust olmaya calisiyorum. Kronik buji piposu harici bisey olmadi. Tam sezona hazir halde verecem. ALLAH 'a emanet olun hayırlı ramazanlar.ALLAH gönlünüze göre versin. Hayırlı ise dualarınız kabul olsun.

mikail19o5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200NS
    tek kötü yanı on farları(tasarım olarak)..Yav şu farı çift olarak yan yana yapsa aşık olacam motorada bu nedir bu nasıl fardır böyle..o kafa hiç olmamış..soğudum motordan sırf bu yüzden

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Arkadaşlar 0 hyosung gt250r almak istiyorum. Kredi kartıyla alıcam o yüzden ikinci el alamam. Mersinde yaşıyorum. Hyosung bayisine gidip bakiyim dedim. Ama hyosung bayisi mondiale dönmüş. Antalyada satan yerler var almak sorun değil ama nerede bakımını yaptırıcam bunun? Garantisi neresi olacak? Parça sıkıntısı olacak mı? Ve en önemlisi test motoru bulamıyorum. İlk defa bu tarz motor kullanacağım için test etmeden almak istemiyorum. Tecrübeli arkadaşlar yol gösterirse sevinirim.

Motosikleti
    Hyosung gd250n
    S.a. Arkadaşlar motorum Hyosung gd250n ama belki sizde yardımcı olursunuz bu aralar bahtsız bedevi gibiyim her şey beni buluyor ama size motorumla alakalı olanı anlatıcam ve yardım istiycem en başından anlatıyorum biraz uzun olacak ama doğru yorum yapmanıza yardımı olur 4-5 gün önce motoruma bi komple bakım yapayım dedim ön arka fren balataları motul yağ ve yağ filtresi ni aldım arka balatayı değiştirdim önü söktüm baya vardı yani yarım bile olmamış bende balata spreyi ile temizleyip geri taktım yağı ve yağ filtresini değiştirdim ama filtre üzerinden çıkandan değil başka bi markanın filtresi ama yerine tam uyumlu hava filtresinede bi bakıyım dedim açtım tertemiz daha ama çok bilmiş bir abimiz balata spreyi ile temizlenir sık biraz dedi bende salak gibi sıktım sonrasında motor gaz yememeğe ve stop etmeye başladı bugün orjinal hava filtresini uzun uğraşlar sonucu buldum ve taktım 7-8 km normale döndü ama sonra yine teklemeye başladı ilk gazı açarken boğuluyor gibi oluyor yüksek devirde fazla belli olmuyor ama yavaşlamaya korkuyorum ve motor aşırı ısınıyor sanki. ben motorumun stop ettikten sonra fanının çalıştığını ilk kez gördüm 7-8 sn sonra fan kapanıyor ve yağı koyduğumuz tarafa el değdirenşyorum neredeyse ateş gibi oluyor ltf yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba gv/gt250 lerin balatalari (debriyaj) gv650 lerle ortakmidir?

elessarsst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R (2014)
    Dostlar selam,

Kontağı açar açmaz 10 saniye kadar tiz bir ses geliyor sonra kesiliyor. Daha önce duymadığım bir ses. (Enjeksiyon sesi değil. Enjeksiyonu açmadan geliyor) Nedir bilen var mı?

AyKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Merhaba, gt250r ile gv250nin ön amortisör keçesi aynı mı? Araştırmalarımda gvnin amortisör keçe ölçülerini 35*48*11olarak buldum. Ama Hiçbir yerde bu parçaya ulaşamıyorum.

Sağ amortisörden ses gelmeye başladı, yağ lekelerini de görebiliyorum.

Nerden ne şekilde temin edebilirim. Yardımcı olacak, yol gösterecrk birileri varsa çok sevinirim.

Gv250 konu başlığı burası kadar aktif değil.

Cevap verenlere şimdiden cok teşekkür ederim! Bu arada Bursa'dan yazıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler