Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    caucasian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    Alıntı eup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşadığın şehir büyükse ve yoğun trafikse siyah alma yazın depo yanıyo

yazın şehir içinde deponun sıcaklığı değilde motorun sıcaklığı beni benden alıyo :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaradayım kapalı garaj var.İş yerindeykende gölgeye koyarım.
    Ben hafta içi her gün çankırı caddesi, ulus sıhhıye güzergahı işe gidiyorum aksamda aynı güzergah eve dönüş.. yaklaşık yarım saat sürüyor dur kalk vesaire, yarım saatten sonra motor sıcaklığı epey etkilemeye başlıyor.. atıyorum 1 saat şehir içinde kullansan ızdırap olmaya başlıyor sıcaklık..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dluizo4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar depodan sızıntı var sanırım fotoda boyanın döküldüğü yerlerden kaçırıyor ne yapabilirim?

bir de emin olamadığım için soruyorum, kapağın çevresindeki halkayla depo arasında boşluk var. bu boşluk normal mi?

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    http://sahibinden.com/213221933 s.a arkadaşlar motosikletim satılıktır mekanik ve görsel yönden çok iyidir hiç bi sıkıntısı yok her türlü kefilim ilgilenen olursa

Merhaba arkadaşlar gt250r nin 2008 modellerinin fiyatı 6000tl 6500tl civarı sizce alınır mı? Alınırsa ağır masraf çıkarır mı? Ve 100km ye ne kadar yakar?

arkadaşlar merhaba,

2006 model 250 GT comet sahibiyim.Çukurlardan geçerken arka lastiğim çamurluğun içine sürtüyor.
    Sanırım amortisörü patladı.(ustamda öyle dedi)
    Orjinali bildiğiniz üzere çok pahalı(500 TL civarı).Bir forumda Mondial 150 ut cross'un uyduğunu okudum doğru mudur alıp takabilirmiyim?
    Mondialin ki 150-200 TL civarı geziyor.Tamirinin de çok sağlıklı olmadığını söylüyorlar.
    Ne önerirsiniz,yardımcı olurmusunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Maslak oto sanayide Namiştain diye bir yer buldum amortisörcü.
    Oraya gidip göstermeyi ve yaptırmayı düşünüyorum,sağlıklı olur mu?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı ermood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,

2006 model 250 GT comet sahibiyim.Çukurlardan geçerken arka lastiğim çamurluğun içine sürtüyor.
    Sanırım amortisörü patladı.(ustamda öyle dedi)
    Orjinali bildiğiniz üzere çok pahalı(500 TL civarı).Bir forumda Mondial 150 ut cross'un uyduğunu okudum doğru mudur alıp takabilirmiyim?
    Mondialin ki 150-200 TL civarı geziyor.Tamirinin de çok sağlıklı olmadığını söylüyorlar.
    Ne önerirsiniz,yardımcı olurmusunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Maslak oto sanayide Namiştain diye bir yer buldum amortisörcü.
    Oraya gidip göstermeyi ve yaptırmayı düşünüyorum,sağlıklı olur mu?
    Sağlıklı olmaz.
    Tip olarak tamir edilebilir bir amortisör değil.Yaptıranlar kaya gibi sert olduğunu söylüyor ve kısa süre sonra yeniden patlıyor.

Cross motorun amortisörü yumuşaktır ve boyu uzundur, çalışma aralığı çok daha fazladır. Uymasına imkan vermiyorum açıkcası.
    Birde gt 250 o motora göre ağırdır muhtemelen. Yani o amortisör imkanı yok olmaz cadde motoruna.

Tavsiyem para ayarlayıp GT650 amortisörü alman. Daha güçlü ve sert. bir daha patlama olayı yaşamazsın
    ver gazı... ver çoşkuyu

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    2013 model 6700 km deyim arkadaşlar 7. ayda garantisi bitiyor 7000 7500 bakımına yaklaşıyorum ama serviste yaptırmak istemiyorum zaten garantisi bitiyor,
    neler yapılıyor bu bakımda bilgisi olan varmı

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Alıntı mtnsyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model 6700 km deyim arkadaşlar 7. ayda garantisi bitiyor 7000 7500 bakımına yaklaşıyorum ama serviste yaptırmak istemiyorum zaten garantisi bitiyor,
    neler yapılıyor bu bakımda bilgisi olan varmı
    190 tl masrafı olur
    motor yağı 50
    Yağ Filtresi 20
    Arka fren balatası 40
    İşçilik 80

işçiliği çık 110 TL ye işi halledersin.

tekrar merhaba,

şişli hyosung yedek parçacısıyla görüştüm elinde kazalı bir motordan sökülme varmış 350 TL
    yenisi 650 TL diyor ne önerirsiniz?
    yardımcı olursanız sevinirim...

caucasian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    Yanlış hatırlamıyorsam 130 lira gibi bir rakam tutmuştu 4.44te, motor sezonu olduğunu düşünürsek 1-2 ayda kullanacaksın motoru ne olur ne olmaz az bir zaman değil bence serviste yaptır kardeşim. belki ben biraz garanticiyim ama Allah korusun 10-20 gün kala bişe olur canın sıkılır..

herkese selam istanbul kadıköyde motosiklet malzemeleri satan baya bir dükkan olduğunu okudum bi yerlerde fakat tam olarak kadıköyün nersinde bilen var mıdır? mont ayakkabı tech90 gibi ürünler almak için gitmeyi planlıyorum. ankarada malum 2-3 tane dükkan var ne çeşit var ne beden ölçü var tam rezillik. En azından istanbulda bu ürünleri satan dükkanların yoğun bulunduğu bir yer varsa önceden belirleyip gidip almayı düşünüyorum.
    ek olarak ayakkabı önerisi olan var mıdır veya tech90 hangi modeli iyidir kullanan varsa öneri verebilirseniz çok sevinirimim

Motosikleti
    Yamaha YZF 125R
    Oncelıkle herkese sımdıden vereceklerı bılgıler ıcın tesekkur ederım

GT 250 R motorumu bır ustaya gostermek ıstıyorum grenajları sallanıyo sıkılastırması saglamlastırması ıcın ama hyosungdan anlayan usta bulmak zor Istanbul Avrupa yakasında tanıdıgınız ıyı usta varmı (Durust) ?

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Deniz Alp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelıkle herkese sımdıden vereceklerı bılgıler ıcın tesekkur ederım

GT 250 R motorumu bır ustaya gostermek ıstıyorum grenajları sallanıyo sıkılastırması saglamlastırması ıcın ama hyosungdan anlayan usta bulmak zor Istanbul Avrupa yakasında tanıdıgınız ıyı usta varmı (Durust) ?

al eline alyan takımını gevşeyen vidaları sen sık deniz ne gerek var usta aramaya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Alıntı eup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam istanbul kadıköyde motosiklet malzemeleri satan baya bir dükkan olduğunu okudum bi yerlerde fakat tam olarak kadıköyün nersinde bilen var mıdır? mont ayakkabı tech90 gibi ürünler almak için gitmeyi planlıyorum. ankarada malum 2-3 tane dükkan var ne çeşit var ne beden ölçü var tam rezillik. En azından istanbulda bu ürünleri satan dükkanların yoğun bulunduğu bir yer varsa önceden belirleyip gidip almayı düşünüyorum.
    ek olarak ayakkabı önerisi olan var mıdır veya tech90 hangi modeli iyidir kullanan varsa öneri verebilirseniz çok sevinirimim
    kadıköyde hasanpaşada bahsettigin mağzalar. istanbulu nekadar biliyorsun bilemedigim için tam tarif edemem belki ama al sana google kordinatları
    https://www.google.com/maps/place/40%C2%B059'32.0%22N+29%C2%B002'30.1%22E/@40.9920713,29.0419455,18z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x0

Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al eline alyan takımını gevşeyen vidaları sen sık deniz ne gerek var usta aramaya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

kadıköyde hasanpaşada bahsettigin mağzalar. istanbulu nekadar biliyorsun bilemedigim için tam tarif edemem belki ama al sana google kordinatları
    https://www.google.com/maps/place/40%C2%B059'32.0%22N+29%C2%B002'30.1%22E/@40.9920713,29.0419455,18z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x0

Hocam süper oldu bu istanbulu pek bilmiyorum, bu koordinatlar doğrultusunda giderim çok makbule geçti eyvallah. Bu arada uzun yol için kevlar pantolon mu iyidir yoksa text bir pantolon mu iyidir. Rüzgar yedikçe romatizma yorgunluk vs. gibi durumlar olmasın.

ACİLL YARDIM

MRB ARKADASLAR BENDE GT 250 R VAR 2011 MODEL AKUDEN DOLAYI BEYİN ARIZALANDI 2. EL YADA TAMİR İMKANI VARMI BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİMN TES BEYİN DELPHI MARKA

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Selamun Aleykum Herkeze iyi günler iyi hafta sonlari dilerim

2009-2012 yillari arasinda 40 bin km ybr tecrubesinden sonra dün itibari ile motorsikletsizlige dayanamayarak 2011 beyaz gt 250 r almiş bulunmaktayim.

hesaplamalarima gore 170 km de 22 liralik yakit yaktim uzun yolda yavas ta degildim..bu kadar az yakmasi acikcasi beni cok sasirtti.Sizde de bu kadar azmidir acaba ?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hesaplamanızın yanlış olması muhtemel. 90-100 cicarı uzun yolda 3,5 litre benzin yakıyor. Sizin hesabınızla 2.7 gibi yakmış, é yavaş da değildim diyorsunuz.

KoLesT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R (2013) Bajaj Pulsar 200NS (2014)
    Merhaba arkadaşlar, abiler, kardeşler şuan RKS Titanic 150 kullanıyorum yanına bir tane Hyosung Gt 250r almak istiyorum 2012 ve üstü olcak bütcem 8500-9000 tl arası ancak merak ettiğim kronik bir sorunu var mı servisi nerededir kim bakar hiç bir bilgim yok. Aklımda cbr 250r da var ama şekli şemali pek hoşuma gitmiyor, servisi olsun yedek parçası olsun sıkıntısı olmaz ama sevmediğim motora da binmek istemiyorum. 2012 ve üstü 15-20 bin km olanlar alınır mı acaba ? Motoru sakin kullanan efendi biriyim yaklaşık 4 buçuk yıl kuryelik yaptım ortalama 150 bin km karda kışta sıcakta yol yapmışımdır. Diyeceğim o ki ilerde üzer mi beni. Belki şimdi kızacaksınız git forumu araştır baştan aşağı oku diyeceksiniz ama kızmayın lütfen bende sizin aranıza katılmak istiyorum Ha bu arada unutmadın aklımda tarzı tamamen farklı olan Pulsar 200ns de var kafam çok karışık

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung için kısa farlara Xenon var elimde. İhtiyacı olan iletişime geçebilir

arkadaşlar bana ön sag grenaj la camurluk lazım nerden temin edebilirim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler