Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmet tiger tiger en uygunu o seside güzel bak
    Dostum 500 küsür lira oda yahu, benim arabanın egzozu komple 300lira

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 500 küsür lira oda yahu, benim arabanın egzozu komple 300lira
    Masrafa gerek yok yedek parcacilarda cikma 100 200 TL bulunuyor ben daha önce öyle almistim

Motosikleti
    Hyosung Gt250R 2014
    ooooo Allah kaza bela vermesin :D En kısa zamanda bekliyorum seni :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Malesef kaza yaptım bu gün adam ters yönden üzerime çıkıyordu motoru sağa yatırdım :( Arkadaşlar arka frenin olduğu platform ortadan kırıldı nasıl teymin edebilirim bilgisi olan varmı ?

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı ADV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooooo Allah kaza bela vermesin :D En kısa zamanda bekliyorum seni :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Malesef kaza yaptım bu gün adam ters yönden üzerime çıkıyordu motoru sağa yatırdım :( Arkadaşlar arka frenin olduğu platform ortadan kırıldı nasıl teymin edebilirim bilgisi olan varmı ?
    Geçmiş olsun. Buradan sipariş verince 3-4 günde geliyor. https://satis.kuralkan.com.tr/ypproduct.aspx

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Arkadaşlar merhaba, debriyajla ilgili bir sorunum var. Debriyajı sıkıyorum ama motor rölantidr olmasına rağmen gaz yiyor ilerliyor. Debriyaj telin kopmaya başlamış dediler siz ne dersiniz? Debriyaj telini nerden temin edebilirim?

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı eup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun ABS müthiç bişey. İnşallah 2 sene sonra AB'den dolayı Türkiye'de de ABSsiz motosiklet olmayacak.
    Amatör.

Fren yapmayı öğren.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amatör.

Fren yapmayı öğren.
    Hani belki şaka yollu söyledin ama ABS'nin görevi olağan üstü durumlarda frenlemeyi ayarlamak. Olağanüstü durumlarda fren gurusu olsan durumu toparlayamazsın... Islak yolda yap bakalım çok iyi bildiğin frenlemeyi kaymaya başladıktan sonra ne yapabileceksin. Arada ince bir çizgi var, ABS aletin daha çabuk ve kısa mesafede durmasına veya daha iyi frenleme yapmasına yaramıyor. ESP-VSC-TCS vs. sistemler gibi müdahalede yetersiz kalacağın durumlarda hayat kurtarıyor. Motosiklet dünyasının çok bilinen siması Barkın Aksoy ABS'ye mesafeli duruyor bazı noktalarda haklı olarak, tabi eskiden gelen bir alışkanlık gereği dedelerimizin ben yeni arabaları kullanamıyorum eski seviyorum düşüncesi de var fakat onun anlatmak istediği ''Düzgün çalışan ABS istiyorum!'' ''Düzgün çalışan ABS teknolojisine karşı değilim''dir. Millet de nereden çıkartıyorsa Barkın Aksoy'un ABS'nin işe yaramaz bir teknoloji olduğunu düşündüğünü düşünüp bunu örnek alarak ABS hikaye frenlemeyi öğren tarzı bir yaklaşımda bulunuyor.

Frenleyemeyen adamı ABS kurtarır en başta, ABS'siz alette fren beceremeyen adam kendini yerde bulur.. ABS'li de de düşer belki ama en azından bir kurtarıcı işlevi görüyor. Teknolojiye mesafeli durmayın.
    Desvandi ve Private_User bunu beğendiler.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    geçen arkadaşımada aynından aldık abs siz versiyonunu iki fıstık olduk

Private_User bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R 2014
    KuponMotorsiklet arayanlara sahibinden.com ilan numarası 168368771...

Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amatör.

Fren yapmayı öğren.
    ABSli motosikletleri tercih edenlere amatör demek hakikaten baya amatörce olmuş.

Hocam o plakaligi nerden temin edebilirim veya nasil yaptirabilirim.birde plaka kucultulmus sanirim onu nasil yaptiririm yardimci olabilirseniz cok sevinirim.motor yakiyor gule gule binin ins..

Motosikleti
    Hyosung Gt250R 2014
    Arkadaşlar 2014 Model motorum (Gt250r) daha 1200 km de 10 binliraya bırakıyorum katalog rengi... Tiger egzoz 530 tl değerinde ve orjinal egzozuda verilecektir ! 0507 670 03 03

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaslar set olarak satılıktır

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-mont-mont-kask-dizlik-bel-koruma-ve-eldiven-depo-ustu-canta-159040410/detay/

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Geçen hafta 2500km süren bir yolculuğa çıkmıştım. Birkaç foto paylaşayım konuya renk gelsin.

Bu arada hyosung ile uzun yol hayalimi gerçekleştirdiğim için motorumu satılığa çıkardım. Bakımlarını yapıp çıktım, 2500km boyunca hiçbir sorun çıkarmadı çok şükür. Yeni yollara farklı bir motorla inşallah.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9713061/detay/

54RR ve kahveisteyen bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Güzel bi güzergah kısmetse bayramda bende kısa bir marmara turu yapmak istiyorum.İstanbul Edirne Tekirdağ çanakkale bursa seklinde umarim olur

Motosikleti
    Diversion F
    Arkadaşlar aranızda yan çanta kullanan var mı? 4riders jumbo en ucuz alternatif olarak duruyor? Yumurta kapıya dayandıda Birde şu var : ilerde cafe racerımda da kullanırım http://www.amazon.com/gp/product/B00...=ATVPDKIKX0DER

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Bazı bayilerde görmüştüm plastik kaplı o şekilde çok kullanisli diye duymustum

Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı bayilerde görmüştüm plastik kaplı o şekilde çok kullanisli diye duymustum
    Eyvallah Aykut, anca o şekilde olacak deneme yanılma. Sessizleşti iyice buralar :(

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    hepinize merhabalar, 4 yıl aradan sonra tekrar gt250r aldım. 2013 model üzerinde michelin pilot power 2 ct lastik var, K&N performans hava filtresi var.. öncelikle koruma takozu takmak istiyorum,ardından uzun fara zenon ve güzel bir egzoz düşünüyorum. 4 yıldır 250r piyasasından uzak oldugum için ne nerede nasıl şuan hiçbirşeyden haberim yok. yardımcı olmak İSTEYEN var ise memnun olurum zira tek tek forumdaki mesajları okuyup arasından bulmak için yeterli vaktim malesef yok.

birde motor 11250 km de, servis bakımı 12.000-12500 arası yazıyor. bakım ücreti nekadar? neler yapıyorlar? garantiden düşürmeye gerek var mı? yoksa ille servise mi gideyim ne dersiniz?

bu arada motorum bu;

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Kısmetse bu akşam sıfır motorumu teslım alıyorum mubarek motormus yağmurla geldı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler