Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    inşalah değildir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Cok sukur bugn amortisor tkirdyodu garanti onaylamis baklm kac gune glcek
    emresadik bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok sukur bugn amortisor tkirdyodu garanti onaylamis baklm kac gune glcek
    Gözün aydın diyelim o zaman kardeşim. Bende birazdan aşağı inip motoru çalıştırmayı deneyeceğim kıllık çıkarırsa bende garantiye göndereceğim bakalım
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Selam arkadaşlar

Salı gününden bu yana buji başlığı bekliyorum. Fatih kılıçlıdan sipariş etmiştim. Bugün aradım kesin çıkar dedi, fakat bundan önceki 2 günde aynısını demişti. Bu yüzden farklı bir kişiden daha sipariş etmek istiyorum. TheArcheus 'a mesaj attım ama o da çevirimdışı dünden bu yana.

Elinde 2012 Hyosung GT250R buji başlığı olan var mı? resimdeki 9 numaralı parça. Olan varsa acil bilgi verebilir mi? Telefonumu çaldırmanız yeterli. 0 507 929 9999

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bir parça alacağımda fatihkılıçlı listede her zaman en sonda yer alır. Az daha pahalıya alırım, fatihkılıçlıdan almam.w

Motosikleti
    TheArcheus'tan temin ettim hayırlısıyla. Bugün kargo yapacak, yarın elime ulaşır inşallah sorunsuz şekilde. Teşekkür ediyorum tekrardan kendisine.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Hyo ile AGV k-3 kullanan varmı, memnunmu ?

Herkese iyi günler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-servis-bakimli-gt250r-sezon-kapanmasini-beklemeyin-136629003/detay/

Son kez fiyat düşürüyorum.Dileyen buradan yada sahibinden veya ilanda altta yazan numaradan ulaşabilir.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Bizim motorların ön çamurluk fiyatı nedir? Motoru aldım ruhsatı çıkardım vergi dairesine evrak bırakmaya gidiyorum, daha ikinci günüm, adamın bi anda yolun ortasında durup geri gelesi tutmuş. İnsan bi aynasına bakar. Neyse allahtan özür falan diledi, kayalar 87 tl dedi adam çıkardı 80 tl verdi. Ama bu işin daha uygun bir yolu varsa öyle yaptırayım. Kırılan çamurluk da elimde. Sağı, solu ve üst ortası kırık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    daelim bile hyo ya otobanda toz yutturduğuna göre siz anca mobiletle aynı klasman sınıfına girersiniz

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı muratlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daelim bile hyo ya otobanda toz yutturduğuna göre siz anca mobiletle aynı klasman sınıfına girersiniz
    wolrath ve Desvandi bunu beğendiler.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    ezikla bu ninja kaplumbağalar
    hyosung'a hic binmeyen ve sureklı bu markayı kotuleyıp duran adamlar cok ılgıncıme gelıyor benım ama artık etrafta o kadar coksunuz kı japon japon dıyıp gozlerınız motorculugunuz gıbı cekık olmus
    kapıtalıst tarafınıza saygı duymakla beraber aldıgınız marka kadar motorcusunuz ıthamları yapmakta sıze yakısır dıyebılırım ha buarada turkıye pazarına daha cok motor gelmesı dılegıyle..
    araba alırken tofaş ve brodway dan sasmayan bı cumleden motor anlamaları beklemek kotu.. uzerıne alınan alınabılır ortam rahat ve kaygan
    2 senedır hyosung sahibiyim(gt 250r ve 650r) ve sureklı etrafımda bılgının erdemıne ulasmamıs ezbere konusan böceklerden cok sıkıldım o yuzden kulak tıkamak gerekıyor sanırım..
    tek kişilik dev kadroda ata diyorya olum varya sen o bisikleti aldın ama o bisiklet çalınacak modundasınız.. adama sorarlar olum siz ne ayaksınız neyin peşindesiniz
    montial cg ile 600 luk makınayı kaldırmayı dusunen kafa var bu arkadaslar da neyse saglıcakla..
    fearlesboyy ve ilovetechn0 bunu beğendiler.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Selam dostlar. Herkes iyidir inşallah. Motorun çalışmama sebebini tespit ettik. Arka silindir üzerinde ki buji gevşemiş. Resmen elimizi attık tık diyi çıkı verdi. Allah a şükür başka sorun yokmuş

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    @yusufozugenc ın yenı motoru

kardeş geldi benimkine
    Desvandi, yusufozugenc ve ykocabay bunu beğendiler.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Tekrar tekrar diyorum Devir düzensizliği-Tek silindir çalışmama-Zor çalışma vs vs vs gibi durumlarda ilk iş olarak bujiye bakın. Gerekirse bujiyi değiştirin....

Baktınız ki bujiler sağlam ? Buji pipo (Buji başlığı) Sökün ve inceleyin... Başka bir yere müdahale etmeden önce gerekirse buji başlıklarını ve bukileri değiştirip öyle deneyin. Sorunun yüzde doksanı buji veya pipodan kaynaklanıyordur.
    ilovetechn0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Leventgocukl bugün Bahçeşehir-Altınşehir yan yolda yoldaki yağ yüzünden ufak bir patlama yaşamıştır. Ayak hesabı 20 mt kadar sürüklendi. Kafasını bariyerlere çarptı ama çok şükür ki kask vardı bir şey olmadı. Ceket yoktu kolu ve omzu bir miktar soyuldu. Ne olur ne olmaz diye hastaneye gitti, göğüs kemiğinde 3-4 parça kırık varmış ufalanma. Zorlamaması gerekliymiş, 1 ay kadar motosiklet kullanamayacak. Ben de hemen arkasındaydım canlı canlı gördüm çok korktum gerçekten. Neyse ki ucuz atlattı. Bir geçmiş olsun mesajı atabilirsiniz
    serkan17 bunu beğendi.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leventgocukl bugün Bahçeşehir-Altınşehir yan yolda yoldaki yağ yüzünden ufak bir patlama yaşamıştır. Ayak hesabı 20 mt kadar sürüklendi. Kafasını bariyerlere çarptı ama çok şükür ki kask vardı bir şey olmadı. Ceket yoktu kolu ve omzu bir miktar soyuldu. Ne olur ne olmaz diye hastaneye gitti, göğüs kemiğinde 3-4 parça kırık varmış ufalanma. Zorlamaması gerekliymiş, 1 ay kadar motosiklet kullanamayacak. Ben de hemen arkasındaydım canlı canlı gördüm çok korktum gerçekten. Neyse ki ucuz atlattı. Bir geçmiş olsun mesajı atabilirsiniz
    buyuk gecmis olsun allah korumuş.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Geçmiş olsun. Sizde polar ile kullanıyorsunuz. Umarım mont edinir veya sıcakları bahane etmeyip mont ile gezilerinizi yaparsınız
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Sizde polar ile kullanıyorsunuz. Umarım mont edinir veya sıcakları bahane etmeyip mont ile gezilerinizi yaparsınız
    Yok ben sıcakları falan bahane etmiyorum. Motoru yeni aldım mont araştırıyorum. Bu hafta içinde almış olurum inşallah. Bi de sol aynamı yaptırsam iyi olucak. Levente yardıma koşucam diye ya ayaklığı açmayı unuttum ya ayağım takıldı anlayamadım

Motosikleti
    Geçmiş olsun ya, üzüldüm çok. nazar değdi demek ki :( İnşallah kısa sürede eski sağlığına kavuşur
    Ducati 1198SP _ RedLove

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler