Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En azından haftaya pazartesiye kadar buralardayım, artık siz ayarlayacaksınız ben misafir olarak katılacağım
    tamam o zaman ufaktan biseyler dusunelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor hafta sonuna yetişirse çıkarsa servisten bende katılırım çok özledim yavruyu

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Merhaba arkadaşlar 2011 yılından beri bu forumu takip ediyorum ve ALLAH nasip ederse cumartesi 2013 yeni kasa HYOSUNG ile aranıza katılıyorum. Bu motoru alırken buradan çok bilgi aldım herkesin emeğine sağlık. Bende şimdi güzel ses çıksın diye egsoz derdine düştüm. Yine burdan aldığım bilgilerle egsoz kararımıda veririm diye düşünüyorum. Bu arada 1. Sayfadan son sayfaya kadar sıkılmadan okudum. Dipnottur.saygılar.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor hafta sonuna yetişirse çıkarsa servisten bende katılırım çok özledim yavruyu
    Motor yetişirse bende çok sevinirim Festivalde yeni kasa bir er6n sahibi yanımızda çadır kurdu. 50 Yaşladında eşi ile beraber gezen bir abimiz, kendinden beklenmeye bir makineye biniyordu. Ortalama 6 lt yakıt tükettiğini söyledi, buda ne kadar hızlı olduğunun kanıtı sanırsam Ben yeni aldığımız varaderoyu söküp takarken onun egzosun susturucusunuda sökmemi rica etti. Scorpion egzos vardı, susturucuyu söktükten sonra çıkan ses gerçekten ürkütücü. Arrow egzoslu varaderodan çok gürültü yapan bir makine. Rölantide bile katlanılır gibi değildi. Kimseye bu egzosu önermiyorum

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Selam arkadaşlar

2013 modeller 10.250-10.750 civarında,
    2012 modeller ise 8.250-8.750 civarında.

Sizce illa 2013 olmalı mı? Görünüm falan tabiki 2013 güzel ama 2 bin liralık bir fark var. En fazla 1 sene binerim diye düşünüyorum.

Misal seneye bugün motoru sattığımda hangisinde daha az zarar ederim?

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar

2013 modeller 10.250-10.750 civarında,
    2012 modeller ise 8.250-8.750 civarında.

Sizce illa 2013 olmalı mı? Görünüm falan tabiki 2013 güzel ama 2 bin liralık bir fark var. En fazla 1 sene binerim diye düşünüyorum.

Misal seneye bugün motoru sattığımda hangisinde daha az zarar ederim?

her halükarda 2012 lerde daha az zarar edersin. 2013 lerdeki tek fark kafa grenajı ve renk farkı. motor aynı motor. beyinde ufak defek değişiklikler var (daha kolay marş alması gibi) bence 2012 hatta temiz ve 7.000 tl civarı 2011 modeller daha makul.

Motosikleti
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her halükarda 2012 lerde daha az zarar edersin. 2013 lerdeki tek fark kafa grenajı ve renk farkı. motor aynı motor. beyinde ufak defek değişiklikler var (daha kolay marş alması gibi) bence 2012 hatta temiz ve 7.000 tl civarı 2011 modeller daha makul.
    Cevabınız için teşekkürler. 2011'lerde de kilometre ve kaçıncı sahibi olduğu konusu kafamı karıştırıyor.

10bin kilometreye kadar olan 2012'lerin ederi 8.250 - 8.500 civarında mı, yoksa fiyatlar biraz abartı mı sizce?

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Cevabınız için teşekkürler. 2011'lerde de kilometre ve kaçıncı sahibi olduğu konusu kafamı karıştırıyor.

10bin kilometreye kadar olan 2012'lerin ederi 8.250 - 8.500 civarında mı, yoksa fiyatlar biraz abartı mı sizce?
    bendeki 2012 10.000km. 7000 kmdir bende. isteyecegim rakam min. 8750. bahsettiginiz rakamlar abarti degil.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Motosikletimi satıyorum arkadaşlar. Daha ilan açmadım.Normalde grenajsız kullanıyordum 20binkm falan. Nasip bu ya satacakken motosikletin grenajlarını taktım ve maşukiyede ufak bi yan yatırdım. Grenajda çizilmeler oldu fotoğraflarını çektim alacak kişi zaten görecektir basit birşey olduğunu. Maslak Otosanayide Hasan Ustada boyaya verdim.

Motosikletimin tüm geçmişi zaten burada var bu konudaki mesajlarımı aratıp bakabilirsiniz
    Bu olay dışında gerçekten temiz sağlıklı motosiklet almak isteyen arkadaşlar iletişime geçsin.

İlk Sahibiyim.
    Yıl : 2011 (Haziran trafik çıkışlı)
    Renk : Sedefli Beyaz
    Bakımlar :Tüm bakımlar servis kayıt kağıdı belgeli.(Avcılar MotoPark)
    ODO KM : 29.200KM

Yaşanan Arızalar :
    - Fabrika çıkışında sinyal rölesi arada bir ses yapıyordu değişti (500km) (tutar:20tl)
    - Egsoz katalizörü ufaktan ses yapıyordu garantiden nasılsa diye değişti (15.000KM)
    - Ayaklık Müşürü bazen takılma yapmaya başlamıştı değişti (23.000KM) (tutar:45tl)

Yapılanlar
    - Lastikler değiştirildi (6.000KM oldu)
    -Zincir olarak DID X2 Ring Zincir takıldı (12.000km oldu)

Bakımlarda Değişenler: Yağ buji hava filitresi

Yağ : %90 Motul 5100
    Buji : NGK
    H.Filitresi: Standart Filitre
    zenon bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletimi satıyorum arkadaşlar. Daha ilan açmadım.Normalde grenajsız kullanıyordum 20binkm falan. Nasip bu ya satacakken motosikletin grenajlarını taktım ve maşukiyede ufak bi yan yatırdım. Grenajda çizilmeler oldu fotoğraflarını çektim alacak kişi zaten görecektir basit birşey olduğunu. Maslak Otosanayide Hasan Ustada boyaya verdim.

Motosikletimin tüm geçmişi zaten burada var bu konudaki mesajlarımı aratıp bakabilirsiniz
    Bu olay dışında gerçekten temiz sağlıklı motosiklet almak isteyen arkadaşlar iletişime geçsin.

İlk Sahibiyim.
    Yıl : 2011 (Haziran trafik çıkışlı)
    Renk : Sedefli Beyaz
    Bakımlar :Tüm bakımlar servis kayıt kağıdı belgeli.(Avcılar MotoPark)
    ODO KM : 29.200KM

Yaşanan Arızalar :
    - Fabrika çıkışında sinyal rölesi arada bir ses yapıyordu değişti (500km) (tutar:20tl)
    - Egsoz katalizörü ufaktan ses yapıyordu garantiden nasılsa diye değişti (15.000KM)
    - Ayaklık Müşürü bazen takılma yapmaya başlamıştı değişti (23.000KM) (tutar:45tl)

Yapılanlar
    - Lastikler değiştirildi (6.000KM oldu)
    -Zincir olarak DID X2 Ring Zincir takıldı (12.000km oldu)

Bakımlarda Değişenler: Yağ buji hava filitresi

Yağ : %90 Motul 5100
    Buji : NGK
    H.Filitresi: Standart Filitre
    Motor ciger olarak cok temiz makine allana hayırlı olsun bizim milletimiz km ye cok takılır 45 binde ki motora 6000 km yazıp alıp elinde patlamayı daha risksiz görür ben anladım ki motor alcaksan uzun yol motorcusundan alcaksın :D
    ysfist bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    çok km yapan adam motoruna bakmıştır. zenon a katılıyorum biniciden almak makul olanı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende bu motordaki satış tecrübemi söyleyim nacizane. Benimde satılık motorum var; yeni kasa 2012 nisan model naked 18000 km oldu.Hiçbir bakımı aksatılmadı.İsteğe bağlı olarak lastik alınabilir. Fiyat olarak 7000 tl yazdım.Arayanlara 6900 tl diyorum son fiyat olarak.Hatta geçenlerde birgün ER5 i kaçırmamak için 6500 e bile verecektim birine ama vazgeçti.. ve 1 aydır satılmadı hala...Ancak 4500-5500 tl arası kesinlikle 1000-2000 tl masraflı motorlar ne hikmetse cayır cayır satılıyor. Ya bende nasip yok yada bu satış işini bilmiyorum. Allahın adamı 1000 tl fazla fiyatlı 1 yaşındaki sorunsuz motora pahalı diyor ama 5-6 yıllık motoru alması cazip geliyor...

En büyük pişmanlığım elimdeki nakit para ile sıfır hyosung 250cc almış olmam,dediğim fiyata satsam bile 3-4 bin lira zarar olcak......Yani naked ların 2.elleri belli fiyatlardan sonra ölü.

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Motosiklet alacak arkadaslara ufak tefek bilgi: Motor ve teknik bilginiz yok ise cesur yurekli davranip cengaverlik yapmayin paraniza guvenerek.Inanip guvendiginiz iyi bilgisi oldugunu dusundugunuz birini alip gidin ve motosikleti 2. ve 4.viteslerde deneyin zira birinci ve ucuncu vitesler cok kullanilmazlar bu arada vites gecislerini iyi dinleyin ve herhangi bir yigilma vs olmamasina cikkat edin ve motoru kullanan ve arkadaki arkadas yolu degik motoru dinlesin ;)
    Saygilar...

Motosikleti
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendeki 2012 10.000km. 7000 kmdir bende. isteyecegim rakam min. 8750. bahsettiginiz rakamlar abarti degil.
    Anladım, teşekkür ederim. Bütçemde yaklaşık o civarlarda zaten.

Bu ilandaki motordan bilgisi olan var mı? Daha önce arayan, görüşen?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29434712/detay

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Kışın ilanda 90-100 arası motor varken şimdilerde 160+ hatta şuan 170 ilan var GT250R kategorisinde Banada bir kaç alıcı geliyor zaman zaman, muhabbet en sonunda "abi 4 milyarada motor var yeaa" bağlanıyor. Bende gidip onu alın deyip arkadaşları yolcu ediyorum. Geçen 8500 veren bir arkadaş oldu ancak oda inatla kaskıma kafayı takınca onuda yolcu ettim

Bu başlığı üye olmadan bile çok takip eden var. Şunu çok açık söylüyorum, bizim motora binen 2 tip insan var. Birisi bizim gibi tecrübe edinmek, büyük motora geçerken kafası rahat güzel bir motora binmek isteyen. Bakımda koyacağı yağı bile günlerce araştıran insanlar, diğeride motordan zerre anlamayan, cebindeki paraya göre en kalıplı motor bu olduğu için 4-5-6 artık ne kadar parası varsa temizine pisine bakmadan piyasadaki ucuz motorları alıp binen, sanayimura egzosu takıp sonuna kadar bağırtan, krankın anasını ağlatan, teker yapmaya çalışırken düşüren, şanzımanı dağıtan, onlarıda hiçe çıkarıp sonra kendi gibi adamlara satanlar.

Bugün temiz bir 2012 makine bence 8500 den aşşağı verilmemeli. 10-15 bin km ye kadar bu fiyatın altına düşmek mantıksız, anca çok paranız vardır acil motor alacaksınızdır vs vs. Tabiki serbest piyasa isteyen istediği fiyata verir o ayrı.
    2011 lerde yine 7500 den aşşağı olmaz tabiki temiz olmak kaydı ile. Ancak 2011 ucuzmuş onu alalım mantığı yanlış, sonuçta yol yapan makinenin zincir lastik dişli filtre buji derken masrafı daha çok olacağından daha pahalıya bile gelebilir.
    Kısacası motor alacak arkadaşlar forumdan tanınan bilinen geçmişi belli makinelere baksınlar. 200 lira ucuz,300 lira ucuz diye gidip tanımadığınız, ağzı ile değilde ..tü ile konuşan adamlara bulaşmayın. Piyasada 2 tane .r.s.pu racing var, 1-600f 2-gt250r. Bu ikiside tam piyasa motoru olduğundan satın alırken ince eleyip sık dokumak gerekli.
    ysfist ve onuroz bunu beğendiler.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Anladım, teşekkür ederim. Bütçemde yaklaşık o civarlarda zaten.

Bu ilandaki motordan bilgisi olan var mı? Daha önce arayan, görüşen?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29434712/detay
    fiyat gayet uygun. motor da temize benziyor. bir ustayla veya anlayan birisiyle git bak. garanti kapsamındandan çıkıp çıkmadıgını servisten öğren. alınır o motor bi derdi yoksa.

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın ilanda 90-100 arası motor varken şimdilerde 160+ hatta şuan 170 ilan var GT250R kategorisinde Banada bir kaç alıcı geliyor zaman zaman, muhabbet en sonunda "abi 4 milyarada motor var yeaa" bağlanıyor. Bende gidip onu alın deyip arkadaşları yolcu ediyorum. Geçen 8500 veren bir arkadaş oldu ancak oda inatla kaskıma kafayı takınca onuda yolcu ettim

Bu başlığı üye olmadan bile çok takip eden var. Şunu çok açık söylüyorum, bizim motora binen 2 tip insan var. Birisi bizim gibi tecrübe edinmek, büyük motora geçerken kafası rahat güzel bir motora binmek isteyen. Bakımda koyacağı yağı bile günlerce araştıran insanlar, diğeride motordan zerre anlamayan, cebindeki paraya göre en kalıplı motor bu olduğu için 4-5-6 artık ne kadar parası varsa temizine pisine bakmadan piyasadaki ucuz motorları alıp binen, sanayimura egzosu takıp sonuna kadar bağırtan, krankın anasını ağlatan, teker yapmaya çalışırken düşüren, şanzımanı dağıtan, onlarıda hiçe çıkarıp sonra kendi gibi adamlara satanlar.

Bugün temiz bir 2012 makine bence 8500 den aşşağı verilmemeli. 10-15 bin km ye kadar bu fiyatın altına düşmek mantıksız, anca çok paranız vardır acil motor alacaksınızdır vs vs. Tabiki serbest piyasa isteyen istediği fiyata verir o ayrı.
    2011 lerde yine 7500 den aşşağı olmaz tabiki temiz olmak kaydı ile. Ancak 2011 ucuzmuş onu alalım mantığı yanlış, sonuçta yol yapan makinenin zincir lastik dişli filtre buji derken masrafı daha çok olacağından daha pahalıya bile gelebilir.
    Kısacası motor alacak arkadaşlar forumdan tanınan bilinen geçmişi belli makinelere baksınlar. 200 lira ucuz,300 lira ucuz diye gidip tanımadığınız, ağzı ile değilde ..tü ile konuşan adamlara bulaşmayın. Piyasada 2 tane .r.s.pu racing var, 1-600f 2-gt250r. Bu ikiside tam piyasa motoru olduğundan satın alırken ince eleyip sık dokumak gerekli.
    geçen kış motor alma durumum olduğu için gt250r piyasasını takip etmeye başlamıştım.(başımıza haller geldi alamadık nasipse bu kış inş)

Kışın 2012'ler 7000-7500 civarına gitti. Hatta Karadenizli bi arkadaşta gt250 varda o 5000'li rakamlara zor satmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Velhasıl hyo'da kafa grenajının getirdiği suni fiyat artışı 2. eli hızını da düşürür kanaatindeyim
    fearlesboyy bunu beğendi.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Açıkçası ben motorumu satsam 2011 model 7500-8000 arası satarımki kaldıki 2012 ler daha 8000 den aşağı bulamazsınız ancak adam sıkışmıştır acil satması gerekiyordur o ayrı bir konu

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ysn_erl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen kış motor alma durumum olduğu için gt250r piyasasını takip etmeye başlamıştım.(başımıza haller geldi alamadık nasipse bu kış inş)

Kışın 2012'ler 7000-7500 civarına gitti. Hatta Karadenizli bi arkadaşta gt250 varda o 5000'li rakamlara zor satmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Velhasıl hyo'da kafa grenajının getirdiği suni fiyat artışı 2. eli hızını da düşürür kanaatindeyim
    Bu kış bende piyasayı iyi takip ettim, o dediğiniz gt250 yi bende hatırlıyorum. Lakin 2012 model olupta o dediğiniz aralıkta motor hatırlamıyorum. Hatta en ucuz 2012 yide belki ben almışımdır, o bile dediğinizden pahalıya geldi. Kışın fiyatlar en fazla 500 tl düşer üstü yine aciliyetten olur. 7 bine 2012 veriyolarsa ben kışın toplayayım hepsini şimdi 7,750ye satayım her türlü kârlı.

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    merhaba arkadaşlar bugün kask aldım ls2 chrono II renkleri hoşuma gitti ilanı kaldırmışlar sanırım düzeltme için,, chrono yazmışlar ben 2 istedim oda 2 imiş zaten klitte hediye
    Birde şu çakma 600f aynalardan aldım 2 tane ..
    motor yok :D
    129936844/detayhttp://www.sahibinden.com/ilan/yedek...29936844/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler