Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o plakalığın allah belasını versin aldım taktım çok pipindirik bişey katladığın zaman veya açtığın zaman vidaları gevşiyor.plakalığı katladım yolda giderken gevşemiş az aşağıya inmiş bende bir kasisden geçiyordum motor esneyince arkadan pat küt çatır patır bi sesler geldi indim baktım ne plakalık kalmış ne sinyal lastiğe değmiş plakalık. montaj ederken boş motora göre montajlamayın benim gibi. motora bindiğinizde arka kuyrukla arka lastiğin arası baya daralıyor ve plakalık lastiğe değiyor.allahtan lastiğe saplanmadı veya kitlemedi lastiği. adama taklada attırabilir.montaj yaparken dikkat edin herşeyi hesaplayın. hatta hiç takmayın beşpara etmez bişey.enazından benim aldığım beşpara etmezmiş. belki daha orjinal bişey olsa kullanışlı olabilirdi.
    viper17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçenlerde muğladan bi hyodaşım kaza yapmış dün serviste gördüm motoru 2013 yeni kasa bi motorla kafa kafaya girmiş karşıdaki motorlu sarhoşmuş üzerine gelmiş kaça bildiği kadar kaçmış ama genede çarpmış çenesi kırılmış kask yokmuş lafta doktor kask osla daha kötü olurdu demiş ne alakaysa çok geçmiş olsun dikkat edelim arkdaşlar bizde suç olamya bilir karşı taraf böyle geliyo işte üzerinize kaç ma yöntemlerini iyice öğrenmek lazım aslında eğitim şart böyle durumlarda kaçma yöntemleri içni videoalr var izlemek lazım

http://img14.imageshack.us/img14/1117/img0689aby.jpg
    arkadaşlar bugün servisten geçerken sordum ustaya usta noldu elemanın motor masrafı nekadarmış dedim 8.750 tl masraf çıkmış oha dedim ya baksaınız ön tarah depo değişcek sıfırı 10.500 ztn dedim e perte ayrılcak sigota 2.ci el fiyatını verir dedi

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    egsozu parlatmak için pasta mı daha iyi metaylan mı

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Dün barkın abinin testini falan izleyim dedim.Virajları yok, frenleride zayıf diyor.Kafam allah bullak oldu vallaha.Ama gonlum hyo diyor hala

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben frenler hakkında aynı düşünmüyorum. frenler güzel hyoda. sadece çok ses yapıyo balatalar cıyak cıyak ötüyor.takmadığım balata kalmadı.

Denizic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Rx125
    İyi akşamlar bizim rx125 konusu na yazsam hemen cevap gelmez diye buraya yazıyorum kusrabkmayin.
    Motorun yağını değiştirdim fakat bi 100 ml fazla koydum sanırım büyük problem yasarmiyim biraz sol taraftan sindiriyor gibi. Ne dersiniz yarın boşaltıp tekrarmi doldurayım ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Ben en iyisi yağı boşaltıp tekrar koyim okuduklarım beni korkuttu.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/60273-motora-fazla-yag-koyarsak-ne-olur.html

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben frenler hakkında aynı düşünmüyorum. frenler güzel hyoda. sadece çok ses yapıyo balatalar cıyak cıyak ötüyor.takmadığım balata kalmadı.
    brenta kullanıyorum şu organik olanlardan oldukça iyiler kuş gibide ötmüyorlar.

Alıntı Denizic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar bizim rx125 konusu na yazsam hemen cevap gelmez diye buraya yazıyorum kusrabkmayin.
    Motorun yağını değiştirdim fakat bi 100 ml fazla koydum sanırım büyük problem yasarmiyim biraz sol taraftan sindiriyor gibi. Ne dersiniz yarın boşaltıp tekrarmi doldurayım ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/60273-motora-fazla-yag-koyarsak-ne-olur.html
    birşey olduğu yok.boşuna müdahalede bulunma..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Denizic adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben şırıngayla çekiyorum fazlasını, vb. bir şeyle halledebilirsin.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Denizic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Rx125
    Kucağıma alacam motrcugu ben açıp tekrar koyim sıkıntı olmasın

Motosikleti
    Gt250r
    arkadaşlar birşey soracağım yardımcı olabilirseniz sevinirim. 3-4 gündür yaşadığım bir olay motorumu çalıştırmak için marşa bastığımda ekrandaki yazılar gidip gidip geliyor uzun süre belli aralıklarla devamlı basmıyorum motorum boğulmasın sorun olmasın diye marş alıp çalışıyordu ama zorluyordu aklıma bujilerin değişmesi gerektiği geldi haftaya servise giderim dedim. Dün gene aynı motorun marşına basıyorum ekran gidip gidip geliyor sonra birden f1 ışığı yanmaya başladı çalıştı ama f1 ığı kaldı. motoru durdurup tekrar çalıştırdığımda gene f1 ışığı yanıyor bu neden oluyor? birde bir kaç gün önce kornada temassızlık vardı kornanın 2 diş kablosu var zaten kornaya giren onları çıkartıp tekrar taktım acaba sigortasını filanmı yaktım zira ondan sonra f1 ve marş problemi başladı kornayı söktüm denedim gene aynı f1 ışığı yanıyor sizce sorun nedir?

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı domdom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar birşey soracağım yardımcı olabilirseniz sevinirim. 3-4 gündür yaşadığım bir olay motorumu çalıştırmak için marşa bastığımda ekrandaki yazılar gidip gidip geliyor uzun süre belli aralıklarla devamlı basmıyorum motorum boğulmasın sorun olmasın diye marş alıp çalışıyordu ama zorluyordu aklıma bujilerin değişmesi gerektiği geldi haftaya servise giderim dedim. Dün gene aynı motorun marşına basıyorum ekran gidip gidip geliyor sonra birden f1 ışığı yanmaya başladı çalıştı ama f1 ığı kaldı. motoru durdurup tekrar çalıştırdığımda gene f1 ışığı yanıyor bu neden oluyor? birde bir kaç gün önce kornada temassızlık vardı kornanın 2 diş kablosu var zaten kornaya giren onları çıkartıp tekrar taktım acaba sigortasını filanmı yaktım zira ondan sonra f1 ve marş problemi başladı kornayı söktüm denedim gene aynı f1 ışığı yanıyor sizce sorun nedir?
    akün bitmiş olabilir.ekranın gidip F1 ışığı yanması genelde aküyü işaret eder. kontrol ettirmelisin
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Hyoo gt250r
    Arkadaşlar bugün itibariyle 2013 motorumu hayırlı bi iş için satmış bulunuyorum,alan arkadaşda zaten buraya üye onada hayırlı uğurlu olsun.Allah daha ıyısını nasıp etsın inş..
    Motorumu sattım diye formdan kopmuyorum bütün gezi,fotoğraf yada video hatta bilgi ve tecrübelerinizi takip etmeye devam edicem..Hepinize emniyetli,kazasız belasız sürüşler dilerim..
    Gnuk ve Desvandi bunu beğendiler.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Arkadaşlar ebaydan alışveriş yapan varmı payball aracılığyla paybal a para aktarmak yerine sanal kart oluşturup ona para atsam ordan keiti tank pad bide lastik kalemi falan alcam ücretsiz kargo dio ama kaç günde gelir güvenli olurmu vs vs hiç yapmadığım için tecrübeli olan varmı

Alıntı Avcı_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün itibariyle 2013 motorumu hayırlı bi iş için satmış bulunuyorum,alan arkadaşda zaten buraya üye onada hayırlı uğurlu olsun.Allah daha ıyısını nasıp etsın inş..
    Motorumu sattım diye formdan kopmuyorum bütün gezi,fotoğraf yada video hatta bilgi ve tecrübelerinizi takip etmeye devam edicem..Hepinize emniyetli,kazasız belasız sürüşler dilerim..
    Allah razı olsun.. bilal. Sağ dağlim garaja çektim motoru. Sürüşü çok keyifli. İnazumayı verip gt 250r aldığım için mutluyum kısmet. Allah sana da daha iyilerini nasip etsin...
    Avcı_ bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun.. bilal. Sağ dağlim garaja çektim motoru. Sürüşü çok keyifli. İnazumayı verip gt 250r aldığım için mutluyum kısmet. Allah sana da daha iyilerini nasip etsin...
    seni tanıdım benim motorla da takas yapmak istemiştin inazumayı
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Ewt. Balıkesirdeydiniz dimi siz. Balıkesire gelmek zor geldi açıkçası. Kısmet herşeyin hayırlısı olsun. Sizin motorunuz da çok güzel. Allah kaza bela vermesin. İnazumada güzel motor kötü diyemem ama rüzgar beni çok rahatsız etti motorda. Alan arkadaşın cbr 250r ı warmış arkadaşına aldı inazumayı. Baya hoşuna gitti cbr ı beyenmez oldu.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewt. Balıkesirdeydiniz dimi siz. Balıkesire gelmek zor geldi açıkçası. Kısmet herşeyin hayırlısı olsun. Sizin motorunuz da çok güzel. Allah kaza bela vermesin. İnazumada güzel motor kötü diyemem ama rüzgar beni çok rahatsız etti motorda. Alan arkadaşın cbr 250r ı warmış arkadaşına aldı inazumayı. Baya hoşuna gitti cbr ı beyenmez oldu.

sıkıntı yok benim için ben zaten benim satma sebebim 600 f almak temiz bişey bulamazsam hyoyu kullanmaya devam edicem.hayırlı olsun '13 Hyosung motorunuz.Suzukiyi kaça verdiniz ayıptır sorması?
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

9,500 e sattım
    Pistolero_10 ve Avcı_ bunu beğendiler.

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    arkadaşlar yok mu gezen tozan dolaşan 2 resim koyun yorum atın nette mt sahibinden ve facebooka bakıyorum tek mt de öldü

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yok mu gezen tozan dolaşan 2 resim koyun yorum atın nette mt sahibinden ve facebooka bakıyorum tek mt de öldü
    biraz eskide kaldı ama bunları koymadıydım

sekohtc bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler