Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ybr 125 için 200 lira verdim. 2012 model benimki.
    benımkısı de 2012 de300 deyınce sasırdım.birde motoru gormeden sıgorta yapmıyoruz deyınce afalladım gıttım plaka cıkartmaya.devlet cepte ne var ne yok alıyooo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yakın zamanda sıgorta yaptıran oldumu bugun sıgortacıya gıttım 300 lıra ıstedı ve motorun plakalı fotografları olmadan sıgorta yapmıyorlarmıs .cok mu ıstedıler fıyatı normal mıdırr
    yaş,yaşadığın şehir,sigorta senesi ve önceki vukuatlar sigorta fiyatlarını etkiler. benim motorun 3. senesi ve poliçe yenilemesinin 4 ay gecikmesi olmasına rağmen geçen hafta 126 TL fiyat teklifi yaptılar (ALLİANZ).. yaş 30, şehir istanbul, 3 sene boyunca hiçbir vukuata karışmadığı içinde indirim(%15) yaptılar sanırım.

albayrak sigorta
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    arkadaşlar sizi sürekli ilan göstererek yoruyoruz ama bu konuda akıl danışacak pek kimse yok ilandaki motorum sahibi burdan mıdır bilmiyorum ancak kendisiyle telefonda görüştük..motorun bir defa sola yattığını söyledi..fiyatta birşeyler de yapacağını söyledi..motor 4 aydır garajda olduğu için akü malum cortlamış..geçen hafta denediğini şarj edilirse kullanılabiliceğini söyledi..henüz pazarlık yapmadık..resimlerde görüldüğü gibi sol sinyal yerinde yok ve sol greanaj boya istiyor..düşücelerinizi alabilir miyim? yada benm görmediğim sizin gördüğünüz? teşekkür ediyorum şimdiden herkese...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7412330/detay/
    AnGaRaJ

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaş,yaşadığın şehir,sigorta senesi ve önceki vukuatlar sigorta fiyatlarını etkiler. benim motorun 3. senesi ve poliçe yenilemesinin 4 ay gecikmesi olmasına rağmen geçen hafta 126 TL fiyat teklifi yaptılar (ALLİANZ).. yaş 30, şehir istanbul, 3 sene boyunca hiçbir vukuata karışmadığı içinde indirim(%15) yaptılar sanırım.

albayrak sigorta
    Hocam ikamet ettiğim yer İstanbul. Babam 40 küsür yaşında, adam Allah'a bin şükür şimdiye kadar ne arabayla nede motosikletle kaza yapmamış. 6-7 senelik motosiklet ehliyeti var kaldı ki, eski motorculardan olup acemi bir insan da değil. Araba ehliyeti desen en az 30 senedir ehliyeti var. Motosikleti benim üstüme yapıcaktı yaş 19. 400 küsür lira çıkardı. Kendi üstüne yapmaya kalktı 180-190 küsürlü bir fiyat çıktı. Sonra 10 lira için uraşmayıp Annem'in üstüne yaptık. Bende bu söylenilenler yalan. Yok işte kaza yapmazsan kural ihlali yapmazsan işte bilmemne.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı eftall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizi sürekli ilan göstererek yoruyoruz ama bu konuda akıl danışacak pek kimse yok ilandaki motorum sahibi burdan mıdır bilmiyorum ancak kendisiyle telefonda görüştük..motorun bir defa sola yattığını söyledi..fiyatta birşeyler de yapacağını söyledi..motor 4 aydır garajda olduğu için akü malum cortlamış..geçen hafta denediğini şarj edilirse kullanılabiliceğini söyledi..henüz pazarlık yapmadık..resimlerde görüldüğü gibi sol sinyal yerinde yok ve sol greanaj boya istiyor..düşücelerinizi alabilir miyim? yada benm görmediğim sizin gördüğünüz? teşekkür ediyorum şimdiden herkese...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7412330/detay/
    dostum acelen yoksa san benim motosikleti vereyim 2012 model 5400 km de kırmızı beyaz
    üzerinde scotoiler ve daytona elcik ısıtma var fotolarını görmek istersen özelden face hesabımı vereyim oradan bakabilirsin
    ben ilan vermeye karşıyım motorum şu anda istanbulda bir arkadaşımın garajında duruyor
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Hocam ikamet ettiğim yer İstanbul. Babam 40 küsür yaşında, adam Allah'a bin şükür şimdiye kadar ne arabayla nede motosikletle kaza yapmamış. 6-7 senelik motosiklet ehliyeti var kaldı ki, eski motorculardan olup acemi bir insan da değil. Araba ehliyeti desen en az 30 senedir ehliyeti var. Motosikleti benim üstüme yapıcaktı yaş 19. 400 küsür lira çıkardı. Kendi üstüne yapmaya kalktı 180-190 küsürlü bir fiyat çıktı. Sonra 10 lira için uraşmayıp Annem'in üstüne yaptık. Bende bu söylenilenler yalan. Yok işte kaza yapmazsan kural ihlali yapmazsan işte bilmemne.
    Can Albayrak Sigortaya sordursana bakalım ne teklif gelcek.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can Albayrak Sigortaya sordursana bakalım ne teklif gelcek.
    Tamam Sabit abi sorarım bugün kısmetse. Tam olarak yeri nerede bu Albayrak Sigortanın? Benim eniştem sigortacı o şekilde bana 200 lira çıkardı. Normal dışarıdan bir sigortacı 230 lira civarında çıkarıyordu.

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    Otopsici valla cok iyi olur..en azindan tanidigimiz motor..sen bna ozelden face i ver ordan konusalim

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Tamam Sabit abi sorarım bugün kısmetse. Tam olarak yeri nerede bu Albayrak Sigortanın? Benim eniştem sigortacı o şekilde bana 200 lira çıkardı. Normal dışarıdan bir sigortacı 230 lira civarında çıkarıyordu.
    Valla yerini bilmiyorum ben interneten yaptırmıştım policeni kargo ile gönderiyorlar zaten... Yinede arayıp sorup yerinde yaptırabilrisin yakınsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum acelen yoksa san benim motosikleti vereyim 2012 model 5400 km de kırmızı beyaz
    üzerinde scotoiler ve daytona elcik ısıtma var fotolarını görmek istersen özelden face hesabımı vereyim oradan bakabilirsin
    ben ilan vermeye karşıyım motorum şu anda istanbulda bir arkadaşımın garajında duruyor
    üzerinde scotoiler ve daytona elcik ısıtma var :D bunları senden ayırıca alim ben :D Elcik ısıtma dert degilde Scotoilleri alim :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    sabit valla scotoiler e bişeyler yaparız hacım hiç sıkma canını

Motosikleti
    Barkın abi'nin 250cc klasmanındaki karşılaştırmasında son durum nedir bileniniz varmı? Alper abi GT250R ile gitmişti ama Alper abi'den de haber yok, Barkın abi'den de. Sizlerin haberi varmı acaba?

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Barkın abi'nin 250cc klasmanındaki karşılaştırmasında son durum nedir bileniniz varmı? Alper abi GT250R ile gitmişti ama Alper abi'den de haber yok, Barkın abi'den de. Sizlerin haberi varmı acaba?
    çok merak edilecek birşey yok. sonucu aslında hepimiz biliyoruz. kalitesiz lastikler, orta kalitede ön amortisörler, çift pistonlu çabuk kilitlenen arka fren vs vs..
    Two Against the World

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok merak edilecek birşey yok. sonucu aslında hepimiz biliyoruz. kalitesiz lastikler, orta kalitede ön amortisörler, çift pistonlu çabuk kilitlenen arka fren vs vs..
    video askıda mı kaldı anlamadım ama megelli 250yi beklerlerse iş uzar gibime geliyor hem motorumuzu o kadar karalamayalım tmm bazı ekipmanlar pek iyi değil ama her motorun eksileri vardır
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten el yapımı bi bak istersen eski kasada kuyrukta duran dışa doğru iki aksesuar vida vardı ona takıyodum yeniye uydurabilirsen yolliyim
    az kaldı gt650 alıyorum. hemde seninki gibi kırmızı :-)
    artık direk takarım. kredi onayını beliyorum
    bende en kısa sürede elcik ısıtma, scotoiler, usb şarj, topcase alarak motoru hazır hale getircem

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az kaldı gt650 alıyorum. hemde seninki gibi kırmızı :-)
    artık direk takarım. kredi onayını beliyorum
    bende en kısa sürede elcik ısıtma, scotoiler, usb şarj, topcase alarak motoru hazır hale getircem
    hadi inşallah
    kaç model almayı planlıyorsun

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    arkadaslar yakın zamanda sıgorta yaptıran oldumu bugun sıgortacıya gıttım 300 lıra ıstedı ve motorun plakalı fotografları olmadan sıgorta yapmıyorlarmıs .cok mu ıstedıler fıyatı normal mıdırr
    Plakalı fotoğraf saçmalığını nerden çıkarmışlar ? İlk defa duyuyorum. Dün motoruma sigorta yaptırdım. Erzincan plaka yaş 21 100 tl anadolu sigortadan. Zurih sigorta 200 çıkmıştı.

Bu arada forumdan bir abimizin motorunu dün Erzncan İliç' ten Moto23 'ün başkanı Serdar Sertdemir Hocam'la beraber gidip satın aldık. 2012 model 2200 km beyaz. Resimler ve yol haritasını akşam yükleyeceğim.
    Kısa not olarak 346 km 62 tl benzin yakmışım.

Herkese kazasız sürüşler
    zenon bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    arkadaşlar geçen gün motorun zincirini sökecektim temizlemek için zincir kilidini açtım fakat zinciri bir türlü çıkaramadım.Normalde zincir kilidi açıldığında zincir yerinden çıkmıyor mu özel bir alet edevat mı gerekiyor bunun için?

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakalı fotoğraf saçmalığını nerden çıkarmışlar ? İlk defa duyuyorum. Dün motoruma sigorta yaptırdım. Erzincan plaka yaş 21 100 tl anadolu sigortadan. Zurih sigorta 200 çıkmıştı.

Bu arada forumdan bir abimizin motorunu dün Erzncan İliç' ten Moto23 'ün başkanı Serdar Sertdemir Hocam'la beraber gidip satın aldık. 2012 model 2200 km beyaz. Resimler ve yol haritasını akşam yükleyeceğim.
    Kısa not olarak 346 km 62 tl benzin yakmışım.

Herkese kazasız sürüşler
    ıllakı motoru plakalı goreceklermıs gıttım plka taktım sıgortacının onune cektım fotograflarını falan cektıler şase numarası falan bende şaşırdım.neysekı sonunda yaptırdık guc bela.sen ucuz yaptırmıssın.ist pahalı sanırım

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen gün motorun zincirini sökecektim temizlemek için zincir kilidini açtım fakat zinciri bir türlü çıkaramadım.Normalde zincir kilidi açıldığında zincir yerinden çıkmıyor mu özel bir alet edevat mı gerekiyor bunun için?
    uzun zamandır ordaysa nazlanır. düz tornavida ve ufak bir çekiç ile kilit baklayı sökebilirsin.
    Two Against the World

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    ıllakı motoru plakalı goreceklermıs gıttım plka taktım sıgortacının onune cektım fotograflarını falan cektıler şase numarası falan bende şaşırdım.neysekı sonunda yaptırdık guc bela.sen ucuz yaptırmıssın.ist pahalı sanırım
    Siz numunenin birine denk gelmişsiniz. Adamlar internetten kredi kartı ile sigorta yapıyorlar. Hem onane ? isterse hiç ortada araba olmasın motor olmasın. Plaka belli plakaya kayıtlı araç belli. PArasını alır sigortasını yapar. Neyse halletmişseniz sorun yok demektir. Banada zurih sigorta 200 lira çıkardı sonra anadoluya gittim 100 liraya oldu. Önceki motorum malatya plaka 250 mct idi ona aksigorta 120 lira çıkarmıştı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler