Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söyledilkerini tek tek deneyceğim sağol.Gaz yağına gelince 1 günümü harcadım istanbulun bir ucundan bir ucuna gittim bulamadım.Sonra aktifçi bir arkadaşa rica ettim, eminönünden bulup getirdi.
    ben gaz yağından ümidi kesmiştim. müsait olduğum bir cumartesi karaköy perşembe pazarından kerosen arıyacağım.

bu motor gt 250 ye görünüm olarak fena halde benziyor. özellikle sv650 naked modeli 2011 öncesi gt 250 ve 650 nakede çok benziyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazyağı benim evimin dibine var :-)
    Bağcılar kantçı haydarın orada
    benzin istasyonunda mı? adı nedir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Sanayiye yakın benzin istasyonlarında vardır. Ayrıca yapı marketlerdede var benim bildigim.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun suzukinin klas motorlarından birini almışsnız.tekerine taş deymesin çok iyi motosiklet.
    Eyvallah dostum sağol.

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel motor. Alınabilecek olarak aklımda var.
    Satacağım zaman mutlaka haberim olsun
    Gazyağı benim evimin dibine var :-)
    Bağcılar kantçı haydarın orada
    Yapma dostum satacağın zaman falan deme şeytanı uyandırma zor bela yatıştırdım zaten.
    Esenyurttan tut,eyüp'e kadar bütün benzinliklere bakmıştır hiç birinde yoktu.Aklımızda olsun senin orası.
    Bir gün mutlaka ...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah dostum sağol.

Yapma dostum satacağın zaman falan deme şeytanı uyandırma zor bela yatıştırdım zaten.
    Esenyurttan tut,eyüp'e kadar bütün benzinliklere bakmıştır hiç birinde yoktu.Aklımızda olsun senin orası.
    Fatih cbr250r cılar pğazar tekirdaga gidiyorlar sende gel :D motoru gezidirirsin hem :D özelden mesaj yazdım bir bakiver :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih cbr250r cılar pğazar tekirdaga gidiyorlar sende gel :D motoru gezidirirsin hem :D özelden mesaj yazdım bir bakiver :D
    Sabit gelen herhangi bir mesa yok,ayrıca geziye gelmeiy çok isterdim ama bu pazar çalışıyorum.İnşallah birdahaki sefere
    Bir gün mutlaka ...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    @puser evet benzin istasyonunda
    Gelişim hastahanenin karşı çaprazında bp istasyonu var.
    istediğiniz kadar alın :-)
    puser bunu beğendi.

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2275603/detay/

merhabalar..şu motorla ilgili söyleyebileceği olan var mı? arkadaşla konuştuk..kuyruk hariç boya yok ve devir saati çalışmıyor dedi.. biraz görüştük motor sahibiyle netten...
    AnGaRaJ

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı eftall adlı üyeden alıntı Mesajı göster

merhabalar..şu motorla ilgili söyleyebileceği olan var mı? arkadaşla konuştuk..kuyruk hariç boya yok ve devir saati çalışmıyor dedi.. biraz görüştük motor sahibiyle netten...
    ST Kanuni enjeksiyonlu alabilirsin o fiyata 7000 e.

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...

bu arkadaş motora bınmıyormu hıc acaba. ve beyın arızası yasamısmı dıye sorsana.ayrıca devır saatının nasıl arızalandıgını acıklarsa guzel olurdu boya herkesde olur ben ıkı yıl once aynı renk st kanunıyı 4500 almıstım o fıyat cok sankıı ama sımdı kı durumu bılmıyorumdaa

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ

Bende ilgileniyordum bu senin yazıyı görmeden önceye kadar benim ybr nin üstüne 4000 tl istemişti.
    HONDA

Motosikleti
    teşşeküür ettim...kaçarak uzaklaşıyorum
    AnGaRaJ

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    teşşeküür ettim...kaçarak uzaklaşıyorum
    Valla bakıyorum motorlara ilanları açdıgımda ilk plakalık iptaline bakıyorum eğer iptal edilmiş ise direkt çıkıyorum.Düşük km lere pek inanmıyorum ben hyoda arkadaşımda vardı göstergede arıza vardı tamir edilirken bile sıfırlanmış idi.Valla kafam bozulacak gidip sıfıra basıcam parayı.
    viper17 bunu beğendi.
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bakıyorum motorlara ilanları açdıgımda ilk plakalık iptaline bakıyorum eğer iptal edilmiş ise direkt çıkıyorum.Düşük km lere pek inanmıyorum ben hyoda arkadaşımda vardı göstergede arıza vardı tamir edilirken bile sıfırlanmış idi.Valla kafam bozulacak gidip sıfıra basıcam parayı.
    valla en son bende öyle yapıcam aslında benm cbryi kullanmak isterim takasta ama millet 250den düşmüyor.. en son satıp 0 taksitine giricem yani..
    AnGaRaJ

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzozu 100 lira zaten. Km düşürülmüş orası kesin. Çok haşat aletler var dikkatli olmak lazım.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ybr yi takasta pek almiyorlar bu ilanin sahibi kabul etmişti takasi ama ben temiz istiyorum 6750 az degil.
    HONDA

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

ona o parayı verceme ben bile olsam benim motorumu 7500tl alırdım :D hem 3.5yıl daha genç :D hemde ilk sahibiyim :D km re orjinal haşat değil gayet sağlıklı vede boyasız fabrika boyasıyla :D http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4712355/detay/ fuardan motor alma niyetine girdim 500r felan satılmazsa fuardan alamazsam ilanıda kapıycam satmıycam
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Niye böyle düşünüyosunuz ? Biraz acarmısınız plakalık iptal olmuşsa noolcakki, camurluk dediğimiz şey 100 tl isteyen alır, takar orjinal haline döner. Yani kompleks bişey değil, öyle dandik ledler ışıklar stickerlarla pavyona dönen motora bakıp, buna binen adam şöyle sürmüştür diyebiliriz... elektronik aksamla oynanmış, akü vs. problem olabilir diyebilirizde, camurluk icin niye öyle dediniz anlamadım ?

Motosikleti
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ona o parayı verceme ben bile olsam benim motorumu 7500tl alırdım :D hem 3.5yıl daha genç :D hemde ilk sahibiyim :D km re orjinal haşat değil gayet sağlıklı vede boyasız fabrika boyasıyla :D http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4712355/detay/ fuardan motor alma niyetine girdim 500r felan satılmazsa fuardan alamazsam ilanıda kapıycam satmıycam
    haklısın senn motoru kıyaslamaya dahi gerek yok ancak benm şu cıbırı satmam lazım öncelikle sonra forumdan güvenilir arkadaşların kapısını çalıcam..
    Alper Kaya bunu beğendi.
    AnGaRaJ

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye böyle düşünüyosunuz ? Biraz acarmısınız plakalık iptal olmuşsa noolcakki, camurluk dediğimiz şey 100 tl isteyen alır, takar orjinal haline döner. Yani kompleks bişey değil, öyle dandik ledler ışıklar stickerlarla pavyona dönen motora bakıp, buna binen adam şöyle sürmüştür diyebiliriz... elektronik aksamla oynanmış, akü vs. problem olabilir diyebilirizde, camurluk icin niye öyle dediniz anlamadım ?
    o ön yargı bendede var plakayı söken adam artisttir bence 250cc de neyin plaka iptali o plaka iptali yapan o adam arada o motorun 250cc oldugunuda unutup motoruda hırpalıyordur benim gözümde plaka iptali aklı başında efendi bilinçli adam işi değildir misal benim plakamı kaç kere sökelim dediler yanaşmadım bindiğim alet belli nie sökiyim 1000rr olsa sökelim airodinamik cart curt neysede hyoda gereksiz ve hyosung un sınırlarını bilen adamın işi değil
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ön yargı bendede var plakayı söken adam artisttir bence 250cc de neyin plaka iptali o plaka iptali yapan o adam arada o motorun 250cc oldugunuda unutup motoruda hırpalıyordur benim gözümde plaka iptali aklı başında efendi bilinçli adam işi değildir misal benim plakamı kaç kere sökelim dediler yanaşmadım bindiğim alet belli nie sökiyim 1000rr olsa sökelim airodinamik cart curt neysede hyoda gereksiz ve hyosung un sınırlarını bilen adamın işi değil
    Yanlış düşünüyosunuz bence.Ota boka ceza geliyo, yok hız sınırı, yok emniyet şeriti, yok kırmızıda geçtin... Hepsini geçtim benim gibi köprüyü cok kulanan ve devlete haketmediği parayı vermek istemeyenlerde var, sadece sansür amaçlı yani. Yani motorun cc'yle, sürücünün agresifliğiyle pek bi alakası yok bence, tedbir amaçlı bile yapılabilir. He tabi bende taktırcam şimdi, orjinal camurluğu kesiyolar malesef, orjinalliği bozuluyo ama dediğim gibi geri dönüşü var, oda 100 lira.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler