Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motoru satan kişi forumada üye aynı zamanda. İkinci el kısmında ilanını görebilrsiniz. Motorun satışını veremiyor. Kumar oynamayı seven alır ancak o motoru.

http://i.imgur.com/GV4tMVC.png
    5bin küsür lira para vereceksin ve hiçbir zaman senin olamayacak bazılarının hayal gücü çok kuvvetli anlaşılan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    O motoru satan kişi forumada üye aynı zamanda. İkinci el kısmında ilanını görebilrsiniz. Motorun satışını veremiyor. Kumar oynamayı seven alır ancak o motoru.

Ayıptan başka bişey değil sahibi kusura bakmasın.İnsanlar bi ümitle hayalindeki motora ulaşmak için arıyolar çabalıyolar,ilanda belirtmiyosun mesaj atınca arayınca yok şöyle yaparsın böyle yaparsın akıl veriyosun.Yazık
    puser ve ardacavdar bunu beğendiler.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Adama bak ya bide akıl veriyor başka motorun ruhsatıyla change edicekmişin. Milleti birde suça teşvik ediyor. Ne insanlar var ya. Bir de nası iştir arkadaş sigorta ruhsat var yani birinin üzerine kayıtlı şimdi biri bu motoru alıp suça karışsa soygun yapsa mesela gidip ruhsat sahibini bulurlar nası güvenip başkasına vericeksin adamdaki cesarete bak.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Öncelikle Merhabalar.
    Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım.Denizlide Oturuyorum. Ve Acayip kafaya koydum en kısa zamanda bi tane gt250r alıcam. Hız değerleri 150 yi görmeyecek şekilde kullanan biriyim. Uzun yolda ortalama 120-140 arasında kullanırım. Genellikle şehir içinde bineceğim. Denizli Merkezde,Malum Yoğun Trafik Mecvut. Önerilerinizi Bekliyorum. En az 2011 model düşünüyorum.
    1.MOTOR bu motor güzel gibi. 2011 ve artıları olması bana uygun gibi geldi. Daha Telefon İle Görüşmedim.
    2. MOTOR Bu Motorda Güzel Gibi. Sade Siyah Ve Beyaz Renkler Hoşuma gidiyor. Bununlada Telde Görüşmedim daha. Bilgisi olanlar Yardımcı olursa Sevinirim. Bütçemi Zorladım 7 bini anca çıkarıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

3. MOTOR GT 250R Kullanan Arkadaşların Tavsiyelerini Bekliyorum.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı sinankaytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Merhabalar.
    Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım.Denizlide Oturuyorum. Ve Acayip kafaya koydum en kısa zamanda bi tane gt250r alıcam. Hız değerleri 150 yi görmeyecek şekilde kullanan biriyim. Uzun yolda ortalama 120-140 arasında kullanırım. Genellikle şehir içinde bineceğim. Denizli Merkezde,Malum Yoğun Trafik Mecvut. Önerilerinizi Bekliyorum. En az 2011 model düşünüyorum.
    1.MOTOR bu motor güzel gibi. 2011 ve artıları olması bana uygun gibi geldi. Daha Telefon İle Görüşmedim.
    2. MOTOR Bu Motorda Güzel Gibi. Sade Siyah Ve Beyaz Renkler Hoşuma gidiyor. Bununlada Telde Görüşmedim daha. Bilgisi olanlar Yardımcı olursa Sevinirim. Bütçemi Zorladım 7 bini anca çıkarıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

3. Motor kesinlikle 8000 etmez.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At

bana da yazdı özelden benim motor aradıgımı biliyor anlaşılan bu arkadaş forumdan
    eşim yurt dışında onun üstüne yazın alırsın diyo üstüne
    dedim ben öyle sacma sapan işe girmem
    ..
    adam parayı al uzar gider ondan sonra ne ruhsat alabilirsin ne de başka bişey..
    trafige bir calıntı ihbarı verir 30 gün sonra
    40. gün araç sorgulamada arac calıntı olarak gözükür..
    ilk trafik sorgulamasında altından cekerler motoru. =)
    arkadaşın dediği gibi hayal gücü cok geniş bu satıcak elemanın =)

---------- Post added at 11:41 ---------- Previous post was at 11:39 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3. Motor kesinlikle 8000 etmez.
    ederi max. 6.5 :D
    ondan daha temizi denk geldi bana bi amca almış satıcaktı bana 6.5 2010 du
    ertesi gün sattı motoru..
    para hazır olucak cebinde cok temiz motorlar denk gelior

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Öncelikle Merhabalar.

Alacağım motoru bulmamış olsaydım eğer mersindeki motoru uzun süredir takip ediyorum. Fiyatı nispeten uygun pazarlıkta vardır elbet. Egzos+lastikler kafadan bin lira . Bence şuan alınabilitesi en yüksek ilanlardan birisi tabi altında başka bişey yoksa. 2. ilandaki motor bizim semtte istanbulda. Çoktandır ilanda sanırım indirim yapmıyor ki satılmadı bugüne kadar. 3. ilandaki motora en fazla 6500 verilir.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alacağım motoru bulmamış olsaydım eğer mersindeki motoru uzun süredir takip ediyorum. Fiyatı nispeten uygun pazarlıkta vardır elbet. Egzos+lastikler kafadan bin lira . Bence şuan alınabilitesi en yüksek ilanlardan birisi tabi altında başka bişey yoksa. 2. ilandaki motor bizim semtte istanbulda. Çoktandır ilanda sanırım indirim yapmıyor ki satılmadı bugüne kadar. 3. ilandaki motora en fazla 6500 verilir.
    Usta 1. siyah motor sağa sola fazla yatmış gibi geldi Ayna ve sinyallere dikkat Arka sinyallerde değişmiş, ayrıca plakalıkta kesik gibi duruyor.
    alidgn bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    mersindeki motoru bende takıp edıyorum.. sanırım arkadasın dedıgı gıbı saga sola yatırmıs.. ekzos ve lastıkler avantaj gıbı dursada mekanıkte bı problem yoksa alınabılır. neden olmasın.
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mersindeki motoru bende takıp edıyorum.. sanırım arkadasın dedıgı gıbı saga sola yatırmıs.. ekzos ve lastıkler avantaj gıbı dursada mekanıkte bı problem yoksa alınabılır. neden olmasın.
    Egzoz ve lastikler bu yatışlardan sonra değişmiş sanırım. Sonradan akıllanmış gibi

Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba Haklısınız. Şahsen aradım az önce. Görüştüm. Lakin Pek bi güven vermedi bana. Yatma olmadığını söylüyor ne kadar doğru bilinmez.Anlattığına göre otoparka girerken sol tarafını çarpmış ve 2 derin çizik oluşmuş.Lokal boya yapılmış. Ön Camda Çatlak varmış Vs.

2012 Bir Başka Motor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01620129/detay

Arkadaşlar Motor alıcam ama iyice kafama takılmaya başladı. 2. Elin temiz olup olmadığını nasıl anlarım. Red-line çok girmişse okuduğum kadarıyla motorun ömrü kısalıyor. Red-line yememiş , Rodajı Düzgün yapılmış bir motor bulmak istiyorum.3-5 ay içinde bana sorun çıkaracak olduktan sonra elimdeki Asya AS 19A scooter ımı satmam onu kullanırım. Yeterince Sorun Çıkarıyor Zaten
    2. ele hiç güvenemiyorum ama bütçemde kısıtlı.2 Bin lira daha ekleyip Sizce Sıfır Motor Almak mantıklı olurmu ? (tabi 2 bin lira ilede bitmiyor, Resmi işlemler filan derken 3 ü bulacak.) malum sıfır 2012 model 9.750 gibi fiyatla satışta var. 2013 mü beklesem bilemedimki.

Galiba Haklısınız. Şahsen aradım az önce. Görüştüm. Lakin Pek bi güven vermedi bana. Yatma olmadığını söylüyor ne kadar doğru bilinmez.Anlattığına göre otoparka girerken sol tarafını çarpmış ve 2 derin çizik oluşmuş.Lokal boya yapılmış. Ön Camda Çatlak varmış Vs.

Arkadaşlar Motor alıcam ama iyice kafama takılmaya başladı. 2. Elin temiz olup olmadığını nasıl anlarım. Red-line çok girmişse okuduğum kadarıyla motorun ömrü kısalıyor. Red-line yememiş , Rodajı Düzgün yapılmış bir motor bulmak istiyorum.3-5 ay içinde bana sorun çıkaracak olduktan sonra elimdeki Asya AS 19A scooter ımı satmam onu kullanırım. Yeterince Sorun Çıkarıyor Zaten
    2. ele hiç güvenemiyorum ama bütçemde kısıtlı.2 Bin lira daha ekleyip Sizce Sıfır Motor Almak mantıklı olurmu ? (tabi 2 bin lira ilede bitmiyorum. Resmi işlemler filan derken 3 ü bulacak.) malum sıfırı 2012 model 9.750 gibi fiyatla satışta var. 2013 mü beklesem bilemedimki.
    Öncelikle şu garip yazı renginden vazgeç. Okunmuyor çünkü. 2013 modeli beklersen 9.750 gibi fiyata satılmaz. Site fiyatı 10.652 TL zaten.
    Acele etme. Siteden vs. satan arkadaşlar vardır illa ki bulunur. Değişen parça az olması yeterli. 2008 den sonra ki modellerde kesici var zaten merak etme
    Bu kadar kıl biriysen sıfır alman daha mantıklı tabiki, ama biraz sabırla temiz motor bulabilirsin

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şu garip yazı renginden vazgeç. Okunmuyor çünkü. 2013 modeli beklersen 9.750 gibi fiyata satılmaz. Site fiyatı 10.652 TL zaten.
    Acele etme. Siteden vs. satan arkadaşlar vardır illa ki bulunur. Değişen parça az olması yeterli. 2008 den sonra ki modellerde kesici var zaten merak etme
    Bu kadar kıl biriysen sıfır alman daha mantıklı tabiki, ama biraz sabırla temiz motor bulabilirsin
    Yazı rengi forumlarda kullandığım genel renk.Neyse Renge takılmamak gerek. Evet Motor konusunda okadar sıkıntı yaşadıktan sonra artık kıl olmamak elde değil Nerde arızalı motor var bana denk geliyor :D belkide bu yüzden bu duruma geldim. Ben sizden destek bekliyorum.
    Bu arada Diğer modelleride inceliyorum. Calibre 250 de çok güzel bişiye benziyor.(Tabi nekadarda olsa çin malı) burda birinde görmüştüm. Sıfırı 7 bin civarlarında.

Comic sans'ı bırak, kendine yeni bir font seç bence .

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Comic sans'ı bırak, kendine yeni bir font seç bence .
    Arkadaş Ne istiyonuz Güzelim yazı tipinden, rengimden ya Motor lazım bana Tabi siz almışsınız içiniz rahat. Yaz da yaklaşıyo oh valla. Sizin için bi sıkıntı yok.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Napalım napalım derken bi Beyşehir yapalım dedik. Keşke yapmayaydık.Sıcak sıcak merkez de çay içerken güneşin yakıcılığına aldandık çıktık yola.İlk defa motor üstündeyken bitsin artık dediğim bir gezi oldu k.çımız dondu resmen. 3.2.2013 Pazar Beyşehir Gazlaması(200 km) Birkaç foto ;
    Şu aralar tek gezen de benim heralde Konya da havalar güneşli gidiyor maşallah

zenon, leventgocukl ve ismet ksp bunu beğendiler.
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Abrascas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Hyosung Comet 250 motosikletimin arka freni, balata ve hidrolik değiştirmeme rağmen sürekli hava yapıyor ve 5-6 gün sonra tutmamaya başlıyor. Sızdıran bir yer bulamadım. Daha önce başına gelen var mı?

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Clover AirJet mont hakkında bilgisi olan var mı ?

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Sanırsam fren hıdrolık pompasının contaları eskimiş benim tamamen boştaydı. Fren pedalını tutan bir pompa var o pompa zamanla eskıyor sıfır fıyatı 200 cıvarıydı ben normal bir cup motorunkini aldım vida yatakları uymadı bıraz genıslettırdım ve eskısınden daha saglam oldu gayette temiz iş oldu 30 lıraya kapattım hıdrolık yagı ıle bırlıkte

Motosikleti
    Şuan yok
    Clover AirJet mont hakkında bilgisi olan var mı ?
    Ona o kadar vereceğine venom'un o fiyat civarında güzel bir deri montu vardı onu al bence...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler