Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yarın ankarada gezi yapacak veya gezmeyi isteyipte arkadaş arayan varsa gelebilirim,çok canım sıkılıyor arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın ankarada gezi yapacak veya gezmeyi isteyipte arkadaş arayan varsa gelebilirim,çok canım sıkılıyor arkadaşlar.
    Send geziye gitsene mustafa

Motosikleti
    FZ6
    arada gidiyorum motora oturuyorum ğıınn ğııınnn yapıyorum , çok zevkli :DDD

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Sonunda son yaptığım deneme cekimiyle istediğim kaliteye ulaşabildim, 720p seceneğinde gayet net izleniyo, bundan sonra izlemesi keyif verici videolarla geri dönücem.

Karanlıkta bile parlıyo canavar (tabi flash'ın etkisi var resimde ama, gercekte pekte farklı durmuyo)

eod bunu beğendi.

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Slm arkadaşlar sonunda ben de gt250 r ımı aldım. pazartesiye trafik tescil için randevu aldım. k.kartına 12 taksit 10240 a spada kask mont tankpad de içinde. fakat bu trafik tescil işlemlerini ben yaptırıyorum fiyat iyi mi?? normal de bayiler yapıyor değil mi bu işleri?

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar sonunda ben de gt250 r ımı aldım. pazartesiye trafik tescil için randevu aldım. k.kartına 12 taksit 10240 a spada kask mont tankpad de içinde. fakat bu trafik tescil işlemlerini ben yaptırıyorum fiyat iyi mi?? normal de bayiler yapıyor değil mi bu işleri?
    Öncelikle hayırlı olsun Bayiler yaparsa daha pahalıya maal olur. Bence elinde imkan varsa bayiye yaptırma
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun Bayiler yaparsa daha pahalıya maal olur. Bence elinde imkan varsa bayiye yaptırma
    yok zaten ben yapıyorum da, normal de bunların fiyata dahil olması gerekir değil mi? bayi evrakları verdi ek-1 doldurttum , trafik sigortasını yaptırttım şimdi de emniyette tescil kaldı bi tek ama normal de biz vekalet verip onlar yapıyor değil mi? yani fiyat uygun mu almışım

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hayırlı olsun volkan kardeş.resimlerini isteriz.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun volkan kardeş.resimlerini isteriz.
    teşekkürler bi aksilik olmazsa pazartesi plakayı da halledeyim hemen ekleyeceğim, darısı olmayanlara

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    @ustavolkan hayırlı olsun resimlere bekliyoruz. işlemleri kendin yapman daha iyi daha ucuza gelir
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    600 RR
    @ustavolkan Hocam hayırlı olsun, resimleri bekliyoruz.

Arkadaşlar şu orjinal egzoz'un ağırlığını bilen varmı ? Yabancı forumlardan kısa bi araştırma yaptım ama bulamadım. 10-12 lbs olması lazım falan diyolar (4,5-5,5 kg).

Commander_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R1 (2004) / BMW 316İ (2009)
    arkadaşlar 2012 gtr250 m var malumunuz.. benzin göstergesi teke düşüp yanıp sönmeye başlayınca benzin alıyorum.....
    normalde benzin lambası varmı bizim mtorda... tek yanıp sönmeye başlayınca kaç km. giderki.....

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Commander_05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2012 gtr250 m var malumunuz.. benzin göstergesi teke düşüp yanıp sönmeye başlayınca benzin alıyorum.....
    normalde benzin lambası varmı bizim mtorda... tek yanıp sönmeye başlayınca kaç km. giderki.....
    lamba dediğiniz olay o yanıp sönmeye başlıyınca benzin göstergesi uyarı veriyor işte bazı yerlerde okuduğum kadarıyla 3.4lt kalıyormuş içinde yanıp sönmeye başladığında yani 50km kesin gidersiniz performans sürüşü bile yapsanız normal bi kullanımla 80km bile mümkünde abartmıyalım yolda kalıp 2011-2012 lerden bahsediyorum daha evelleri ile ilgili bilgim yok belki bi takım farklılıklar vardır
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bugün küçükyalı pinhanın karşısında gt250r gördüm 2012 idi herhalde yarısı beyaz yarısı siyah,çok güzeldi motor.Sizden birimi acaba merak ettim.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün küçükyalı pinhanın karşısında gt250r gördüm 2012 idi herhalde yarısı beyaz yarısı siyah,çok güzeldi motor.Sizden birimi acaba merak ettim.
    şöle bişeymiydi?

By alperkaya1991 at 2012-04-22
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    :D ta kendisi,dostum motorun fotoğrafta gözüktüğünden çok daha güzel.Ben arabada trafikteydim ama bostancı da oturuyorum sende oralardaysan arada bir buluşalım gezeriz cadde filan...
    (Motoru alalı veri 2 ayı geçiyor işte,araba bir kaç defa kullandım ondada bu trafiğe girdim,sende öyle geçip gidince sinirim bozuldu:D)

Motosikleti
    kymco süper 8
    gördüğüm bir şeyi paylaşıcam sizinle; sahibinden bi ilan gördüm 2012 model diyor, motor ya 08 ya da 09 utanmadan bide 500 km yapmış diyor fiyatta 9000 tl ula bizmi salağız onlarmı çok zeki anlamadım o motora o fiyatı yazan müslüman falan olmaz bu resmen insan kandırmaya dolandırılıcığa giriyor başta motorun modeli 2010 yada 11 diye hatırlıyorum sonra bi baktım 12 yazmış el insaf ya bide diyor 12 plakalıdır ah be o motor 500 km ise bende aynştaynım abartı egsoz koymuş mahallenin apaçısı :D 500 km yapmış pehhhh ) insan bilmem neresiyle güler burdan bu tarz insanları ifşa edelimki genç arkadaşlar motordan anlamayan arkadaşlar bunların tuzağına düşmesin saygılarla...

Motosikleti
    600 RR
    Alıntı berkay8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gördüğüm bir şeyi paylaşıcam sizinle; sahibinden bi ilan gördüm 2012 model diyor, motor ya 08 ya da 09 utanmadan bide 500 km yapmış diyor fiyatta 9000 tl ula bizmi salağız onlarmı çok zeki anlamadım o motora o fiyatı yazan müslüman falan olmaz bu resmen insan kandırmaya dolandırılıcığa giriyor başta motorun modeli 2010 yada 11 diye hatırlıyorum sonra bi baktım 12 yazmış el insaf ya bide diyor 12 plakalıdır ah be o motor 500 km ise bende aynştaynım abartı egsoz koymuş mahallenin apaçısı :D 500 km yapmış pehhhh ) insan bilmem neresiyle güler burdan bu tarz insanları ifşa edelimki genç arkadaşlar motordan anlamayan arkadaşlar bunların tuzağına düşmesin saygılarla...
    Hocam yanlış anlamayın ama motor cok temiz duruyo, km gercek olabilir, 2012 trafik cıkışlı falan da olabilir.Trafik cıkış yılını yazıyolar bazen direk insanlar modeli görüpte km sahtedir diye düşünmesinler diye.

eod bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Commander_05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanıp sönmesi zaten kırmızı ışık yandı anlamına gelir.
    Kırmızı yanmasına tam karar veremediği zamanlar bi 2 diş oluyor bi tek diş. Tam olarak tek diş yanmaya başladığında, hiç 2 dişe çıkmadığında benim motosikletimde 4lt kadar benzin oluyor.
    Ümraniye-Şile yolunda kırmızı yanmaya başladı arada bi 2 dişe çıkıyordu(5,5-6lt benzin hala depoda olduğunu zannediyorum).
    O depoyla ağva merkezdeki benzinliğe kadar gittim ve depomda hala 1-1,5lt benzin vardı.

Motosikleti
    kymco süper 8
    ne kadar 12 çıkışlı olsada 9000 tl fiyatı verilmez ve yazılmaz 1000 lira daha verir tertemiz halis mulis 2012 enjeksiyonlu yakıtı az motor alırım mantık yani kapişş bide 12 çıkışlı olsa rodajından baheseder garantisinden bahseder bu üç kağıtcı modeli yani savunulacak yani yok kardeşim ve 12 model değil 2010 da değil 2009 yada 08 dir o üretim yıllındaki motor 9000 tl etmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler