Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @OZ@N-GT250R Sen ikinci el almışsın, tamamen şans.Ben 4400 tl ye aldığım motoru ilk aldığım gün eve giderken krank kırsa şaşırmam diye almıştım.23 000 km deydi cünkü, japon malı racinglere bile 30 bin km den sonra alınmaz dedikleri icin bana km cok yüksek gelmişti ama en azından orjinal km dürüst satıcı diyede fazla da önemsememiştim, gözümü kapattım aldım.5 000 km sorunsuz kullanıp sattım.1 kere yolda kaldım sadece ufak bi elektrik problemiydi oda(he birde gösterge bazen kafayı yiyodu, benzin bittiği icinde ayriyetten 2 kere kalmıştım).Şimdi benim durumum bu.Sizin yaşadıklarınızı anlatmanızı ben anlayışla karşılarım ama karşılamayan arkadaşlar arasında 0 alan falan da var, bizim verdiğimiz paranın 2 katından daha fazla para vererek motor aldıkları icin toz kondurmak istemiyolar, e onlarda kendilerince haklı.O yüzden tartışmayla hic bi yere varılmaz.

Bu arada şu konuda gercekten emin olun motor sizin sıkıştırmanız sebebiyle cıkarmadı bu soronu.Ali'nin video larını bi izleyin ne demek istediğimi anlarsınız.Birde son durum nedir ? Toplam masraf ne kadar cıkacak belirlendimi bari ? Usta sağlam olur uzun süre götürür diyomu yoksa ufaktan bin sonra satmı diyo ?

http://f1204.hizliresim.com/w/2/416j5.jpg
    http://f1204.hizliresim.com/w/2/416kg.jpg
    Buda yeni turuncum.
    Bu gün kask falanda aldım, satıştı, gitti geldi.... Sağa sola koşturmaktan pek resim cekemedim.Zaten telefonla cekilmiş dandik resimler bunlarda, bi ara kuzenimle pro. makinayla sağlam bi cekim yapıcaz inş.
    motorun hayırlı olsun güle güle kullan bu arada alinin bütün videoları izledim inanın sıkıştırmıyor motoru canere sorun motor nasıl sıkıştırılırmış
    motor toplandı ustayı sıkıştırdım ver diye vermiyor :D
    bineceklermiş biraz çalıştıracaklarmış elektrik aksamına felan bakılacakmış sonra teslim çarşamba akşamı yada perşembe akşamı alacağım
    bu arada hyo racinglerde km üst limit 20000dir - 30 bin üstü çokta iyi bakılmışta olsa isterse değişmeyeni yok olsun ,, yinede öksürür motor gönülsüz çalışmak nedir motordan anlayanalr iyi bilir .. kız gibi çalışmaz komple motor değiştirmedikce bu motor hakkında çok şey biliyorum bilmiyormuş numarası yapmak işime geliyor :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı OZ@N-GT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hayırlı olsun güle güle kullan bu arada alinin bütün videoları izledim inanın sıkıştırmıyor motoru canere sorun motor nasıl sıkıştırılırmış
    bineceklermiş biraz çalıştıracaklarmış elektrik aksamına felan bakılacakmış sonra teslim çarşamba akşamı yada perşembe akşamı alacağım
    bu arada hyo racinglerde km üst limit 20000dir - 30 bin üstü çokta iyi bakılmışta olsa isterse değişmeyeni yok olsun ,, yinede öksürür motor gönülsüz çalışmak nedir motordan anlayanalr iyi bilir .. kız gibi çalışmaz komple motor değiştirmedikce bu motor hakkında çok şey biliyorum bilmiyormuş numarası yapmak işime geliyor :D
    Sağolasın.Sanada hayırlı olsun.
    Bu dediklerinden motoru ondan daha cok sıkıştırdığını idda eddiğin anlaşılıyo ? 188 yapıp buraya video veya fotoraf ekleyip kanıtlamadığın sürece kimse inanmaz

20 30 bin diye bişey yok.Kac kişi var forumda 30 binde 50 binde canavar gibi, hem ici hem dışı. Gavurların sitesinde adamlar 80 bin 120 bin km deviriyo bu motorla ve bi kac tane 30-40 bin aralığında motor gördüm sıfırdan zerre farkı yok.Bunun yanında 2011 kasa mahfolmuş motorlarda var.Tabi bu kullanıcının motora bakmasıyla alakalı birşey.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın.Sanada hayırlı olsun.
    Bu dediklerinden motoru ondan daha cok sıkıştırdığını idda eddiğin anlaşılıyo ? 188 yapıp buraya video veya fotoraf ekleyip kanıtlamadığın sürece kimse inanmaz

20 30 bin diye bişey yok.Kac kişi var forumda 30 binde 50 binde canavar gibi, hem ici hem dışı. Gavurların sitesinde adamlar 80 bin 120 bin km deviriyo bu motorla ve bi kac tane 30-40 bin aralığında motor gördüm sıfırdan zerre farkı yok.Bunun yanında 2011 kasa mahfolmuş motorlarda var.Tabi bu kullanıcının motora bakmasıyla alakalı birşey.
    benim motora binmekteki amacım son kaç basıyor değil motor böyle sıkıştırılmazki yanlamak trafikte gereksiz yere bağırtarak binmek sürekli dur kalk egsoz narlandırır egsozdan sigara yakarım :D bi yerden başka bir yere kısa sürede gitmektir sıkıştırmak ve ankarada basabilecek yol yok şehir içinde zaten :D video çekerim boş vaktim olursa yazın ...işi gücü motor olan birisi değilim böyle şeylere pek vaktim olmuyor vakit bulunca atlayıp geziyorum uzun uzun tadını çıkarıyorum off :DD:D:
    tt Adnan bunu beğendi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ozan bey sahibinden.com da her gün bakınıyorum inanın şaşırıyorum hyosunglar özelikle gt250r lar cok nadir 20-25.000km geçiyor sanki 25.000km den sonra sayaç kendini sıfırlıyor okadar alet varki 8.000km yazmış ama ben ölüyorum die haykırıyor sizin veya benim bu tür sitelerde baktığımız motorların çoğunda malesef özelikle gt250r larda km düşürmek işin artık şartı olmuş her alan düşürüyor satarken o yüzden 20-30bin km de artık nazlı çalısır falan bunlar cok sabit görüşler yani gidersiniz oturursunuz üzerine adam 30binde der bakarsınız motor nazlı çalısıyor gidelimmi gitmiyelimmi karar veremiyor aslında 70.000km dedirdüşürülmüştür çünkü ben inanmıyorum 2006 model gt250r ların 10.000km geçemediklerine 10 ilandan 8 i 10.000km nin altında yok artık dedirticek şekildeler şimdi bunu söledim die sizde bana kızıcaksınız yok sen ne anlarsın yok sen motorunu koruyosun yok satıcaksın zarar etmek istemiyosun falan diceksinizde olayın gerçeği bu çok örneği var yakınımda 25.000km olup karbüratörlü olup tek marşta çalısan motorlar var siz gerçekten gt250r la ilgili bişey bilmiyosunuz ne yalan söliyim 20-30bin dediniz ya artık sizin bizle şaka yapmaya dalga geçmeye gelen biri olduğunuzu düşünmeye başladım
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    ohoo boş bıraktık meydanı herkez bilip bilmeden klavyesi olan yazmış arkadaş... yok 30.000de biter yok isteksiz çalışır nerden duydunuz kim sıktı size bunları inanma sen böyle şeylere gel bak 31.000 km oldu hala tık yok canavar gibide gidiyo daha yeni yeni motor açılmaya başladı düzde 185 görüyo rüzgarlı havada 180 nerde isteksiz çalışma bunun ? bilip bilmeden saçmalamasyon yapıyosunuz valla çok gülüyorum sonra ...

misketleri dağıtıyorum hadi herkez bildiğiyle meşgale olsun ;)
    tt Adnan ve tekhancer bunu beğendiler.
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozan bey sahibinden.com da her gün bakınıyorum inanın şaşırıyorum hyosunglar özelikle gt250r lar cok nadir 20-25.000km geçiyor sanki 25.000km den sonra sayaç kendini sıfırlıyor okadar alet varki 8.000km yazmış ama ben ölüyorum die haykırıyor sizin veya benim bu tür sitelerde baktığımız motorların çoğunda malesef özelikle gt250r larda km düşürmek işin artık şartı olmuş her alan düşürüyor satarken o yüzden 20-30bin km de artık nazlı çalısır falan bunlar cok sabit görüşler yani gidersiniz oturursunuz üzerine adam 30binde der bakarsınız motor nazlı çalısıyor gidelimmi gitmiyelimmi karar veremiyor aslında 70.000km dedirdüşürülmüştür çünkü ben inanmıyorum 2006 model gt250r ların 10.000km geçemediklerine 10 ilandan 8 i 10.000km nin altında yok artık dedirticek şekildeler şimdi bunu söledim die sizde bana kızıcaksınız yok sen ne anlarsın yok sen motorunu koruyosun yok satıcaksın zarar etmek istemiyosun falan diceksinizde olayın gerçeği bu çok örneği var yakınımda 25.000km olup karbüratörlü olup tek marşta çalısan motorlar var siz gerçekten gt250r la ilgili bişey bilmiyosunuz ne yalan söliyim 20-30bin dediniz ya artık sizin bizle şaka yapmaya dalga geçmeye gelen biri olduğunuzu düşünmeye başladım
    cevap yazmış olmak için bişeyler yazmayın 10 kere yazdık bilgilendirmek için yazın yukarda yazdım zaten biz a diyoruz sizde a diyorsunuz herkes aynı kanıda ama sizde üslup ölü işte :D bende diyorumki siz bişey bilmiyorsunuz sizde diyorsunuzki siz bişey bilmiyorsunuz :D
    öncelikle beni km si düşürülmüş motorlar ilgilendirmiyor ben kendi motorumu bilirim kendi sorunlarımla ilgilenirim yazarım paylaşırım
    düşünce benim düşüncemdir doğru olması sizi çıldırtır tersini yazarsınız bana tez çürüten şeylerle gelin lütfen
    ve tekrarlıyorum 30 bndeki olan bir arkadaş getirsin ankaradayız buluşalım yan yana koyalım çalıştıralım görelim neymiş nasılmış ne kadar diriymiş :D
    kaç tane hyo gördüm bindim nefes alamayan o yüzden genellemeye dikkat
    bana cevap vermiş olmak için değilde insanları bilgilendirmek için tekrar tekrar uyarıyorum
    hyolar motora ivme veren gerçek kullanıcının hyolara 20 binden sonra nefessiz kalmaya başlar isterse parası olsun :D isterse değiştirsin herşeyi
    30 binden sonra randıman zor yani bunlar gerçekler ve genel bir yazım bu her motor bir değil ben yazıyorum sizde başka yer pardon başka türlü anlıyorsunuz saygı çerçevesinde
    yazdıklarımı doğrulayan yazılarınızı bekliyorum

@bygrm
    zaten senin motor sıfır gibidir sorsak :D 7000 eder hacı değilmi orjinal lastikleri duruyordur üstünde dişleri sıfır çok biliyorsun birde ilan açar yazarsın yandaki dişleri duıruyor diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohoo boş bıraktık meydanı herkez bilip bilmeden klavyesi olan yazmış arkadaş... yok 30.000de biter yok isteksiz çalışır nerden duydunuz kim sıktı size bunları inanma sen böyle şeylere gel bak 31.000 km oldu hala tık yok canavar gibide gidiyo daha yeni yeni motor açılmaya başladı düzde 185 görüyo rüzgarlı havada 180 nerde isteksiz çalışma bunun ? bilip bilmeden saçmalamasyon yapıyosunuz valla çok gülüyorum sonra ...

misketleri dağıtıyorum hadi herkez bildiğiyle meşgale olsun ;)
    bizde diyoruzki :D yazık yani burada böyle yazıyorsunuz hoş komik güzel :D hep beraber gülelim eğlenelim ama prtreyi indiriyoruz garibanın parça beklemekten saçları ağarmış yazık bu arada alper haklı sizi ciddiye almıyorum alay edilecek insanlarsınız uğraşmak komedi oluyor sizlerle yarım çakma ustaları tanımış oluyoruz

Motosikleti
    cevap yazmış olmak için bişeyler yazmayın 10 kere yazdık bilgilendirmek için yazın yukarda yazdım zaten biz a diyoruz sizde a diyorsunuz herkes aynı kanıda ama sizde üslup ölü işte :D bende diyorumki siz bişey bilmiyorsunuz sizde diyorsunuzki siz bişey bilmiyorsunuz :D
    öncelikle beni km si düşürülmüş motorlar ilgilendirmiyor ben kendi motorumu bilirim kendi sorunlarımla ilgilenirim yazarım paylaşırım
    düşünce benim düşüncemdir doğru olması sizi çıldırtır tersini yazarsınız bana tez çürüten şeylerle gelin lütfen
    ve tekrarlıyorum 30 bndeki olan bir arkadaş getirsin ankaradayız buluşalım yan yana koyalım çalıştıralım görelim neymiş nasılmış ne kadar diriymiş :D
    bana cevap vermiş olmak için değilde insanları bilgilendirmek için tekrar tekrar uyarıyorum
    hyolar motora ivme veren gerçek kullanıcının hyolara 20 binden sonra nefessiz kalmaya başlar isterse parası olsun :D isterse değiştirsin herşeyi
    30 binden sonra randıman zor yani bunlar gerçekler ve genel bir yazım bu her motor bir değil ben yazıyorum sizde başka yer pardon başka türlü anlıyorsunuz saygı çerçevesinde

@bygrm
    zaten senin motor sıfır gibidir sorsak :D 7000 eder hacı değilmi orjinal lastikleri duruyordur üstünde dişleri sıfır çok biliyorsun birde ilan açar yazarsın yandaki dişleri duıruyor diye http://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/muha.gif

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

bizde diyoruzki :D yazık yani burada böyle yazıyorsunuz hoş komik güzel :D hep beraber gülelim eğlenelim ama prtreyi indiriyoruz garibanın parça beklemekten saçları ağarmış yazık bu arada alper haklı sizi ciddiye almıyorum alay edilecek insanlarsınız uğraşmak komedi oluyor sizlerle yarım çakma ustaları tanımış oluyoruz http://img.donanimhaber.com/upfiles/...iggrinking.gif
    bgym lastikleri michelin dir kenarlarıda durmuyordur çünkü yere diz verir okadar yatar ya kime ne anlatıyorum ben karşımda cahilin teki var ne sölesem boş kafasına göre yaşıyor herşeyi yobaz zihniyet bu olsa gerek bunuda söletin bana rahatlamışsındır senin o mo kattığın kişilerin motorlarınıda kenidlerinide tanıyorum size hak vericem ama bizzat gerçekleri gördüğümden veremiyroum malesef
    tekhancer bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bgym lastikleri michelin dir kenarlarıda durmuyordur çünkü yere diz verir okadar yatar ya kime ne anlatıyorum ben karşımda cahilin teki var ne sölesem boş kafasına göre yaşıyor herşeyi yobaz zihniyet bu olsa gerek
    iyide biz güzelce yazışıyorduk sen dallamalık yapmasaydın saygı karşılıklı sonsuzdu ayrıca özür dilerim dallama dediğim için :D bi anlık gerçek yazım çok çok özürdilerim içime pislik işlemiş kusura bakma insan önce adam olacak demi yazmayı öğrenecek sonra ne *** yiyorsa yesin
    bu üsttekileri kendime yazdım özrümde gerçektir senin gibi biz dedik diye özürdilemeyiz daha gerilmek istersen buyur

bgm böyledir :D ali şöyledir ali alperi savunur .d.D::D alper bgmnin lastiğini bilir msnden dürter gel biri var bişeyler yaz der :D komedisiniz

Motosikleti

@bygrm
    zaten senin motor sıfır gibidir sorsak :D 7000 eder hacı değilmi orjinal lastikleri duruyordur üstünde dişleri sıfır çok biliyorsun birde ilan açar yazarsın yandaki dişleri duıruyor diye http://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/muha.gif

bizde diyoruzki :D yazık yani burada böyle yazıyorsunuz hoş komik güzel :D hep beraber gülelim eğlenelim ama prtreyi indiriyoruz garibanın parça beklemekten saçları ağarmış yazık bu arada alper haklı sizi ciddiye almıyorum alay edilecek insanlarsınız uğraşmak komedi oluyor sizlerle yarım çakma ustaları tanımış oluyoruz http://img.donanimhaber.com/upfiles/...iggrinking.gif
    Eeee usta olmayanın yarım uıstaları tanımasıda bir enteresan geliyo tabi sana şimdi biz çocul çocuk eğlendirmiyoruz güzel kardeşim hadi al misketlerini başka kapı önünde oyna.... kimseyede bişey ıspatlamak zorunda değiliz ;) sen bildiğini okumaya devam et... lakin gel bu motorda benim yaptıklarım kadarını yap ...gel bu motoru benim kadar bil eyvallah ama yazdıklarından zaten bilginin ne derece olduğu belli durumda bu yüzden sana insan gibi yazıp anlamanı beklerim ama zannetmiyorumki bu düşüncede sen beni anlıyabilesin......o yüzden benle yada bilmem kimle boşuna uğraşma lakin burda bişeyi ıspatladın diye gelip senin elini öpücek adam yok ;) ustaysan önce o dizini virajda bir yerde görelim sonrada burada bize sözünü dinlet ;) hadi selametle...

ozan sen benimki kadar dolu hyo bulursan TR de öp başına koy ;) getir daha dolusu varsa TR dede ben alıcam Bak awatar fotoma gör lastikler çinkomu shinko mu yoksa michellin 2 ct mi

[B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Eeee usta olmayanın yarım uıstaları tanımasıda bir enteresan geliyo tabi sana şimdi biz çocul çocuk eğlendirmiyoruz güzel kardeşim hadi al misketlerini başka kapı önünde oyna.... kimseyede bişey ıspatlamak zorunda değiliz ;) sen bildiğini okumaya devam et... lakin gel bu motorda benim yaptıklarım kadarını yap ...gel bu motoru benim kadar bil eyvallah ama yazdıklarından zaten bilginin ne derece olduğu belli durumda bu yüzden sana insan gibi yazıp anlamanı beklerim ama zannetmiyorumki bu düşüncede sen beni anlıyabilesin......o yüzden benle yada bilmem kimle boşuna uğraşma lakin burda bişeyi ıspatladın diye gelip senin elini öpücek adam yok ;) ustaysan önce o dizini virajda bir yerde görelim sonrada burada bize sözünü dinlet ;) hadi selametle...
    bak yine aynı şeylerden bahsediyoruz :D kardeş sen veya ben burdakilerin umrumda değiliz herkes senin cahilce yazımınla misketlerine sahip çıkıp birbirine el uzatsaydı burada bende size gereksiz gerginlik yapmazdım var mıdır hocam başka sözün ? liseli yazımın

Motosikleti
    iyide biz güzelce yazışıyorduk sen dallamalık yapmasaydın saygı karşılıklı sonsuzdu ayrıca özür dilerim dallama dediğim için :D bi anlık gerçek yazım çok çok özürdilerim içime pislik işlemiş kusura bakma insan önce adam olacak demi yazmayı öğrenecek sonra ne *** yiyorsa yesin
    bu üsttekileri kendime yazdım özrümde gerçektir senin gibi biz dedik diye özürdilemeyiz daha gerilmek istersen buyur

bgm böyledir :D ali şöyledir ali alperi savunur .d.D::D alper bgmnin lastiğini bilir msnden dürter gel biri var bişeyler yaz der :D komedisiniz
    siz bi kalkın bilgisayarın başındanda aynaya bakın gerçek sitkom orda-- ben bu bahsettiğin kişileri tanıyorum motorlarını biliyorum ve bu kişilerin motorları senin yorumlarını yok ediyor çünkü gözümle gördüklerimemi inanıcam sizemi gelin bi gün istanbula bi çayımızı için motorlarada binin bu laflarınızı ozaman geri yutarsınız ancak benim sorun ettiğim nokta sizin motorunuzun krak kırıp kırmaması değil bazı emin yorumlarınız 20.000km gibi kilometre verişleriniz motoru yapan mühendis bile sizin kadar tam kilometre veremiyordur tökezler şöle olur falan filan racer200 le karıştırdınız burayı ve motor ömrünü

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OZ@N-GT250R Haklı Hyosungda 20bini gören motorun eli kulağındadır ama hangi 20bin 5. 20bin tabiki.Buda basit bir matematikle 100bin eder.E bırakında bi rektefe istesin.
    Motora sahip olmak onun hakkında birşeyler biliyor olmakla aynı şey değildir.Bişey bilmiyosan soracaksın öğreniceksin ,ebaydenmi aldın derler adama...
    ama sıkıştırma konusunda sana katılıyorum, inanıyorumki sen daha çok sıkıştırıyosun ama ben daha hızlı gidiyorum fark o
    Yabancı kaynakları araştırın 60binden aşağı kmsi olan enderdir.Adamlar pistte kullanıyor o motorları birde.Çünkü avrupa ülkelerinde özel pistler çok ve ucuz.Viraj yapmayı öğrenmek için 250likle uzun kmler yaptıktan sonra büyük motora geçiyor.
    Sen şuanda bu konuya yazdığın her cevapta önyargılı davranıyorsun.Bi kere alındın bundan sonra biz a dersek sana b...
    ama yanlış yapıyosun gerek yok bunlara kimse kanuniden para almıyor.Herkes kendi hayatını yaşıyor burada senin bu gereksiz tartışmaların yerine kullanıcıların resimleri,hissettikleri duygular olması lazım.Bende motorumu almadan önce benden önceki kullanıcıların resimlerini merakla beklerdim.Hatta acayüp ustanın mesajlarını merakla takip ederdim.Önceki sayfalardada tartışmalar çıkıyordu.Hemde aynı böyle.Krank muhabbeti.1000sayfa geçti yine aynı muhabbet.5000bin geçsede değişen bişey olmayacak ama ben resimlerimi paylaşmaya devam edeceğim.Biliyorumki motoru seven birisi buradan beni takip ediyor oda motorunu aldığında ondan sonrakine resimler bırakacak
    OZ@N-GT250R, Yuce123 ve EsEs026 bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    bak yine aynı şeylerden bahsediyoruz :D kardeş sen veya ben burdakilerin umrumda değiliz herkes senin cahilce yazımınla misketlerine sahip çıkıp birbirine el uzatsaydı burada bende size gereksiz gerginlik yapmazdım var mıdır hocam başka sözün ? liseli yazımın
    bak orası doğru kimse kimseden üstün değil ... ;) herkez birbirine el uzatmalı forumun amacı budur zaten...

bu arada yeni jant şeridi çektim millettt....
    atıyım fotosunu hemen

bu şeritten öncesi

Sonrası

4. ye oldu çekiyorum inş artık çıkmaz tinerle temizledim jantları....

FOTOLAR HERHANGİ BİR YERDE SAHİBİNDEN DE VS YERDE KULLANILMAMASINI RİCA EDERİM KULLANMAYI DÜŞÜNÜRSENİZDE ÖZEL MESAJ İLE BİLDİRİNİZ...! + BENİM HARİCİMDE BU MOTOR SATILIK ŞEKLİNDE MOTORUMUN İLANINI DEĞİŞİK FİYATLARDA GÖRÜRSEM ALICI GİBİ GELİRİM SİZİDE ÜZERİM...

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    ozan sen benimki kadar dolu hyo bulursan TR de öp başına koy ;) getir daha dolusu varsa TR dede ben alıcam Bak awatar fotoma gör lastikler çinkomu shinko mu yoksa michellin 2 ct mi
    resim güzel beğendim :D ustamızsın izindeyiz bu şarkıda sana olan saygımızı dile getiriyoruz tüm hyoculara gelsin ali bu şarkı sanada gelsin :D sidik yarışıyla işim olmaz alper sana şarkı yok :D sen daha akıllısın bunlardan

http://www.youtube.com/watch?v=Q45r6fRZTpI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bizim millette bi km takıntısındır gidiyor..
    bu yüzden de nedense km'ler hep düşük kalıyor...
    bi motor vardır 30.000 km'dedir 3000 km'den daha temizdir...
    bunlarıda düşünmek lazım..
    serviste olsun, dışarıda olsun görüyoruz hallerini...
    sağlam ve temiz kullanıcısı parmakla gösterilecek kadar az bu motorun...
    o yüzden ikinci eline ya çok güvendiğiniz bir ustanın tavsiyesiyle alacaksınız, ya siz çok iyi anlayacaksınız yada lades diyip alacaksınız...
    kaçarı kuçarı yok..
    satıcı kul hakkı nedir bilmiyorsa eğer, o motorun km'sini 70.000'den 7000'e düşürür...
    sonra bütün arızalar alan vatandaşa kalır..
    OZ@N-GT250R bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    arkadaki tutacağın rengi sırıtmış plaka çok kötü duruyor birde egsozu üçgen koysaydın tam şeytan olurdu bu alet güzel manetlerden sonra arka ve ön ayaklıklarıda aynı renk olsaydı siz bile hasta olurdunuz her baktığınızda birde aynalar :D köşeli keskin olsa daha asabi olur motor :D güle güle binin nazar değmesin hocam

Motosikleti
    eyvallah sağoalsın o bahsettiğin mavi ayaklıklar aklımda malum yavaş yavaş üstüne koyarak yapıyoruz... aksesuarlar cep yakıyor çünkü.... tavsiyelerinde aklımda ;) cümlemizinkine nazar değmesin ozan

Bu arada beyler bende katılıyorum o km davasına türkiyede bakın ilanlara hep ya 30.000 dedir yada daha düşük... yüksek olanlar ya chopper ya endurolar.... misal verelim GV250 de aynı motora sahip ilanlarına baktım çoğu 40.000 üstü olmuş ve sıfır gibi gidiyolar....nedense çok az racing 40.000 sınırını aşmış(sözde) acaba kaç 40.000 oldu o 30.000den yukarı çıkmayan motorlar... sanki 30.000 i geçince imha etmişler sahibindendekileri

Motora bakmayı biliceksin abi ... bakınca bağ olur bakmazsan dağda olurr çöpte olur şu gördüğünüz Gri olan motorum 2008 model ve yanlış olmasın 31.000 küsür km de herkez motoruna iyi baksın onlar sizin can yoldaşınızz...

Sevgileerrr saygılarrrrr.....
    tekhancer bunu beğendi.

Motosikleti

Uploaded with ImageShack.us

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ozan kardeşim bunlardan başka hyoyu bilen yok zaten,,ben ön dişli çıktığında motordan yağ atar dediğimde birileri bana hiçbirşey bilmiyorsun demişti halbuki kendilerinin ne kadar bildiği ortadaydı...bakıyorum üst sayfalarda ali kendi yazmış yağ boşalttı diye..

zaten hyo alınca hep 2. el şanssızlık oluyor..bunuda bir anlayabilsem..

Motosikleti
    Seneye nasipse
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OZ@N-GT250R Haklı Hyosungda 20bini gören motorun eli kulağındadır ama hangi 20bin 5. 20bin tabiki.Buda basit bir matematikle 100bin eder.E bırakında bi rektefe istesin.
    Motora sahip olmak onun hakkında birşeyler biliyor olmakla aynı şey değildir.Bişey bilmiyosan soracaksın öğreniceksin ,ebaydenmi aldın derler adama...
    ama sıkıştırma konusunda sana katılıyorum, inanıyorumki sen daha çok sıkıştırıyosun ama ben daha hızlı gidiyorum fark o
    Yabancı kaynakları araştırın 60binden aşağı kmsi olan enderdir.Adamlar pistte kullanıyor o motorları birde.Çünkü avrupa ülkelerinde özel pistler çok ve ucuz.Viraj yapmayı öğrenmek için 250likle uzun kmler yaptıktan sonra büyük motora geçiyor.
    Sen şuanda bu konuya yazdığın her cevapta önyargılı davranıyorsun.Bi kere alındın bundan sonra biz a dersek sana b...
    ama yanlış yapıyosun gerek yok bunlara kimse kanuniden para almıyor.Herkes kendi hayatını yaşıyor burada senin bu gereksiz tartışmaların yerine kullanıcıların resimleri,hissettikleri duygular olması lazım.Bende motorumu almadan önce benden önceki kullanıcıların resimlerini merakla beklerdim.Hatta acayüp ustanın mesajlarını merakla takip ederdim.Önceki sayfalardada tartışmalar çıkıyordu.Hemde aynı böyle.Krank muhabbeti.1000sayfa geçti yine aynı muhabbet.5000bin geçsede değişen bişey olmayacak ama ben resimlerimi paylaşmaya devam edeceğim.Biliyorumki motoru seven birisi buradan beni takip ediyor oda motorunu aldığında ondan sonrakine resimler bırakacak
    O motor seven resimleri gözleyen yeni bilgiler merak eden günde 5 ile 10 kez bu başlığa girip çıkan motorsever benim benn ! )
    Hadımköy'dede birinde olsada bende sürsem.. şuan para biriktirme evresindeyim okuyarak öğreniyorum ..
    Saygılar herkeze.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler