Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73702007/detay

arkadaşlar bu motora akşam bakmaya gidicem,bi bakıp yorum yaparsanız sevinirim

@Cenkbasar o motor 5000tl idi ama 4250 yapmış satamayınca onuda söyleyeyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73702007/detay

arkadaşlar bu motora akşam bakmaya gidicem,bi bakıp yorum yaparsanız sevinirim

@Cenkbasar o motor 5000tl idi ama 4250 yapmış satamayınca onuda söyleyeyim
    adam profesfonel dolandırıcı beyler o motor 9bindeyse bende .. neyse konuşmayayım en iyisi alınan darılan olur
    Lastik bitiyo (20bin km demek) değiştiriyo zincir dişli bitiyo(enn en en az 10bin km oda hor kullandığı anlamına gelir dişliyi 10binde değişiyosa) ama motor 9 binde he? wtf?
    1800km lik uzun yola çıkıyo bir alt satırdada 1000km de bir yağ değişiyo nası iş anlamadım
    alana satana hayırlı işler
    muratcan7 bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam profesfonel dolandırıcı beyler o motor 9bindeyse bende .. neyse konuşmayayım en iyisi alınan darılan olur
    Lastik bitiyo (20bin km demek) değiştiriyo zincir dişli bitiyo(enn en en az 10bin km oda hor kullandığı anlamına gelir dişliyi 10binde değişiyosa) ama motor 9 binde he? wtf?
    1800km lik uzun yola çıkıyo bir alt satırdada 1000km de bir yağ değişiyo nası iş anlamadım
    alana satana hayırlı işler
    Bende bu ilanda "motoru kimseye vermem surdurmem." lafına takıldım, e nasıl anlıcaz debriyaj ne alemde vites gecişleri frenlerler...
    Km olayınında da nerdeyse bütün ilanlarda düşük km yazıyolar, işin komik tarafı coğu ilan göstergenin mesafe sayacından 6-7 bin km yapıp, onun resmini cekip koyuyo ilana.
    Kendi kendine pazarlık yapması ayrı bi komedi zaten.

Bende bu ilandakini düşünüyorum bu arada;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...55712879/detay

2008 sonrası turuncu olmadığı icin, düşük km li bulmak imkansız gibi birşey.
    Tek sorun adam 6500 den aşağı inmiyo fiyatı, bi 6200 e 6300 e falan düşse hic düşünmeden alırımda...
    O yüzden bi yandan 3 e 5 e bakma al diyorum kendime, hem garantiside var.
    Bi yandan da 6 bucuk cok geliyo gözüme, 2008 model sonucta ben 2 yıl takılsam 14 bin km yol yapsam, motoru ne kadar temiz tutarsam tutuyim, 2014 yılında 2008 model + 20 bin km de bi motor olucak sattığımda cok büyük zarar ederim...

Tabi bi yandanda alıp en azından 5-6 yıl takıılırım fikride var.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    iyi bunları yüzüne vururum,güzel bi indirim yapmazsada almam,bide motora bindirmeme olayı çok iyi,nasıl deniycez acaba?:D

birde yağ olayını anlamadım,1000 km az değilmi değiştirmek için

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi bunları yüzüne vururum,güzel bi indirim yapmazsada almam,bide motora bindirmeme olayı çok iyi,nasıl deniycez acaba?:D

birde yağ olayını anlamadım,1000 km az değilmi değiştirmek için
    Az tabi hocam, km bilgisi gibi oda yalan.
    Kullanma klavuzunda 4 bin km yazıyo. Ama bizim motor yağı sevdiği icin titiz kullanıcılar 2-3 bin km de bir değiştirir, 2 bile cok azken 1 imkansız.Hem ucuzda birşey değil 1.6 lt re yağ, herseferde veya iki seferde birde yağ filtresi, benzin gibi paramı dayıcak ona.

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Hyosungun ikinci eli alınırken dikkatli olunmalı bunu hep söylerim. Ama şöyle bir durumda var. Sıfır alınmış ve çok titiz kullanılmış tabiri caizse kız gibi olan GT250R satıldıktan sonra yeni sahibinin krank kırdığını biliyorum. Comet topiğine bakanlar bilir bende motoru aldıktan sonra çok masraf yaptım. Ama ben masraf yapacağımı bile bile almıştım.

Küçük bir test sürüşü yapmak çok önemli. Mümkünse bir ustaya gösterilmeli.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    zaten önce ben bakıcam beğenirsem ustamı götürücem,öyle bindirmem motoruma filan diyecekse,hiç uğraşmıycam adamla öyle saçmalıkmı olur

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Bazen satıcı tok satıcı ayaklarına fazla fiyat kırmamak için uyumsuz davranabiliyor. Koltuğuna oturun çok fazla esniyorsa arka amortisör patlaktır. Çalıştırıp egzozu elinizde yada bir bezle kapatın. Tuhaf sesler şakır şukur geliyorsa, motor bloğundan yağ filtresinin oradan yağ sızdırıyorsa keçede problem vardır. Rölantide 3-5 dakika çalıştırın sesini dinleyin. Ustayla bakmak en doğru çözümdür tabi. Bazı satıcılar da isterseniz ustaya götürelim diye kendi tanıdık ustasına götürüp motorunu temize çıkartmaya çalışıyorlar. Bu oyuna da gelinmemesi lazım.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu ilanda "motoru kimseye vermem surdurmem." lafına takıldım, e nasıl anlıcaz debriyaj ne alemde vites gecişleri frenlerler...
    Km olayınında da nerdeyse bütün ilanlarda düşük km yazıyolar, işin komik tarafı coğu ilan göstergenin mesafe sayacından 6-7 bin km yapıp, onun resmini cekip koyuyo ilana.
    Kendi kendine pazarlık yapması ayrı bi komedi zaten.

Bende bu ilandakini düşünüyorum bu arada;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...55712879/detay

2008 sonrası turuncu olmadığı icin, düşük km li bulmak imkansız gibi birşey.
    Tek sorun adam 6500 den aşağı inmiyo fiyatı, bi 6200 e 6300 e falan düşse hic düşünmeden alırımda...
    O yüzden bi yandan 3 e 5 e bakma al diyorum kendime, hem garantiside var.
    Bi yandan da 6 bucuk cok geliyo gözüme, 2008 model sonucta ben 2 yıl takılsam 14 bin km yol yapsam, motoru ne kadar temiz tutarsam tutuyim, 2014 yılında 2008 model + 20 bin km de bi motor olucak sattığımda cok büyük zarar ederim...

Tabi bi yandanda alıp en azından 5-6 yıl takıılırım fikride var.
    motor gerçekten çok temiz gözüküyor ya km orjinalmi bilmiyorum ama resimlerden sanki titiz biri uzun süre kullanıcam diyosan resimlerdeki gibiyse alınabilir ama 1sene sonra satmak için alınmaz o fiyata gibi düşünüyorum bide motorsiklet te bi yerde zevk işi zarar edilebilir yani sağlam güzel alete o para verilirki sonra ucuza alıcaz die zevkimiz kaçmasın
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

@osman_22
    Dear,
    osmanım osmanım, yani görkem
    bana kalırsa eski kasa alma yeni kasa al kuyruk çok güzel bak demedi deme.

Bırak renk fanatikliğini ,gel senide kırmızı sever yapalım yeni kasa kıpkırmızı bişe alalım

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    ben 2010 modeli aldım o fiyata görkem
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Commander_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R1 (2004) / BMW 316İ (2009)
    arkadaşlar motorun kontağını ilk açtığımızda benzin göstergesinin yanında hararet göstergesi gözüküyor full olarak sonra gidiyorr... Bu normalmi motoru çok ısınmadığından mı hararet çubuğu gözükmüyor.....

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Commander_05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorun kontağını ilk açtığımızda benzin göstergesinin yanında hararet göstergesi gözüküyor full olarak sonra gidiyorr... Bu normalmi motoru çok ısınmadığından mı hararet çubuğu gözükmüyor.....
    gt 250r da hararet göstergesi yok arkadaşım gt 650r da var.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı speedy46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sümer mah. zübeyde hanım cad. no:362/a zeytnbrnu/istanbul zeus cam Onur diye birisi ile görüştüm eğer gidecek arkadaş olursa bana özelden cep no atsın arayayım...
    selam yarın ugramaya çalışırım.sanırım motorla çıkamayacagım ama biraz önce öyle bir sagnak yagışa denk geldimki eve zor attım kendimi.yagmur ve E-5 trafigi insanlıktan çıkarıyor adamı.kontak anahtarını zor çıkardım motordan valla.gecede kar yagışı bekleniyor İstsnbulda.sen adamla görüştünmü neye bakıcaz.etrafımı kolaçan edeyim yani adam yaparmı yapamazmı bir izlenim alalım istiyorsun sanırım.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @osman_22
    Dear,
    osmanım osmanım, yani görkem
    bana kalırsa eski kasa alma yeni kasa al kuyruk çok güzel bak demedi deme.

Bırak renk fanatikliğini ,gel senide kırmızı sever yapalım yeni kasa kıpkırmızı bişe alalım
    Ali abi varmı forumda nick değiştirme bilirsin sen ? Baya bi bakındım ama bulamadıydım.
    Ya yeni kasa güzelde, beyaz desen 4 ceşit beyaz var kafa karıştırıyo cok.Kırmızı desen, yeni kasa kırmızı cok güzel ama beyaz gibi de her acıdan ben yeni kasayım diye bağırmıyo gibi geliyo bana.

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2010 modeli aldım o fiyata görkem
    2011 modelde buldum ben hala satılmadı istesem alırım kırmızı 2011 model 3 binde yan yatması falan yok 6800 tl.
    Seninki aldığında kac km deydi ama birde ne kadar garantisi kalmıştı ?
    Bir de fiyat bencede iyi değil biliyorum haklısın ama yukarda da dendiği gibi renk fanatikliği benimkisi.

Ali abi varmı forumda nick değiştirme bilirsin sen ? Baya bi bakındım ama bulamadıydım.
    Ya yeni kasa güzelde, beyaz desen 4 ceşit beyaz var kafa karıştırıyo cok.Kırmızı desen, yeni kasa kırmızı cok güzel ama beyaz gibi de her acıdan ben yeni kasayım diye bağırmıyo gibi geliyo bana.

2011 modelde buldum ben hala satılmadı istesem alırım kırmızı 2011 model 3 binde yan yatması falan yok 6800 tl.
    Bir de fiyat bencede iyi değil biliyorum haklısın ama yukarda da dendiği gibi renk fanatikliği benimkisi.
    Önce birine yada bir kuruma (hayal ürünüde olabilir) giydirebildiğin kadar giydirip deşarj oluyosun.Ondan sonra sınırsız ban hakkını kazanınca yeni üyelik açıyorsun
    Yok nick değişimini bende çok didindim amma olmaz dedi,gelçi benim istediğim nickname i heryer kaldıramıyor

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Önce birine yada bir kuruma (hayal ürünüde olabilir) giydirebildiğin kadar giydirip deşarj oluyosun.Ondan sonra sınırsız ban hakkını kazanınca yeni üyelik açıyorsun
    Yok nick değişimini bende çok didindim amma olmaz dedi,gelçi benim istediğim nickname i heryer kaldıramıyor
    Mavi mavi masmavi ... boncuk mavi (o nick helal internet filtrelemesine girer tuhaf bir hal alır)

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

İlan numarasını verir misiniz?
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Commander_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R1 (2004) / BMW 316İ (2009)
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt 250r da hararet göstergesi yok arkadaşım gt 650r da var.
    peki o kontağı açtığında çıkan hararet göstergesi ne

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Commander_05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki o kontağı açtığında çıkan hararet göstergesi ne
    650r ile 250r ın gösterge panelleri aynı.hararet göstergesinin ucuna baglı bir müşür olmadıgı için işlevi yok.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

sahibinden.comda mı acaba 6.800tl nerde link varsa atabilirmisin
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler