Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    arkadaşlar bu shinko lastikler ıslakta çok kayıyor ne önerirsiniz şu belediyenin akşam saati sulamalarında özellikle buzda gider gibi sürüş izlenimi verdi bana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Geçmiş olsun kardeş, ucuz atlatmışsın,
    Acaba ön dişliye zarar filan verdi mi acaba?
    Plaka deyince, bu plakaların küçüğü vardı eskiden şimdi yapmıyorlar mı? Bu plakalar çok büyük, hiç güzel durmuyor
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma ama ilk gördüğümde pastan boya dökülmüş izlenimi verdi sonra bizim grenajların plastik olduğu aklıma geldi ve duraksadım bence onu çıkar komple kırmızı kapla yada kafa grenajını boyat
    kırmızı kaplamak daha kolay ve ucuz olur sanırım, konyada kırmızı düz folyo bulamadım internete de güvenemedim renk uymaz falan, artık buralardan alır kaplarım

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeş, ucuz atlatmışsın,
    Acaba ön dişliye zarar filan verdi mi acaba?
    Plaka deyince, bu plakaların küçüğü vardı eskiden şimdi yapmıyorlar mı? Bu plakalar çok büyük, hiç güzel durmuyor
    Sağol, ben de dişliye bi şey olur mu diye korktum gelen tamirci sıkıntı olmaz dedi bi de yapılınca motoru çalştırmadan tüm viteslerde dişliler oynuyo mu baktım sorun yoktu, sonra çalıştırıp yavaş yavaş kotnrol ettim hiç bi şey olmamış.
    Küçük plakayı reklamcıya falan yaptırabilirsin ama polisin ters bi gününe denk gelirsen sıkıntı yaşayabilirsin. Hem bu plaka olmasa zincir bana çarpabilirdi

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu shinko lastikler ıslakta çok kayıyor ne önerirsiniz şu belediyenin akşam saati sulamalarında özellikle buzda gider gibi sürüş izlenimi verdi bana
    Shinkolar öyle malesef değiştirebiliyosan hiç düşünme değiştir yoksa ister istemez drift yapıyo insan
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı kaplamak daha kolay ve ucuz olur sanırım, konyada kırmızı düz folyo bulamadım internete de güvenemedim renk uymaz falan, artık buralardan alır kaplarım
    Sadece çizik yeri kaplamayı düşünüyosan rengi tuturman imkansız gibi birşey yapabilirsen komple kafa grenajını (kırmızı olanı) kapla yada aynı şuanki kaplı olan yeri mat siyah folyo ile kaplayabilirsin motor zaten kırmızı siyah garip durmaz ama güzel şekil vermek lazım gri olmamış siyah şık durabilir
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @ Bugay
    Ben hatırlıyorum eskiden vardı mobiletlerde kare ama daha küçüktü, dediğim orijinal plakaydı şimdi yapmıyorlar mı onlardan

@ Bugay
    Ben hatırlıyorum eskiden vardı mobiletlerde kare ama daha küçüktü, dediğim orijinal plakaydı şimdi yapmıyorlar mı onlardan
    bu hepimizde olan tablo boyutundaki plakalar motosiklet plakası olarak geçiyor ,en küçüğü bu

Shinkolar öyle malesef değiştirebiliyosan hiç düşünme değiştir yoksa ister istemez drift yapıyo insan

Sadece çizik yeri kaplamayı düşünüyosan rengi tuturman imkansız gibi birşey yapabilirsen komple kafa grenajını (kırmızı olanı) kapla yada aynı şuanki kaplı olan yeri mat siyah folyo ile kaplayabilirsin motor zaten kırmızı siyah garip durmaz ama güzel şekil vermek lazım gri olmamış siyah şık durabilir
    yok kafa grenajını komple kaplayacam ama depoyla falan belirgin bi fark olmaması lazım

yok kafa grenajını komple kaplayacam ama depoyla falan belirgin bi fark olmaması lazım
    he depoyu unutmuşum.e depoyuda kaplamak lazım yada öne siyah yada mat siyah folyoyla ön kafa grenajını kaplamak lazım (yanları hariç oralar kırmızı kalsın ) 1metre folyo al gel avcılara yapalım

Üsküdardayım yav çok uzak Neyse gelirim bi gün inşallah ya da sen gel Folyoyu nerden bulcağımı da bilmiyorum daha yeniyim ben

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Bende alırsam GT 250R, karbon kaplatmayı düşünüyorum mat siyahta süper olur

aslında kırımızı yerleri mat kırmızı siyahları mat siyah yapmayı düşündüm de çok pahalı oluyo. Kendimiz becerebilsek ucuz olacak ama iyice berbat edebilirim ben ondan korkuyorum

Üsküdardayım yav çok uzak Neyse gelirim bi gün inşallah ya da sen gel Folyoyu nerden bulcağımı da bilmiyorum daha yeniyim ben
    tamam ayarlarız bi gün folyoyu en rahat internetten araştırabilirsin yada gördüğün oto parça satan yerlere sor genelde biraz daha apaçi style olan tükanlarda oluyor hella flushda bulabilirsin

Motosikleti
    hemde ne drift bugün giderken dedim arka lastik kesin kilitlendi bişey olduda sonra yandaki arabay baktım yansıması dönüyor sonra belediyeye ve o lastiği üretn fabrikaya sağlam bir küfür yediler lastik olarak ne önerirsiniz fiyatı ne kadardır

@cagatay16, lastikler çok para hacı adam gibisi ön - arka için en az 500 - 600 papel isterler drift yapmayı öğrenmek daha kolay

Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemde ne drift bugün giderken dedim arka lastik kesin kilitlendi bişey olduda sonra yandaki arabay baktım yansıması dönüyor sonra belediyeye ve o lastiği üretn fabrikaya sağlam bir küfür yediler lastik olarak ne önerirsiniz fiyatı ne kadardır
    ön 120 arka 160 michelin 2ct çifti 600küsüre geliyodu sanırım buzmotoru arıyıp güncel kurlardan bilgi alabilirsin
    ama drift iyidir 2viteste bile yanlar oldu benim motor lastik yakmaktan arka lastik iyice bitiyor

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Valla bir tek mat renk siyaha gidiyor, motorum kırmızı siyah olursa sadece siyah yerlerini karbon kaplatırım Komple kaç liraya kaplıyorlar ki

Motosikleti
    eyvah bea ne lastikmiş öyle benim corsanın 16" 195 tabanlı lastikleri 1000 tl michelien ,bu michelin motorsiklette uçmuş biraz yakında inmezsek yere iyidir

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Beyaz ampul muayeneden geçer mi? Xenon değil ama normal ampul

Valla bir tek mat renk siyaha gidiyor, motorum kırmızı siyah olursa sadece siyah yerlerini karbon kaplatırım Komple kaç liraya kaplıyorlar ki
    tek ön grenaja 200 TL demişti konyada bi modifiyeci pazarlığa oturmadan ayrıldım :D

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Merhabalar bir arkadaşım bugün istanbuldan gt 250 r aldı.Motorun dijital saati bi gidiyor bir geliyor çalışdığı zaman ise hızı doğru göstermiyor bazen 250 bazen 20.Başına bu olay gelen oldumu acaba.Birde şansızlıkla ayna kırılmış demir yerinden orayıda nasıl halledebiliriz ?
    HONDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler