Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel ses geliyor be cok tatmin edici nasıl cıkarayım onu [COLOR="Silver"]

biz bu egzozlarla uzun yola çıksak batarız yav ben bi tane orjinal yolluk egzoz almayı düşünüyorum uzun yolda hem ses rahatsız edici.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zuhah iyimiş valla bende bi gün aksama kadar kızılay ,bahçeli,bilkent gezeyim benim motordada aynı yer açılırmı acaba zuahauz
    Yaz geldi heryer cıvıl cıvıl,depo bile delinebilir
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu "depo" konusu aslında ciddi bir mevzuymuş arkadaşlar
    Konu ile alakalı bir başlık vardı, değişik fikirler vardı, okumayan arkadaşlar bir göz atabilir
    kaza anında ( özellikle erkek sürücüler)
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu "depo" konusu aslında ciddi bir mevzuymuş arkadaşlar
    Konu ile alakalı bir başlık vardı, değişik fikirler vardı, okumayan arkadaşlar bir göz atabilir
    kaza anında ( özellikle erkek sürücüler)
    bizim konuyu zamanında sayfalarca konuşmuşlar meğer

Vites müşürünü nasıl iptal edebilirim? Hani şu boş vites haricinde marş basmıyo ya onu, bu ara sapıttı boş viteste de bazen basmıyo vitesi az bi oynatıyorum basıyo. Yalnız N ışığını yok etmek değil amacım gerektiğinde debriyaja basıyım 1. viteste de çalışsın motor. Basit bişeyse kendim yapiyim bilen birisi tarif ederse çok makbule geçer

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz bu egzozlarla uzun yola çıksak batarız yav ben bi tane orjinal yolluk egzoz almayı düşünüyorum uzun yolda hem ses rahatsız edici.
    Arada 1 litre kadar fark olsada, sesi çok olsa da motoruma rölantideki sesiyle 4 silindir havası vermeye devam edecem Lys naptın la bu arada hic sormadık? ben geometri battı hedefler düstü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:31 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle valla

Vites müşürünü nasıl iptal edebilirim? Hani şu boş vites haricinde marş basmıyo ya onu, bu ara sapıttı boş viteste de bazen basmıyo vitesi az bi oynatıyorum basıyo. Yalnız N ışığını yok etmek değil amacım gerektiğinde debriyaja basıyım 1. viteste de çalışsın motor. Basit bişeyse kendim yapiyim bilen birisi tarif ederse çok makbule geçer
    Debriyaja basınca çalışmıyomu? benimki viteste çalışıyor.ama vitesteyken çalıştırdığımda çok hafif bi itekleme oluyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Senin vites müşürüyle değil, ayaklık ya da debriyaj müşürüyle alakalı sorunun var. Motor vitesteyken ayaklığın kapalı olması ve debriyajın sıkılı olması gerekir. Bu sensörlerden birisi tam olarak çalışmıyorsa motor da çalışmaz.

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada 1 litre kadar fark olsada, sesi çok olsa da motoruma rölantideki sesiyle 4 silindir havası vermeye devam edecem Lys naptın la bu arada hic sormadık? ben geometri battı hedefler düstü [COLOR="Silver"]
    Ben aldım senin haberleri beytodan gecmiş olsun ama senin fen iyi zaten kurtarırsın. Fena değil benim yetişti hatta hep geometride zorlanırım derken 10 dk erken bitti geometri nasıl oldu anlamadım İnşallah 70 üstünde bekliyorum bakalım.

Slayerr, olabilir 10bin devir civarı elektrik kesme olayı da var sınavlardan dolayı uzun zamandır bakamıyorum motora öylece yatıyor ancak haftaya servise götürebilirim.

Felon, eskiden viteste debriyaja basınca marş basıyodu ama elektrik almıyodu bujiler yine çalışmıyodu şimdi sadece boşta marş basıyo, uzun süre çalıştırmadım nemli ortamda kaldı 1 hafta (çöl gibi yer dedğimiz konya'da yağışsız 1 gün geçirmeyince böyle oldu kamelya içinde tutuyorum motoru çok nemli bi ortam oluyo yağmur yağınca) acaba müşürlerin orda bi oksitlenme mi oldu diye düşünüyorum.

Ben aldım senin haberleri beytodan gecmiş olsun ama senin fen iyi zaten kurtarırsın. Fena değil benim yetişti hatta hep geometride zorlanırım derken 10 dk erken bitti geometri nasıl oldu anlamadım İnşallah 70 üstünde bekliyorum bakalım.

Slayerr, olabilir 10bin devir civarı elektrik kesme olayı da var sınavlardan dolayı uzun zamandır bakamıyorum motora öylece yatıyor ancak haftaya servise götürebilirim.

Felon, eskiden viteste debriyaja basınca marş basıyodu ama elektrik almıyodu bujiler yine çalışmıyodu şimdi sadece boşta marş basıyo, uzun süre çalıştırmadım nemli ortamda kaldı 1 hafta (çöl gibi yer dedğimiz konya'da yağışsız 1 gün geçirmeyince böyle oldu kamelya içinde tutuyorum motoru çok nemli bi ortam oluyo yağmur yağınca) acaba müşürlerin orda bi oksitlenme mi oldu diye düşünüyorum.
    o zaman herşeyin ilacı ve yüce kurtarıcısı WD40 işini görür

Denemek lazım sağol

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    arkadaslarr hepınıze merhaba bugun tıger kuyryk altı egzoz aldım ve hyosunga kuyruk altı egzozu cok arastrdım bgun kafam attı gıttım altım ılk olarak kuyrugu bıraz kaldrıp komple yenı ara boruyla egzozu kuyrugun altına alıcam sızlere sorum ISI YALITIMI İCİN HANGI MALZEME DAHA DAYANIKLI OLUR.....

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Buda benim kızım.Daha yurt dışından sipariş ettiğim stickerlar gelmedi. Boyutları büyük olan bir grenaj yapıştırması sipariş ettim.Gelecek inşallah

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Ezik depo olayı bendede var Artık yolculuklar çok rahat

Bugün bir yakıt testi yaptım. Lüleburgaz - Edirne arası otoyoldan toplamda 200 km yol yaptım. 40 lira yakıt harcadım. Buda 100 km'de 5 litreye tekabul ediyor. Kullanışım performanslıydı. 140-160 km arası seyahat ettim. Otoyol olduğu için hiç durmadım. belki 15 km'si şehir içinde yapmışımdır. Devir aralığım 8 bin ile 10,500 arasındaydı. Asla tapa gaz yapmadım. Gaz kolum Yüzde 70 ile yüzde 90 açık konumdaydı. Hava hafif karşı yönden rüzgarlıydı dönüşte.

Egzozum Smokehead. Bujiler ve hava filtresi yeni. Yeni senkron ayarı yapıldı. 5 litre bu kullanımıma göre çok iyi bence. Çünkü daha performanslı ancak tapa gaz yada 4 vites redline gitmekle mümkün olurdu.

Motoum 22bin km'de. 2005 model karbüratörlü. Arka tekerlek 150'lik. Ön 120'lik.

Tahmin ediyorum uzun yolda 120 ile sabit gidip 3,5 -4 litre arası yakmak mümkün.

15-50 yağ kullanıyorum. Gerçekten memnunum. Motorumun eski 10-40 yağıyla yaşadığı fazla ısınma sorunu kalmadı.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Madv,

motosikletin süper olmuş ama şahsi fikrim sarı cam yerine siyah filmli cam kullanman yönündedir. Stcikerler gelince yeni foto isteriz

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    stickerları bende merak ettim doğrusu

Bu motoru sahibindende görmüştüm

Sarı cam yerine orjinal daha güzel olurdu bence karar sizin tabi
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ezik depo olayı bendede var Artık yolculuklar çok rahat

Bugün bir yakıt testi yaptım. Lüleburgaz - Edirne arası otoyoldan toplamda 200 km yol yaptım. 40 lira yakıt harcadım. Buda 100 km'de 5 litreye tekabul ediyor. Kullanışım performanslıydı. 140-160 km arası seyahat ettim. Otoyol olduğu için hiç durmadım. belki 15 km'si şehir içinde yapmışımdır. Devir aralığım 8 bin ile 10,500 arasındaydı. Asla tapa gaz yapmadım. Gaz kolum Yüzde 70 ile yüzde 90 açık konumdaydı. Hava hafif karşı yönden rüzgarlıydı dönüşte.

Egzozum Smokehead. Bujiler ve hava filtresi yeni. Yeni senkron ayarı yapıldı. 5 litre bu kullanımıma göre çok iyi bence. Çünkü daha performanslı ancak tapa gaz yada 4 vites redline gitmekle mümkün olurdu.

Motoum 22bin km'de. 2005 model karbüratörlü. Arka tekerlek 150'lik. Ön 120'lik.

Tahmin ediyorum uzun yolda 120 ile sabit gidip 3,5 -4 litre arası yakmak mümkün.

15-50 yağ kullanıyorum. Gerçekten memnunum. Motorumun eski 10-40 yağıyla yaşadığı fazla ısınma sorunu kalmadı.
    140km hızlarda normal yakmış dediğin gibi benim tüketimimi geçebilcek olan varmı

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    Alıntı keramcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslarr hepınıze merhaba bugun tıger kuyryk altı egzoz aldım ve hyosunga kuyruk altı egzozu cok arastrdım bgun kafam attı gıttım altım ılk olarak kuyrugu bıraz kaldrıp komple yenı ara boruyla egzozu kuyrugun altına alıcam sızlere sorum ISI YALITIMI İCİN HANGI MALZEME DAHA DAYANIKLI OLUR.....
    hayırlı olsun.. sorması ayıp kaca aldın? sende benim gibi ikinci el arıyordun, sıfırmı aldın yoksa ikinci elmi?

Madv
    hocam o cıbırın jant şeridini ya tam sök yada tamamla ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler