Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kimseyi hyosuz bırakmasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:55 ----------

beyler bugün bi sap arkadaşı aldım arkama artçı olarak,ayaklarıyla kerpeten gibi sıkıyo beni yaw sizin artçılarda öyle yapıyomu ? bide bu virajda dengeyi kendileri sağlamaya çalışmaları yokmu ona ayar oluyorum zatn bundan böyle sap artçı almmıycam.bay bayan farketmiyo aslında rahatsız ediyolar ama bayan artçı sarılıyo en azından
    benım artcı artık prof artcı oldu 4 yıldır belkı 30 bın km artcım olmusdur eşege bıner gibi bınıyo aynı ha varlığı ha yokluğu ,tek sorun aramıza bi canta sokuyo arkadan baskı önden baskı ,hyonun deposuda malum takımlara bi zarar gelecek diye korkuyorum ilk motoru aldığım gun 20 km hızla mahallede gezerken artcımdı halada artcım ilk düşüşüde beraber yapmıştık .ben kendımı atmışdım motordan o motorun altında kalmışdı hehe ilk dönüş denemesinde hemde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyonun deposuda malum takımlara bi zarar gelecek diye korkuyorum
    Felon'un depoda özel yeri var. Gayet konforlu

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Felon'un depoda özel yeri var. Gayet konforlu
    aga bayanlara göremi yapıolar nedir ,bizi hiç düşünmemişler bi kaza felan yapsak durum ne olur merak edıyorum doğrusu

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benım artcı artık prof artcı oldu 4 yıldır belkı 30 bın km artcım olmusdur eşege bıner gibi bınıyo aynı ha varlığı ha yokluğu ,tek sorun aramıza bi canta sokuyo arkadan baskı önden baskı ,hyonun deposuda malum takımlara bi zarar gelecek diye korkuyorum ilk motoru aldığım gun 20 km hızla mahallede gezerken artcımdı halada artcım ilk düşüşüde beraber yapmıştık .ben kendımı atmışdım motordan o motorun altında kalmışdı hehe ilk dönüş denemesinde hemde
    ehehe
    kafama göre artçı bulmam lazım benim depodan tutunma nasıl oluyo artçın hangi türlü daha rahat ediyo?Artçıma ne dersem onu yapıyo onda sorun yok ama virajlarda istemeyerek zıt tarafa meğil veriyor.Gazı açtıkca daha çok sarılma olayı güzelde sanki depodan tutunsa daha iyi olcak bide ikide bir bi öne bi geriye kayıyo yükü ayaklarına veriyo, onu anlatamadım gitti yükü totoya verse kaymaz bide binen saplarada arka tutamaktan tutturtuyom bu seferde çok sallanıyolar
    şu depo ve takımlar konusunda, benim motorun eski sahibi bir formül bulmuş.Şimdi forumda anlatamıyorum ama kasıkların oraya gelen kısımı ezmiş.ilk başlarda anlamamıştım neden öyle yaptığını ,çok söyleniyodum ama biraz uzun yol gidince anladımki o ezik velinimet yarın unutmazsam resimlerini eklerim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    O deponun şeklinden çok serviste geçen muhabbet süperdi. O zamana kadar işlevini bilmiyordun.

ehehe
    kafama göre artçı bulmam lazım benim depodan tutunma nasıl oluyo artçın hangi türlü daha rahat ediyo?Artçıma ne dersem onu yapıyo onda sorun yok ama virajlarda istemeyerek zıt tarafa meğil veriyor.Gazı açtıkca daha çok sarılma olayı güzelde sanki depodan tutunsa daha iyi olcak bide ikide bir bi öne bi geriye kayıyo yükü ayaklarına veriyo, onu anlatamadım gitti yükü totoya verse kaymaz bide binen saplarada arka tutamaktan tutturtuyom bu seferde çok sallanıyolar
    şu depo ve takımlar konusunda, benim motorun eski sahibi bir formül bulmuş.Şimdi forumda anlatamıyorum ama kasıkların oraya gelen kısımı ezmiş.ilk başlarda anlamamıştım neden öyle yaptığını ,çok söyleniyodum ama biraz uzun yol gidince anladımki o ezik velinimet yarın unutmazsam resimlerini eklerim
    zuahah depoyumu ezmış belkide adamın takımlar ohale getırmıştır depoyu adam bekarmıydı

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    zuahah depoyumu ezmış belkide adamın takımlar ohale getırmıştır depoyu adam bekarmıydı

Belki yeni motorlarda takım! koymaya yer yaparlar
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki yeni motorlarda takım! koymaya yer yaparlar
    hacı koyacak yerden gecdim adam seleyi acık yukarı uzatır sünger münger koyar darbe emici malzemeyle takviye etmek lazım o noktayı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:55 ----------

şaka maka adam hilti miymiş mubarek nasıl göçertmiş orayı

ya allahtan arkadaşım cup verdi motorun cıkana kadar ıdare et diyee . ayağımı yerden kesıyo ,yoksa kafayı yerdım sımdıye ustayla kanlı bıcaklı olurduk

verırken 1 hafta surer dedı süre uzun geldı vermedım ,sonra mecburkaldım vermeye. yarın soker senı ararım dedı ,aradan 3 gun gecdı arayan soran yok .sonra bi gittim adam daha yenı söküyo motoru . sonra bi motordan düştü biraz öyle bekledi , yarın silindirler honlanacak dedi ,2 gun sonra gittim gene yarın honlanacak dedı ,o lafı söyledikten sonra sehır dısına cıkdı daha dün honlatmış . pazartesı toplamaya başlarım dedi ama allah bilir artık nezaman başlar ne zaman biter tamam sağlam usta ,güvenim tam ,cokda severim kendisini ama , beklemek cok yoruyor ınsanı . hyosu elınden almış motorcu kadar tehlikelisi yoktur heralde . ama adamadahak verıyorum birsuru iş var elınde

Selam ColdhearteD, bahsettiğin ustanın adını öğrenebilirmiyim.
    Bilgimiz olsun en azından.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam ColdhearteD, bahsettiğin ustanın adını öğrenebilirmiyim.
    Bilgimiz olsun en azından.
    yanlış anlaşılmasın ben ustayı kötülemek amacıyla yazmadım sadece beklemek beni cok bunalttı . usta cok yoğun hak vermek lazım . usta ankaradaki sayılı ustalardan biridir . gittiğimde bi arkadaş istanbuldan gelmişdi motoruna baktırmak için .istanbulda hakkıyla yapan bi usta olmadığından felan bahsediyordu

yanlış anlaşılmasın ben ustayı kötülemek amacıyla yazmadım sadece beklemek beni cok bunalttı . usta cok yoğun hak vermek lazım . usta ankaradaki sayılı ustalardan biridir . gittiğimde bi arkadaş istanbuldan gelmişdi motoruna baktırmak için .istanbulda hakkıyla yapan bi usta olmadığından felan bahsediyordu
    Haklısın, anladım kötülemek için yazmadığını. Sanırım Metin Usta'dan bahsediyorsun.
    Ankara aslında motosiklet ustası bakımından fakir bir şehir.
    Böyle bir şehirde işini hakkıyla yapan bir usta bulmakta ayrı bir olay

Neyse, umarım kısa sürede sorunsuz şekilde motosikletine kavuşursun.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın, anladım kötülemek için yazmadığını. Sanırım Metin Usta'dan bahsediyorsun.
    Ankara aslında motosiklet ustası bakımından fakir bir şehir.
    Böyle bir şehirde işini hakkıyla yapan bir usta bulmakta ayrı bir olay

Neyse, umarım kısa sürede sorunsuz şekilde motosikletine kavuşursun.
    yok metin usta deil . kendısını cok duydum ama tanısma imkanımız olmadı. motora yenı basladıgım sıralar bır arkadasım ; metine gitme cok para alır hızıra git cok ucuza yapar demişdi sanırım onun etkısınde kalmışım hiç gitmedim haha

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    muhabbet süper :D bu saatte bol bol güldüm =) hele ColdhearteD ın muhabbeti tam film =) hilti fln :D
    bu arada bende o dertten müzdaribim,arkamda biri olunca depo çok baskı yapıyor 20 km ve sonrasında dayanamıyorum artık. depoyu ezme dışında çözümü olan var mı =)
    Karadeniz - Giresun.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhabbet süper :D bu saatte bol bol güldüm =) hele ColdhearteD ın muhabbeti tam film =) hilti fln :D
    bu arada bende o dertten müzdaribim,arkamda biri olunca depo çok baskı yapıyor 20 km ve sonrasında dayanamıyorum artık. depoyu ezme dışında çözümü olan var mı =)
    dostum sadece artcı tek başına rahatsız ediyor zaten ama benım kadrolu artcım hem göbekli hemde cantası var oturuyo cantayı araya bi sokuyo kendimi motora monte olmuş gibi hissediyorum . yakında benım depoda felon unkine dönecek :D . felon bu arada senın gidonda depoya doğru eğilme varmı :D arkadas gidona baya asılmış anlaşılan :D:D bu arada bi ekbilgi vereyım . gidona ihtıyacınız olursa kesınlıkle eskı model almayın ,hangı yılda yenı serıye gecdı bilmiyorum ama yenılerde saplama kısmı kat kat daha sağlam . eskide dişleri direk gidon borusuna acmışlar ,ama yenıde arada celikden yapaılmış iki tarafı dişli bi baglantı parcası var hem gidona giriyor hemde gidon kelepçesine kırılma ıhtımalı cok daha az

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    dostum sadece artcı tek başına rahatsız ediyor zaten ama benım kadrolu artcım hem göbekli hemde cantası var oturuyo cantayı araya bi sokuyo kendimi motora monte olmuş gibi hissediyorum . yakında benım depoda felon unkine dönecek :D . felon bu arada senın gidonda depoya doğru eğilme varmı :D arkadas gidona baya asılmış anlaşılan :D:D bu arada bi ekbilgi vereyım . gidona ihtıyacınız olursa kesınlıkle eskı model almayın ,hangı yılda yenı serıye gecdı bilmiyorum ama yenılerde saplama kısmı kat kat daha sağlam . eskide dişleri direk gidon borusuna acmışlar ,ama yenıde arada celikden yapaılmış iki tarafı dişli bi baglantı parcası var hem gidona giriyor hemde gidon kelepçesine kırılma ıhtımalı cok daha az
    senin artçıda koala gibiymiş :d zamanında bi yapışmış ogün bugündür bırakmamış =) bende bi tws apaçi al ona kurtul =)
    Karadeniz - Giresun.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin artçıda koala gibiymiş :d zamanında bi yapışmış ogün bugündür bırakmamış =) bende bi tws apaçi al ona kurtul =)
    :D:D işin kotü yanı motordan inice saçımı düzeltecem diye ayna kırıyo hep :D kac tane ayna elınde kaldı ) iniyo direk aynayı kendıne cevırmek ıcın bı asılıyo ayna elınde kalıo tvs apaçi demişken sym wolf almayı düşünüyorum bi tane ,hem yedek motor olarak hemde çalışmak için . ne dersiniz varmı kullanan

aha buda aynayı kırarken sucustu yakaladığım resım

Uploaded with ImageShack.us

ahaha yok hocam gidon sağlam ama adamda nası bi takım varsa depoda izi çıkmış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:27 ----------

evet beyler işte benim takımlık

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkar smokehead'i tak orjinal eksozu 100km de en az 1lt fark eder
    Güzel ses geliyor be cok tatmin edici nasıl cıkarayım onu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:16 ----------

ahaha yok hocam gidon sağlam ama adamda nası bi takım varsa depoda izi çıkmış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:27 ----------

evet beyler işte benim takımlık
    Yok yok bunu o kısım yapmış olamaz nasıl olmuş öyle

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel ses geliyor be cok tatmin edici nasıl cıkarayım onu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:16 ----------

Yok yok bunu o kısım yapmış olamaz nasıl olmuş öyle
    takımların resmi çıkmış depoya
    şaka maka o ezik çok işe yarıyor.sizin bahsettiğiniz rahatsız durum bende yok

takımların resmi çıkmış depoya
    şaka maka o ezik çok işe yarıyor.sizin bahsettiğiniz rahatsız durum bende yok

zuhah iyimiş valla bende bi gün aksama kadar kızılay ,bahçeli,bilkent gezeyim benim motordada aynı yer açılırmı acaba zuahauz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler