Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

Uploaded with ImageShack.us

metehan sana burdan selam olsun bunu sen cekmiştin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Sayın overcloud, O ilanı veren firmadan 2010 model 250r satın aldım kredili, bir gün içinde krediyi çıkardılar benim yerim tekirdağda olduğu halde motoru getirip teslim ettiler kredi evraklarını imzalatıp gittiler 20 gün oldu hizmetlerinden ve motordan memnun kaldım bilginize..

Motosikleti
    en kısa zamanda
    bu motora hastayım ya
    olması gereken şeylerin adını iyilik yapmak koymuşlar:bounce:

Motosikleti
    Alıntı ozkan36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın overcloud, O ilanı veren firmadan 2010 model 250r satın aldım kredili, bir gün içinde krediyi çıkardılar benim yerim tekirdağda olduğu halde motoru getirip teslim ettiler kredi evraklarını imzalatıp gittiler 20 gün oldu hizmetlerinden ve motordan memnun kaldım bilginize..
    vay be ta tekirdağa teslimata getirdiler helal olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı ozkan36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satışı gerçekleştirenlere helal olsun, motoru ayağınıza kadar getirmişler

hyosung hakkında her kafadan ayrı ses çıktığı için aklım karışıyor, bu yüzden şüpheyle yaklaştım o ilana.

bugün itibariyle motorumun satışı için birisiyle anlaştım kısmet olursa cuma günü işlemleri tamamlayıp ileride ninja250 ile hyosung arasında bir karar vericem.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

bu motor bana uyar mı dostlar

boy 188

kilo 100

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gt250RR Araba:Alfa Romeo 156 Luce Di Amalfi Grisi
    iyi akşamlar beyler bu 1-)hyonun kaç modeli makbuldür yani hangi modeller sorunsuz 2-)st kanuni mi hyosung mu (hertüryönden) Birde size özel resim varsa GRİ -- TURUNCU yanyana fotorağfı varmı motorun renk konusunda kararsız kaldımda

Motosikleti
    mondi 150MC
    BEYLER SATIYORUM MOTORU 2008 MODEL SORUNSUZ 17 BİNDE

Acill!!2008 Piyasadaki En temiz ve En cazip S&T GT 250r (#32721493)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32721493/detay
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    en temiz derkenn :D benim motoru saymıyosun galiba ozaaann
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TEKTEKER_RAMÇO Üstad benimde sol amörtisör keçesi değişmeli, yağ aktı aktı bitti motor dengesizleşti şimdi, biraz takımım filan olsa belki bende yaparımda onlarda yok, motorcuya götürüp orda takım kullanıpta bu iş yapılmazda.

Ben motorcuya bırakıp o alçaltma işlemi yapacaktı onunla birlikte hepsini ona yaptıracaktım ama sen eğer bu işlerle ilgileniyorsan beraber uğraşalım derim.

Bu konuda usta olduğunu düşünüyorum bu işe girdiğine göre...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:30 ----------

Arkadaşlar farklı bir ayna aldığı yada başka bir sebepten dolayı boşa çıktı için aynasını satan varsa sağ aynaya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:49 ----------

Arkadaşlar vites geçiş aralıklarınızı yazabilirmisiniz fikir açısından. Yani vites geçişlerinizi hızını kaçta iken yapıyorsunuz?

Mesela ben

30-35. km arasında 2. vitese
    60-80. km arasında 3. vitese
    100-125. km arasında 4. vitese
    140-150. km arasında 5. vitese atıyorum.

Periyodik olarak kullandığım ise

2) 30
    3) 60
    4) 100
    5) 150

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gt250RR Araba:Alfa Romeo 156 Luce Di Amalfi Grisi
    fotoya gerek kalmadı en güzel rengi seçtim turuncuyu xD

Motosikleti
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEKTEKER_RAMÇO Üstad benimde sol amörtisör keçesi değişmeli, yağ aktı aktı bitti motor dengesizleşti şimdi, biraz takımım filan olsa belki bende yaparımda onlarda yok, motorcuya götürüp orda takım kullanıpta bu iş yapılmazda.

Ben motorcuya bırakıp o alçaltma işlemi yapacaktı onunla birlikte hepsini ona yaptıracaktım ama sen eğer bu işlerle ilgileniyorsan beraber uğraşalım derim.

Bu konuda usta olduğunu düşünüyorum bu işe girdiğine göre...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:30 ----------

Arkadaşlar farklı bir ayna aldığı yada başka bir sebepten dolayı boşa çıktı için aynasını satan varsa sağ aynaya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:49 ----------

Arkadaşlar vites geçiş aralıklarınızı yazabilirmisiniz fikir açısından. Yani vites geçişlerinizi hızını kaçta iken yapıyorsunuz?

Mesela ben

30-35. km arasında 2. vitese
    60-80. km arasında 3. vitese
    100-125. km arasında 4. vitese
    140-150. km arasında 5. vitese atıyorum.

Periyodik olarak kullandığım ise

2) 30
    3) 60
    4) 100
    5) 150
    ağa tercih senin ama ustayla falan uğraşma.. bir hafta sonu uygun zamanda sabahtan gelirsin hallederiz düşürme işini.. hemi bizlerle tanışmışta olursun.. biz mt den 5 arkadaş aynı mahallede otururuz ve her gün görüşürüz.. onlarla birlikte hemi bol muhabbet hemi işin görülür....

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağa tercih senin ama ustayla falan uğraşma.. bir hafta sonu uygun zamanda sabahtan gelirsin hallederiz düşürme işini.. hemi bizlerle tanışmışta olursun.. biz mt den 5 arkadaş aynı mahallede otururuz ve her gün görüşürüz.. onlarla birlikte hemi bol muhabbet hemi işin görülür....
    Olur üstad, ben şimdi motoru bıraktım benim motorcuya şu benim motorun kendi kendine gaz verme problemi vardı onun için bıraktım, cmarteside motorla işim olduğu için cumartesiden sonra sol amörtisör keçe değişim ve ön arka alçaltma işlemi için bırakacaktım. Ona bırakmam ozaman son işlemler için...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MeKRoG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoya gerek kalmadı en güzel rengi seçtim turuncuyu xD
    hayırlı olsun üstündeyken resimlerini bekliyoruz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en temiz derkenn :D benim motoru saymıyosun galiba ozaaann
    Ahaha Kankaa seninkini hesaba bile katmıyorum ben 2. ye oynuyorumm=)=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hyosunu cruiser/chopper motor ile takaslamak isteyen varsa bir mesaj atsın bana

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum durgun.....
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Arkadaşlar benim motorun gaz verme sorunu vardı, onu enjeksiyonları temizleyerek hallettik. Yalnız benim deponun sağ altında kalan siemens parça bolzulmuş, takılı kalıyor ve motorun arıza yapmasına ebep oluyormuş. Değişmesi gerekiyor ve burda fiyatı 350tl. SOURCE deki fiyatına bakıyorum tek tek bakıyorum parçayı isim olarak bilmediğim için.

Bu tür bir parçayı başka yerlerden ucuza bulamazmıyız ya amma pahalı bi parçaymış... O parçayı anladınız sanırım hava filtre kutusuna sağ alttan giden siemens yazan parça...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:30 ----------

İŞTE EFI KASINSKI

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )

Beyaz Rengi Süper...

ANA SAYFADA RESMİ VAR LİNKTIKLA
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motorun gaz verme sorunu vardı, onu enjeksiyonları temizleyerek hallettik. Yalnız benim deponun sağ altında kalan siemens parça bolzulmuş, takılı kalıyor ve motorun arıza yapmasına ebep oluyormuş. Değişmesi gerekiyor ve burda fiyatı 350tl. SOURCE deki fiyatına bakıyorum tek tek bakıyorum parçayı isim olarak bilmediğim için.

Bu tür bir parçayı başka yerlerden ucuza bulamazmıyız ya amma pahalı bi parçaymış... O parçayı anladınız sanırım hava filtre kutusuna sağ alttan giden siemens yazan parça...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:30 ----------

İŞTE EFI KASINSKI

bu resimdeki motorun şanzumanında halen hyosung yazıyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler