Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    saol dostum yarın ugraşıcam artık inşllh hallederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    böyle saçmalık olur mu ya tüm dünya yeni kasaları kullanıyor bizim ülkemize hala gelmedi ve 2011 e kadar da gelmicekmiş :S

Motosikleti
    GT250R
    dostum hyosungsource sitesinden alış veriş nasıldır kargo bedeli nekadar oluyo yardımcı olursan sevinirim vaktim var beklerim kardeş fiyatlar yarı yarıyo oynuyo

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı ahmet1908 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hyosungsource sitesinden alış veriş nasıldır kargo bedeli nekadar oluyo yardımcı olursan sevinirim vaktim var beklerim kardeş fiyatlar yarı yarıyo oynuyo
    kargo bedeli aldıgın malzemenin agırlıgına ve hacmine göre belirleniyor.en ucuz kargo 39 tlye geliyor.dikkat etmen gereken mevzu şu 2008 ve üstü hyolar EFİ diye geçiyor yani enjeksijonlu modeller.2008 altı ise karbüratorlü modeller ürünleri seçerken buna dikkat et.özellikle orjinal fren balataları 11 tl gibi ben 3 takım aldım burada 3 takımı 90 tl.hava filtresi servisde 60 tl buradan 30 tl ye aldım.yag filtresi servisde 15 tl burada 6 tl ben 4 tane alıp stok yaptım.almak istediklerini sepete at ,sepete git orada sol tarafta estimate shipping yazan yere tıklayınca menü açılıyor oradan TÜRKİYE yi ve bulundugun şehri ve posta kodunu girip updateye tıklayınca sana kargo bedelini hesaplıyor.ben pazartesi sabahı sipariş verdim cuma öglen postacı kapıma kadar getirdi.herhangi bir gümrük bedeli falan istemediler.150 euro yu geçmeyen paketlerden gümrük vergisi almıyorlarmış.ben yinede emin olmak için mail attım.gümrükde sorun çıkmaması içn bedelini 150 euronun altında gösterirmisiniz dedim,sen hiç merak etme sorun çıkmayacak diye cevap geldi yarım saat sonra.yani kısacası tavsiye ederim.ürünlerin hepside orjinal hyosung malı üzerlerinde kodları yazıyor zaten.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    HYO GT 250R
    slm bende o siteden geçen gün sipariş verdim kargo fiyatı aldığın ürünün ağırlığına göre değişiyor yani ağır olan ürünün kargosu pahalı oluyor mesela ben arka disk aldım +50 tl kargo yazdı bende artı olarak tank pad,depo pad,gidon pad,2 tane yağ filtresi aldım toplam 65 tl kargo yazdı.zaten alışveriş yaptığında kargoyu o hesaplıyor ve k.kartından hepsini peşin çekiyor.pazartesi akşamı sipariş verdim c.tesi sabahı ptt kargomu getirdi

Motosikleti
    mondi 150MC
    Biraz baktımda böyle bir sitenin olmasıgercekten cok iyi arkadaslar..

Yeni kuyruk grenajındanmı yapsak napsak;:D
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk gördüğmde motorun kafasına bişy düşmüş,o yüzden sargı yapmışlar zannettim.meğerse modifeyeliymiş

Motosikleti
    GT250R
    bişey daha sorucam bana en önemli zincir dişli seti lazım siteye baktım set halinde yok tek tek var daha iyi ama ön dişliyi göremedim kodunu falan biliyormusun şimdiden tşkkrr

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    slm arkadaşlar bu bizim ön dişli kaç diş acaba hazır konu bunun üzerindeyken sorayım dedim
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    HYO GT 250R
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bu bizim ön dişli kaç diş acaba hazır konu bunun üzerindeyken sorayım dedim
    ön dişli 14 arka 46

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:44 ----------

bişey daha sorucam bana en önemli zincir dişli seti lazım siteye baktım set halinde yok tek tek var daha iyi ama ön dişliyi göremedim kodunu falan biliyormusun şimdiden tşkkrr
    siteyi aç 4. sayfaya bak ön dişli,arka dişli,zincir fiyatı 89.33 tl ön dişli 12. sayfada ''Front Sprocket'' yazıyor 20.42 tl fiyatı

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    teşekkür ederim, ön dişlinin 15 liğini bulabilirmiyiz
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    arkadaşlar arıyorum yok mu satan siyah ya da siyah-gri 2007 ve üstü model. kırık çatlak boyalı istemiyorum. başka bir arızası da olmayacak 5.000-5.750 civarı verebilirim

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı erdemgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arıyorum yok mu satan siyah ya da siyah-gri 2007 ve üstü model. kırık çatlak boyalı istemiyorum. başka bir arızası da olmayacak 5.000-5.750 civarı verebilirim
    aynen bende arıyorum 2008 o fiyat aralıgında izmirde ,ama yok gibi birşey o yüzden sen bence renk ayrımı yapma ,şahsen temiz olduktan sonra ben yapmıyorum sonucta 2.el seçenek az temizlik daha önemli...

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı erdemgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum biniciysen benim motoru vereyim model:2006 km:16000.de ön arka lastikleri zincir takımı yeni sorunsuz 1,model düşük tür ama bakımlıdır.ben büyütmek amaclı satıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:32 ----------

Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [SIZE="5"]Allah razı olsun senden ya bnm bildiğim de 1450 gr gibi bi şey motorcu deyip güveniyoruz ne işler açıcaz başımıza ya.gelelim asıl soruna motorun pistonlardan biri çalışmıyor yüksek devirde devreye giriyor, rolantide öndeki silindir ısınmıyor nedeni ne olabilir bujimi acababu arada motoru ikinci el aldım bujilere daha bakamadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:27 ----------

motorunu bursadanmı aldın celaltan?[/QUOTE]
    arkadaşım merhaba.benim mersinde çok iyi bir ustam var birgün yanına gittiğimde oda bana aynı şeyi şöyledi.silindirin birinin gaz verdikten daha sonra gaz yiyordu.o benim motora senkron ayarı yaptı.yani gaprötörleri söktüğünde .2 adet garötör oldugunu va bu motorların gaprötör memelerinin farklı oldugunu söyledi.daha önceki ustalar memeleri yanlış takmişlar .memelerin biri küçük no biri büyük no .düzelti ve çok memnunum ihtiyaç duyarsan beni ara yardımcı olurum.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    alamanya daki yegenimden istedim 15 dişli .oradaki bir firmada satışı vardı e-bay da bize satışı yoktu.benim yegende dayiii ne yapcan 15 dişi motoru enduro yamı çevircen ,bak biz burda bunu kullanıyoruz o biçim tekere kalkıyor motor diye 13 dişli göndermişöyle duruyor ambalajında isteyene 25 tl ye veririm
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    HYO GT 250R
    YANLIŞ HATIRLAMIYOSAM SAHİBİNDEN.COM SİTESİNDE 15 DİŞLİ VAR AMA BÜYÜK İHTİMAL YAN SANAYİ

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:44 ----------

arkadaşım merhaba.benim mersinde çok iyi bir ustam var birgün yanına gittiğimde oda bana aynı şeyi şöyledi.silindirin birinin gaz verdikten daha sonra gaz yiyordu.o benim motora senkron ayarı yaptı.yani gaprötörleri söktüğünde .2 adet garötör oldugunu va bu motorların gaprötör memelerinin farklı oldugunu söyledi.daha önceki ustalar memeleri yanlış takmişlar .memelerin biri küçük no biri büyük no .düzelti ve çok memnunum ihtiyaç duyarsan beni ara yardımcı olurum.[/QUOTE]

ÇOK SAĞOL SORUN KARBÜRATÖRDEN ÇIKTI ŞİMDİ MAŞALLAHSI VAR

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum biniciysen benim motoru vereyim model:2006 km:16000.de ön arka lastikleri zincir takımı yeni sorunsuz 1,model düşük tür ama bakımlıdır.ben büyütmek amaclı satıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:32 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:27 ----------

motorunu bursadanmı aldın celaltan?
    arkadaşım merhaba.benim mersinde çok iyi bir ustam var birgün yanına gittiğimde oda bana aynı şeyi şöyledi.silindirin birinin gaz verdikten daha sonra gaz yiyordu.o benim motora senkron ayarı yaptı.yani gaprötörleri söktüğünde .2 adet garötör oldugunu va bu motorların gaprötör memelerinin farklı oldugunu söyledi.daha önceki ustalar memeleri yanlış takmişlar .memelerin biri küçük no biri büyük no .düzelti ve çok memnunum ihtiyaç duyarsan beni ara yardımcı olurum.[/QUOTE]

mersin uzak kalıyor biraz maalesef. teşekkürler gene de.

evet arkadaşlar yok mu yok mu yok mu????

bir de sizin fikirlerinizi alayım kırmızı renk çok mu kötü?

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HYOSOUNG'da

1) SARI
    2) KIRMIZI
    3) SİYAH

SARIYI TEK GEÇERİM, DİĞERLERİ EKÜRİ. MOTORUM SİYAH BİLE OLSA SARI DİYORUM. SPOR RENK BUDUR.

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    bence çokta kötü deil kafanda büyütme öle.

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erdem bi motor alamadın be kardeşim ne zormuş paranmı yok kardeş?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler