Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar tekrar merhaba

motoru gördüm inceledim gerçekden çok hoşuma gitti üstüne binincede sırıtmıyorum cbr 125 gibi ama aklımda bir soru var ön frenin orda sarı renkli altında pass yazan bi tuş var ne işe yaradığını söyleyebilirmisiniz Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı Steyfo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tekrar merhaba

motoru gördüm inceledim gerçekden çok hoşuma gitti üstüne binincede sırıtmıyorum cbr 125 gibi ama aklımda bir soru var ön frenin orda sarı renkli altında pass yazan bi tuş var ne işe yaradığını söyleyebilirmisiniz Teşekkürler
    benim bildiğim frenin değil de debriyajın orda o tuş, selektör yapmak için o.

Birde depodaki Kanuni yazısını boya dışında, folyo kaplamayla da kapatabilirsiniz arkadaşlar, güzel oluyor.

...eX...

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    sogutması nasıl
    evet arkdaslar bende merak edıyorum

yaz ayları ıcerısınde motorun sogutması nasıl bundan sorunu olan varmı ??

Bunu Soruyordum ???

Motosikleti
    HYO GT 250R
    Alıntı Steyfo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bunu Soruyordum ???
    sellektör tuşu o

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:44 ----------

Alıntı genchopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze merhaba arkadaşlar yakın bır zman surecı ıcınde ss motora gecmek ıstıyorum yakıttan dolayı da 250 almak ıstıyorum 250cc ler arasında goruntu olarak tam aradıgım motor gt 250r bu konu da sızden bu motorun kullanan kısıler olarak artı ve eksık yanlarını soylersenız cok sevınırım cunku ben araştırdım racıng kullanan kısılere sordugumda herkez alma dedı neden olarak da sogutması ıyı degıl yazın motoru sogutmaya yetmıyor motor sureklı redline girer krankları indirirsın dedıler sızın goruslerınızı de almak ıstıyorum son suratı nedır motorun 160 170 de motor cok zorlanıyor mu sogutması nasıl oncelıkle bu ıkı konuyu acıklar sonra kullandıgınız kadar bılgı verırsenız cok sevınırım Herkese şimdiden çok teşekkürler kazasız sürüşler herkese
    adam gibi kullandığın sürece seni tatmin eder sonuçta 250 lik ve V motor var üstünde sıralı 4 silindir makinelerde ki gibi bir ses bekleme140-150 ile rahat, sürekli gidersin şehir içi trafik soğutma konusunda biraz sıkıntı yapıyor ama 10w-50 yağ ile rahatlıyor biraz sonuçta yağın hava ile soğumasıyla sistem işliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:51 ----------

ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLUCAK 2.500-3.000 DEVİR ARASI SAĞ TARAF HYOSUNG YAZAN YERDEN ÇIRRR DİYE Bİ SES GELİYOR DAHA ÖNCE BAŞINA BÖYLE Bİ OLAY GELEN VEYA BİLEN YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM.

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb'lar HYO sakinleri motorumu dün sattım ve bende artık Hyo' lanmak istiyorum daha fazla dayanamicam , ve şu linkteki http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ok-temiz/detay motoru almaya karar verdim sahibi bizim buralardanmıdır bilginiz varmı ve motor hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum ne dersiniz alınırmı satılırmı ne yapalım

Vede siteden satacak arkadaşlar varsa (2008 model enjeksiyonlu) talibim bilginize saygılar sevgiler
    düşünürsen yardımcı olurum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-s-t-hyo/detay
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    Arkdaslar hyo cular olarak bi bulusma ayarlasak
    tek takılmaktan anam ağladıda

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tşkler senn motor aklımdada km' si,eksantrik zinciri falan korkutuyo beni, alınca benzin koymaktan başka masrafımın olmasını istemiyorum ...
    GT! ...

Motosikleti
    HYO GT 250R
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çakalaz 2 kere egsoz katalizor petegini dagıtmış biri olarak derimki eger orasıysa ısınıncada sesi kesmez.petek zaten arabalardaki gibi o malum taşdan degil sacdan kırılıp kutunun içine düşüyor egsoz gazıyla donüp duruyor.eger katalizor petegi dagılmışsa zaten yenisini almayla ugraşmayın 300 tl gibi bir fiyatı var.iyi bir egsozcuda açılıp içi boşaltılabilir.
    bu ses biraz fazla çıkıyor bnm motorda acaba katalizörden mi sen bilirsin anlayan biri de yok burda

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı celaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR Bİ SORUM OLUCAK 2.500-3.000 DEVİR ARASI SAĞ TARAF HYOSUNG YAZAN YERDEN ÇIRRR DİYE Bİ SES GELİYOR DAHA ÖNCE BAŞINA BÖYLE Bİ OLAY GELEN VEYA BİLEN YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM.
    evet bende de böyle bi sorun oluyo..birinci viteste belli bi devre kadar titreme ve çok ses şuan motorumdan yine uzaktayım maalesef devir aralığını hatırlamıyorum tam..iki hafta önce memleketteydim bi de binince ısınmada sorun oluyo gibi..baya bi sıcaktı makina çok ısınıyo..tavsiyesi olan

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende de böyle bi sorun oluyo..birinci viteste belli bi devre kadar titreme ve çok ses şuan motorumdan yine uzaktayım maalesef devir aralığını hatırlamıyorum tam..iki hafta önce memleketteydim bi de binince ısınmada sorun oluyo gibi..baya bi sıcaktı makina çok ısınıyo..tavsiyesi olan
    ewet çok ısınıyor.adamın dizlerine kadar gelio bazen ısı çok sıcaklarda.bu ısınma genel özelliğimi acaba hyo ların???

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet çok ısınıyor.adamın dizlerine kadar gelio bazen ısı çok sıcaklarda.bu ısınma genel özelliğimi acaba hyo ların???
    ben de hissediyorum o ısıyı dizlerimde..umarım yazın sorun yaratmaz bize de zevkiyle bineriz

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de hissediyorum o ısıyı dizlerimde..umarım yazın sorun yaratmaz bize de zevkiyle bineriz
    arkadaslar ısıyı neden bu kadar dert ediyorsunuz?geçen sene agustos ayında 550 km yol yaptım.bir kez yakıt için birde su içmek için durdum.motor zaten ısındıkça rahatlıyor.abanttan 2 saatte istanbula döndüm 150 km/h ortalama geldim.motor 32binde heralde başka bu kmde S&T yoktur.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    bu ilandaki resimler biraz tanıdık geldi sanki...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...promotion_chva
    ''CAKALAZ'' ın yeni aldığı motosiklet değil mi bu???
    =)

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ısıyı neden bu kadar dert ediyorsunuz?geçen sene agustos ayında 550 km yol yaptım.bir kez yakıt için birde su içmek için durdum.motor zaten ısındıkça rahatlıyor.abanttan 2 saatte istanbula döndüm 150 km/h ortalama geldim.motor 32binde heralde başka bu kmde S&T yoktur.
    Uzun yolda sorun olmaz fakat sıkışık trafikte sorun yaratıyor bu ısınma olayı.
    ...eX...

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yolda sorun olmaz fakat sıkışık trafikte sorun yaratıyor bu ısınma olayı.
    sorun derken biraz açarmısın konuyu .gazlıyorsunda cevapmı vermedi yada nebileyim, ani hızlanmasındamı sorun oldu,vites geçişlerindemi?en fazla bacaklarını terletir biraz romatizman varsa iyi gelir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:18 ----------

bu ses biraz fazla çıkıyor bnm motorda acaba katalizörden mi sen bilirsin anlayan biri de yok burda
    celal sesin tam olarak nereden geldigini bulman lazım.katalizör petegi dagılmışsa egsozun içinden şıkırtı gibi bir ses gelir metalik bir ses gaz verdikçe artar.böyle uzaktan uzaga kesin bişey diyemem..
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    HYO GT 250R
    celal sesin tam olarak nereden geldigini bulman lazım.katalizör petegi dagılmışsa egsozun içinden şıkırtı gibi bir ses gelir metalik bir ses gaz verdikçe artar.böyle uzaktan uzaga kesin bişey diyemem..[/QUOTE]

SORUN BAŞKA Bİ YERDEN GALİBA GÜVENDİĞİM Bİ MOTORCUYA GİTTİM SORDUM EGZOS PATLATIYORDU ÜZERİNDE TİGER EGZOS VAR AMA BİRAZ FAZLA EGZOS PATLATIYOR

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:39 ----------

bugün diski ve yağı-filtreyi değiştittirdim castrol 10w-50 yağ koydum vites geçişleri falan rahatladı motorcu aldığım 2 lt yağı da koydu aldı dedi fazla gelmemiştir inşallah

Motosikleti
    GT 250RR
    celal sesin tam olarak nereden geldigini bulman lazım.katalizör petegi dagılmışsa egsozun içinden şıkırtı gibi bir ses gelir metalik bir ses gaz verdikçe artar.böyle uzaktan uzaga kesin bişey diyemem..
    SORUN BAŞKA Bİ YERDEN GALİBA GÜVENDİĞİM Bİ MOTORCUYA GİTTİM SORDUM EGZOS PATLATIYORDU ÜZERİNDE TİGER EGZOS VAR AMA BİRAZ FAZLA EGZOS PATLATIYOR [/QUOTE]

egsoz patlaması yanmadan atılan benzinin sıcak egsoz borusunun içinde kendiliginden patlaması ile oluyor.bujilerini ne zaman degiştirdin?tiger egsozdan olacagını sanmam bende onu kullanıyorum.
    aynı anda yazmışız 2 litre yag olurmu celal ne yaptınız uleyyyyyyynnnnnnnn.yag filtresini degiştirince 1500 gr konuluyor.çok fazla koymuşsunuz bütün contalari patlatacaksın.yan taraftaki gözlem camından bak.motoru tam dik tut.iki çizginin tam ortasında olması lazım yagın.bence hemen yagı şırıngayla falan çek.2 litre yag makinayı bogar.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bugün İstanbul/Tekirdağ/Kumbağ üçgeninde öğleden sonra, artçımla birlikte beni görenler olmuştur belki...

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    öncelikle merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. ben 250r almayı düşünüyorum fakat 2010 kasalardan almak istiyorum acaba st kanuni bu yeni kasaların üretimine ne zaman geçicek bi bilgisi olan var mı??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler