Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT (Avcılar) Canerin tükkanı buluşması=)
    ...eX...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı Cihan Chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman buluşma var acaba
    cihan kanma bunlara inş şu havalar düzelince organizasyon yapacağım

MT (Avcılar) Canerin tükkanı buluşması=)
    ozan karıştırma ortalığı

Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günleri çalışıyormusunuz, yada sen avcılardaki tükanda olurmusun pazar günü
    moruk pazar günleri açığız fakat yamaha yetkili bayii yani kanunide problem cıkabilir.
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan kanma bunlara inş şu havalar düzelince organizasyon yapacağım

ozan karıştırma ortalığı

moruk pazar günleri açığız fakat yamaha yetkili bayii yani kanunide problem cıkabilir.
    baya seri cevap vermişsin neyse bende pazartesi avcılaredaki tükana gelirim bu arada senib tükanda nezaman bulusuyoruz
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya seri cevap vermişsin neyse bende pazartesi avcılaredaki tükana gelirim bu arada senib tükanda nezaman bulusuyoruz
    Dur bi abi hele havalar düzelsin toplanır gideriz=)
    Havalar cok sogudu ya kar yagıyor=)
    Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... !!!!!--HyO--!!!!!

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Dur bi abi hele havalar düzelsin toplanır gideriz=)
    Havalar cok sogudu ya kar yagıyor=)
    kardeş toplaNIRIZDA ÖNCE BENİM MAKİNANIN BAKIMA GİRMESİ GEREK ONDAN
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    mondi 150MC
    Valla benim motorada bi bakım şart
    *Hava filtresi
    *benzin filtresi
    *bujiler
    *10-40yağ
    Güzel bi bakıma alıcam motoru yaza hazır olsun paşalar gibi=)
    Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... !!!!!--HyO--!!!!!

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 2010 modelini kullanıyorum gayet memnunum... servislerde elinden geleni yapıyor ama hiçbir motor servisi araba servislerinin yerini tutamıyor. Aslında ninja ile hyo arasındaki tercih benim açımdan tamamen aynı özelliklerde 2 motor için neden fazla ödeyim mantığı ile oluştu ve hyo aldım bide bunlar korede üretiliyor onuda belirtmeden geçemeyeceğim... kanuni ile çokda bir ilgisi yok yani... daha önceden ST kanuni yazısında da kanuni büyüktü 2010 modellerde kanuniyi küçültmüşler geçen gün benimki ile bir arkadşaınkini yan yana getirince anladık
    2-3ay içinde almayı düşünyorum şuanda kafamda başka motor yok zaten sizinki gibi yorumlar gördükçe dahada bi rahatlıyorum ama genede insan kötü yorumları düşünmedende edemiyo.benimde başlangıc motorum olcak genelde lastik konusunda çok duruluyor,çok kaydıgı söleniyor acaba siz bi değişiklige gittinizmi yoksa mevcut lastigi mi kullandınız?kullandıysanız herhangi bi sorun oldumu?

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Valla benim motorada bi bakım şart
    *Hava filtresi
    *benzin filtresi
    *bujiler
    *10-40yağ
    Güzel bi bakıma alıcam motoru yaza hazır olsun paşalar gibi=)
    hava filtresini sen temin et gerisini bana bırak ozan getir biara bakalım motora da

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı velaciraptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2-3ay içinde almayı düşünyorum şuanda kafamda başka motor yok zaten sizinki gibi yorumlar gördükçe dahada bi rahatlıyorum ama genede insan kötü yorumları düşünmedende edemiyo.benimde başlangıc motorum olcak genelde lastik konusunda çok duruluyor,çok kaydıgı söleniyor acaba siz bi değişiklige gittinizmi yoksa mevcut lastigi mi kullandınız?kullandıysanız herhangi bi sorun oldumu?
    kullanandan kullanana değişiyor fakat genel kanı ısınmadan yola çıktığında heleki yağışlı veya kaygan zeminde buz pateni havası katması:D motora alıştıkça bu bir sorun olmaktan kalkıyor, birde yola çıkmadan 100-200mt sağ sol zigzag yaptınmı tamamdır
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    34 YVV 98

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanandan kullanana değişiyor fakat genel kanı ısınmadan yola çıktığında heleki yağışlı veya kaygan zeminde buz pateni havası katması:D motora alıştıkça bu bir sorun olmaktan kalkıyor, birde yola çıkmadan 100-200mt sağ sol zigzag yaptınmı tamamdır
    zigzag çok zevkli oluyo ya gören sanki pistte yarışa hazırlanıyo sanar

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: ))

Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet merhaba nerelerdesin kardeş .
    abi ben motoru kaskla beraber aldım.senden ama bu kaskı bir arkadaş aldı benden geri getirmedi telfon acıyorum cevapta vermiyor.elimde olsa sana feda olsun kask eyer istersen o arkadaşın tlf verebilirim sana kendisi en son görüşmemizde osmaniyede oldugunu şöylemişti.
    saffet abı calısıyorum valla sana o zamanda demiştim o kask kardeşime ait o da askerde.. gelecek osmanıyemi ben oralı sayılırım amcamlar halmalar hep orda sen telı ver ben osmaniyeden aldırrım sen kaskın sahibi sendne osmaniyede alacak de talını ver ben aldırrım abi

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Arkadaşlar herkese hayırlı pazarlar.Bir şey sormak istiyorum.Dün kısa süreli yağmura yakalandım ama bu süre zarfında motor 2 kere stop etti.Daha önce hiç olmamıştı ve yağmurdada sürmemiştim.Bunun yağmur ile ilgisi olabilir mi? Birde motorda vites küçülttüğümde 4000 ile 7000 devir arası egzos da patlamalar oluyor.bu konuda yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.Ayrıca anadolu yakasında İstanbul motor harici motoru gösterebileceğim bir yer varmı? Geçen gün arka balatayı değiştirdim orda;Adamların ilgisizliği gayet sinir bozucu...Bu yüzden başka bir yer ile bundan sonra devam etmek isterim...

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    peki hyosung gt 250r için,eğer değiştirirsek hangi lastik ve egzoz markası daha iyi orjinal lastik veya egzozu değiştirmek garantiyi bitirir mi?

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cinfeez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese hayırlı pazarlar.Bir şey sormak istiyorum.Dün kısa süreli yağmura yakalandım ama bu süre zarfında motor 2 kere stop etti.Daha önce hiç olmamıştı ve yağmurdada sürmemiştim.Bunun yağmur ile ilgisi olabilir mi? Birde motorda vites küçülttüğümde 4000 ile 7000 devir arası egzos da patlamalar oluyor.bu konuda yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.Ayrıca anadolu yakasında İstanbul motor harici motoru gösterebileceğim bir yer varmı? Geçen gün arka balatayı değiştirdim orda;Adamların ilgisizliği gayet sinir bozucu...Bu yüzden başka bir yer ile bundan sonra devam etmek isterim...
    eksozdak patlamalar bende de oluyor.normaldir muhtemelen..ama stop etmesinin yağmurla pek alakası olduğunu düşünmüyorum

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    peki hyosung gt 250r için,eğer değiştirirsek hangi lastik ve egzoz markası daha iyi orjinal lastik veya egzozu değiştirmek garantiyi bitirir mi?
    tiger garantiyi bozmuyor diye biliyorum ayrıca lastikte de ya michelin yada dunlop

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger garantiyi bozmuyor diye biliyorum ayrıca lastikte de ya michelin yada dunlop
    memnun musunuz tiger dan peki?

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    memnun musunuz tiger dan peki?
    yoshi tavsıye ederım fıyat yuksek dersen tıger
    bende tıger cıyım
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    abi bu egsozları takınca motordaki ses hız motoru havası veriyormu? videolardan falan duyuyorum sesi resmen mondial 151 rs leri modifiye edip egsoz takanlardan çıkan seslerden çıkıyor.hoşuma gitmedi benim (şahsi görüşüm) performansında hissedilir şekilde artış oluyor mu ki acaba??

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    performansta bi artış olacağını düşünmüyürum. hele ki 29 bg'lik bi makineden... ama benim egzosun sesi gayet iyi geliyo bana... orijinalden daha hoş en azından...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Motosikleti
    Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    performansta bi artış olacağını düşünmüyürum. hele ki 29 bg'lik bi makineden... ama benim egzosun sesi gayet iyi geliyo bana... orijinalden daha hoş en azından...
    dostum rolantide çalışırken daha güzel tok geliyo ses ama gaz verince bence dışardan görenler böyle bir motordan böyle bi ses çıkmasını yadırgayabilir,yineliyim şahsi görüşüm bu benim. sende hangi egsoz var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler