Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    evet bu hyolar çabuk nazara geliyor 14 ay cbr kullandım sorun çıkmadı . hyoyu aldım 3. ayında bir gün tank slaplanmaya başladı 2 gün sonra motoru yan yatırdık yat yattıktan 4-5 gün sonra araba çarptı motorda 4 milyar civarı masraf çıktı.. tam 29 gün oldu hala serviste experi bekliyor :(
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    apaçici olarak üzüldüm vlla 4 kat ne demek yeni bi motor parası gecmiş olsun hallolur ınsallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:31 ----------

kanuninin hangi modelinde aynı motor kullanılıyor

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuninin hangi modelinde aynı motor kullanılıyor
    st kanuni gv250
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    34 YVV 98

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Oziee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hele ilk günden olunca 10 gün 10 yıl ahh ahhhh :D

çok geçmiş olsun benimde 4. gününde olmuştu ))

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmiş olsun kardeşim.. herkezin başına gelebilir ilk günlerde. çok tehlikeli ilk günler allah beterinden korusun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:42 ----------

haklısın balbar, benim motor saha 3700 de lastikler sanki hiç kullanılmamış yoltutuşu kanusunda hiç güven vermiyor banada eğimin olduğu tarafa doğru cekiyor beni motor hemen hele virajlarda copy ninde dediği gibi hızımı cok düşürüyorum. tabi yoltutuşu daha iyi bir motor kullanmadığım için kıyaslama yapmam da baya bi zor, neyse yaza değişirim olmdı zaten sezonu kapattım kapatacam bugünde binicem birazdan. malum soğuk memleketteyiz
    artık bi konuda mütabıkız hyolar hemen nazara geliyor yani alacak arkadaşlar
    mevlüdünü vermeden okutmadan nazar boncuğu takmadan binmesin.. nedense sonrada bir iki ay sonra çevrenin gözü alışıyor..artık o kadar dikkat çekmiyor...işe bakın ya millet motorla demek beni tanımış bu sabah evden işe geliyorum ş.içi otobüsü kaçırdım baktım bi, bisikletli çocuk yanaştı abi bugün yaya kalmışın dedi.. ben cevap vermeden uzaklaştı şaşırdım valla

lastik konusunda toplu alımmı yapsak bu işin erbabı arkadaşlar bize bi marka tipte fikir verseler bi kaç kişi alsak belki ekstra bi indirim falan yaptırırz... valla bende yazın başında değiştirmeyi düşünüyorum..
    Yüreğini mavi tut... (Mehmet KAVAN)

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık bi konuda mütabıkız hyolar hemen nazara geliyor yani alacak arkadaşlar
    mevlüdünü vermeden okutmadan nazar boncuğu takmadan binmesin.. nedense sonrada bir iki ay sonra çevrenin gözü alışıyor..artık o kadar dikkat çekmiyor...işe bakın ya millet motorla demek beni tanımış bu sabah evden işe geliyorum ş.içi otobüsü kaçırdım baktım bi, bisikletli çocuk yanaştı abi bugün yaya kalmışın dedi.. ben cevap vermeden uzaklaştı şaşırdım valla

lastik konusunda toplu alımmı yapsak bu işin erbabı arkadaşlar bize bi marka tipte fikir verseler bi kaç kişi alsak belki ekstra bi indirim falan yaptırırz... valla bende yazın başında değiştirmeyi düşünüyorum..
    selam mehmet nasılsın?tigerin sesine alıştınmı?herşeye muhalefet çako gene yapmış yapacagını alem adam ya 7.000devirden sonra sesi bozuyor diyor.kaskın içinde sesi nasıl anlamış valla bilmiyorum.galiba karadenizli kendisi .şaka biryana ne takarsan tak ses bundan fazla olmuyor.lastik konusunda ben pek size katılmıyorum.orjinal lastiklerle 23-24 bin yaptım.kaydıgımı yada tutuş kaybı yasadıgımı hatırlamıyorum.ıslakda her lastikde oldugu gibi bir performans kaybı var ama olur okadar.bizim ülke şartlarımıza göre bence mantıklı bir lastik.metzeller alıpda 10.000km de bir takım lastige 750 tl vermek abesle iştigal olur bence.ayrıca bu motor için öyle aman aman bir lastik performansınada gerek yok.motorun görünüşüne aldanıpda gaza gelmeyin.orta direk racingi .ama illa benim param var degiştirecegim ben bu lastikleri diyorsanız size naçizane tavsiyem şu lastik olur.http://www.anesmotor.com.tr/store/Pr...roductId=85457 ben bu lastigi alacaktım internetten bakıp telefon açtım.lastigin fiyatını yanlış yazmışız dediler yarım saat içinde düzeltiriz dediler.ikigün sonra gene aradım yine sitede yazan rakam yanlış dediler. bende bukadar lakayitlıga tahammül edemem.shinko nun yeni versiyonunu aldım.2.500 km dir kullanıyorum.ön120/60 arka 160/60 yaptım sanki biraz yakıtta artış oldu gibi ama önemli bir miktar degil.dunlop un sitesinden bakın lastigi hangi şartlar için yapmışlar.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam mehmet nasılsın?tigerin sesine alıştınmı?herşeye muhalefet çako gene yapmış yapacagını alem adam ya 7.000devirden sonra sesi bozuyor diyor.kaskın içinde sesi nasıl anlamış valla bilmiyorum.galiba karadenizli kendisi .şaka biryana ne takarsan tak ses bundan fazla olmuyor.lastik konusunda ben pek size katılmıyorum.orjinal lastiklerle 23-24 bin yaptım.kaydıgımı yada tutuş kaybı yasadıgımı hatırlamıyorum.ıslakda her lastikde oldugu gibi bir performans kaybı var ama olur okadar.bizim ülke şartlarımıza göre bence mantıklı bir lastik.metzeller alıpda 10.000km de bir takım lastige 750 tl vermek abesle iştigal olur bence.ayrıca bu motor için öyle aman aman bir lastik performansınada gerek yok.motorun görünüşüne aldanıpda gaza gelmeyin.orta direk racingi .ama illa benim param var degiştirecegim ben bu lastikleri diyorsanız size naçizane tavsiyem şu lastik olur.http://www.anesmotor.com.tr/store/Pr...roductId=85457 ben bu lastigi alacaktım internetten bakıp telefon açtım.lastigin fiyatını yanlış yazmışız dediler yarım saat içinde düzeltiriz dediler.ikigün sonra gene aradım yine sitede yazan rakam yanlış dediler. bende bukadar lakayitlıga tahammül edemem.shinko nun yeni versiyonunu aldım.2.500 km dir kullanıyorum.ön120/60 arka 160/60 yaptım sanki biraz yakıtta artış oldu gibi ama önemli bir miktar degil.dunlop un sitesinden bakın lastigi hangi şartlar için yapmışlar.
    abim selamlar saygılar abi hamdolsun iyiyim. aslında bende pek kaydığımı söyleyemem sadece o kadar olumsuz yorum okuyunca haliyle olumsuz bir negatif düşünce olmuş mesela arkadaşımın birinin motorunu kullandığımda 18binde 2006 model gerçekten düz yolda motor kayıyordu ve üzerinde orjinal lastik vardı demekki 2008 model sadece geçen yaz kullanılan benim motorun lastik değişimine ihtiyac yok gibi ama dedim ya ben tank tokatlama olayından sonra makinadan çöok korkar oldum ki bu sanırım benim hayrıma çok daha dikkatli kullanıyorum..+( abi sen bana bi tağdan bahsetmiştim hem vites geçişlerinden memnundun..benim motor uzun yol yapınca yani çok ısınınca sanki bi şanzıman sesi duyuyorum yağın özelliğini yüksek ısıda kaybetmesinden oluşan bi durum olabilirmi çünkü motor soğuyunca o ses gidiyor ayağın adınıu ve nerden temin edebileceğimi söylerseniz çok makbule geçer... abi msn kullanıyormuydun??? kullanıyosan verirmisin ama varya o önceki korkular endişeler kalmadı makina canavar gibi valla hiç bi sorun ytok şükür..aartı egzos olayına gelince bence ses on numara alem dönüp bakıyo işte daha ne olsun..valla mardin kızltepedeyim yanımdas hayabusa 600makine geçmiyor havam binbeşyüz... bana bide pantlon lazım ah bi denk getirebilsem

bygrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bu hyolar çabuk nazara geliyor 14 ay cbr kullandım sorun çıkmadı . hyoyu aldım 3. ayında bir gün tank slaplanmaya başladı 2 gün sonra motoru yan yatırdık yat yattıktan 4-5 gün sonra araba çarptı motorda 4 milyar civarı masraf çıktı.. tam 29 gün oldu hala serviste experi bekliyor :(
    sen çık çıkk o hasarı parça listeni gördüm senin makinanın hasarına 6.500 yazmışlar baya sıkmışlarr motoru ben toplasam %100 daha ucuza gelir evet bir servis gazlamasına daha şahit olduk...

Aynı servise bugün gittim ve ilhanın listeyide gördüm adam benim egzantirik gergisinin boşalmasına bile en az 2.500 tl dedi yok üst kapak değişicek iki egzantirik değişicekte bilmem nede..salladıda sıktı. başka bir çinli motorları tamir eden arkadaşın servisten egzantirik gergisi aldım(15 tl) ye(kuralkanda 30 TL) ve birebir aynısı uyum sağlıyor. daha sonra eve geldim üst kapağı söktüm sente ayarını kaçırmadan gergiyi yerine taktım. (tabi öncesinde bir takım işlemler yaptım isteyene anlatabilirim) motorum tıkır tıkır çalıştı.. yani hemen servislere aldanmayın azcık motor bilgisi olan kişi 15 tl lik hasarı rahatlıkla çözer..

beu arada servis..avcılardaki S&T servisi karayollarındaki servis
    Hyosung GT250R
    Drift religion

Motosikleti
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen çık çıkk o hasarı parça listeni gördüm senin makinanın hasarına 6.500 yazmışlar baya sıkmışlarr motoru ben toplasam %100 daha ucuza gelir evet bir servis gazlamasına daha şahit olduk...

Aynı servise bugün gittim ve ilhanın listeyide gördüm adam benim egzantirik gergisinin boşalmasına bile en az 2.500 tl dedi yok üst kapak değişicek iki egzantirik değişicekte bilmem nede..salladıda sıktı. başka bir çinli motorları tamir eden arkadaşın servisten egzantirik gergisi aldım(15 tl) ye(kuralkanda 30 TL) ve birebir aynısı uyum sağlıyor. daha sonra eve geldim üst kapağı söktüm sente ayarını kaçırmadan gergiyi yerine taktım. (tabi öncesinde bir takım işlemler yaptım isteyene anlatabilirim) motorum tıkır tıkır çalıştı.. yani hemen servislere aldanmayın azcık motor bilgisi olan kişi 15 tl lik hasarı rahatlıkla çözer..

beu arada servis..avcılardaki S&T servisi karayollarındaki servis
    servislerin hatta firmanın diyelim neden parça fiyatlarını o kadar uçuk koydukları böylece kanlı canlı halde ortaya çıkıyor adam sigortaya kösecek ya abartıyor fiyatı arada garantisi bitmiş servise mecbur olmuş bi gariban olursa olan ona oluyor bir fren maneti 115 tl olurmu allah aşkına çamurluk deseniz 170 küsürü geçiyordu ben aldım sahibinden de 40 lira varya bu kadar basit bi ticaret kafası düşünemiyorum bir esnaf olarak... resmen müşteri kaçırtıyorlar...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    benim için ne kadar masraf çıkarda daha iyi (= babam bundan sonra motosiklet kullanmamı ıstemıo
    onun ıcın araba alcaz araba almak ıcın nakıt, nakıt ıcınde motorun perte cıkıp sıgortadan para almam lazım (=
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim için ne kadar masraf çıkarda daha iyi (= babam bundan sonra motosiklet kullanmamı ıstemıo
    onun ıcın araba alcaz araba almak ıcın nakıt, nakıt ıcınde motorun perte cıkıp sıgortadan para almam lazım (=
    nasip kardeş vardır bu iştede bir hayır
    1908 Üsküdar İnfaz 1908

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Lastik konusunda Hyolarda max genişlik 160 olabilir ama 170 motorda hoş olmayacaktır. Ve yanak genişliğini 60 olarak secerseniz virajlarda işiniz kolaylasacaktır

Egzoza gelince; benim motorda egzoz yok. Orjinal çiziksiz egzozu var üstünde
    Tigeri baska motorda duydum; 7000 den snra cidden bozuyor kendini Yani biraz da kişiden kişiye zevk tabi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halen motor arıyorum ankarada 2-3 tanesine baktım ama pek içime sinmedi...
    sıfır al sen birader .sende çok para var nede olsa. hem sıfır alırım para var diyosun hemde ikinci el (senin demenle or.spu)motor bakıyosun.sende para çok ya niye r1 falan almıyosun(43000tl) zuhahahaaaaa.bune perhiz bune lahana turşusu değilmi

Motosikleti
    S&T GT 250R
    http://www.sahibinden.com/bole_bisey...XQQdisplayitem

bu motoru bilen tanıyan var mı?

challenger25 hocam keyif benim para benim... ötesi yok...
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/bole_bisey...XQQdisplayitem

bu motoru bilen tanıyan var mı?

challenger25 hocam keyif benim para benim... ötesi yok...

Motosikleti
    Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben bayramdan sonra büyük ihtiml bursaya pederi ziyaret geleceğim...
    hyolu bi arkadaşım olsun istiyorum .. özelden msn yollarmısın yada istersen alani gönder.

ÇAKO: şaka bi yana tiger baya hoşuma gitti sanada tavsiye ederim senin dinlediğin tiger nasıl bişi bilmiyom benim ki oval ve hakketen baya güssel..
    artı hani bizim kafadan gelen tıkırtı vardıya işe bak ya gidonun ortasındaki vida gevşemiş ondan ses yapıyormuş ustam sıktı tık yok şimdi....

TÜM ARKADAŞLARA ???
    arkadaşlar havalar soğuduğundan beri motor çalıştıktan sonra rahat gaz yemiyor beli bir süre yürüdükten sonra tahminimce ısındıktan sonra öyle bir problem kalmıyor sinir oluyorum ya motor rölantide rahat çlışıyor gazı verince almıyor sanki tek silindir sesi gibi daha az bir ses çıkarıyor allah korusun beni makinada bi sıkıntı olmasın acil cevap plasee herkesin tekeri düz bassın

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.Şuan için bir motorum yok.Benim de tercihim %90 Hyo olacak.Aklımda ki çoğu soruya araştırmalarım sonucunda cevap bulabildim.Benim siz değerli dostlara sormak istediğim;Gt 250 r'nin kasko ücreti ne kadar tutmaktadır.Belki daha önceki sayfalarda bu sorulmuş olabilir ama malum 379 sayfanın hepsini okumak imkansız gibi.Bilgi vereceklere şimdiden teşekkürler...

Memnun oldum...

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TÜM ARKADAŞLARA ???
    arkadaşlar havalar soğuduğundan beri motor çalıştıktan sonra rahat gaz yemiyor beli bir süre yürüdükten sonra tahminimce ısındıktan sonra öyle bir problem kalmıyor sinir oluyorum ya motor rölantide rahat çlışıyor gazı verince almıyor sanki tek silindir sesi gibi daha az bir ses çıkarıyor allah korusun beni makinada bi sıkıntı olmasın acil cevap plasee herkesin tekeri düz bassın
    valla bende dışarda bırakıyorum sabah hava buz gibi olmasına karşın tek marşla çalışıyo, ilk 2sn rolanti 2,5-3 yapıo(sanki otomatik gaz veriyo) sonra düşüyo. ama dediğin gibi bir sorun hiç başıma gelmedi, gaz yememe sorunu yok, acaba senin önceki sorunla ilgili olabilirmi? (bi ara gaz yemiyordu ya)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:50 ----------

Alıntı cinfeez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.Şuan için bir motorum yok.Benim de tercihim %90 Hyo olacak.Aklımda ki çoğu soruya araştırmalarım sonucunda cevap bulabildim.Benim siz değerli dostlara sormak istediğim;Gt 250 r'nin kasko ücreti ne kadar tutmaktadır.Belki daha önceki sayfalarda bu sorulmuş olabilir ama malum 379 sayfanın hepsini okumak imkansız gibi.Bilgi vereceklere şimdiden teşekkürler...

Memnun oldum...
    selam hacı ilk mesajda damardan dalmışsın bi tanışsaydık

kasko değeri çok tuzlu, yaklaşık 2bin TL... ve birçok acente kapalı garaj vs isteriz artisliği yapıo
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    34 YVV 98

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Tanışırız Sadocuğum yaşadığımız sürece burdayız ) ayrıca bilgiler için teşekkürler.Gerçekten pahalıymış...Kaskoyu sormamın nedeni hırsızlığa karşı kendimi güvenceye almaktı.Çünkü kapalı garajım yok motor malesef sokakta kalacak...

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bişiy sorcam sizlere....şimdi çalıştığım yerde toz boya ünitesi ve fırın var...arkadaş derki getir egsozu önce toz boya atalım siyah mat....sonra fırına.... fırın 220 derece ve egsoz 15 dakika içerde kalıcak...sizde bi sorun olabilirmi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler