Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepsinde yapılıyor.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsinde yapılıyor.
    dijitalde nasıl yapıyorlar yahu
    Orgazma Dudak Büktürür

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teknik izahını bilmiyorum ama otomobillerin de odometre dijital hiç affetmiyolar. geçenlerde biraderin aldığı jetta 100 bin km düşürülmüş çıktı.

kingman30; hayırlı olsun benim hiç ümidim yoktu bi motora karar verebileceğinden iyi yapmışsın güle güle kullan.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dalga motorları var baglıyolar cihaşa düşürüyolar. 2001 model doblo 220 bin km idi 50 tl ye 110 bin km ye çektirdi bizim teyze oglu. yoksa satamıcaktı arabayı

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    dalga motorları var baglıyolar cihaşa düşürüyolar. 2001 model doblo 220 bin km idi 50 tl ye 110 bin km ye çektirdi bizim teyze oglu. yoksa satamıcaktı arabayı
    ulan her pisliğide biliyon ha
    Orgazma Dudak Büktürür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teknik izahını bilmiyorum ama otomobillerin de odometre dijital hiç affetmiyolar. geçenlerde biraderin aldığı jetta 100 bin km düşürülmüş çıktı.

kingman30; hayırlı olsun benim hiç ümidim yoktu bi motora karar verebileceğinden iyi yapmışsın güle güle kullan.
    Yaw sorma şu kararsızlığım kötü oldu.Bu yaza cbf250 ile girelim dedik.Bi baktım cbf150'den 2 kat beygir gücü fazla ancak 120'yi geçemiyo.Hemen sattım.Motorsuz kalınca ne alayım derken gt250r'yi araştırdım.Memnun kalan çok kişiyi görünce hemen aldım.Şimdi iyiki de almışım diyorum.Tam istediğim motor.30 beygir oldukça yeterli benim için.Daha rodajda olduğum halde 4 ncü viteste 125'i gördüm.Anladığım kadarıyla bu motor zorlanmadan 140'ı aşabilecek bir motor.Ondan fazlasını da zaten ancak otobanda görürüz.Fazlası da lazım değil.İki teker bu sonuçta.

MAVISS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 03
    cok basıt jetta yı tam bılmıyorum ama kango aldık amcamlara 250 000 bakımı cıktı servıste arac 156 000 de nasıl olur dıgıtal dedık ama olmus allahtan aracta sorun yok ta sıneye cektık mecburen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmms bilgi için saol =)
    bende bu aralar hyo gt250r bakıyorumda okuldan uygun fiata buldum.. kontaghı acında 2200km yazıodu adam motorun 6000km odugunu soylemıstı ...
    o biraz kafamı kurcaladıda ondan sordum demekkı adam haklıymıs =) oda odometreden felan bahsetmıstı

size bir soru dha sorıyım motoru 0 ı gibi boyatmanın masrafı ne kadar olur ?
    alıcagım motorun boyaya ihtiyacı varda
    Select tuşuna basınca kilometre sayacı A,B,ODO diye değişir.A ve B sıfırlanabilen sayaçlardır.ODO ise sıfırlanamayan.Select tuşuna basarak ODO'ya getir.O gerçek kilometresidir.

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Extrema;

Ben, Esendere'de (Yeşilyurt) oturuyorum, Belkahve'de çalışıyorum, haftada en az 1 gün işe motorla gidip geliyorum, ki en az 70-80 km yol,
    3 defa Turgutluya gidip geldim, kafadan 300 km yapar,
    1 defa Alaşehir'e gidip geldim,

eee... yaptığım 1000 km az bile

Maalesef insanımızı, kötülük yapma konusunda hiç bir teknoloji durduramıyor, göstergeler dijital veya mekanik hiç farketmez, 20-150 Tl arası bir para karşılığı aracın km.sini istediğiniz miktara indiriyorlar.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bi sorum olacak benim motor akşam lcd ekranda f1 yazdı bunun nedeni ne olabilir sonra gitti ama hala onu düşünüyorum kimsenin başına geldimi acaba

ne yaptıgında yazdı ? kontak actıgında sadece yazmıssa normal calıstırdıktan sonra sönmüşse normal

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Select tuşuna basınca kilometre sayacı A,B,ODO diye değişir.A ve B sıfırlanabilen sayaçlardır.ODO ise sıfırlanamayan.Select tuşuna basarak ODO'ya getir.O gerçek kilometresidir.
    saol yarın bi bakım kaç km gözüküyor =)
    2 sorum olsun :D istanbul b.çekmece - avcılar a en yakın servis nerde kalıyor
    ve
    kırmızı hyoyu GRİ yapabılırmıyız masrafı ne kadar olur ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hmms bilgi için saol =)
    bende bu aralar hyo gt250r bakıyorumda okuldan uygun fiata buldum.. kontaghı acında 2200km yazıodu adam motorun 6000km odugunu soylemıstı ...
    o biraz kafamı kurcaladıda ondan sordum demekkı adam haklıymıs =) oda odometreden felan bahsetmıstı

size bir soru dha sorıyım motoru 0 ı gibi boyatmanın masrafı ne kadar olur ?
    alıcagım motorun boyaya ihtiyacı varda
    ooo kanka bakıyorum hyolara sarmışsın...nettin cıbırı okuttunmu...

bu arada etiketleri ilginc bu topiğin...

Etiketler
    250, herey, hyosung
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yaptıgında yazdı ? kontak actıgında sadece yazmıssa normal calıstırdıktan sonra sönmüşse normal
    yok kardeş çalışır kende yazdı hatta hız km sinin orada buyuk de yazdı...biraz gazladım serinleyin ce herhalde gitti daha yazmadı ama şimdi binmiyorum nedeni nedir acaba..

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo kanka bakıyorum hyolara sarmışsın...nettin cıbırı okuttunmu...
    yoq daha duruo 6400 kmde =) eğer hyoyu almaya karar verırsem direk satılığa cıkarcam cbryi.. 6500km 5000 tl e hyoyu alcam
    satan kişi okuldan bşrş ödemede kolaylık yapıo ancak motorun saglamlıgını bılmıom . bi servise götürim ... ozaman karar verıcem

motorda gördüğünüz max speed nedir ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

arkadaşlar bi sorum olacak ben bunu çok merak ediyorum.ilk kalkışta gt 250r mı daha seridir yoksa mz 251 mi???????????????bilenler lütfen cevap verebilirlermi..........şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    arkadaşlar 4000 tl ye temiz bi hyo bulunabilirmi ? ( imkan bu )

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı aktör56 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh be dostum kışın 4.500 e bulurdun şimdi biraz zor

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı aktör56 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mevsimde çok zor bulsan bile son sahibi olursun bu fiyata..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    saol yarın bi bakım kaç km gözüküyor =)
    2 sorum olsun :D istanbul b.çekmece - avcılar a en yakın servis nerde kalıyor
    ve
    kırmızı hyoyu GRİ yapabılırmıyız masrafı ne kadar olur ?
    arkadaşım avcılarda yeni s&t servisi verildi.denizköşklerde motopark.0212 6947435 çekmece minibüs yolu üzerinde.boya işine gelince 200 tl den fazla verme hele tek renkse 300 gr boya yetiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 PM ----------

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi sorum olacak benim motor akşam lcd ekranda f1 yazdı bunun nedeni ne olabilir sonra gitti ama hala onu düşünüyorum kimsenin başına geldimi acaba
    aslında o F1 degil FI fuell ınjection yani yakıt sistemi ile ilgili bir sorunu gösteriyor.enjeksiyondaki ısı sensörü ısıyı dogru algılayadıgında yapıyor.kontagı açtıgında chek-in bitmeden marşa basarsan yapıyor bazende motor çok sıcakken durup yeniden çalıştırıncada kısa süreli yapabiliyor ama yolda yapanı hiç duymamıştım.belkide deponda biriken pislik ejeksiyonda küçük bir tıkanma yapmış olabilir sen gaz verincede gitmiştir takma kafana
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler