Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hic akmamis konu=) kis geldi boyle oldu galiba .isten kafami kaldiramiyorum.3 hafta oldu galiba kontak cevirmeyeli.en kisa zamanda garaja gidip aku baslarini sokmem lazim. Simdi tam hatirlayamadim.depo ici pas yapmasın diye dolu birakmak gerekiyodu galiba.telden yaziyorum arastiramadim arastiran bıri yazsin
    Şu motoru yatırma işine sinir oluyorum; yok aküyü sok, yok kısa süre yatcaksa sökme arada bi git calıştır... Hatta motorumu satma sebebimin %20 si de bu.
    Gerci her ne olursa olsun hyosung'suz kanadı kırık kuş gibiyim .
    Yeni alacağım motor hakkındada cok düşündüm cok araştırdım.Cok uygun fiyata 2005-6 model zx6r ve cbr 600 rr lar bulunabiliyo. 600F lerin fiyatı piyasasından dolayı zaten kendiliğinden düşük ama şu kanıya vardım bu motorlardan birini alırım da benzine para yettiremessem (ki forumda ara ara bu durumdan mağdur arkadaşlara denk geliyoruz), hyosunga geri dönüş yaparsam, bu seferde hyo beni tatmin etmicek.Tam anlamıyla ortada ... gibi kalmış olurum, ne ondan zevk alırım ne ondan.Aldığım karar nerdeyse kesin şimdilik hayat standart'ım 600 cc race icin yeterli değil, zaten öğrenciyiz, daha yolun başındayız, tam anlamıyla iş hayatına atıldığımda paşa paşa alır gezerim.Şimdi almıcam nisanda alıcam motoru havalardan dolayı; sıfır gt 250 r 9 bin tl ye var şuanda nisanda da olursa sıfır alırım, olmassa 2. el 3-5 bin km yi gecmemiş 2011 model gt 250 r alırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motoru yatırma işine sinir oluyorum; yok aküyü sok, yok kısa süre yatcaksa sökme arada bi git calıştır... Hatta motorumu satma sebebimin %20 si de bu.
    Gerci her ne olursa olsun hyosung'suz kanadı kırık kuş gibiyim .
    Yeni alacağım motor hakkındada cok düşündüm cok araştırdım.Cok uygun fiyata 2005-6 model zx6r ve cbr 600 rr lar bulunabiliyo. 600F lerin fiyatı piyasasından dolayı zaten kendiliğinden düşük ama şu kanıya vardım bu motorlardan birini alırım da benzine para yettiremessem (ki forumda ara ara bu durumdan mağdur arkadaşlara denk geliyoruz), hyosunga geri dönüş yaparsam, bu seferde hyo beni tatmin etmicek.Tam anlamıyla ortada ... gibi kalmış olurum, ne ondan zevk alırım ne ondan.Aldığım karar nerdeyse kesin şimdilik hayat standart'ım 600 cc race icin yeterli değil, zaten öğrenciyiz, daha yolun başındayız, tam anlamıyla iş hayatına atıldığımda paşa paşa alır gezerim.Şimdi almıcam nisanda alıcam motoru havalardan dolayı; sıfır gt 250 r 9 bin tl ye var şuanda nisanda da olursa sıfır alırım, olmassa 2. el 3-5 bin km yi gecmemiş 2011 model gt 250 r alırım.
    bende senin durumundaydım cok 600f baktım ama almakla bitmiyor gezmeyide seven biri olunca beni cok sıkıntıya sokucağını düşündüm ve türkiye şartlarında hem performans hemde ekonomi olarak en verimli cc 250cc dedim kendime gerisi karambole geldi burdayım :D bu arada şuan 0ır 9.000tl nerde ben geçen hafta levent te sordum peşin paraya 9850tl+plaka zor bıraktılar
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bende 600f alacaktım ama motoru alıp benzin yetiştiremeyip garajda yatacaksa ne anladım o motordan ben zaten istanbuldayım uzun yolada fazla gitmiyorum bende kararımı hyosungdan yana kullandım iyikide yapmışım hibrit motorlar çıkana kadar bununla devam ederim artık
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Full depo mu yatırmak lazımmış ya ben de bugün 100 km yol yaptım azcık güneşi görünce kullanmadığım benzin durmasın boşa diye

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende senin durumundaydım cok 600f baktım ama almakla bitmiyor gezmeyide seven biri olunca beni cok sıkıntıya sokucağını düşündüm ve türkiye şartlarında hem performans hemde ekonomi olarak en verimli cc 250cc dedim kendime gerisi karambole geldi burdayım :D bu arada şuan 0ır 9.000tl nerde ben geçen hafta levent te sordum peşin paraya 9850tl+plaka zor bıraktılar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68321798/detay

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Bu fiyat üzerinden bir miktar daha pazarlık imkanı var ;)

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyat üzerinden bir miktar daha pazarlık imkanı var ;)
    Anahtar teslim 9 bin daha inceklerini sanmam, inseler bile 50-100 tl yi gecmez oda..

Motosikleti
    gt250r
    iyi geceler arkadaşlar bir süre önce acemilikten dolayı motoru yatırmıştım ve depoda yumruk kadar göçük oluşmuştu kaportacılar boya dahil 250 tl gibi bir rakam istiyorlar sizce nasıl fiyat? bir de anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz kaporta-boya, motor-mekanik ustası var mı motorumu baştan aşağı gözden geçirtmek istiyorumda

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selamlar,
    Daha önce eklediğim videolardaki fotoğraf makinesi ve aparat kalitesinden dolayı motorun titrediği gibi yanlış bir kanıya varanlar olmuştu.Şimdi yine yok orada çok tehlikeli gittin, aha düşüyodun tüh düşmedi yine.babannen görse ne der.Serseri...
    gibi yorumları alacağımı bilsemde bu videoyu koymak istiyorum.Yeni başlayacak arkadaşlar için.....
    Çünkü yiğidi öldür ama hakkını yeme derler.st kanuni bayiim yada ortaklık hissem olmasada motorda titreşim olmadığına emin olmanız açısından ekliyorum.
    gopro ile yapılan bu kayıtta sürüş anında motor nasıl ise aynı şekilde ekranımıza yansıtabiliyoruz.Özellikle bu görüş açısından vites geçişleri olsun kameranın kadraj açısı olsun kendiniz sürüyor gibi hissedebiliyosunuz ve bu çok hoş birşey.En azından ben böyle her videoyu izlemekten çok keyif alıyorum.Sizlerinde kayıtlar yapıp paylaşmanızı isterim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

"anadolu yakasında" diye belitmişsin ama
    konu 250 GT R ve
    "motor-mekanik ustası" dediğin için
    avcılar/istanbul(Avr.) motopark Erdal Ustayı tavsiye ederim.
    telefon:0 212 694 74 35

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Selam Ali,
    Çok keyifli oluyor seyredince. Güzel bir yol seçmişsin ayrıca. Hiç toplandığınız oluyormu acaba?
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Ali,
    Çok keyifli oluyor seyredince. Güzel bir yol seçmişsin ayrıca. Hiç toplandığınız oluyormu acaba?
    Selamlar
    teşekkürler
    arada çıkıyoruz haftasonu hava güzel oluduğunda hocam yoksunuz bayadır görüşemedik

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,
    Daha önce eklediğim videolardaki fotoğraf makinesi ve aparat kalitesinden dolayı motorun titrediği gibi yanlış bir kanıya varanlar olmuştu.Şimdi yine yok orada çok tehlikeli gittin, aha düşüyodun tüh düşmedi yine.babannen görse ne der.Serseri...
    gibi yorumları alacağımı bilsemde bu videoyu koymak istiyorum.Yeni başlayacak arkadaşlar için.....
    Çünkü yiğidi öldür ama hakkını yeme derler.st kanuni bayiim yada ortaklık hissem olmasada motorda titreşim olmadığına emin olmanız açısından ekliyorum.
    gopro ile yapılan bu kayıtta sürüş anında motor nasıl ise aynı şekilde ekranımıza yansıtabiliyoruz.Özellikle bu görüş açısından vites geçişleri olsun kameranın kadraj açısı olsun kendiniz sürüyor gibi hissedebiliyosunuz ve bu çok hoş birşey.En azından ben böyle her videoyu izlemekten çok keyif alıyorum.Sizlerinde kayıtlar yapıp paylaşmanızı isterim
    Videon gayet güzel olmuş. Mekan da çok güzel, çekim kalitesi de. Trafiği tehlikeye atmadığın sürece bir sakınca olmaz. Yani sadece kendinden sorumlu olduğun sürece kimse bişey diyemez sana, şahsen ben bu videoda tehlikeli hareketler gördüğümü söyleyemem.

Yanlız yeni başlayacak arkadaşlar için derken ne kastettiğini anlamadım. Yeni başlayan arkadaşlar ne alacak bu videodan mesela??
    #sürenadam

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videon gayet güzel olmuş. Mekan da çok güzel, çekim kalitesi de. Trafiği tehlikeye atmadığın sürece bir sakınca olmaz. Yani sadece kendinden sorumlu olduğun sürece kimse bişey diyemez sana, şahsen ben bu videoda tehlikeli hareketler gördüğümü söyleyemem.

Yanlız yeni başlayacak arkadaşlar için derken ne kastettiğini anlamadım. Yeni başlayan arkadaşlar ne alacak bu videodan mesela??
    Fot.makinesiyle yaptığım çekimlerde, ilginçtir gazı açınca: ivmenin artmasından diye tahmin ediyorum.kamera +tutucunun kalitesizliğiyle sanki motor zangır zangır titriyomuş gibi bi görüntü ortaya çıkıyodu Ve
    youtube channel ıma ''bu motorlar bu kadar titriyormu?'' ''titreşim çok rahatsız ediyormu?'' gibi yorumlar almıştım.
    Malum bu motorlar artık stkanuni etiketiyle satıldığından insanlar önyargıyla yaklaşabiliyor..
    olayın motorla ilgili değilde kullanılan kamerayla alakalı olduğunu anlatmaya çalıştım.Yeni başlayacaklarla alakası budur

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı 737NG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler arkadaşlar bir süre önce acemilikten dolayı motoru yatırmıştım ve depoda yumruk kadar göçük oluşmuştu kaportacılar boya dahil 250 tl gibi bir rakam istiyorlar sizce nasıl fiyat? bir de anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz kaporta-boya, motor-mekanik ustası var mı motorumu baştan aşağı gözden geçirtmek istiyorumda
    uğurlu motor Ergün usta. hasanpaşa / kadıköy. her cc motora bakım yapıyor ama yedek parça yok. yağ, yağ filitresi gibi şeyleri senin yanında götürmen gerekli.

telefon ve adres istersen özelden mesaj atarım.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fot.makinesiyle yaptığım çekimlerde, ilginçtir gazı açınca: ivmenin artmasından diye tahmin ediyorum.kamera +tutucunun kalitesizliğiyle sanki motor zangır zangır titriyomuş gibi bi görüntü ortaya çıkıyodu Ve
    youtube channel ıma ''bu motorlar bu kadar titriyormu?'' ''titreşim çok rahatsız ediyormu?'' gibi yorumlar almıştım.
    Malum bu motorlar artık stkanuni etiketiyle satıldığından insanlar önyargıyla yaklaşabiliyor..
    olayın motorla ilgili değilde kullanılan kamerayla alakalı olduğunu anlatmaya çalıştım.Yeni başlayacaklarla alakası budur
    Anladım, yani ben videonun içeriği ile alakalı düşünmüştüm. Olay çekim ve motorun titreşimi ile alakalıymış...
    #sürenadam

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Anahtar teslim 9 bin daha inceklerini sanmam, inseler bile 50-100 tl yi gecmez oda..
    şöle bi olaylar var ben orayla görüştüm motorlar adamın üstüne ada motor die bi yer vardı ora batınca adam borcu karşılığında 4 hyoyu almıs üstüne geçirmiş ruhsatını almış kendisi sym bayisi öle satıyor en son 2 adet kalmıstı şimdi bugun gitsen gidip direk noterden üstüne alcan hemen alıp goturcende tek sıkıntı ruhsata 2.el gibi gözüküyor 0ır olmasına karsın
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöle bi olaylar var ben orayla görüştüm motorlar adamın üstüne ada motor die bi yer vardı ora batınca adam borcu karşılığında 4 hyoyu almıs üstüne geçirmiş ruhsatını almış kendisi sym bayisi öle satıyor en son 2 adet kalmıstı şimdi bugun gitsen gidip direk noterden üstüne alcan hemen alıp goturcende tek sıkıntı ruhsata 2.el gibi gözüküyor 0ır olmasına karsın
    E burda sorun ne onu anlamadım ?
    Madem motorun km si 0, madem garantisi devre dışı kalmıcak,
    Motorun devrinin birisinin üstüne olmasının biz ondan direk alcak olmamızın bize zararı yokki, arada 1000 tl fark var hem, 0 km olduktan sonra isterse 10 kere el değiştirsin...

E burda sorun ne onu anlamadım ?
    Madem motorun km si 0, madem garantisi devre dışı kalmıcak,
    Motorun devrinin birisinin üstüne olmasının biz ondan direk alcak olmamızın bize zararı yokki, arada 1000 tl fark var hem, 0 km olduktan sonra isterse 10 kere el değiştirsin...
    Sorun yok zaten bu kaçırılmayacak bir fırsat ve büyük ihtimalle böyle bi şans bi daha gelmeyecek.çünkü 2012 fiyat listesine baktım 10.300 olarak gözüküyor.yani şimdi al yaza kadar kullan neredeyse aldığın fiyata bile satabilirsin ama kaldığını sanmıyorum 4taneydi birini alper aldı ,sonra ertesi gün 2tane dahamı ne satılmış bu ya sondur yada bitmiştir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler