Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş 2010 alacaktın ve çok kıllanıyorum bişi çıakrsa diyordun ya bizde 4500tl lik bişi al diyince kızıyorduın. Vazmı geçtin 2010 model 8 milyarlıklarda nalmaktan yoksa başka bir durummu var. Bak parasal sıkıntı varsa karbüratörlüymüş lastiği şukadarmış kilometresi bukadarmış diye fazla aranma derim.

Ama benden tavsiye çok acil bir durumda değilse, haziranın ortasına kadar hergün araştır 5000-5500 civarında bi 2008 çıkınca hemen kap derim.

Aynı benim gibi, bak 6000 verdiler vermedim benim motoru, modeli 2008 ama KASIM 2008...

YANİ 2009 OLUYO, KM İSE 4000 OLMADI HENÜZ. NAZAR DEĞMESİN... 6500TL VEREN ÇIKARSA SATARIM

bunun garantisi bile devam ediyordur 1.5 yılık motor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:45 ----------

ERDEM BİDE BUNA BAK. BANKA KREDİSİ İLE İLGİLİ BİRŞEYDEN BAHSETMİŞ AMA ÖNEMSİZ DERSEN BEN OLSAM ÇIKIP GELİP ALIR BİNER İZMİRE DÖNERİM. KM 6300 DE DAHA...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...mde-250r/detay

tulgacan parasal problem çıktı maalesef. o sebeple o modellere yöneldim maalesef

gösterdiğin motor fena değil gerçekten. nasıl gözümden kaçtı bilmiyorum. hergün giriyorum sahibinden.com a

ama bu motor 2008 model olamaz karbüratörlü model bu. st değil o yüzden 2007dir de trafiğe 2008 de çıkmış olabilir.

aralığım belli
    maksimum 5500 olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozan senin moturu satsana
    Kısmet abi bu sezon binmeyi düşünüyorum ya öylesine verdim ilanı
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmet abi bu sezon binmeyi düşünüyorum ya öylesine verdim ilanı
    Hadi öyle olsun bakalım he bu arada bana bir çay sözün vardı ona göre
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı novalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4800 e al 6500 e sat oh valla ne güzel
    Öyle, varsa alan çıksın yoksa ne satacağım, satmak için almadım ama veren olursa 6500tl ye veririm. Etmezmi, eder.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben 5500'E Almıstım 5400'e Sattım Temizliği 410 küsürlü sayfalarda mevcut

Motorun bir ederi var ; abartmamak gerek
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Valla ben arkadaşın yazdıklarından bişey anlamadığım için kendisinin dediği şeyleri yazdım. Zaten arkadaş şaka yapıyorum sanmış ama ben yazdıklarından bişey anlamadım... Anlayan varsa yardımcı olsun derim.

Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş o iş iptal oldu
    Sebebide; doğu illerine ait pilakalı araçların ikinci elinin satışında sorun olacağıymış.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 ----------

Kardeş o hararet göstergesi değilmi
    Sex Speed Money...

Arkadaşlar bu konuda internette hiçbir bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
    Eksrantrik gergi çubuğu yayı ne işe yarar ?

Motosikleti
    S&T GT 250R
    http://www.bilgiustam.com/kam-milieg...nasil-calisir/

çalışma şekli yukarıdaki linkte mevcut...Tabirler değişebilir kam mili eksantrik mili vs...

Alıntı yusuf1989 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu konuda internette hiçbir bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
    Eksrantrik gergi çubuğu yayı ne işe yarar ?
    Sex Speed Money...

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    hyocular neredesiniz günaydın herkese.

arkadaşlar izmirde kahramanlarda güvenilir servis kim vardır motoru alırken göstermek için?

Alıntı erdemgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyocular neredesiniz günaydın herkese.

arkadaşlar izmirde kahramanlarda güvenilir servis kim vardır motoru alırken göstermek için?

Günaydın mı?

Motosikleti
    HYO GT 250R
    slm arkadaşlar ben kırklareli 'nden aranıza katıldım 3 gün önce hyosung gt 250r aldım 2007 model 17.000 km de.size bi sorum olucak motor soğukken ÇIRRRR diye devamlı bir ses geliyor ısındığında kesiliyor acaba bir arızasımı var yoksa normal mi? yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.bilgiustam.com/kam-milieg...nasil-calisir/

çalışma şekli yukarıdaki linkte mevcut...Tabirler değişebilir kam mili eksantrik mili vs...
    Teşekkürler oradan değil ama başka bir siteden buldum . Egzantrik gergi çubuğu ve yayı , Bütün motorlarda egzantrik zincirinin gergin olmasını sağlıyormuş.

slm arkdaşlar bnm size bazı sorlarım olcak ben motorsiklet almayı planlıyorum almışkende adam gibi havalı güzel bişey alim istiyorum ama bi sorun var ben daha önce hiç motorsiklet kullanmadım istediğim motor hysun 250 r bu motoru ben kullana bilirmiyim ehliyetim yok önce ehliyet alıcam orda öğrendiklerim bunu kullanmaya yeter mi

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı dgn_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkdaşlar bnm size bazı sorlarım olcak ben motorsiklet almayı planlıyorum almışkende adam gibi havalı güzel bişey alim istiyorum ama bi sorun var ben daha önce hiç motorsiklet kullanmadım istediğim motor hysun 250 r bu motoru ben kullana bilirmiyim ehliyetim yok önce ehliyet alıcam orda öğrendiklerim bunu kullanmaya yeter mi
    arkadşım seni anlayabilyorm çünkü zamnında bu yolardan bizde geçtik.ama motor dünyasında başlngıçta almışken büyük hızlı gösteriişli diye almak yanlış olur.
    basamakları sıryla çıkmaklazm.yüksekten düşersen zor kalkarsın çünkü.
    hiç motor kulanmamışsın.bunun üserinde öğrenmek zor ve masraflı olur.düşeceksin herseferinde bu motorla 400-500tl masraf yapbilrsin buda ortalama rakam üstelik 170kg makine biyerini sakatlarsın durduğun yerde.
    sen bi ybr yada cbr 125 modelinde başla dostum.eknomk durmun iyise 1 sene sonra 600 e geçersin.

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayı cozduk sounda ama parca sıkıntısı var ıstanbula gelınce alıcam artık sımdılık duseldı cok sukur.egzantrık gergı otomatıgı gorevını yapmıyormus ustanın soyledıne göre parcayı alınca degıstırcem.
    sakın egzantirik gergisi sökükken marşa basıyım deme...!! sakınnn!!!

makina anında sente atlıyor ve sübapları pistona çakıyor...
    gergi bozulduğunda umarımmm hemen motoru kapatmış ve bir daha çalıştırmamışsınızdır...
    fakat eğer motordan takır takır bir ses geldiyse çok üzgünümki sübaplarıda çakmış olabilirsiniz ...!
    egzantirik gergisi bozluduğunda GENELDE hyosunglar sente atlıyor yani zaman hatası yapıyor...
    makina hazır açılmışken yada açmadıysanız üst kapağı açıp sente ayarını kontrol ettirmenizi öneririm..!
    çünkü sübaplarıda çakmış olma ihtimalinizde çok yüksek... bir arkadaşımın comet inin başına aynı durum geldi... oradan dolayı bu durumu çok iyi biliyorum artık...motoruda gerekn kontrolu yapmadan ve gergiyip kurup yerine takmadan asla çalıştırmamanızı öneririm..!!

Egzoz sübabı veya emme sübabı yani ikisi aynı fiyat değil biri diğerinden çok pahalı haberin olsun ... not düşmek istedim. kolay gelsin.

+ Gergi içinde istanbula kadar gelmenize gerek yok motosiklet tamircilerini gezeriseniz çinli motosikletlerinde gergilerinin aynı olduğunu görebilirsiniz...biz gergiyi 5 tl ye almıştık ve birebir uydu... uçuk rakamlar bayılmaya gerek yok... tek yapmanız gerekn elinize gergiyi alıp motorcu motorcu dolaşıp gergileri karşılaştırarak bakın...

keyifli sürüşler ve kolay gelsinnn...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:08 ----------

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ısınınca sesler suan ıcın devam edıyor ama sureklı olmuyor motor ısındıkca ses kesılıyor cok kucuk bır ses cıt cıt sureklıde vurmuyor sadece dusuk hızda bellı oluyor devır yukselınce ses azalıyor...
    aynı ses bendede var ve egzantirik zincirinin değişmesi gerekiyor....!!!!!

bu şekilde kullanmaya devam edersende egzantirik zincirini geren paletleri sıyırabilirsin... tavsiyem egzantirik zincirini bir an önce değiştirmen...

ama bana sorursan çok aşırı vurmuyor ise şimdilik bir sorun teşkil etmez.. lakin aynısı benim motorumda şiddetli bir şekilde uzun zamandır var... eğer gerginiz bozuksa yukarıda açıkladım...yada gerginiz bozulmaya yakınsa mutlaka değiştirin ani yüklenmede makina gergiyi boşaltabilir bu durudma üstteki gibi olur...!
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadşım seni anlayabilyorm çünkü zamnında bu yolardan bizde geçtik.ama motor dünyasında başlngıçta almışken büyük hızlı gösteriişli diye almak yanlış olur.
    basamakları sıryla çıkmaklazm.yüksekten düşersen zor kalkarsın çünkü.
    hiç motor kulanmamışsın.bunun üserinde öğrenmek zor ve masraflı olur.düşeceksin herseferinde bu motorla 400-500tl masraf yapbilrsin buda ortalama rakam üstelik 170kg makine biyerini sakatlarsın durduğun yerde.
    sen bi ybr yada cbr 125 modelinde başla dostum.eknomk durmun iyise 1 sene sonra 600 e geçersin.
    teşekür ederim eyvalalh sağol bencede o şekilde yapmak çok mantıklı ikinci el honda cbr 125 r alıp sonra adam gibi öğrendikden sonrada hysung 250 almak daha iyi ben üniv öğrecisiyim okul bu sen bitiyo bitince bi işe girp almayı planlıyorum 600 r diyince o bana fazla olu idyo düşünüyorum 250 r bence gayet sağlam bi kotor hız testini izledim 180 çıkıyo makina bence gayet ii ama önce motor kullanmayı öğrenmem lazım arabadan bence bin kat daha zevkli ve ucuz daha az benzin yakıyo ve trafikde daha etkili

Kardes bence HYSOUNG dan önce pahali bi motor alma, bir arkadas HONDA CBR 125 demis, ucuzunu bulursan al ama ben pahali biliyorum...

Sana tavsiyem RAMZEY veya MONDIAL in 100-125cc ince tekerviteslileri var, külah eksoz tipinde olanlar. Bunlarin 2. eli ucuzdur, 700tl civarinda bulabilirsin, isinide görür...

Ben 1+1 yil 2 ayri 150cc mondial scooter kullandim, otomatik vites, sonrasinda HYOSUNG'a gectim, vitessizden vitesliye geçtigimde pek bir zorluk çektigimi söyleyemem. Bundan sanirim scootarlar ile 2 yilda 18.000km yol yapmis olmaminda etkisi vardir.

Dedigim gibi 2. el ucuz yollu bi vitesli al derim ilk önce...

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    arkadaslar merhabalar elimde mondial 150 zc vardı cumartesi günü sattım hyosung almak istiyodum ama ögrenciyim evden işe işten eve gidip geliyom tek basıma yasıyorum. burda fazla ortamım yok antalya ya geleli daha 1 sene olmadı yani anlıcagınız hava yapıp piyasa yapabilcegim bi durum yok henüz hyosung almak istesem 1 sene beklemem lazım diyorum yaa ybr 125 veya cbf 150 almak daha mantıklı hangisini almamı önerirsiniz bu arada yas 20 boy 1.78 detaylı ve özenli bilgi verirseniz mekanınız cennet olsun

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhabalar elimde mondial 150 zc vardı cumartesi günü sattım hyosung almak istiyodum ama ögrenciyim evden işe işten eve gidip geliyom tek basıma yasıyorum. burda fazla ortamım yok antalya ya geleli daha 1 sene olmadı yani anlıcagınız hava yapıp piyasa yapabilcegim bi durum yok henüz hyosung almak istesem 1 sene beklemem lazım diyorum yaa ybr 125 veya cbf 150 almak daha mantıklı hangisini almamı önerirsiniz bu arada yas 20 boy 1.78 detaylı ve özenli bilgi verirseniz mekanınız cennet olsun
    kardeş öncelikle hg aramıza. ybr al pişman olursan ben burdayım. benim kuzen aldı yaklaşık 2 ay önce falan motora bindim mi ayrı bi zevk alıyorum. canavar gibi makina sorun çıkartmaz başını ağrıtmaz. allah gönlüne göre versin

Ögrencisin, evden i$e, i$ten eve.

Güzelim scooter satilirmi ya!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler