Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    farklı olmak guzel olsa gerek bende fosvorlu bı renk yaptırmak ısterım ama sonuc nolur allah kerım hayırlısı ıle bı alsaydık su motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    Rizedeki tek hyosungmu ? Lacivertte yakışmıs.. Güzel olmus :D benim alcaım dışında 2. türkiyenin en güzel gt 250 r si olcak:D Beyaz yalan kötü bisey değildir :D sayfa bitcek yha 53 :( 106 olsun bari 2 katı onla idare edelim :D

Bencede bi alalım fosforlu yapcam bende :D

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    motorun görünüşü yetiyor ya.. 2. motor olarak düşünüyorum ama hondadan sonra onun kalitesi nasıl gelir bilmiyorm.. bakalım.. bi ozamanlar gelsinde..
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

imacosfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk
    Alıntı ayhansozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun görünüşü yetiyor ya.. 2. motor olarak düşünüyorum ama hondadan sonra onun kalitesi nasıl gelir bilmiyorm.. bakalım.. bi ozamanlar gelsinde..
    abim benim fikrimi sorarsan, iyi baktıktan sonra Honda'yı aratmaz.. Yine de yaşamak lazım

Motosikleti
    hangisini yazayım ki :-)

:-))

Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farklı olmak guzel olsa gerek bende fosvorlu bı renk yaptırmak ısterım ama sonuc nolur allah kerım hayırlısı ıle bı alsaydık su motoru

şimdilik renk farkı sizi mutlu eder. eminimki yakında gelişmeler s&t kullanıcılarını daha cok mutlu edecek. sağlık sebeıyle deatylı yazamıyorum ama sanırım yarın cok detaylı bılgılerı tum hyo baslaıklarında gorunce kullanıcılar daha mutlu olacak.. tabı onyargısız ve peşin hukumlu olmayanlar daha mutlu olacak kannatındeyım.
    [B][COLOR="Red"]BiR MotoSikletiM BiLe YoK... [/COLOR][/B]:pr: İkinci emre kadar yasaklandı. [B][COLOR="Black"]İkinci emirde hiç gelmeyecek[/COLOR][/B]:salut:[B][U][COLOR="Blue"]Ama benim cok motosikletim var[/COLOR][/U][/B] :queen::cat::rendeer::cherry:SaDeCe MotoSikleT KullanmaK yassahhhhh....:farao:ww.arkasmotor.com

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    benim hyo m yok ama olsaydı ve bi renk tercih etcek olsaydım fosforlu tutuncu yada full mat siyah olurdu, duzgun kaliteyi bozmiyacak bir iki sticker ve/veya vinyl de uygulayabilirdim
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

Motosikleti
    bir_garip_yolcu arkadasım sana katılmamak mumkun deıl ama nasıl olcak bu ıs bunu bılemıorum dusunmekte ıstemıorum...cunku ıcım sıkılıo ben alıcm motorumu keyıfıyle bınıcm napalım baska caremız yok....bısıler yapmaya calıstık ama nafile...

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    pff benim almayı düşündüğüm motor 250 milyon daha artmıs ya :( biz 250 indirir diyoduk noldu:D Sans iste.. ama insallah pazarlık yapar azcık .. Üzüldüm şimdi ya :U ama 6000 verende 250 yide verir :D

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Dostum Fuardan sonrayı bekleyin Kawasakinin 2. eLi piyasaya girince Hyolar baya düşcekler
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı a_k_i_f_f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pff benim almayı düşündüğüm motor 250 milyon daha artmıs ya :( biz 250 indirir diyoduk noldu:D Sans iste.. ama insallah pazarlık yapar azcık .. Üzüldüm şimdi ya :U ama 6000 verende 250 yide verir :D

artıs senı uzmesın. cok sıkısırsan yardımcı olurum. yenı modellerde enjeksıyon olacak. 250 artıs ıcın uzelme vardır bır yolu

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    ne için yardımcı olcaksınız anlamadım :D ben 2.el alcaktım ilanda adam 250 milyon daha arttırmıs . Daha kıyafetim bile yok :D enjeksiyon ne işe yarıyacak peki ? bide fuarda bu motorlar kaç para olurki ? Bu arada fuar ne zaman?

TEŞEKKÜRLER

Alıntı a_k_i_f_f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne için yardımcı olcaksınız anlamadım :D ben 2.el alcaktım ilanda adam 250 milyon daha arttırmıs . Daha kıyafetim bile yok :D enjeksiyon ne işe yarıyacak peki ? bide fuarda bu motorlar kaç para olurki ? Bu arada fuar ne zaman?

TEŞEKKÜRLER

yardım sıfır ıcın,enjeksıyonmu bıldıgın sandım,fuardan ahberın yokmu ? 20-23 mart-fuarda ve normal zamanda fıyat aynı formda hyo ıle ılgılı baslıklara zaman atır bence. orda fıyatlarda var

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    ımm :D ben gene benim 2. eli alırım :D siyah çok hosuma gitti ya :D bende hyocu olma yolundayım .. Büyük bi adım attım zaten .. Bizimkileri ikna ettim :D hani dedim fuarda 8000 7.500 falan olur dedim hani belki :D sevinmiştim .

çok yakıyor km: de 140 bin araba sanki

Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gt 250 r lar ne kadar yakıyo bileniniz varmı ???
    çok yakıyor km: de 140 bin araba sanki

ikinci el veya sfır motosiklet alacak arkadaşlar fuarı kesinlikle bekleyin
    fiyatlar ucuz olacak model çok olacak

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    fuarı bekleyemiyorum ben ya :D çok sabırsızım :D hatta yarın gidip bakmayı düşünüyorum :D

Motosikleti
    akıf bende senın gıbıyım en fazla ıkı ayım kaldı vallaha daha fazla dayanamıcm bu para bırıktırme olayına bakalım sonum nasıl olcak hayırlısı olsun....allah herkese ıstedıgı motoru kısmet eder ınsallah

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akıf bende senın gıbıyım en fazla ıkı ayım kaldı vallaha daha fazla dayanamıcm bu para bırıktırme olayına bakalım sonum nasıl olcak hayırlısı olsun....allah herkese ıstedıgı motoru kısmet eder ınsallah
    inşş bee ağzından BAL damlıyo wallaa
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    vallaha ne dıımkı tek umudumuz tek tutundugumuz dal burası anca bole dayanma gucu bulabılıorum...

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    bende yaa.. allah herkeze istediği gibi versin. ama herkez motorcu olsun :D istiyenler tabi. bende dayanamıyorum. babama dedim gidip yarın bakalım tamam dedi. bakalım ne olcak :D bakarız heralde.Bakarsakta alırız :D

Motosikleti
    ya keske benımde babam tamam bakalım dese yaa ne sanslısın akıf yaaa...hadı sımdıden hayırlı olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler