Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    inşallah hyo 250 GTR olacak...
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarr benim makinayaa 180 55 ve öne 120 55 ebatında michellin pilot lastik taktım hiç bir sorunum yok şuan iti bari ile sürati de test ettim....hız olarak 184 e kadar yolu vardı tahminimce fakat benim gazı kapattığım an ben 181 gördüm ibremde...

buyrun resimler..

Lastiğin zincirle olan mesafesi ;)

ön çamurlukla teker arası şuanda

son olarak motorum ve ben... :

arkadaşım özellikle son çektiğin resim on numara olmuş,bende alayım motorumu bende aynısından çekcem bitane,çok güzel olmuşşş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    4-5 gündür Motor kullanmıyorum cıldıracağım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-5 gündür Motor kullanmıyorum cıldıracağım
    biz hiç kullanmıyoruz

senin en azından er6f in var :(

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    arkadaşlarr benim makinayaa 180 55 ve öne 120 55 ebatında michellin pilot lastik taktım hiç bir sorunum yok şuan iti bari ile sürati de test ettim....hız olarak 184 e kadar yolu vardı tahminimce fakat benim gazı kapattığım an ben 181 gördüm ibremde...

buyrun resimler..

Lastiğin zincirle olan mesafesi ;)

ön çamurlukla teker arası şuanda

son olarak motorum ve ben... :
    Selam ,
    lastikleri ne kadara aldın dostum , ayrıca illaki sormuşsundur orjinal ebadındaki olanları nekadar ?

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Merhabalar;

Arkadaşlar sizlerden bir kaç konuda yardım rica ediceğim. En kısa sürede GT 250 R almak istiyorum fakat kafama takılan bir kaç husus var?

Hyosung GT 250 R (2008) model olan motorlarda enjeksiyon varmı? (S&T Kanuni'den farkı nelerdir) Siz tercih edermiydiniz.

Birde bu motorun 2. el fiyatları nelerdir? Temiz, bakımlı, 6000 TL civarında bir GT 250 R bulabilirmiyim.(6000 TL Caracal 200 motorumu satınca olacak tabi)

Ayrıca satan varsa Kocaeli,İstanbul civarında görüşmek isterim.

Şimdiden Teşekkürler....
    Saygılarımla...

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    evet motoplus a da çıkarttım motorumu fakat satılmasını istemediğim için 6.750 gibi bir fiyat koydum... motor hala daha benim yani satmadımbu sezonda biniceğimm
    selam hocam seni görüyorum okulun önünden geçerken birgün yakalayabilirsem önüne atlarım beni parsellere3 kadar bırakırsın, gerçi yakında bende siyah bir huyo ile geçmeye başlarım oralardan motor vardıda daha yeni başladım dişarı çıkartmaya nazar deydi galiba yada benim yeteneğim cantı eymeyi başardım onu yaptırayım yine yollardayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:57 ----------

Birde birşey soracağım motoru çalıştırıp debriyaj çekiliyken 1. vitese atınca benim makina yerinde duramıyor sizde böyle bir olay varmı ? Yada bu sorunu nasıl çözerim
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;

Arkadaşlar sizlerden bir kaç konuda yardım rica ediceğim. En kısa sürede GT 250 R almak istiyorum fakat kafama takılan bir kaç husus var?

Hyosung GT 250 R (2008) model olan motorlarda enjeksiyon varmı? (S&T Kanuni'den farkı nelerdir) Siz tercih edermiydiniz.

Birde bu motorun 2. el fiyatları nelerdir? Temiz, bakımlı, 6000 TL civarında bir GT 250 R bulabilirmiyim.(6000 TL Caracal 200 motorumu satınca olacak tabi)

Ayrıca satan varsa Kocaeli,İstanbul civarında görüşmek isterim.

Şimdiden Teşekkürler....
    düşünürsen;

Takaslı&Taksitli&Nakit 2008 Çakıı Gibi St Gt 250r!!! (#25454255)
    http://www.sahibinden.com/takasli_ta...XQQdisplayitem
    Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... !!!!!--HyO--!!!!!

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hysoungcu arkadaslar ruhsatinizda koltuk sayisi kac yaziyor. Bir yardim edin, 2 koltuk var bende bir yaziyor bu normalmi?

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    bütün motorlarda ruhsatta öle yazıyo benm bilgime göre polislerde fırlamalık yapıo cevirmeler de iki kişi bindin mi beni cevirdiklerinde dedi tek kişi ruhsatta iki kişi binmişiniz dedim o zaman iki kişilik koltuk yapmasalardı veya ruhsata yazsalardı dedim baktım cevap veremedi kontrol yaptı devam ettim:D

bygrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı hunter007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım özellikle son çektiğin resim on numara olmuş,bende alayım motorumu bende aynısından çekcem bitane,çok güzel olmuşşş
    teşekkür ederimmm... fotoğrafların hepsi kendi çekimim.....
    Alıntı StuArT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam ,
    lastikleri ne kadara aldın dostum , ayrıca illaki sormuşsundur orjinal ebadındaki olanları nekadar ?
    Lastiklerin normal piyasa değeri çifti 680 civarını buluyor... fakat bana bu lastikleri forumdan WOLKAN abim hediye etti...normal yani orjinal ebatı arka lastiğin 150*70*17 idi..şimdi 180*55*17 oldu ince yanak ve daha geniş bir lastik....ön lastik ise önceden 110*50 17 idi şimdi ise 120*55*17 oldu.... ilgine teşekkürler...

Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam hocam seni görüyorum okulun önünden geçerken birgün yakalayabilirsem önüne atlarım beni parsellere3 kadar bırakırsın, gerçi yakında bende siyah bir huyo ile geçmeye başlarım oralardan motor vardıda daha yeni başladım dişarı çıkartmaya nazar deydi galiba yada benim yeteneğim cantı eymeyi başardım onu yaptırayım yine yollardayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:57 ----------

Birde birşey soracağım motoru çalıştırıp debriyaj çekiliyken 1. vitese atınca benim makina yerinde duramıyor sizde böyle bir olay varmı ? Yada bu sorunu nasıl çözerim

TABİKİDE seveseve oraya bırakırım problem olmaz sen yeterki tanışmak için bizi durdur seveseve gidiceğin yere bırakırım..

bu arada bir soru sormuşsun motor debriyaj sıkılı ileriye gidiyor diye onu debriyaj ayarını yaptırark çözebilirsin debriyaj manetinin orada ve motorun üzerinde debriyajı ayarlamak için telin geçtiği yerde vidalar var oradan ayarlayabilirsin ama bilen birisine ayarlat aksi halde debriyajı sıyırabilirsin... Not mutlaka ayarlat çünkü bu şekildede durduğu yerde debriyajı sıyırıyorsun..
    Hyosung GT250R
    Drift religion

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Evet bendim ama satıldı motor hocam...

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bilgi için. sizmiydiniz çok düşük kilomtreli makinesini satan? Alana da hayırlı olsun.
    selamlar............
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Mavibuz;

Hemen Hemen her motorda 1. vitese takınca sarsar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Jant sorunu kolay tamir edilebiliniyormu? Ayrıca balans için ne yapmalı. Bilen varmı? Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün motorlarda ruhsatta öle yazıyo benm bilgime göre polislerde fırlamalık yapıo cevirmeler de iki kişi bindin mi beni cevirdiklerinde dedi tek kişi ruhsatta iki kişi binmişiniz dedim o zaman iki kişilik koltuk yapmasalardı veya ruhsata yazsalardı dedim baktım cevap veremedi kontrol yaptı devam ettim:D
    Yoo bütün motorlarda aynısının yazdığını sanmıyorum, bendeki 151 rs ve 150zatr da 2 yazıyordu, bence bu hysoungda bi sorun var.

Birde HYSOUNG sahibi arkadaşlardan nedense ses çıkmıyor yokmu elinde ruhsatı olan?

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    herkese selamınaleyküm birkaç kare de benden ŞAHİN KARA (karasahin) e teşekkürler ellerine sağlık

۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    bu rengi bu modeli görünce cbr 125 almaktan vazgeçiyorum işin içinden çıkamayınca kredili cbr ye kalıyoruz gene ne biçim iş bu ya

eline sağlık güzel kareler

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hysoungcu arkadaslar ruhsatinizda koltuk sayisi kac yaziyor. Bir yardim edin, 2 koltuk var bende bir yaziyor bu normalmi?
    coğu ruhsatta bu şekilde yazar ve bundan dolayı uyanık polıslerden ceza yıyenlerde duydum
    ancak benım ceza yemem zor ruhsatta 5 koltuk yazıyor , ceza yemek ıcın bayagı ugrasmam gerekecek
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Mavibuz;

Hemen Hemen her motorda 1. vitese takınca sarsar
    hocam benimki sanki sarsmadan biraz ileride, neyse birkaç hyocu ile bir araya gelince test ederim artık, bilgi için teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:55 ----------

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jant sorunu kolay tamir edilebiliniyormu? Ayrıca balans için ne yapmalı. Bilen varmı? Selamlar
    Kardeş bende yeni yaptıracağım yaptırınca sana bilgi veririm
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    dostlar 2010 model s&t nin teknik özelliklerini tam olarak bulabilen var mı? yada bilen? yardımcı olursanız çok sevinirm

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Mavibuz;

Sen büyütüyosun bence
    Benim ER6F i görsen; birinci vitese takınca kacacak altından sanki

Hyosung GT250R Ayrıntılı Teknik Özellikler

MOTOR TİPİ DOHC - 8 Sübap Yağ Soğutmalı
    MARŞ - Elektrikli
    HACİM - 249c
    BEYGİR GÜCÜ - 29 hp
    SİLİNDİR ADEDİ - 2 Adet
    UZUN. x GEN. x YÜK - 2080x760x1120mm
    TEKERLEK MESAFESİ - 1445mm
    SELE YÜKSEKLİĞİ - 795 mm
    AĞIRLIK - 150 kg
    VİTES YAPISI - 5 VİTES
    FRENLER - Ön çift disk / Arka tek disk
    LASTİKLER - 110/70-17 54H ön / 150/70-17 69H arka
    YAKIT TANKI - 17 Litre
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler