Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;
    Bugün Etlik'te karşılaştığım, kırmızı siyah, plakası 2004 olarak biten 250R sahibi arkadaş bu topictenmiydi ?
    canlı canlı bi ben göremedim şunu ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Tehlikeli ve çok riskli birşey yapıyorsun bilmem farkındamısın... heran düşmek için kendini hazırlamanı tavsiye etmekten başka birşey yapamam... aynı durumu dönüşlerde sert fren yaptığında da yaşarsın merak etme

herkese selamlar...

Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keyf almak aslolan doğancım.sat onu dön hyoya paşalar gibi bak keyfine buyaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:31 ----------

arkadaşlar dönüşlerde 1. viteste gaza köklüyorum motor sağa sola kıç atıp sonra kendiliğinden toparlıyo.hoşumada gidiyor ...bu olay torkun kuvvetindenmi yoksa sizdede oluyormu?pati yapar gibi oluyor birde.lastiklerim daha çok yeni buarada sebebini anlatan olursa sevinirim.iyi bişey gibi geliyor bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

arkadaşlar şehiriçi dönüşlerde 1. viteste gaza köklüyorum motor sağa sola kıç atıp sonra kendiliğinden toparlıyo.hoşumada gidiyor ...bu olay torkun kuvvetindenmi yoksa sizdede oluyormu?pati yapar gibi oluyor birde.lastiklerim daha çok yeni buarada sebebini anlatan olursa sevinirim.iyi bişey gibi geliyor bana
    Sex Speed Money...

masterabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R - 2010
    motoru alalı daha 1 ay oldu minübüs yolunda polis çevirdi.( bunuda ilk kez görüyüom motoru çevirdiklerini) tutturdu plakayı nie gömdün die. neyse baya dil döktükten sonra temiz birine benziyon düzelttir onu dediler ve gönderdiler. sizinde başınıza geldi mi? sanırım çamurluk alıp plakayı oraya sabitleticem yendien ama madem konumuz paylaşmak :D varmı elinde olan arka çamurluğu kestirmek isteyen... bide ön sinyal camı lazım makul fiyat verilirse satın alabilriim...

Motosikleti
    inşallah hyo 250 GTR olacak...
    ya arkadaşlar nedir bu polislerden çektiğimiz,hep aynı şey oluyor hem arabada hem de motorda olacak gibi gözüküyor

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı masterabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru alalı daha 1 ay oldu minübüs yolunda polis çevirdi.( bunuda ilk kez görüyüom motoru çevirdiklerini) tutturdu plakayı nie gömdün die. neyse baya dil döktükten sonra temiz birine benziyon düzelttir onu dediler ve gönderdiler. sizinde başınıza geldi mi? sanırım çamurluk alıp plakayı oraya sabitleticem yendien ama madem konumuz paylaşmak :D varmı elinde olan arka çamurluğu kestirmek isteyen... bide ön sinyal camı lazım makul fiyat verilirse satın alabilriim...
    A2 varmıydı

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Nasıl yani?! Kuraldır bu plaka görülmesi için konulur gömülmesi için değil

Araçlardan şikayet ediyoruz ama önce biraz kendimize bakalım derim. Polis görevini yapmış ceza yazmaması büyük şans... Normalde ceza yazması gerekiyor.

Tescil belgesi, trafik belgesi ve tescil plakalarını araç üzerinde ve uygun durumda bulundurmadan trafiğe çıkmaktan 10 ceza puanı düşmeli ve 62 TL ceza yazmalıydı... iyi kurtulmuşsun.

Sürücünün görüşüne engel olacak, aracın sürme güvenliğini bozacak ve tescil plakaları, ayırım işaretleri, dur ve dönüş ışıkları ile yansıtıcıları örtecek şekilde yüklemekten yazsaydı işin daha kötüydü. 129 TL ceza ve 20 ceza puanı düşecekti.

Alıntı hunter007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar nedir bu polislerden çektiğimiz,hep aynı şey oluyor hem arabada hem de motorda olacak gibi gözüküyor
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    inşallah hyo 250 GTR olacak...
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani?! Kuraldır bu plaka görülmesi için konulur gömülmesi için değil

Araçlardan şikayet ediyoruz ama önce biraz kendimize bakalım derim. Polis görevini yapmış ceza yazmaması büyük şans... Normalde ceza yazması gerekiyor.

Tescil belgesi, trafik belgesi ve tescil plakalarını araç üzerinde ve uygun durumda bulundurmadan trafiğe çıkmaktan 10 ceza puanı düşmeli ve 62 TL ceza yazmalıydı... iyi kurtulmuşsun.

Sürücünün görüşüne engel olacak, aracın sürme güvenliğini bozacak ve tescil plakaları, ayırım işaretleri, dur ve dönüş ışıkları ile yansıtıcıları örtecek şekilde yüklemekten yazsaydı işin daha kötüydü. 129 TL ceza ve 20 ceza puanı düşecekti.

arkadaşım doğru yazmışsın fakat benim demek istediğim sadece plaka konusunda değil,ben arabamı da modifiye etmiştim,polisin bana dediği "fabrika çıkışı bi vidasını bile değiştirsen bağlama hakkım var" bu kadar da insafsızlık olur mu??o zaman bu işleri yasallaştıran bi yasa çıkarsınlar....

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görünüşü hoşuna gidiyosa bişi diyemem ama böylesi varken ? niye bu aynalar analmadım ben 1000RR aynasıı taktıım kör nokta diye bişşey kalmadı heryeri görüyorum hasanpıınar şşahittir yani inanmııyorsanıız deniyebilirsniz ;)

CANER.Tamam elf yapıştırmayı çıkartıyorum .aynalara gelinde sezon sonun.motoru satmayı düşünüyorum.yerine:600 CC R düşünüyorum.
    ustam motora ne kadar isticeksin satıcam demişsinde bende almayı düşüünüyorum elimde 150zc var satıp alcam hemşeriyiz bu arada

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan gibi kullandıktan sonra hiçbişey olmaz bu motora. benimki de 4000 km oldu, bi tek sorun bile çıkarmadı. Ayrıca o 8700 e bırakan yerden de çekinceniz olmasın, Bayi büyük ve güvenilir bir yer, ayrıca diğer yerlere göre ucuz verebilmesinin sebebi de Anadolu da satılamayan motorları nakit parayla değerinin altında satın almış, o yüzden böyle düşük verebiliyor. Zaten fazla da kalmadı orada, ayrıca 8500'a pazarlıkla alırsınız kesin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:26 ----------

- Lastiklerin çok yeniyse
    - Lastiklerin daha ısınmadan debriyajı sert bırakıyosan, shinko lastiklerse zaten bayağa geç ısınıyor
    - Zemin ıslaksa

bana da oluyor arada, hatta geçen gün kadıköyde bir meyve kamyonun yanından geçerken zemin bayağa ıslanmıştı, debriyajı biraz sert bıraktım, arkam önüme geldi resmen zor topladım
    teşekkürler toex

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

- Lastiklerin çok yeniyse
    - Lastiklerin daha ısınmadan debriyajı sert bırakıyosan, shinko lastiklerse zaten bayağa geç ısınıyor
    - Zemin ıslaksa

bana da oluyor arada, hatta geçen gün kadıköyde bir meyve kamyonun yanından geçerken zemin bayağa ıslanmıştı, debriyajı biraz sert bıraktım, arkam önüme geldi resmen zor topladım
    Aynen sana katılıyorum, Ani debbriyaj çekmedim dönerken ama dönerken arka frene biraz yüklendiğinde aynen arkası gelio motorun Ön frenide de hafif kullanılması daha iyi olur yada dönüşlerde fren yapılmaması ;)

Arkadaşlar Lastik değiştiren varmı,benm lastikler kabakladı gibime geliyo,başka marka lastik alan varsa kaça aldığını ne marka aldığını paylaşabilirmi ?

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. bende çok düşündükten sonra hyo artık s&t kanuni mi diyeceğiz bilmiyorum ama bugün motora bakmaya gittim ve 2010 modelmiş. kafama takılan bişey oldu. makinanın motoruna baktım ve sanki 1 adet 250cc lik moturunu silindir mi deniyor artık ona tam bilmiyorum k.bakmayın ona baktığımda 250 cc den daha büyük motor gördüm ve motora birleşik olarak ön tarafa doğru uzanan yaklışık 125 cc lik bir motor daha gördüm ve adam bana bunun V motor olduğunu söyledi ve bunun 250 cc den daha büyük olduğunu söyledi. yaklaşık olarak 350-400 cc ye yakın olduğunu söyledi. BUNA SİZ NE DERSİNİZ ARKADAŞLAR? 2010 MODELLERDE MOTOR HACMI 250 CC DEN BÜYÜK MÜ? VE AYRICA SU SOĞUTMALI SİSTEME Mİ SAHİP? İNTERNETTE ARADIM AMA 2010 MODELİN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ BULAMADIM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. HERKESE KAZASIZ SÜRÜŞLER...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    selam millet yokum buralarda kendinize iyi davranın ha bu arada st kanunilerin egzost sararmasına çözüm buldum tuz ruhu ile süngerle çizdirmeden ovalayın hyolarınkinden bile beyaz oluyor hemde parlak ;) hadi kolay gele
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. bende çok düşündükten sonra hyo artık s&t kanuni mi diyeceğiz bilmiyorum ama bugün motora bakmaya gittim ve 2010 modelmiş. kafama takılan bişey oldu. makinanın motoruna baktım ve sanki 1 adet 250cc lik moturunu silindir mi deniyor artık ona tam bilmiyorum k.bakmayın ona baktığımda 250 cc den daha büyük motor gördüm ve motora birleşik olarak ön tarafa doğru uzanan yaklışık 125 cc lik bir motor daha gördüm ve adam bana bunun V motor olduğunu söyledi ve bunun 250 cc den daha büyük olduğunu söyledi. yaklaşık olarak 350-400 cc ye yakın olduğunu söyledi. BUNA SİZ NE DERSİNİZ ARKADAŞLAR? 2010 MODELLERDE MOTOR HACMI 250 CC DEN BÜYÜK MÜ? VE AYRICA SU SOĞUTMALI SİSTEME Mİ SAHİP? İNTERNETTE ARADIM AMA 2010 MODELİN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ BULAMADIM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. HERKESE KAZASIZ SÜRÜŞLER...
    Merhaba;

Hyosung'un 2006 sı da 2010'u da Aynı motora sahip ve Yağ-Hava soğutmalıdır...
    Motoru ise V motordur bu yüzden sana büyük görünmüştür. 249 CC den büyük değildir; fakat torku ve beygiri sayesinde seri bir motordur
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Arkadaşlar merhaba uzun süredir aranızda değilim keyifler nasıl? bende benim hyo yu bakıma sokacağım malum yaz geldi ama servise götürmek istemiyorum. İnternetten yağ filtresi ve hava filtresi sipariş edebileceğim bir yer varmı.Ayrıca akü'm sizlere ömür.Yeni bir akü alacağım ama ne alacağımı bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

Herkese keyifli sürüşler...

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Selam dostum,

Motor aynı ama yeniler enjeksiyonlu eskiler karbiratörlüdür. Yakıt tüketimlerinde biraz farklılık mevcut. Temelde soğutma işlemini yağ ile yapıyor dolayısı ile yağ soğutmalıdır... Hava yağı soğutmak için kullanılır o yüzden hava-yağ soğutma deniliyor ama aslı yağ soğutmalıdır o yüzden 2 saat sürekli belli bir hızda kullandığında motor şişer.

Motor V motor ama 400 cc filan değil bildiğin 250 cc kasa büyüktür bildiğin 600lük kasası var ama içindeki motor ufakdır. (neye göre ufak tartışılır tabiiki

Bu arada kasaya kanıp bastıkça basanları gördüm 250 cc motordan ne istediğini bilmeyen bu tür sapkınlar 200 görmüyor bu motor diye şikayet eden tiplerdir... Sonra motorun krankını motorun pistonlarını valflerini eline alırlar sonrada ağlarlar bu motor krank kırıyor bi laf vardır nekadar ekmek okadar köfte

Tekrar görüşmek üzere yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim... Bu arada hanımı yavaş yavaş yumuşatmaya başladım bakalım bende R6-GSXR 600 bakmaya başladım umarım iş ciddiye bindiği zamanda veto yemem şimdilik gözümüzü alıştırıyoruz

Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sex Speed Money...

Reims, FRANCE [en kısa sürede tekrar İZMİR]
    Motosikleti
    henüz değil ;)
    arkadaşlar gt250r larda İmmobilizer yok değil mi ?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: )

maalesef yok kardeş

Reims, FRANCE [en kısa sürede tekrar İZMİR]
    Motosikleti
    henüz değil ;)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef yok kardeş
    ok, saolasın, bende öyle düşünmüştüm, kırmızı anahtar muhabbetiyle ilgili bi kaç yazı okudum, aklıma takıldı emin olmak için soruyum dedim..

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    arkadaşlar 10 dakika önce ankaradan konyaya geldim... ne gidişde ne gelişte tık demedi maşallah hyo... ama o yolu bilenler bilir rüzgar fena çarpıyo adamı...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Motosikleti
    honda cbf 150
    ya arkadaşlar 4 - 5 bin tl arası 2008 enjeksiyonlu 250 r bulamazmıyız ankaradan temiz şöle düşük km

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler