Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı dluizo4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2. el hyosung için bir arkadaşla görüştüm. 2010 model 15 binde aldığımda motoru çok yormuşlardı piston kitledi krank egzantirik falan değişti 1 senedir bende sorun çıkarmadı dedi. 15binde piston kitlemesi krankın değişmesi bunlar eğer motosiklet gerçekten kilometresi denildiği gibiyse motosikletin hor kullanıldığını gösteriyor. sormak istediğim motorun başka bir yerinde sıkıntı çıkar mı? kesin burası da bozulur şurasında da sıkıntı çıkar dediğiniz noktalar var mı? cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
    Uzak dur......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar 2. el hyosung için bir arkadaşla görüştüm. 2010 model 15 binde aldığımda motoru çok yormuşlardı piston kitledi krank egzantirik falan değişti 1 senedir bende sorun çıkarmadı dedi. 15binde piston kitlemesi krankın değişmesi bunlar eğer motosiklet gerçekten kilometresi denildiği gibiyse motosikletin hor kullanıldığını gösteriyor. sormak istediğim motorun başka bir yerinde sıkıntı çıkar mı? kesin burası da bozulur şurasında da sıkıntı çıkar dediğiniz noktalar var mı? cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
    2010 krank piston degişmiş

sakın bulaşma emin olki daha fazlası vardır sana söylenmeyen.

temiz birtane bulmaya calış.
    Hyosung GT250R

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bence 3-5 fazla ver buna bulaşma

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum. O brembo marka fren kaliperleri fabrika çıkışlı olarak mı geliyor yoksa siz mi takıyorsunuz?
    Undocab arkadaşımızın da dediği gibi sticker ve boyadır.Orjinal gibi olmuş ama değil mi?Görenler hep soruyordu zaten
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Orhan KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R
    2007 model rektefe görmüş km si sıfırlanmış bir motora biniyorum. Dün rektefe sonrası 1000 km yi devirecekken arkadaş 100000 km de karar kıldı. Şu anda 100000 km üzerine saymaya başladı daha önce motor çalışmazken buna benzer bir hadiseyi yine tekrarlamıştı kontak açıp kapayınca normal km sine dönmüştü. Km saatinde ne yazdığına çok takılmıyorum ama durumun tekrarlaması yağ değişimi, bakım vs zamanlarında problem çıkaracaktır. İlerleyen zaman ne getirir bilmiyorum ama bu kadar basit bir hadise yüzünden beyni değiştirmekte istemiyorum. Daha önce başına gelen olduysa çözüm bulabildi mi acaba ?

Arkadaslar 7 ayin ardindan yurtdisindan dondum ve haftasonu motoruma kavusuyorum .. ilk etapta zinciri ve lastikleri degistirmem gerekiyor. Michelin pilot yada diablo rossa dusunuyorum sizce nereden alayim uygun fiyatli daha once alan arkadaslar tavsiye edebilirmi. Simdiden tesekkurler tekeriniz duz bassin.

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Merhaba arkadaşlar yarın nasip olursa honda dan ayrılıp aranıza katılacağım fakat aklıma bir soru takıldı sizce doğrumu yapıyorum bir danışıyım istedim; şasesinde hiç bir problem olmayan ama sağ sol karenaj ve deposu değilmiş 2013 6000 kmde gt250r 8.250 tlye alınırmı sizce

amiral105 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar gt 250 r 2012 modelin sağ gidonuna ihtiyacım var. 2. kez kırdım ilkinde 185 TL ödedim. Daha ucuza veya çıkmasına ulaşmam için yardıma ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı amiral105 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gt 250 r 2012 modelin sağ gidonuna ihtiyacım var. 2. kez kırdım ilkinde 185 TL ödedim. Daha ucuza veya çıkmasına ulaşmam için yardıma ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler
    merhaba bende mevcut ozelden iletişime gecebilirsen yardımcı olabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

üstat elimizde sadece sol gidon kalmış sag gidonu satmışız. kusura bakma sol lazım olursa bende mevcut aklında olsun. ayriyeten kafa demiri sinyalli aynalar ve yan grenajlar. gösterge nin etrafınındaki plastik cerceve ve mesnet te şuan boşta isteyen olursa.

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Hocam sağ ön sinyal lazım bana elinde olan varmı acaba

dluizo4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de zincir ve lastik değişimi yapmam gerekiyor önerileri bekliyorum arkadaşlar

kings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Sa arkadaslar ben de gt 250r almayı düşünüyorum fakat bu işlerden anlayan bir abim parça sıkıntısı çekersin satamazsın filan dedi. Ama gidipte kawasaki de alasım yok onun parçalarıda pahalıymış. Bu motoru almam için 2.el ,bana tüm iyi yönlerini ve kötü yönlerini detaylı açıklar mısınız? Kaç model almalıyım minimum?

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı kings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaslar ben de gt 250r almayı düşünüyorum fakat bu işlerden anlayan bir abim parça sıkıntısı çekersin satamazsın filan dedi. Ama gidipte kawasaki de alasım yok onun parçalarıda pahalıymış. Bu motoru almam için 2.el ,bana tüm iyi yönlerini ve kötü yönlerini detaylı açıklar mısınız? Kaç model almalıyım minimum?
    V.A ıstanbul da yasıyorsan parca sıkıntısı yasamazsın cunku servısler de suana kadar her parca var dıye bılıyorum ıkıncı el alıcaksanda 2012 ve ustu almaya bak derım

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Parçaların neredeyse hepsi stokta var.Hyosung'da Türkiyede olmayan parçayı 20 günde getiriyorsun.

Kawasaki için stok durumunu bi sorsana
    Birde "Türkiyede olmayan paça için 3 ay bekleniyormuş diyorlar doğru mu?" diye bir sorsana )
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parçaların neredeyse hepsi stokta var.Hyosung'da Türkiyede olmayan parçayı 20 günde getiriyorsun.

Kawasaki için stok durumunu bi sorsana
    Birde "Türkiyede olmayan paça için 3 ay bekleniyormuş diyorlar doğru mu?" diye bir sorsana )
    kawasakı 300 arıza yaptı gelmesı ıcın 2 ay demısler yaz sezonu bıttırdı =)

M.Ö 10000 model bir alet alırsan çok parçaya ihtiyacın doğar ve haliyle sürekli parça beklersin. O yüzden az kmli bildiğin 2012 üstü bir motosiklet tavsiye ederim.

2.ele güvenin yoksa git sıfır al. bunlarda olmadıysa bence alma

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Arkadaşlar kaşınmaya başladım ama 250ccde aklıma yatan sadece hyosung var oda büyüklüğünden dolayı acaba dedirtiyo , sürekli şehir içinde sürdüğüm için acaba zor mu olur bu büyüklüğü yada zamanla alışır scooter gibi mi gelir? Dar gidon turuja orurus pozisyonuna alışılmışın? yerimde olsanız ne yaparsınız. Alırsam 2013 kasa siyah gri alacağım..

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kaşınmaya başladım ama 250ccde aklıma yatan sadece hyosung var oda büyüklüğünden dolayı acaba dedirtiyo , sürekli şehir içinde sürdüğüm için acaba zor mu olur bu büyüklüğü yada zamanla alışır scooter gibi mi gelir? Dar gidon turuja orurus pozisyonuna alışılmışın? yerimde olsanız ne yaparsınız. Alırsam 2013 kasa siyah gri alacağım..
    yaşadığın şehir büyükse ve yoğun trafikse siyah alma yazın depo yanıyo

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı eup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşadığın şehir büyükse ve yoğun trafikse siyah alma yazın depo yanıyo
    ankaradayım kapalı garaj var.İş yerindeykende gölgeye koyarım.

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaradayım kapalı garaj var.İş yerindeykende gölgeye koyarım.

Tabiki tercih senin bende ankaradayım hayırlı uğurlu olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler