Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

YOLDA DÜŞÜRÜLMÜŞ BİR ADET GT 250R EGSOZ BULUNMUŞTUR detaylı ilanı aşağıda.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/144470-egzoz-buldum-sahibi-burada-mi.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Yeni distribütör hayırlı olsun diyebiliriz sanırım. Siteye logoyu koyduklarına göre artık bir şeyler netleşmiş gibi. Firmanın adı Uniteks Motor. Indian, Viktory gibi preminium markaların yanı sıra SYM'nin distrübütörlüğünü yapmakta. Motoran markasıyla ithal ettiği parçalarla kendi ürünlerini üretmekte.

www.uniteksmotordivision.com

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Hyosung'un ismi de KrMotors mu olmuş? Köklü değişiklikler yapıldı demek.

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung'un ismi de KrMotors mu olmuş? Köklü değişiklikler yapıldı demek.
    KR motors Hyosung markasının üreticisi ve sahibi holdingin adı. Bir iki sene öncesine kadar S&T'nin büyük hissedarlarındandı. Sonrada hisselerin büyük bir çoğunluğunu alarak kurumun adını KR motors'a dönüştürdüler.
    UNdocab bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Aslen bi tekstil firmasıymış. Herhalde sahibi motosikletçi biri ki bu sektöre girmişler.

Getirdiği motosiklet markaları olsun diğer motosiklet ürünleri olsun kalbur üstü ürünler olduğunu görünce açıkcası çok ümitliyim yeni distribütörden.
    İnşallah ümitler boşa çıkmaz.
    Kuralkan'ın 1 senede sattığını eski distributor 2 ayda satıyordu(sağlam kaynak bilgisi)
    Daha önce okumuştum ki Avustralyanın her sene en fazla satan motosikleti Hyosung. Bunun arkasındaki distribütörle alakası büyük. Neden Türkiyede de çok daha büyük satış rakamları olmasın ?

Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Arkadaşlar 3000-3500 bakımına gidicem yağ dışında ne değişiyor ?

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Yağ, yağ filitresi(her yağ değişiminde değişecek)

Bütün vidaları elden geçirsinler.

3500km deki motosikletimle İstanbul'dan Trabzona geziye gitmiştim.Arka çamurluğu tutan iki vidadan biri çıkmıştı yaylaya giderken.Dal parçası soktum. İstanbula kadar kaldı orada düşmedi
    Hatta İstanbulda da bi süre kullanıp bi vida somun uydurdum

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    hangi vida o

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Arkada bi vida işte

2011 GT 250R'ı GT 250 Naked yaptık. Biraz uğraştırıcı ve zaman alıcı oldu ama güzel oldu.
    Uzun zamandır GT250 ye binmemiştim.1 hafta önce 3-5gün 2015 CBR 250 kullandım. Kesinlikle ne ön amortisör kalitesi, yol tutuşu ne de hızlanma olarak GT 250 nin yanına yaklaşamaz.

fearlesboyy, puser ve kahve bunu beğendiler.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslen bi tekstil firmasıymış. Herhalde sahibi motosikletçi biri ki bu sektöre girmişler.

Getirdiği motosiklet markaları olsun diğer motosiklet ürünleri olsun kalbur üstü ürünler olduğunu görünce açıkcası çok ümitliyim yeni distribütörden.
    İnşallah ümitler boşa çıkmaz.
    Kuralkan'ın 1 senede sattığını eski distributor 2 ayda satıyordu(sağlam kaynak bilgisi)
    Daha önce okumuştum ki Avustralyanın her sene en fazla satan motosikleti Hyosung. Bunun arkasındaki distribütörle alakası büyük. Neden Türkiyede de çok daha büyük satış rakamları olmasın ?
    2013 gt 250r ım vardi. Burada da yazmistim, k&n hava filtresinden michelin pilot power lastige, tri oval egzozundan o ringli zincirine, kaliteli fren balatasindan iridium bujisine dopdoluydu. Cok memnundum,mukemmeldi ama bu kuralkan yok mu kuralkan.. bizzat Ekrem Ata ile mailleştim servis sikayetti hakkinda..Kendisi ilgilenecegini soyledi ama hicbisey cikmadi.. su markayi adam gibi bi firma getirse,servislere el atsa,yedek parcayi da ucuzlatsa yine gider alirim..insallah yeni firma bu konulara eğilir.. bi fara 1350tl vereceksem neden hyosunga bineyim? Gider ktm ye binerim dedim ve 390 aldim..

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Arkada bi vida işte

2011 GT 250R'ı GT 250 Naked yaptık. Biraz uğraştırıcı ve zaman alıcı oldu ama güzel oldu.
    Uzun zamandır GT250 ye binmemiştim.1 hafta önce 3-5gün 2015 CBR 250 kullandım. Kesinlikle ne ön amortisör kalitesi, yol tutuşu ne de hızlanma olarak GT 250 nin yanına yaklaşamaz.

http://i.hizliresim.com/6Z0dnv.jpg

http://i.hizliresim.com/WVdmY8.jpg

http://i.hizliresim.com/RJq23R.jpg
    motor sizinmi bende boyle naked tarzı yapıcam daha detaylı resim atabilirmisiniz mesela ben göstergeyi daha farklı baglamıstım ama sizinki daha sade olmuş far neyin farı gidon için gaz kolu ve debriyaj uzunlugu yettımı değiştirdinizmi

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 gt 250r ım vardi. Burada da yazmistim, k&n hava filtresinden michelin pilot power lastige, tri oval egzozundan o ringli zincirine, kaliteli fren balatasindan iridium bujisine dopdoluydu. Cok memnundum,mukemmeldi ama bu kuralkan yok mu kuralkan.. bizzat Ekrem Ata ile mailleştim servis sikayetti hakkinda..Kendisi ilgilenecegini soyledi ama hicbisey cikmadi.. su markayi adam gibi bi firma getirse,servislere el atsa,yedek parcayi da ucuzlatsa yine gider alirim..insallah yeni firma bu konulara eğilir.. bi fara 1350tl vereceksem neden hyosunga bineyim? Gider ktm ye binerim dedim ve 390 aldim..
    Ben o fiyatlara rağmen Kanuninin neredeyse kar etmeyip birde zarar ettiğini söylesem ne dersiniz
    Tabi ki kendi saçma satın alma hareketleri yüzünden. Çünkü adamlar parçayı Koreden değil Almanya distribütöründen alıyorlar ki parça getirmek 2-3 ay sürmesin. Çünkü stok tutmak istemiyorlar!
    Arkadaş bu işi neredeyse 10 yıldır yapıyorsun. Yıllık tahmini hangi parçanın ne kadar gideceği belli. Al stoğuna sat hem adam gibi para kazan hem biz ucuza parça alalım. Dondurma değil ya erimez.

Yeni distribütörden umutluyum açıkcası. Yüsek Kalite- Orta üstü- Orta kalite - Alt kalite markaların distribitörlüğünü almışlar.
    Yani Adamlar her kitleye motor satmak istiyorlar. MOTOR SATMAK İSTİYORLAR. Bunu külfet olarak görmüyorlar diye düşünüyorum.
    İnşallah umutlar boşa gitmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sizinmi bende boyle naked tarzı yapıcam daha detaylı resim atabilirmisiniz mesela ben göstergeyi daha farklı baglamıstım ama sizinki daha sade olmuş far neyin farı gidon için gaz kolu ve debriyaj uzunlugu yettımı değiştirdinizmi
    Gidon hariç herşey orjinal.Göstergeyi orjinal saca farklı bir bağlantı ile bağladım o kadar.
    Motorun ilk sahibiydim. Arkadaşım Ufuk Arslana sattım.Şimdi ona ait. Sorduğun diğer konuların cevabını daha önce Facebook'dan söylemiştim zaten :D
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Umarim istedigimiz yonde olur Bende hyosung hastaligi var, adim hyosungçu serkana çıktı 2010 da gri siyah 250r ım vardi(avatarimdaki) 2014 te de kirmizi siyah.. yine doyamadim yine doyamadim benim isim belli olmaz bakarsin 2016 da duke ü satip 250r alırım

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarim istedigimiz yonde olur Bende hyosung hastaligi var, adim hyosungçu serkana çıktı 2010 da gri siyah 250r ım vardi(avatarimdaki) 2014 te de kirmizi siyah.. yine doyamadim yine doyamadim benim isim belli olmaz bakarsin 2016 da duke ü satip 250r alırım
    Duke ile naked a geçtiğine göre. Eğer yeni distributör insan gibi fiyatlar ile getirirse GT650 naked da dene bi ;)

Hayvanlar gibi gidiyor :D
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Duke ile naked a geçtiğine göre. Eğer yeni distributör insan gibi fiyatlar ile getirirse GT650 naked da dene bi ;)

Hayvanlar gibi gidiyor :D
    Yuksek cc olur mu bilmem, daha once 600cc 4 silindir,1500cc v motor vs kullaniyodum. Artik ufak cc kullanicam derken 390 aldim bir anda bakalim nasip ne olacak

Motosikleti
    KZGN
    Merhaba,

@UNdocab @Ufuk Arslan
    Ellerinize Sağlık.
    Hayırlısı olsun
    скиталец

Motosikleti
    GT250R
    Iyi ugrastik emek harcadik ama guzel calisma oldu.
    Celal hocam emegine saglik

Saolasin orcunum(kahve)
    kahve ve fearlesboyy bunu beğendiler.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Ben o fiyatlara rağmen Kanuninin neredeyse kar etmeyip birde zarar ettiğini söylesem ne dersiniz
    Tabi ki kendi saçma satın alma hareketleri yüzünden. Çünkü adamlar parçayı Koreden değil Almanya distribütöründen alıyorlar ki parça getirmek 2-3 ay sürmesin. Çünkü stok tutmak istemiyorlar!
    Arkadaş bu işi neredeyse 10 yıldır yapıyorsun. Yıllık tahmini hangi parçanın ne kadar gideceği belli. Al stoğuna sat hem adam gibi para kazan hem biz ucuza parça alalım. Dondurma değil ya erimez.

Yeni distribütörden umutluyum açıkcası. Yüsek Kalite- Orta üstü- Orta kalite - Alt kalite markaların distribitörlüğünü almışlar.
    Yani Adamlar her kitleye motor satmak istiyorlar. MOTOR SATMAK İSTİYORLAR. Bunu külfet olarak görmüyorlar diye düşünüyorum.
    İnşallah umutlar boşa gitmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Gidon hariç herşey orjinal.Göstergeyi orjinal saca farklı bir bağlantı ile bağladım o kadar.
    Motorun ilk sahibiydim. Arkadaşım Ufuk Arslana sattım.Şimdi ona ait. Sorduğun diğer konuların cevabını daha önce Facebook'dan söylemiştim zaten :D
    yooo faceden görüşmedik ve sanırım siz benı hatırlamadınız.gerçi bır kac senedır cbr kullanıyordum ondan olabılır.ahmet ben gazıantepden yanlıs hatırlamıyorsam ısım muhammetmıydı ebubekırmıydı..çünkü eğer öyleyse zamanında bayagı muhabbet etmıstık

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yooo faceden görüşmedik ve sanırım siz benı hatırlamadınız.gerçi bır kac senedır cbr kullanıyordum ondan olabılır.ahmet ben gazıantepden yanlıs hatırlamıyorsam ısım muhammetmıydı ebubekırmıydı..çünkü eğer öyleyse zamanında bayagı muhabbet etmıstık
    Yanlis hatirliyorsun ahmet arkadas ne muhammet nede ebubekir ama okadarda sorun degil. Yapilan calisma ile ilgili merak ettigin ne varsa sorabilirsin cvplayabiliriz

Motosikleti
    KZGN
    @ufukarslan
    Benzin deposunun kenarlarindaki fabrika kaynak yerleri için ortasi yarik siyah kaplamlar var diye kalmis aklimda onlarla nasıl durur düşünür müydün?
    скиталец

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler