Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    screamaykut ve AreSMorriS Yorumları için çok teşekkürler gerekli bilgiler alındı.Tekeriniz düz bassın arkadaşlar
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Üstteki mesajımda resmi olan Tankpad pek sağlıklı bir şekilde durduğu söylenemez. Pek çok sivri köşesi var ve bunlar 2. Gün kalkmaya başladı. Ekstra birşeyler kullansam mı dedim ama o zamanda sökerken sıkıntı yaşarız diye vazgeçtim.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Hava Güzel olunca duramadık =)
    [IMG][/IMG]
    PysLre bunu beğendi.

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı Mehmetii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstteki mesajımda resmi olan Tankpad pek sağlıklı bir şekilde durduğu söylenemez. Pek çok sivri köşesi var ve bunlar 2. Gün kalkmaya başladı. Ekstra birşeyler kullansam mı dedim ama o zamanda sökerken sıkıntı yaşarız diye vazgeçtim.
    Yapıştırırken sıcak ortam kuru zemin faktörleri önemli. Saç kurutma makinesiyle uygularsan daha sağlıklı oluyor. Kalkma durumu olduysa sök at onu yavaşca yenisini al bence
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

Öncesinde temizledim iyice. Temiz ve kuruyken yapıştırdım ama kapalı garaj soğuk sayılırdı. Yapıştırdıktan 3-4 dk sonra saç kurutma makinesiyld ısıtarak özellikle köşelerden geçtim zaten ama o an mükemmel olsada sonrasında kalkmış.

fightnride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar, öncelikle hyosung ailesine selamlar..

Vaktinizden ve deneyiminizden biraz çalmak istiyorum, malumunuz yeni kanım. Bilgiye açım. Birkaç sorum olacak size.

Motorsiklet kullanmaya yeni başlıyorum. Yaklaşık 4 ay kadar bi honda cb150 kullanmışlığım var sadece. Bunu da ben deneyim olarak saymıyorum. 250 cc bir motorsiklet almayı düşünüyorum. Alacağım motorda aradığım özellikler, şeklinin şemalinin hoş olması, iyi gitmesi iyi durması ve yedek parça ve serviste başımı ağrıtmaması. Çok şey istiyorum belki fakat üniversite öğrencisiyim ve bölümüm herkesinki gibi zor. Serviste veya motorsuz geçireceğim her saniye ölüm yani

Hyosung Kawasaki ve Honda dışında modelleri düşünmüyorum ve araştırmadım açıkçası. Fakat bütçem de öğrenciliğimden ötürü kısıtlı. Hyosungu mercek altında inceliyorum şuan bana gülümsüyor sanki. Sizlerden objektif görüşlerinizi, muhtemel karşılaşabileceğim sorunları ve artılarını bana aktarmanızı rica ediyorum. İzmirde oturuyorum, Karşıyakada. Bu civarda ikamet eden ve motorcu sohbetlerini seven arkadaşlarla seve seve görüşmek, laflamak isterim

Dip Not: sahibinden.com'da 2007 model karbüratörlü 10.000 km de bütçeme uygun bir ilan buldum. Kalbimi çalıyor şuan. Özel olarak onla ilgili yorum yapabilecek arkadaşların da bilgisine sunarım.

Şimdiden sonsuz teşekkürler, tekeriniz düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

Alıntı fightnride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, öncelikle hyosung ailesine selamlar..

Vaktinizden ve deneyiminizden biraz çalmak istiyorum, malumunuz yeni kanım. Bilgiye açım. Birkaç sorum olacak size.

Motorsiklet kullanmaya yeni başlıyorum. Yaklaşık 4 ay kadar bi honda cb150 kullanmışlığım var sadece. Bunu da ben deneyim olarak saymıyorum. 250 cc bir motorsiklet almayı düşünüyorum. Alacağım motorda aradığım özellikler, şeklinin şemalinin hoş olması, iyi gitmesi iyi durması ve yedek parça ve serviste başımı ağrıtmaması. Çok şey istiyorum belki fakat üniversite öğrencisiyim ve bölümüm herkesinki gibi zor. Serviste veya motorsuz geçireceğim her saniye ölüm yani

Hyosung Kawasaki ve Honda dışında modelleri düşünmüyorum ve araştırmadım açıkçası. Fakat bütçem de öğrenciliğimden ötürü kısıtlı. Hyosungu mercek altında inceliyorum şuan bana gülümsüyor sanki. Sizlerden objektif görüşlerinizi, muhtemel karşılaşabileceğim sorunları ve artılarını bana aktarmanızı rica ediyorum. İzmirde oturuyorum, Karşıyakada. Bu civarda ikamet eden ve motorcu sohbetlerini seven arkadaşlarla seve seve görüşmek, laflamak isterim

Dip Not: sahibinden.com'da 2007 model karbüratörlü 10.000 km de bütçeme uygun bir ilan buldum. Kalbimi çalıyor şuan. Özel olarak onla ilgili yorum yapabilecek arkadaşların da bilgisine sunarım.

Önceki 1597 sayfanın hepsini okumayı başaramadım. O konuda affınıza sığınıyorum.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    [QUOTE=fightnride;3525938]Arkadaşlar, öncelikle hyosung ailesine selamlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

Önceki 1597 sayfanın hepsini okumayı başaramadım. O konuda affınıza sığınıyorum. [/QUOTE2013

2013 modelden asagıya alırsan uzulursun 2007 model 10 bınde olamaz o yalndır km saatı bozulmustur yaptırmamıstır o sure zarfında kım bılır ne kadar km gordu o motor tavsıyem 2013 asagıya uzak dur madem ogrencısın daha vaktın var

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Aynen, 2007 model ve 10.000 km'de.. Hiç inandırıcı değil. Ve o modellerde devir kesici yok. Zorladığın zaman krank kırma vb sıkıntılarla karşılaşabilirsin. Acele etme, biraz birikim yap.. Yüksek modelleri tercih et. Hyosung her yıl kendini yeniliyor ve üstüne koyarak devam ediyor.

arkadaşlar bir sorum olucak. gecen gun eve gıderken motor yolda stop etti. calıstırmak ıcın bır kac kez marsa bastım. almadı kaskı cıkardım kontagı actım. benzın otomatigi sureklı calısıyor. durmuyor. eve bıraktım motoru. sabah kontagı acınca aku bitmiştı hıc tıklamadı. ertesı gun ustaya goturdum. usta calıstırdı. ılk basta bıraz sıyah duman attı sonra calıstı. gazı kesıp verıyor kendı kendıne. sonra 6 bın devırde takılı kalıyor. usta enjektorde sorun var dedı. bunun sebebı sızce ne olabılır?

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı star_023 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorum olucak. gecen gun eve gıderken motor yolda stop etti. calıstırmak ıcın bır kac kez marsa bastım. almadı kaskı cıkardım kontagı actım. benzın otomatigi sureklı calısıyor. durmuyor. eve bıraktım motoru. sabah kontagı acınca aku bitmiştı hıc tıklamadı. ertesı gun ustaya goturdum. usta calıstırdı. ılk basta bıraz sıyah duman attı sonra calıstı. gazı kesıp verıyor kendı kendıne. sonra 6 bın devırde takılı kalıyor. usta enjektorde sorun var dedı. bunun sebebı sızce ne olabılır?
    Yağmurda mı kaldı? Kısa devrelik bir durum var gibi. Kabloları kontrol etmekte, farın, sinyalin yanıp yanmadığına, güçlü yanıp yanmadığına bakmak lazım.

6bin devirde takılı kalması olayı da, bijo piposu, buji pipo kablo başlığından olabilir sorun. Yada çok düşük ihtimal krank sensörü (10 liralık bir parça)
    Bazı ustalar nedense öncelikle en zor sökülen ve en çok masraf çıkartacak şeyden şüpheleniyorlar.

Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Arkadaşlar merhaba kazasız sürüşler herkese. 2013 Hyosung Gt250R aldım. 2750 KM'de , 3000- 3500km arası bakım gözüküyor. Neler yapıyorlar bu bakımda? Ayrıca servisler ne kadar ücret alıyorlar?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hocam kaça aldınız acaba?

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Cekomastik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba kazasız sürüşler herkese. 2013 Hyosung Gt250R aldım. 2750 KM'de , 3000- 3500km arası bakım gözüküyor. Neler yapıyorlar bu bakımda? Ayrıca servisler ne kadar ücret alıyorlar?
    http://www.hyosung.com.tr/upload/idosyalar/6_KullanmKlavuzu.pdf

BURDAKI LINKDEN SAYFA 49 BAKABILIRSIN ISCILIK OLARAK 80 ÖDEMISTIM YANLIS HATIRLAMIYORSAM HAVA FILTRESI TEMIZLENIYOR BUJILERE BAKIYOLAR TEMIZLIYOLARLAR YAG DEGISIMI BIRDE 120 TL FALANDI YANLIS HATIRLAMIYORSAM HEPSI ISTANBUL KAYALAR MOTORDA YAPTIRDIM

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hyosung.com.tr/upload/idosyalar/6_KullanmKlavuzu.pdf

BURDAKI LINKDEN SAYFA 49 BAKABILIRSIN ISCILIK OLARAK 80 ÖDEMISTIM YANLIS HATIRLAMIYORSAM HAVA FILTRESI TEMIZLENIYOR BUJILERE BAKIYOLAR TEMIZLIYOLARLAR YAG DEGISIMI BIRDE 120 TL FALANDI YANLIS HATIRLAMIYORSAM HEPSI ISTANBUL KAYALAR MOTORDA YAPTIRDIM
    Temizlik veya kontrol mesele değil, yağı onlar koyduysa iyi fiyat , şu işçilik olayına uyuz oluyorum sanki adama ev yaptırıyorum anasını satayım. Hem parça fiyatından hem işçilikten kar elde etmeye çalışmaları uyuz ediyor beni. Kazasız sürüşler.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temizlik veya kontrol mesele değil, yağı onlar koyduysa iyi fiyat , şu işçilik olayına uyuz oluyorum sanki adama ev yaptırıyorum anasını satayım. Hem parça fiyatından hem işçilikten kar elde etmeye çalışmaları uyuz ediyor beni. Kazasız sürüşler.
    YAGI FALAN ONLAR KOYDU BEN BIRSEY GOTIRMEDIM 80 TL ISCILIK 40 TL YAG FILTRE FLANDI MALESEF ARABA SERVISINEDE GITSEN MOTORADA GITSEN HEPSINDE ISCILIK HIZMETI VAR AMA SUNUDA SOYLIM TAMIRHANEDE CALISANLAR HEP ISCILIKDEN PARA KAZANIYOR

Kaç Modelden Sonra Devir Kesici Bulunuyor ?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enjeksiyonla beraber devir kesici var,2009 Modeller devir kesicili olması gerek. Ama daha temiz karbüratörlü varsa karb. Tercih ederim o yaştakilerde

Bartu52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    2012 var bende kaç kilo bu modeli cbr ile kıyaslarsan kaç kilo var ? Ankarada varsa gazlıcak msj atabilir bana iyi günler

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    hâla üye olmayan varsa bekleriz.

https://www.facebook.com/groups/gt250Turkiye

dluizo4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar hyosungların ön amortisörleri kimi sarı renkte kimi siyah, fabrika çıkışı ne renk olur, rengin farklı olması değiştiği anlamına mı gelir? (bu iki rengin yanında sarı turuncu karışımı amortisör de görmüştüm o yüzden soruyorum)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler