Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    s.ozer1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler şuanda 6 kişi olmak üzere (2 kişi daha bize katılabilir haber bekliyoruz), akşama Silivri-Tekirdağ gaz açmayı planlıyoruz. Hepimiz Avrupa yakasındayız ve gelmek isteyen arkadaşlar olursa aramıza katılmalarından şeref duyarız. Hareket saati akşam 10. Keyfimize göre sabaha kadar gazlayabiliriz. İsteyen arkadaşlar gelebilir, daha sonra yine canı isterse dönüş yapabilir. Ama biz isteriz ki hep birlikte gidip, hep birlikte dönelim. Gelmeyi düşünen arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler. Buradan yazabilirler, özel mesaj atabilirler. Ya da Facebook ile bana ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/cannn22
    Bayram öncesi zor gibi Kazasız belasız gazlayın. Bir iki benim yerime de gaza abanın
    2006 Hyosung GT250R >> 2011 Hyosung GT250R EFi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Şile daha mantıklı olmaz mı ? Tekirdağ tarafı kilittir
    Twin bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı s.ozer1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayram öncesi zor gibi Kazasız belasız gazlayın. Bir iki benim yerime de gaza abanın
    İnşallah Sizde kazasız belasız. Dikkat edin kendinize. Allah kaza bela göstermesin
    s.ozer1991 bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Arkadaşlar motorumuzun sayfası olduğundan buraya da koyayım dedim. Bugün motorumun fren balatalarını değiştirdik videolu bir gösterim hazırladım. Umarım sizlere de faydası dokunur.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-gosterim.html
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şile daha mantıklı olmaz mı ? Tekirdağ tarafı kilittir
    Yok biz önceden de gazladık, çok güzel oluyor. Yollar bom boş, insan yok Gelmek isterseniz bekleriz
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende cbr 250 var. 3 gün üst üste hız denemesi yaptım düz yolda. İlk gün düz yolda 180 gördüm sonra bıraktım, 2. gün 181 gördüm araba çıktı yine bıraktım. 3. gün 182'de 3 kere arka arkaya kesiciye girdi. İyi yürüyor namussuz Maşallah'ı var. Allah kaza bela göstermesin bizlere. Tabi bu hız denemelerini gece 10:30-11'den sonra boş yolda yapıyorum ama bazen trafik karışıyor işte

Sakın yanlış anlaşılma olmasın. Amacım kaba tabirle sidik yarışı değil ama arada fark var mı diye merak ettim, öyle fark yokmuş meğerse.
    bende'de ninja var isterseniz uygun bir zamanda üçünün hız testini yapabiliriz
    Twin ve s.ozer1991 bunu beğendiler.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende'de ninja var isterseniz uygun bir zamanda üçünün hız testini yapabiliriz
    İşimiz kapışmak değil zevk Ben pek sıcak bakmıyorum böyle şeylere. Hem biz yapsak bile tam profesyonel olmaz zaten. Herkesin kilo ve boy oranı farklı. Youtube'da bu işi yapanlar resmi olarak test edenlerin kiloları ve boyları hemen hemen aynı. Çünkü resmi testler. Ama zevk için deneriz

Bu arada bu akşam silivri'ye gazlayacağız, gelmek isterseniz sizi de bekleriz. 7-8 motor varız şuanda. Saat 10-10:30 gibi hareket edicez haliç köprüsü üzerinden.
    Karalı bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yarış peşinde degilim zaten maksat yeşillik olsun video çeker foruma koyardik eylenirdik pardon eğlenirdik.davetiniz için çok teşekkür ederim bu akşam musait değilim başka bir zamanda görüşmek üzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Bugün bayram arifesi dikkatli olun arkadaşlar hepinize iyi bayramlar
    s.ozer1991 bunu beğendi.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    merhaba arkadaşlar boy 185 kilo 80 ben başlangıç motoru için hyo almayı düşünüyorum sıkıntı yaşarmıyım sürmekte aklımı kurcalıyor yardımcı olurmusunuz

Motosikleti
    Evet beyler dün akşama arife gecesinde yapmış olduğumuz güzel gazlama için katılan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sağ olsunlar geldiler, tatlı bir kalabalık vardı ve zevkli bir sürüş oldu. Kişilerin kendilerini bilen insanlar olması daha da güzeldi açıkçası. Gaz açanda efendi bir şekilde gazladı bilinçli olarak. Bir kaç fotoğraf paylaşıyorum. Hepsini atmak gibi bir lüksüm yok maalesef çok fotoğraf var

_

_

_

_
    İsmi lazım değil birisi burada motorumu kötü şeyler yapıyor, onu geçiyorum diye yediremedi

_

_

_

_

_

_

_
    Malum fotoğrafları çeken biz, ama bizi çeken yok ki hatıramız kalsın. Bizde Öz çekim yaparız

_

_
    s.ozer1991, onuroz ve dogus2006 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar boy 185 kilo 80 ben başlangıç motoru için hyo almayı düşünüyorum sıkıntı yaşarmıyım sürmekte aklımı kurcalıyor yardımcı olurmusunuz

Kendi yaşadıklarımı bu başlık altında paylaştım. Başka arkadaşlarda yorum yazarsa okuyun faydalı olacaktır...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...slayanlar.html
    2006 Hyosung GT250R >> 2011 Hyosung GT250R EFi

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar bana canı gönülden samimi cevap vereceklere soruyorum yahu bu hyosung cidden bu kadar kötü bir motor mu? Millet frenleri yok gidon dönmüyor servise çok işiniz düşen tarzı yorumlar yapmış hep iyide kardeşim bunca adam kullanıyor diyorum kendi kendime cidden bu kadar kötü olsa böyle bir kitleye hitap edebilir mi?

Bi sonraki motorumu araştırıyorum şimdiden ya (hiç sevmesemde hondanın fiyat politikasını) cbr 250 yada hyo 250 alacağım iki motorda neredeyse aynı fiyat çok garip geldi bu tip yorumlar bana siz de açıklık getirirseniz sevinirim.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gidon evet cbr a göre geniş açılı değil ama bir tank slapping durumunda cbr da olmak istemezdim. Kaldı ki bunu da yaşadım biraz şans biraz gidonu sağ uçtan sol uca olan mesafesinin azolmasıyla bir şekilde toparlandı motosiklet.
    Hyosung alırsanız tek yapmanız gereken yağını zamanında değiştirmek ve düşüp karenajlarını kırmamak.
    Bune bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana canı gönülden samimi cevap vereceklere soruyorum yahu bu hyosung cidden bu kadar kötü bir motor mu? Millet frenleri yok gidon dönmüyor servise çok işiniz düşen tarzı yorumlar yapmış hep iyide kardeşim bunca adam kullanıyor diyorum kendi kendime cidden bu kadar kötü olsa böyle bir kitleye hitap edebilir mi?

Bi sonraki motorumu araştırıyorum şimdiden ya (hiç sevmesemde hondanın fiyat politikasını) cbr 250 yada hyo 250 alacağım iki motorda neredeyse aynı fiyat çok garip geldi bu tip yorumlar bana siz de açıklık getirirseniz sevinirim.
    İyi bakarsan iyi motor (R modeli için konuşuyorum) gidonun dönmemesi normal, racing motorların hangisinin gidonu dönüyor. Fren yok diye bir şey yok, basınca duruyor he arka fren biraz ruhsuz o ayrı
    Bune bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Var mı şimdi çıkan ?

izo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T 250 R
    Mersin den kimse yokmu yav
    Herkese hakettiği değeri vereceksin.Öküze kravat takmanın anlamı yok...

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Arkadaşlar motor rolantide çalışırken ibre kendiliğinden inip çıkıyor.. Gaz verdiğim zaman düşük devirde kalıp stop ediyor yada birden gaz açıyor. Pipo başlığı sorunu yaşayan arkadaşlar vardı. Sorun bendeki gibi miydi? Evet ise nasıl bir süreç izlediğinizi anlatır mısınız? Herkese hayırlı bayramlar..

ExTReMe34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Tornado200
    Rolantideyken devirin inip cikma sorunu2 3 ay once benimde başıma gelmisti tesadüfen mi düzeldi bilmiyorum ama karbüratörü temizleyince sorun ortadan kalkti

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Alıntı ExTReMe34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rolantideyken devirin inip cikma sorunu2 3 ay once benimde başıma gelmisti tesadüfen mi düzeldi bilmiyorum ama karbüratörü temizleyince sorun ortadan kalkti
    Peki gazı verdiğin zaman devri düşüp, stop ediyor muydu? Yada gazı verdiğinde gazı yemeyip, sonra birden gazı aldığı oluyor muydu?

ExTReMe34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Tornado200
    Motoru ilk çalıştırdığımda ani gaz verdiğimde stop ediyodu biraz ısındıktan sonra sorun ortadan kalkıyodu

Pipoyla ilgili olarakta önceki pipo cok yipranmis olmasindan dolayida motoru yikadigimda buyuk bi ihtimal icine su kaciyodu motor yarim saat boyunca hic calismiyodu marş almiyodu calisssada 5 10 saniye calisip stop ediyodu
    yaklasik bi 6 ay once ngk nin piposundan aldim 6 aydir motoru yikiyorum suana dek hic calismamazlik yapmadi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler