Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende değirmenderede oturuyorum, 2. el aldım servis bakımlı, önceki sahibi motul 7100 yağ koydurmuş yani apaçiden almadım =) ben hiç hesaplamadım ama tahminim 26 kuruş civarı yakıyor. sıfır almak mantıklı aslında çünkü gt250r da macerasız motor bulmak zor =)
    evet apaçi harici bulmak biraz zor belki forumdan bildik bir motor denk gelir hayırlısı bakalım. Sahibindeni sürekli takip ediyorum ama yeni kasa çok az var olanlarda satılmıyor anlamadım önceden daha çok hyo vardı şimdi pek ikinci el yok belki sezonun bitmesini bekliyodur millet anlamadım.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet apaçi harici bulmak biraz zor belki forumdan bildik bir motor denk gelir hayırlısı bakalım. Sahibindeni sürekli takip ediyorum ama yeni kasa çok az var olanlarda satılmıyor anlamadım önceden daha çok hyo vardı şimdi pek ikinci el yok belki sezonun bitmesini bekliyodur millet anlamadım.
    millet memnun halinden satmıyor =) mv agusta gibi geziyolar piyasada =) bende ilan koydum çok yakıyor diye malum hergün değirmendereden izmit kandıra sapağının oraya git gel yapıyorum iş yerim yol paramı vermiyor serviside yok.. 100 lük cup alıp birde tüp takmayı düşünüyorum :D :D şuan maaşımın nerdeyse yarısını benzine veriyorum
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet memnun halinden satmıyor =) mv agusta gibi geziyolar piyasada =) bende ilan koydum çok yakıyor diye malum hergün değirmendereden izmit kandıra sapağının oraya git gel yapıyorum iş yerim yol paramı vermiyor serviside yok.. 100 lük cup alıp birde tüp takmayı düşünüyorum :D :D şuan maaşımın nerdeyse yarısını benzine veriyorum
    benimde servisim bazen olmuyor olmayınca otobüs parası üzerinden veriyor çakallar git gel kurtarır beni motorla sanırım
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    selamlar 2010 üstü hyosung arıyorum. Beyaz renk tercihimdir iyi forumlar

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    3000 bakımına 145 tl alırlar 7000 bakımdada 190 tl

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    benimde servisim bazen olmuyor olmayınca otobüs parası üzerinden veriyor çakallar git gel kurtarır beni motorla sanırım
    gölcükten izmite daha yakın, birde benim olduğum yer izmitin çıkışı sayılır =) senin iş yeri nerde bilmiyorum ama benimkinden tahminim 5 km fln yakındır(sadece d.dere gölcük 3.5 km) yani günde 10 km kardasın =) senin için mantıklı olabilir ama motoru koyacak yerin varsa. bu makina öyle sokak ortasına koyulmaz bence,malum parça fiyatları gerçi benide kurtarıyo minibüsle aynı parayı yakıyo ama daha az yaksa hayır demem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:17 ----------

Alıntı ZYFR55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 bakımına 145 tl alırlar 7000 bakımdada 190 tl

Fiyatlar değişken, bana kocaeli servisi 11.000 bakımına 200 tl dedi sadece yağ+filtre için,bujı vs değişirse fiyata eklenir dedi. Ben istanbula gittim herşey dahil 100 tl ye yaptırdım. dikkat edin kazıkçılar heryerde.
    Karadeniz - Giresun.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Eski mesajlarda aradım ancak bulamadım 30 bin km sonra buji piposu çatlaması yaşadım, 2011 model Hyo ya mümkünse ngk marka buji piposu önerir misiniz?

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Sym wolf baya bir az yakıyor ikinci el fiyatlarında baya uygun sağlam motor ama naked işte. Race seven biri olarak hyo bir adım önde. Cbr da güzeldi ama grenajlı commuter hyo tam race az paraya az yakıta race keyifi😃

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    fl ışığı yandı ve sönmüyor. servise bırakacağım sanırım. dün depoyu fulledim bununla bir alakası olabilir mi acaba?

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski mesajlarda aradım ancak bulamadım 30 bin km sonra buji piposu çatlaması yaşadım, 2011 model Hyo ya mümkünse ngk marka buji piposu önerir misiniz?
    NGK SD05F....

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hocam teşekkür ederim. Sipariş verdim bir an önce halletsem şu sorunu motorumu özledim yahu

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Sym wolf baya bir az yakıyor ikinci el fiyatlarında baya uygun sağlam motor ama naked işte. Race seven biri olarak hyo bir adım önde. Cbr da güzeldi ama grenajlı commuter hyo tam race az paraya az yakıta race keyifi😃

Yakın arkadaşımda wolf var,söylediğine göre yakıtı gerçekten çok az,kokluyor resmen ama titreşim olayı adamı canından bezdirdi.. Birde malzeme kalitesini beğenmedim ayrıca geçende çocuk debriyaj balatası aldı tam 250tl.. sadece balata.. o yüzden wolf elma kurdudur benim için =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fl ışığı yandı ve sönmüyor. servise bırakacağım sanırım. dün depoyu fulledim bununla bir alakası olabilir mi acaba?
    plakana kesilmiş benzin fişini atmadın inşallah? hemen sıcağı sıcağına servise çekip istasyona fatura etseydin.. tabi benzin almadan önce sağlam,aldıktan sonra bu hatayı verdiyse.. bazı istasyonların benzinine su karışıyor bazılarının benzininde de resmen pislik çıkıyor.

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam teşekkür ederim. Sipariş verdim bir an önce halletsem şu sorunu motorumu özledim yahu
    Eski pipoların başlıklarını ngk'ların başlıklarıyla değiştirmeyi unutma
    MhmtcnKoral bunu beğendi.

arkadaslar ikinci el bi hyosung 250r aldım bi kaç parça gerekli bana mesela kafa grenajı uzerinde ufak bi parça var karbiratorun gorundugu kısım kucuk bi parça ama sıfırı 80 lira cıkması yada yan sanayisi var mıdır bide sagda firen pedalim kırık kaynak ile tutturulmus onu da degistirmek istiyorum var mı bilgisi olan yardımcı olursanız cok makbule geçer.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    MERHABA ARKADAŞLAR SIFIR HYOSUNG GT250R ALICAM PAZARTESİ GÜNÜ AMA HANGİ RENGİ ALICAĞIMA KARAR VEREMEDİM SİZCE HANGİSİNİ ALIYIM ?

https://www.google.com.tr/search?q=h...%3B2426%3B1521

https://www.google.com.tr/search?q=h...ml%3B640%3B420

https://www.google.com.tr/search?q=h...33%3B630%3B371

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Mt 60 rs corsa takan var mi arkadaslar motora? Aslinda lastik olculeriyle oynamak istemiyorum ama malesef bu kalitede hyosunga uyan lastik de goremedim. Kisin da kulla acagim icin bu lastigi takmak istiyorum. Ebati 160. Ozellikle lastikleri kalinlastiranlarin yorumlarini bekliyorum.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Mutlaka sıyah almalısın

Merhabalar
    7000 tl ye 2.el gt250r bulmak mümkün mü arkadaşlar ? Ölü motor öu olur bu fiyata ? Birde 1.90 boyum var motorlar genelde altıma küçük geliyor. Bu nasıl durur acaba ? Teşekrler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt 60 rs corsa takan var mi arkadaslar motora? Aslinda lastik olculeriyle oynamak istemiyorum ama malesef bu kalitede hyosunga uyan lastik de goremedim. Kisin da kulla acagim icin bu lastigi takmak istiyorum. Ebati 160. Ozellikle lastikleri kalinlastiranlarin yorumlarini bekliyorum.
    Ben motosikletime diablo rosso 2 taktım, yüksek hızlarda neredeyse ayaklık sürtecek kadar yatabiliyor motor ve inanılmaz stabil oldu. yön değiştirmek çok daha hızlı ve kolay. Arkada 150/60 lastik olduğundan son hızı biraz düşü (shinkoya göre 1.5 cm daha alçak bir lastik) fakat hızlanması biraz daha iyileşti.
    Mt60 rs corsa o dişli yapısıyla virajlarda ne yapar, ss görünümlü bir motosiklete ne kadar yakışır bilemiyorum. Yağmurda, tozda toprakta iş yapacağı kesin fakat hyosungla toprakta ne işimiz var diye kendime sormadan edemiyorum

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motosikletime diablo rosso 2 taktım, yüksek hızlarda neredeyse ayaklık sürtecek kadar yatabiliyor motor ve inanılmaz stabil oldu. yön değiştirmek çok daha hızlı ve kolay. Arkada 150/60 lastik olduğundan son hızı biraz düşü (shinkoya göre 1.5 cm daha alçak bir lastik) fakat hızlanması biraz daha iyileşti.
    Mt60 rs corsa o dişli yapısıyla virajlarda ne yapar, ss görünümlü bir motosiklete ne kadar yakışır bilemiyorum. Yağmurda, tozda toprakta iş yapacağı kesin fakat hyosungla toprakta ne işimiz var diye kendime sormadan edemiyorum
    tavsiyeniz için teşekkürler. lastiği motorda test etmiş birini gördüğüm için ayrıca sevindim. öneriniz bana mantıklı geldi büyük ihtimal ben de pirelli diablo rosso 2 alacağım. araştırdım yağmur performansı epey iyiymiş. ön zaten orjinal ebad arka da orjinale çok yakın yumurta olma riski de yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler