Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Kuralkanin sitesinde yağ filtresi yok :@ serviste karaborsa 25 tl diyor.. 10.90 tl kuralkanda.. yahu bi yag filtresi nasi olmaz? Ille suzuki an125 filtresi mi takalim? Yani 4 sene gecti ama zihniyet hic degismemis,aynı fokun laciverti..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkanin sitesinde yağ filtresi yok :@ serviste karaborsa 25 tl diyor.. 10.90 tl kuralkanda.. yahu bi yag filtresi nasi olmaz? Ille suzuki an125 filtresi mi takalim? Yani 4 sene gecti ama zihniyet hic degismemis,aynı fokun laciverti..
    Sirf bu yüzden bakimini kendim yapip garantisini önemsemedim yağ filtresini 5 liraya aldim hatta yedekli aldim hava filtrem 70 küsür lira olan kuralkan yerine 20 liraya da onu aldim bujilerdi balatalardi kendim alip bakimini servis dişina yaptirttim

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı alezia_fm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sirf bu yüzden bakimini kendim yapip garantisini önemsemedim yağ filtresini 5 liraya aldim hatta yedekli aldim hava filtrem 70 küsür lira olan kuralkan yerine 20 liraya da onu aldim bujilerdi balatalardi kendim alip bakimini servis dişina yaptirttim

sonunda bende öyle yapıcam gibi ama sırf garanti devam etsin diye serviste yaptırmak istiyorum malum bir sürü sensör var Allah korusun bi arıza yaparsa fena saplarlar yedek parça için.. bide ben bakım yapsam 10 kat iyi yaparım servisten :@ sen yağ filtresini nerden alıyosun? orjinal mi? bende zaten K&N performans hava filtresi var hava vurup geçicem ama yağ filtresi mecbur.

Bu arada dün akşam video çektim şuan yükleniyor,tamamlanınca buraya eklerim =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

işte sonunda,2 saatte yüklendi video =)

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=OAdKv...ature=youtu.be
    Ben hiç denemedim de bu makinalarda 165 sonmu yahu bu 180-185 yapanlar nasıl yapıyor dişlilerle mi oynuyorlar Bir arkadaşım 100lük cg motoruyla 155 yaptığını iddia ediyor, bizim makinalar 165te tıkanacaksa ben satıp 600lük alıyım
    fearlesboyy bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ben de rahat 170 görür diyordum

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Benim zincir bol,hava filtresi performans sanirim ona gore ayar gerekiyor olabilir. Lastik basinclarini henuz kontrol etmedim ve top speed icin yeterli bos yolu bulamadim daha gideri vardi
    videoda dikkat ettiyseniz serefsiz bi ekmekçi uzerime kiriyor hemde ne sinyal ne bisey :@ birde baska bi denyo sol bos olmasina ragmen uzerine yatiyor! Sagdan soldan geliyolar ayar oluyorum

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hiç denemedim de bu makinalarda 165 sonmu yahu bu 180-185 yapanlar nasıl yapıyor dişlilerle mi oynuyorlar Bir arkadaşım 100lük cg motoruyla 155 yaptığını iddia ediyor, bizim makinalar 165te tıkanacaksa ben satıp 600lük alıyım
    hocam kusura bakmayında 250cc bir motor daha kaç yapmalı yada hyosungdan beklentiniz nedir.daha önce 5 tane farklı modelde hyosung kullanmıs birisi olarak bence 170 üstü bile zarar mottora.sonraa adı cıkıyor motorların.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:11 ----------

tvs apachinin yağ filtresi birebir aynı ben onu kullanıyordum zamanında orjınalı 5 tl idi

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    sonunda bende öyle yapıcam gibi ama sırf garanti devam etsin diye serviste yaptırmak istiyorum malum bir sürü sensör var Allah korusun bi arıza yaparsa fena saplarlar yedek parça için.. bide ben bakım yapsam 10 kat iyi yaparım servisten :@ sen yağ filtresini nerden alıyosun? orjinal mi? bende zaten K&N performans hava filtresi var hava vurup geçicem ama yağ filtresi mecbur.

http://www.youtube.com/watch?v=OAdKv...ature=youtu.be
    bizim oralardan geçmişsiniz altınova-karamürsel yolları :D
    o ekmekçi altınova da özlem ekmek fırını
    elegance oteldemi çalışıyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar, Hyosung olsun 650'lik olsun diyorsanız motorumu satıyorum. Üzerinde Michelin Pilot Power 3 lastik var yeni takıldı lastikler. 2013 Yılında trafiğe çıktı. 1 Yıldır kullanılmakta yani. Daha 1 yıl garantisi mevcut

650cc ama 250cc fiyatına.

İlan numarası: 171178208

Keyifli sürüşler

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kusura bakmayında 250cc bir motor daha kaç yapmalı yada hyosungdan beklentiniz nedir.daha önce 5 tane farklı modelde hyosung kullanmıs birisi olarak bence 170 üstü bile zarar mottora.sonraa adı cıkıyor motorların.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:11 ----------

tvs apachinin yağ filtresi birebir aynı ben onu kullanıyordum zamanında orjınalı 5 tl idi
    Kamera var yolda az musait olunca biraz bastim,hep oyle gezmiyorum ama arada açmak lazim motoru bana 140 yeter fazlasi sizin olsun zaten fazlasini istesem 600 cc alirdim lakin ki gel gelelim bu yeni kasa ve gürcü kirmizisi rengi aklimi aldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim oralardan geçmişsiniz altınova-karamürsel yolları :D
    o ekmekçi altınova da özlem ekmek fırını
    elegance oteldemi çalışıyorsunuz?
    Hayir,yalovada yazlığım var,degirmenderede yaşıyorum arada sirada kafa dinlemeye kaçıyorum bu arada o gerizekali malı gorursen patronuna vs soylermisin rica etsem adam gibi kullansinlar arabayi,aynaya bakmiyorsa en azindan sinyal kullansin. Gerci beni gordugu halde uzerime surdu hatta devaminda sağ tarafi boş oldugu halde benle yan yana gidiyor :@ annesi dogurmamiş onu resmen z.ıçmış :@

Motosikleti
    [COLOR="Silver"]
    Hayir,yalovada yazlığım var,degirmenderede yaşıyorum arada sirada kafa dinlemeye kaçıyorum bu arada o gerizekali malı gorursen patronuna vs soylermisin rica etsem adam gibi kullansinlar arabayi,aynaya bakmiyorsa en azindan sinyal kullansin. Gerci beni gordugu halde uzerime surdu hatta devaminda sağ tarafi boş oldugu halde benle yan yana gidiyor :@ annesi dogurmamiş onu resmen z.ıçmış :@
    buralarda öyle genelde şöyle
    1-fırın arabaları
    2-sucu arabaları bunlar hep yarışır zaten altınova ışıklarında az ilersinde sağda kamera da geçiyorsun fırınını yanından :D

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F

Hava vurma müdür naptın

http://www.knfilters.com/video/KN_Ai...r_Cleaning.htm

K&N #99-5050 temizleme spreyi ve filtre yağı setini kullanıyorum filtre için. Senin filtrede K&N 6507'dir büyük ihtimal, yağsız herhalde. 100.000 mil kullanım omrü olan filtre sonuçta denemedim daha o kadar
    11000 devirde 166 değil 179 olman lazım, lastik oçülerin mi farklı zincirin çok mu bol filtren mi.....

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kusura bakmayında 250cc bir motor daha kaç yapmalı yada hyosungdan beklentiniz nedir.daha önce 5 tane farklı modelde hyosung kullanmıs birisi olarak bence 170 üstü bile zarar mottora.sonraa adı cıkıyor motorların.[COLOR="Silver"]
    Bu youtube videolarında millet 180 basıyorya onu soruyorum :D Şahsen ben daha 150 bile görmedim

2007 model 250 GTR ilk sahibiyim km 60 bin bir kez eğimli yolda 196 km hızı gördüm kısa süreliğine uzun yollarda otobanda 150-160 km hıza ulaşıyor rahat çok kasarsan 170-180 e ulaşıyor ama gerek yok motor devrini iyi ayarlayıp yedirerek yavaş yavaş hızlanmak motorun en sevdiği verimlilik özelliği

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı onuroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava vurma müdür naptın

http://www.knfilters.com/video/KN_Ai...r_Cleaning.htm

K&N #99-5050 temizleme spreyi ve filtre yağı setini kullanıyorum filtre için. Senin filtrede K&N 6507'dir büyük ihtimal, yağsız herhalde. 100.000 mil kullanım omrü olan filtre sonuçta denemedim daha o kadar
    11000 devirde 166 değil 179 olman lazım, lastik oçülerin mi farklı zincirin çok mu bol filtren mi.....
    Evde faturasi var filtrenin ama hatirlamiyorum hangisiydi :/ benim lastikler michelin pilot power 2 ct.. o mu etkiliyor acaba? Simdi killandim :/ suan istanbuldayim burada merkez yedek parca diye biyer varmis bakima oraya goturebilirim eger 200 tl istemezse

bide o temizleme spreyi be yagi nerden aldin? Yikayip kurumasini beklemek vs sıkıntı sanki? Gecen akuye bakayim dedim koltugu sokene kadar akla karayi sectim.. balata spreyi ile temizleyip vd40 ile yaglasam olmaz mi ki?

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Selam arkadaşlar. Küçükçekmece ye yakın kimi tavsiye edersiniz service olarak?

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    15 gün kadar önce 5 günlük bir gezi yapmıştım.

20 Haziran Cuma günü 11.30 gibi evden çıktım. 25 Haziran çarşamba ikindi vakti eve vardım. 3 gece çadırda konakladım. 2 gece otelde konakladım.

100km'de ortalama 3.6 litre yaktım. Toplam 88 litre benzin harcadım. Yaklaşık 450 TL yapıyor.

Hyosung GT250R ile 5 günde 2500 kilometre yol yaptım. 3. günden itibaren bileklerimde ağrı hissetmeye başladım. Fakat sürüşe engel olacak bir ağrı değil tabi. Çadırda kaldığım gecelerde genelde 5-6 saat uyudum. Sabah güneşi uyandırıyor adamı. Ona rağmen hyosung üzerinde yorgunluktan ölmeden gezimi tamamladım.

Manyak mısın, bu SS tarzı motorlarla uzun yol mu yapılır diyenler olabilir. Evet yapılıyor, çokta zevkli oluyor

Fotoğrafları facebook'a yükledim. Profilimden albümlere tıklayabilirsiniz.
    https://www.facebook.com/enes.ayyuz

Eğer fotoğraflar görünmüyorsa arkadaş olarak eklemeniz gerekebilir.
    https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=93880e02d6

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Hocam bir arakdaş ön dişliyi büyütüp yakıt ekonomisi sağladım diyordu bunu başka yapan var mı ? gidişte hızlanmada( oluyordur mutlaka ama nasıl) bir değişme oluyor mu ?
    esc bunu beğendi.

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Evde faturasi var filtrenin ama hatirlamiyorum hangisiydi :/ benim lastikler michelin pilot power 2 ct.. o mu etkiliyor acaba? Simdi killandim :/ suan istanbuldayim burada merkez yedek parca diye biyer varmis bakima oraya goturebilirim eger 200 tl istemezse

bide o temizleme spreyi be yagi nerden aldin? Yikayip kurumasini beklemek vs sıkıntı sanki? Gecen akuye bakayim dedim koltugu sokene kadar akla karayi sectim.. balata spreyi ile temizleyip vd40 ile yaglasam olmaz mi ki?
    Lastikten kastım olçüleri, yani on ve arka 110-150 yerine 120-160'sa son hızda ara hızlanmalarda düşme olur. Pilot power 110-150 olçüleri var sonuçta farklı değildir herhalde? Ben servis olarak Kayalar'a gotürüyorum. Banada tr_select demişti iyi diye biliyorum diye, gittim gordum iyiler Merkezede iyi diyorlar ama hiç gitmedim ama internet sitesinden parça almışlığım var

Hava filtresi bakımı 10000'de 8000'de 1 diye biliyorum bence acele etme. wd40 olur mu olmaz mı bilmiyorum ama bence yapma Amazondan almıştım filtre ile beraber ucuza gelmişti ikisi birden
    http://www.amazon.com/99-5050-Filter...26N+%2399-5050

Ama zaten depoyu sokceksen hava filtresine bi bak o-ring'lemi takılmış o-ringsiz mi diye. O oring tam oturmuyor gibi oluyor ama zamanla yumuşuyor daha sonradan sıkılamak lazım, fırtına geliyor bide çabuk don izmite

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Küçükçekmece ye yakın kimi tavsiye edersiniz service olarak?
    Valla bizim buralarda yok hocam servis, Kağıthanedekine gidiyorum ben.

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung GT250R ile 5 günde 2500 kilometre yol yaptım. 3. günden itibaren bileklerimde ağrı hissetmeye başladım. Fakat sürüşe engel olacak bir ağrı değil tabi. Çadırda kaldığım gecelerde genelde 5-6 saat uyudum. Sabah güneşi uyandırıyor adamı. Ona rağmen hyosung üzerinde yorgunluktan ölmeden gezimi tamamladım.

Manyak mısın, bu SS tarzı motorlarla uzun yol mu yapılır diyenler olabilir. Evet yapılıyor, çokta zevkli oluyor
    Asıl uzun yol zevkli zaten Yakında bende bi benzerine çıkcam. Bende artçıda olacak kara kara düşünüyorum nasıl sığcaz o kadar eşyayla diye :(

Motosikleti

ereğli plaja gelen sen misin kırmızı gri hysoung

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler