Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apacilik motora degil sürüş tarzina gore değerlendirilir.

Sahibi olunmamis hyo dokunulmamis kiz gibidir.

Siz nasil kullanirsaniz oyle tepki görür ve öyle görülür

Ben apaci motoru olarak görmüyorum 250cc sinifinda en mantikli modellerden biridir.
    Doğru söylüyorsun bende senin gibi düşünüyorum apaçi R1 e binsin yine apaçiliğini belli eder.Genelde 16-20 arasında olur apaçi gerek giyim tarzıyla sürüş şekliyle belli ediyo kendini ama gt250r a karşı biraz böyle bir ön yargı var millette oda Barkın Bayoğlundan kaynaklı zaten Mesela geçen forum bornovanın otoparkının orda bir apaçi gördüm herifin altında 900 liralık 2. el bir çin malı kurye motoru var herif motora nerden bulduysa racing motoru eksozu gibi bi eksoz takmış adam geliyo karşıdan akşam üzeriydi farları yakmış görünmüyo önden aha dedim 600 lük motor geliyo yıkıyo ortalığı motor yanımdan bir geçti baktım pizza motorlu bir apaçi iyi giydirdim herife arkadanEksoz büyük ihtimal motordan daha pahallıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Oğuzum bende hyosung u sattım bir süre motorsuzum
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Ben demiyorum Barkın abi diyor
    'Hyosung GT 250 r apaçinin dostu' böyle diyordu heralde

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende ekim ayı gibi 2011 model beyaz bir gt 250 almayı düşünüyorum.Affınıza sığınarak soruyorum bu motor apaçi motorumudur? Apaçileri hiç sevmem apaçi damgası yemeyiz değilmi? yoksa 250 cc sekmentinde en güzel motordur gt 250r
    Hyosung almakla apaçi olunmaz. Apaçi olarak doğmak lazım. Herkes apaçi olamaz öyle. Kanında olması lazım. Niye apaçiler var 600RR'a binen.
    esc bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung almakla apaçi olunmaz. Apaçi olarak doğmak lazım. Herkes apaçi olamaz öyle. Kanında olması lazım. Niye apaçiler var 600RR'a binen.
    Evet o benim mesela
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Arkadaşlar merhabalar, bir konuda size danışacaktım. Şimdi motoruma lastik almaya çalışıyorum bu aralar. Ben Pirelli Diablo Rosso 2 düşünüyordum ancak şastik almak şçin gittiğimde Pitelli benim motora Sport Demon'un uygun olduğunu belirtmiş. Ancak sonuçta ellerinde benim motoruma uygun lastik kalmamış ve metzelere baktık orda da ellerinde sadece lasertec modeli kalmış bana uygun. Şimdi benim araştırmalarım sonucu herkes Diablo Rosso 2 den çok memnun ve öneriyorlar. Ben bu lastikleri motolastik.com dan temin etsem nasıl olur? Ayrıca bir sorum daha ön için 110-70/17 var ancak arka için 150-70/17 göremedim motolastikte acaba 160-60/17 takabilir öiyiz ne gibi farklılıklar olur benimkine en yakın ebat bu var çünkü. Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum o paneli tornavida yardımıyla sök içinde marş düğmesinin yayı vs olacak o yay bak gerginmi ve iletkenmi.istersen ufak bi zımparayla falan zımparala ve wd 40 sık.Bütün bunları yapmadan önce kontak açıkken ;kırmızı tuş adı aklıma gelmiyor kontaktan elektriği kesen o açık durumdayken motoru bi vurdur büyük ihtimalle hemen çalışacak.Eğer çalışırsa motorun mekaniğinde bi sorun yok marş düğmesinde sorun var demektir.Bu arada ayaklık müşürün varsa onunda sıkıntı çıkarmadıgına emin ol.Geçmiş olsun
    Sağ kumanda panelini çözdüm baktım birşey yok tekrar yerine taktım sorun çözüldü şimdi tık diye alıyor

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Arkadaaslar zinciri gerdirdim lakin her tur donusu zincirin garip bir ses geliyor ayrica titresim artti zincirin omru dolmus olabilir mi ki

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    [QUOTE=yakuza_64;3359590]Arkadaaslar zinciri gerdirdim lakin her tur donusu zincirin garip bir ses geliyor ayrica titresim artti zincirin omru dolmus olabilir mi ki[/QUOT

fazla gerdirdin veya katlanmakta güçlük çeken baklaların var. değiştirene kadar gevşet biraz.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-tvs-apache-2012-7.100-km-son-15-gun-166064722/detay/

Hyosung gt 250 r ile takasa girilir.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Millet çok gezmeyin. Cansız kaldı buralar. Biraz fotoğraf paylaşın da bizde bakalım gezdiğiniz yerlere
    MhmtcnKoral bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Perşembe günü Bozcaada yaptım geldim.

onuroz, puser ve Sam@ bunu beğendiler.

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Selamlar herkese, bizim karenajların içindeki süngerler ne işe yarıyor bilen var mı? Bugün sol karenajı değiştirdim, yeni gelende sünger vs yoktu eskisinden soküp taktık.
    Twin bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı onuroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese, bizim karenajların içindeki süngerler ne işe yarıyor bilen var mı? Bugün sol karenajı değiştirdim, yeni gelende sünger vs yoktu eskisinden soküp taktık.
    Gt250r'nin grenajı bildiğim kadarıyla tek parça. Bir arkadaşım var oda kaza yaptı aynı sol grenajı kırık ve motor rengi sizin profil resminizdeki rengin aynısı. Acaba fiyatı nedir grenajın?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gt250r'nin grenajı bildiğim kadarıyla tek parça. Bir arkadaşım var oda kaza yaptı aynı sol grenajı kırık ve motor rengi sizin profil resminizdeki rengin aynısı. Acaba fiyatı nedir grenajın?
    Sağ panel, sol panel bide ortadaki bağlantı parçasıyla 3 parça ama tek parça olarak sokup takmak daha kolay . Kanuni yedek parçada 530 lira olarak gozüküyor, kanuni servisinde yaptırdığım için sol grenaj için bende o kadar odemişimdir ama sadece o değildi değişen, ayna, sinyal, gidon+işçilik 950 tl tuttu. Aslında onume kırıp beni düşüren bayan sürücü bağırmak yerine birşeyin var mı, iyi misin vs dese, tutanak tutmazdım küçücük kırık yüzünden ki sonradan farkettim onuda. Bağırmaya başlayınca kalkıp fotolarını çektim tutanak tuttum, experde değişiklik kararı verdi.

Motosikleti
    kuba strike 150
    arkadaşlar merhaba. şuan kuba strike 150 var bende 3 ay oldu alalı ama yetmior motor sıfır gibi çizik yok 1000 kmde ama gel gelelim 100 km yi gecmiyor gecsede benzini çaktrmadan yere döküyor galiba )) birazda görüntü olsun diye hyo düşünüyorum üzerine 2 3 bin lira verip 6000 liraya 2007 model olanlardan almak sizce mantıklı mıdır yani 2006 2007 model motor ederi kaçtır.

bu arada 50 lira benzin alıyorum 250 km yol gidiyor rodaj modaj sıkılddım SS motor istiyorum hyo ile ilgili değerli ve samimi görüşlerinizi lütfen esirgeöeyiniz teşekkürler
    Sinuzitten korksak motora binmezdik

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı lordly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. şuan kuba strike 150 var bende 3 ay oldu alalı ama yetmior motor sıfır gibi çizik yok 1000 kmde ama gel gelelim 100 km yi gecmiyor gecsede benzini çaktrmadan yere döküyor galiba )) birazda görüntü olsun diye hyo düşünüyorum üzerine 2 3 bin lira verip 6000 liraya 2007 model olanlardan almak sizce mantıklı mıdır yani 2006 2007 model motor ederi kaçtır.

bu arada 50 lira benzin alıyorum 250 km yol gidiyor rodaj modaj sıkılddım SS motor istiyorum hyo ile ilgili değerli ve samimi görüşlerinizi lütfen esirgeöeyiniz teşekkürler
    50 tl ye 250km nettgın sen yıen ya bız hyoyla daha fazla yapıyoruz.2007 alacaksan servıs ıcınde bır 2 bın tl kenarda olsun
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung gt 250r
    Arkadaşlar Merhabalar ismim berkay sizin yazılarınızı beğenerek takip ediyorum gerçekten çok bilgili arkadaşlar var bende geçen sene bir 2006 model hyosung gt 250r sahibi oldum ve geçen sene sonlarına doğru şöle bir karbülatörü gözle görmek için ve motoru tanımak için söktüm ve temizleyip tekrar taktım fakat bu hava filtresi kutusunda 2 tane plastik kelepçe kenarlardan ve metal silindirik kelepçe vardı tam ağzında o metal kelepçeyi tam oturtamadım ve bu nedenle 2 tane plastik kelepçe ile hava filtresinin orayı iyice sıktım metal kelepçeyi de bir kenara koydum daha uğraşırım diye bunun pek bi sıkıntısı olmadı gibi üniversite sınavına hazırlandığım için babam motoru benden uzaklaştırdı çalıştığı yerde şehir dışında tutuyor 8 aydır :D şimdi şöyle bir genel bakımlarınıda yaptırıyor malum sınava az kaldı motora kavuşacağım fakat kelepçe kayboldu bu konu biraz kafama takaldı acaba bir sorun olur mu biraz uzun yazdım kusura bakmayın arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı FairPlay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhabalar ismim berkay sizin yazılarınızı beğenerek takip ediyorum gerçekten çok bilgili arkadaşlar var bende geçen sene bir 2006 model hyosung gt 250r sahibi oldum ve geçen sene sonlarına doğru şöle bir karbülatörü gözle görmek için ve motoru tanımak için söktüm ve temizleyip tekrar taktım fakat bu hava filtresi kutusunda 2 tane plastik kelepçe kenarlardan ve metal silindirik kelepçe vardı tam ağzında o metal kelepçeyi tam oturtamadım ve bu nedenle 2 tane plastik kelepçe ile hava filtresinin orayı iyice sıktım metal kelepçeyi de bir kenara koydum daha uğraşırım diye bunun pek bi sıkıntısı olmadı gibi üniversite sınavına hazırlandığım için babam motoru benden uzaklaştırdı çalıştığı yerde şehir dışında tutuyor 8 aydır :D şimdi şöyle bir genel bakımlarınıda yaptırıyor malum sınava az kaldı motora kavuşacağım fakat kelepçe kayboldu bu konu biraz kafama takaldı acaba bir sorun olur mu biraz uzun yazdım kusura bakmayın arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler
    hoşgeldin berkay o kelepçe önemli. filtreden geçmemiş hava girmesin motoruna, edin bi kelepçe sıkıla orayı

Motosikleti
    Hyosung gt 250r
    Teşekkürler Onur artık motora kavuşunca oraya bir kelepçe Sıkılarım İnşallah ilerleyen zamanlarda Sizleri daha fazla rahatsız edicem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler