Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Ön fara angel eye yapan var mı? En azından kısaya yapsak çok güzel olur gibi geliyor ama?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön fara angel eye yapan var mı? En azından kısaya yapsak çok güzel olur gibi geliyor ama?
    Ben yaptım çok güzel duruyor. Çok emek istedi ama sonunda halletim. Bir sorun varama: Orjinal halojen tüp kullandım. Tabi inverterle birlikte. Çok fazla akım çekiyor ve aküyü yiyiyor. O yüzden led halka ile değiştimeyi düşünüyorum. Tam da şu anda led angel eye bakıyordum zaten.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hocam fotoğraf atabilir misiniz? Bende araştırıcam led angel eye umarım bulursunuz.
    esc bunu beğendi.

Herkese selam, uzun zamandır forumu okuyorum 500 sayfa kadar okuduktan sonra merak ettiğim çoğu şeyi öğrenmiş oldum. 3 hafta kadar önce ilk motosikletim olarak 2012model 9500km Hyosung gt 250R aldım. Bu cumartesi 26 nisan'da direksiyon sınavı var 3 haftadır kendi kendime biniyorum Sınava girecek olan varmıdır ANkara'da.

esc ve enxdesign bunu beğendiler.

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    seni tebrik ederim."eup". hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin. Sınavda ve direksiyonda başarılar. Tekerin düz bassın.

arkadaşlar merhabalar 23 nisan tatili fırsatıyla uzun yol yapalım dedik ve eskişehir bursa - mudanya arası gezdim mükemmel bir sürüş keyfiyle tam dönerken rampa aşağı motor çalışır vaziyette boşa almıştım yavaşlayınca 40-45 km deyken 2.vitese aldım ve fı arza ışığı yanmaya başladı sebebi ne olabilir arkdaşlar 2013 model motorum 11.500 bakımını yaptırmadım 11.650 km oldu sanırım garanti dışı artık motorum çalışmasında gidişinde hiç bir sıkıntı yok ama sürekli fı ışığı yanıyor ve km panelinde fı ibaresi çıkıyor
    11.500 km geçtigi için yanma ihtimali varmı gerçi 11.600 civarında yandı beyni resetleme gibi bi şansım varmı diyagnoz olmadan

[COLOR="Silver"]

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Servise gidin, garantiniz devam ediyor. Öyle 100-200 km gecikmeden sorun olmaz.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Hocam fotoğraf atabilir misiniz? Bende araştırıcam led angel eye umarım bulursunuz.
    Ebay'a bakınıyorum. Uygun ölçülerde led angel eye bulamadım. Böyle giderse iptal etmek zorunda kalabilirim.
    Aslında daha önceden kendin yap kısmına fotoları koyacaktım ama fotoları bir türlü düzenleyemedim, öylece kaldı. Unutmazsam yarın bir kaç resim çekip atarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

Alıntı eup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam, uzun zamandır forumu okuyorum 500 sayfa kadar okuduktan sonra merak ettiğim çoğu şeyi öğrenmiş oldum. 3 hafta kadar önce ilk motosikletim olarak 2012model 9500km Hyosung gt 250R aldım. Bu cumartesi 26 nisan'da direksiyon sınavı var 3 haftadır kendi kendime biniyorum Sınava girecek olan varmıdır ANkara'da.

http://i.hizliresim.com/Gn2bQy.jpg
    Hayırlı olsun kardeş, aramıza hoş geldin.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni tebrik ederim."eup". hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin. Sınavda ve direksiyonda başarılar. Tekerin düz bassın.

Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeş, aramıza hoş geldin.

Teşekkürler valla bende sizi tebrik ediyorum paylaştığınız bilgilerden dolayı.

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Özel led yapan reklamcılar var, onlara yaptırsak olmaz mı acaba hocam ölçüsünü biliyorsanız söylebilir misiniz? Burada elektrikçiletr ve reklamcılara bi sorayım.
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    GT250R için angel uygulaması soran bir arkadaş vardı.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...ygulamasi.html

onuroz bunu beğendi.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar motorun boyunu nasil asagi indiricam cok yüksek hemde cok agir bir motor...
    bir tarafa yatsa asla tutamicam gibi hatta ayagim altinda kalsa pestilini cikartir...
    cbr 125 kullaniyordum fakat cbr 125 ten cok cok agir geldi ama kuvvet ve tork olarak hakkini veriyor

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hocam mükemmel olmuş tam istediğim gibi renkte kırmızı, nasış yaptırabilirim, yapabilirim acaba?
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi bu ne ya off ;) istanbulda bunu yapan varmi ?

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Hocam mükemmel olmuş tam istediğim gibi renkte kırmızı, nasış yaptırabilirim, yapabilirim acaba?
    El yapımı

http://www.kendinyapsitesi.com/proje.asp?id=176

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Selamın Aleyküm. Arkadaşlar bir şey merak ediyorum da sizlere de sormak isterim. Gt250R model için topcase demiri hazır olarak satılıyor mu yoksa yaptırıyorlar mı bu demiri? Birisini gördüm de adam gt250r ile kurye'lik yapıyor ve çanta takılıydı motorda. Aynı şekilde başka bir hyosung'ta da görmüştüm bunu. Yani böyle bir imkan var mı? Şehir içi değil ama uzun yolda çok iyi olur böyle bir şey. Hem arkada oturan kişi için hem sürücü için. En azından artçı sürücünün üzerine çıkmaz uzun yolda ve daha az yorucu olur.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Merhaba arkadaşlar Fren Balatalarını komple değiştircem hem uygun fiyat hemde kaliteli fren balatası olarak ne önerirsiniz ?

2007-HYOSUNG GT250R

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    merhaba iyi akşamlar 2010 model alt sınır olmak kaydı ile 250 gtr almayı düşünüyorum en geç bir hafta sonrasına kadar düşünüyorum etrafınızda olur eşe dosta satılcak alıncak türde olanlardan olursa özelden mesaj atabilirseniz sevinirim .
    Blackeagletr bunu beğendi.

Alıntı Nuckles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Fren Balatalarını komple değiştircem hem uygun fiyat hemde kaliteli fren balatası olarak ne önerirsiniz ?

2007-HYOSUNG GT250R
    eski sayfalarda gayet bilgi vardı isimlerini hatırlamıyorum ama farklı markaların daha uygun fiyatlı balatalarıda uyuyomuş. aratırırsan bulursun sanırım

sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamın Aleyküm
    Hyosung Gt250R görünüş kullanım kalite v.s açısından nasıldır sizce Cbr250Rla Gt250R arasinda kaldiydim biraz gt250r düşünmeye başladım biraz fikir öneri verirmisiniz. Saygılarımla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler