Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Yok mu Hyosung'unu satacak birisi? Km farketmez bakımlı olsun yeter 5-7 civarı bişey arıyorum. Takas düşünürse şuanki motorumu zarar fiyatına verip takas yapabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu Hyosung'unu satacak birisi? Km farketmez bakımlı olsun yeter 5-7 civarı bişey arıyorum. Takas düşünürse şuanki motorumu zarar fiyatına verip takas yapabilirim.
    Dün satıldı be
    .........

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı wind_surfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sabah motorun kontağını açtım F1 sürekli yanıyor sönmedi göstergede de bir F1 bir 0 yazarak sürekli değişiyor çalıştırdım dinledim birz normal açılışıyor gazda falan dda oynama yok sorun ne olabilir sizce?

Böyle giderse bende motoru satacağım sğumaya başlıyorum iyiyce:(
    Dostum motoru çalıştırdığında FI ışığı yanıyor mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum o sorun bendede var gaz yemede sıkıntı yok devirlerde sıkıntı yok sadece dediğin gibi benzini alması için kırmızıya basıyorum ondan sonra FI başlıyor 0 FI 0 FI olarak yanmaya çalışıtırnca hiç bir hata kalmıyor FI olarak. Ben servisi aradım bir çok şeye bağlı olabilir diyor FI hatası enjeksiyon anlamına geliyor fakat sadece enjeksiyon ile ilgili olmayabilir diyor. pc ye bağlıyorlar motoru hatayı buluyorlarmış Korkucak birşey değildir diyor kaza vs vs başka birşey olmadan zorlamadan bianda çıktıysa halledilir diyor. gidicem müsait olduğum ilk anda kayalara bu durum için.İstersen sende bir ara danış için rahatlıcaksa. her ufak sorunda satmaya kalksak oo yapma böyle
    Aynı şeyi senin içinde söylüyorum çalıştırınca FI ışığı sönüyorsa problem yok
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acilll-olarak-satista-155940758/detay/
    ilan şuan incelemede 155940758

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acilll-olarak-satista-155940758/detay/
    ilan şuan incelemede 155940758

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

motor çalıştığında F1 sönüyor sorun ne olabilir peki şuan herşey üst üste geldi maliyeti ne kadara çıkar bana?

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

servisi aradım benzini aldıktan sonra 0 fı 0 fı yanar ve çalıştırmadan fı ışığı söner ve sadece 0 yazar dedi bende sönmeden fı yanıyor hem kullanım kitapçığındada fı 0 fı yapar ve söner ondan sonra motoru çalıştırırsınız yazıyordu diye hatırlıyorum. ? :S ben mi yanlış hatırlıyorum yada servis beni mi anlamadıda getir bakalım sorun varolabilir dedi

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    motor çalıştığında F1 sönüyor sorun ne olabilir peki şuan herşey üst üste geldi maliyeti ne kadara çıkar bana?
    kardeş sorun falan yok çalıştırdığında sönüyorsa.Bütün enjeksiyonlu motorlarda bu şekilde.Kontağı ilk açtığında benzin pompası devreye girer sonra marşa baştığında söner FI ışığı bunu sorun falan zannedipte servise falan götürmeyin motoru.Bütün enjeksiyonlu hyolarda bu şekildedir.Çalışırken FI devamlı yanarsa sorun vardır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster

servisi aradım benzini aldıktan sonra 0 fı 0 fı yanar ve çalıştırmadan fı ışığı söner ve sadece 0 yazar dedi bende sönmeden fı yanıyor hem kullanım kitapçığındada fı 0 fı yapar ve söner ondan sonra motoru çalıştırırsınız yazıyordu diye hatırlıyorum. ? :S ben mi yanlış hatırlıyorum yada servis beni mi anlamadıda getir bakalım sorun varolabilir dedi
    Bir yanlış anlaşılma olduğu ortada.Çalışırken sönüyorsa FI sorun yok boşuna pimpiriklilik yapmayın bence.Yeni almak isteyenlerde sorunlu bu motorlar diye vazgeçiyor sonra
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

sayın wınd surfer hyosung model motosikletler çalışmadan önce fı ışığı yanar ve çalıştıktan sonra söner.belirttiğiniz duruma göre motorunuz hiçcir arızası yok.motor çalışır vaziyette fı ışığı yanar ise araçta problem var demektir.aklınız karışmasın diye konuya müdahil oldum,saygılar.
    tr_select ve Twin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Arkadaşlar daha önce videosuyla paylaşılmıştı ama youtube kapandığı için tekrar paylaşayım dedim. F1 hatasının tespiti için basit bir yöntem var. Önce kontağı açın ama motoru çalıştırmayın. Arka selenin altında motoru bilgisayara bağlamak için iki küçük cag var. Küçük olan cagın iki girişini herhangi bir kablo vasıtasıyla kısa devre yaptırın. Ekrana hata kodu gelecektir. F1 yerine c21,c24 gibi bir kod gelir. Bu kodu internette biraz araştırırsanız sorunun ne olduğunu tespit edebilirsiniz. Hata kodlarının tamamı servis manuelinde de yazar.Biraz İngilizceniz varsa ordan da bakabilirsiniz.

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önce videosuyla paylaşılmıştı ama youtube kapandığı için tekrar paylaşayım dedim. F1 hatasının tespiti için basit bir yöntem var. Önce kontağı açın ama motoru çalıştırmayın. Arka selenin altında motoru bilgisayara bağlamak için iki küçük cag var. Küçük olan cagın iki girişini herhangi bir kablo vasıtasıyla kısa devre yaptırın. Ekrana hata kodu gelecektir. F1 yerine c21,c24 gibi bir kod gelir. Bu kodu internette biraz araştırırsanız sorunun ne olduğunu tespit edebilirsiniz. Hata kodlarının tamamı servis manuelinde de yazar.Biraz İngilizceniz varsa ordan da bakabilirsiniz.
    Yeni modellerde işe yaramıyor, bilgisayara bağlamaları gerekiyormuş.
    esc bunu beğendi.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Kontak anahtarını kaybettim, yedeği de yok maalesef. 2011 modellerde anahtar kodlu mu anahtarcıda yaptırsak uyar mı?

Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kontak anahtarını kaybettim, yedeği de yok maalesef. 2011 modellerde anahtar kodlu mu anahtarcıda yaptırsak uyar mı?
    kod yok normal anahtar

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni modellerde işe yaramıyor, bilgisayara bağlamaları gerekiyormuş.
    Evet bunu yazmayı unutmuşum yeni kasalarda işe yaramıyormuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebay'dan 70-80 Dolar civarında kontak seti sipariş edebilirsin Kanuni'nin kendi sitesinde 250 TL fiyatı var. Kontak temin edene kadar geçici bir çözümüm var. Özelden tel bırakırsan bilgi verebilirim.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    merhabalar arkadaşlar elinde (çıkma)160/60/70 lastik olan warsa bana buradan mesaj atsın yada internet üzerinde satın alabileceğim bir site warsa yazarsa iyi olur sahibnden.com 'a baktım bulamadım...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Merhaba;

2008 model hyosungun ön jantı 2013 modele uyar mı?
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Merhaba;

2008 model hyosungun ön jantı 2013 modele uyar mı?
    uymamasını sana düşündürecek sebep ne acaba ikiside aynı ebatta uyar merak etme 17 jant

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    2013 model motorunu satan varsa talibim 1-2 hafta için almayı düşünüyorum...

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Anahtar 100 liranın arasına sıkışmış bugün hallettim motorum canavar gibi 😁 kilit falan değiştirtmedim yeni anahtar yaptırdım.
    esc bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    arkadaşlar sizce bu lastiği kullansam olurmu ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

küçük bi kalkma war bu sezonu çıkarır diye düşünüyorum sizler ne dersiniz...

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı ERSİN2323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hpho...66295964_n.jpg arkadaşlar sizce bu lastiği kullansam olurmu ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hpho...42629221_o.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

küçük bi kalkma war bu sezonu çıkarır diye düşünüyorum sizler ne dersiniz...
    bol bol fitil atarsın gıbıme gelıyor yenı kasalardan cıkma al bırtane cıftı 150 falan en azından tarıhı yenı bayat degıldır.yolda kalıp ezıyet cekmeyesın sonra

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Hakkınızı helal edin...

MAnisa kırkağaç Jandarma komando eğitim alayı komutanlığı..

Cuma ordayım
    onuroz ve esc bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler