Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

sa arkdaşlar antalya ve çevresinden 2011 üstü gt250R arıyorum satan varsa uluşabilir mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i62.tinypic.com/2cygvog.jpg

http://i59.tinypic.com/1znv6va.jpg

http://i61.tinypic.com/98t3ll.jpg

http://i62.tinypic.com/33lh4jr.jpg

http://i61.tinypic.com/25znldx.jpg

http://i60.tinypic.com/21o1qqf.jpg

Arkadaşlar 2011 model , 9800km 'de sahibinin dediğine göre önden kazalı. Motoru çalısıtrınca devir 4 bin oluyor sonra 2 binlere düşüyor. Karenajlar içler acısı 7800 tl istiyor. Arkadaşa bakıyoruz 7.bine kapasak üstüne ne kadarlık masraf etsek adama döner yoksa hiç bulaşmayalım mı?
    7bin liraya aldın diyelim, motorun motorunda sorun olmasa, yani bir arıza çıkarmadan 5-10 bin kilometre binsen, satarken 6 bine bile satamazsın bu grenajlarla. Bence boşver. Sahibindende daha güzel motorlar var.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    cf moto 400
    Haklısın içler acısı durum , komple grenaj seti en az 1-2 vardır yine. o paraya 2013 alınır.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba. Birsey sormak istiyorum. Arkadasta gtr var ama 2 kisi binince arkasi cok esniyor yani camurluk surtucek kadar. Arka amortisörü sertleştirme olanağımız var mı?
    arka amortisor patlamis bence
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka amortisor patlamis bence
    Patlak değil ondan eminiz. Arkaya 80-90 kg civarı bir artçı binince yolda 80-100 giderken bir kasisten geçsek, yolda bir dalgalanma olsa asfaltın yapısında sürtücek kadar çok esniyor. Bunu biz değil arkamızdan gelen arkadaşlarımız söyledi. Tek kişide bir problem yok. Arka amortisörü ayarlama şansımız var mı yoksa standart öyle mi hep?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    arka amortisör ayarlanıyor tabiki onun özel bir anahtarı var.servislerde olması lazım. ben motoru aldıgım ilk hafta onu bir kademe sertleştirmiştim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

iki kişi binerken arka lastigin havasını 36 yapın.

Motosikleti
    Kuba Xyz-5a
    Hep almak isteyipte fiyatı çok yüksek olduğu için bakakaldığım motor ah ah şu parasızlığın gözü kör olsun :D

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Dostlar , dün yaklasık 200km yol yaptıktan sonra 2013 gt250r ımı garaja koydum. Sabah izmir mt ile geziye gitmek için yola çıkacaktımki marş basmadı. Benzin pompasından gelen ses cılızlamış ve göstergelerdeki renkler soluk soluk olmustu. Daha önce 2006model hyo dadagörmüştüm aynı şeyi aküyü söktüm götürdüm sarj ettirdim taktım çalıştı. Şimdi soracaklarım şunlar :
    1)6aylık bir motorun aküsü neden biter?
    2) Aklıma konjektör arızası olabileceği geldi sizce konjektördenmidir? ve konjektördense bikaç gün sonra yine marş almamaya başlayacak değil mi? (ki çoğu hyo kullanıcısına oldu daha önce)
    3) Spy 5000 alarm bağlı makinaya acaba aküyü o bitirmiş olabilirmi? (uzaktan çalıştırma özelliği aktif değil bağlatmamıstım akü bitmesin diye :S )

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    alarmı uzun süre çaldıysa aküyü bitirmiş olabilir. uzaktan çalıştırma fonksiyonunun ekstra enerji harcayacağını düşünmüyorum. ancak elektirik tesisatına ne kadar az müdahalede bulunursan o kadar iyi olur. bu sebeple bağlatmaman iyi olmuş. yaşadığın sorunun nedeni konjektör ve/veya sataör sorunu da olabilir tabi.

Merhabalar, bende yamaha ybr 125 2013 model motosikletim var 9 binde üste para verebilceğim sekilde hyo arıyorum.. ilgilenirseniz numaram 0535 062 36 20 motorum 10 aylık 0 aldım haladaha 0 zaten.

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    arkadaşlar birşey danışmak istiyorum size arka sehpa alıcam fakat hyoda dikkatimi birşey çekti arka sehpaya kaldırıcak yer yok aparat takıcak yerde vida yeride yok yoksa benmi göremedim. yada almam gereken başka şekilli bir arka sehpamı var ve son olarakta zincir yağı castrol racing chain lube mi yoksa motul c2 - c2+ - c3 - c4 hangisini önerirsiniz bizim motorlar için kaliteli bir yağ istiyorumda ilk yağlamam olucak

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı EMREGTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar , dün yaklasık 200km yol yaptıktan sonra 2013 gt250r ımı garaja koydum. Sabah izmir mt ile geziye gitmek için yola çıkacaktımki marş basmadı. Benzin pompasından gelen ses cılızlamış ve göstergelerdeki renkler soluk soluk olmustu. Daha önce 2006model hyo dadagörmüştüm aynı şeyi aküyü söktüm götürdüm sarj ettirdim taktım çalıştı. Şimdi soracaklarım şunlar :
    1)6aylık bir motorun aküsü neden biter?
    2) Aklıma konjektör arızası olabileceği geldi sizce konjektördenmidir? ve konjektördense bikaç gün sonra yine marş almamaya başlayacak değil mi? (ki çoğu hyo kullanıcısına oldu daha önce)
    3) Spy 5000 alarm bağlı makinaya acaba aküyü o bitirmiş olabilirmi? (uzaktan çalıştırma özelliği aktif değil bağlatmamıstım akü bitmesin diye :S )
    Konjektör olabilir bende de oldu fabrika dandik konjektör takıyor garantiden değiştirdim daha büyük bir konjrktör taktı usta b tip konjektör sanki, bu b tip daha dayanıklıymış

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar birşey danışmak istiyorum size arka sehpa alıcam fakat hyoda dikkatimi birşey çekti arka sehpaya kaldırıcak yer yok aparat takıcak yerde vida yeride yok yoksa benmi göremedim. yada almam gereken başka şekilli bir arka sehpamı var ve son olarakta zincir yağı castrol racing chain lube mi yoksa motul c2 - c2+ - c3 - c4 hangisini önerirsiniz bizim motorlar için kaliteli bir yağ istiyorumda ilk yağlamam olucak
    Sehpaya almak için "sehpa takozu" adı altında satılan vidalardan almanız lazım.

Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    göstermiş olunan yerde benim motorda delik yok extradan delik mi açtırmak lazım yada başka bir sehpa çeşidi varmıdır acaba ?

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göstermiş olunan yerde benim motorda delik yok extradan delik mi açtırmak lazım yada başka bir sehpa çeşidi varmıdır acaba ?
    Açıkcası hyo şuan aklımda değil... İnternetten hyonun resimlere bakıp yazarım

Edit: Farklı sehpa türleri var, hyoyu hatırlamıyorum... Arka çatalın altından tutturupta kaldırıyorsunuz. Galiba hyoda böyle oluyor, yinede emin değilim.
    Resimlerde pek net değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Buldum..
    Private_User bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Cok tesekkurler yardimin icin birde bu zincir yagi icin fikrin nedir acaba dostum hangisini onerirsin bir çok yerde baktim ama tam anlamiyla sunu kullan diyen yok :/

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    ipone zincir yağı kullanıyorum. Farklı bir marka da kullandım. Zinciri yağladım geceden. sabaha kalktığımda yerler yağ olmuştu.
    ipone'da böyle bir sorun yaşamadım. Aşırı yapışkan birşey yapmış adamlar. 400-500 km'de bir temizleyip yağlarsan zincirin uzun ömürlü olur.
    Private_User bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ipone zincir yağı kullanıyorum. Farklı bir marka da kullandım. Zinciri yağladım geceden. sabaha kalktığımda yerler yağ olmuştu.
    ipone'da böyle bir sorun yaşamadım. Aşırı yapışkan birşey yapmış adamlar. 400-500 km'de bir temizleyip yağlarsan zincirin uzun ömürlü olur.
    Tesekkurler dostum yardimin icin.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Yarın yeni bir motor bakmak için İstanbul'a geliyorum. Ayna ihtiyacı olan varsa yanımda getirebilirim kargo ödememiş olur.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-hyosung-gt250r-gt-250r-orjinal-ayna-156913571/detay/

PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Herkese merhabalar.Bugun park ampulunu takma girisiminde bulundum fakat basarisiz oldum.Nedenini sorarsaniz park ampulunun takildigi yeri bulamadim.Yardimci olursaniz cok sevinirim.Uzun farin oraya biyere takilacagini biliyorum ama duyunu bulamadim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler