Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    He oğuz satim sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He oğuz satim sana
    Bu halde 6 veririm yaptır 6.250 + iskender yanınada ayran
    sailor33 bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu halde 6 veririm yaptır 6.250 + iskender yanınada ayran
    Nan grenajda bile kırık yok İnsafsız ölücü oğuz
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt

Ne diyorsunuz ?
    Buda bonus.

[IMG][/IMG]

Nan grenajda bile kırık yok İnsafsız ölücü oğuz
    Tesüf ederim Ahmet abi Yok abi cıbıf 500 bakiyim ben, hyocuların hepsi cimri

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sen pinti olmayasın Oğuz

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    İyi dilekleriniz için teşekkürler. Oğuzum dikkatsizdim diye birşey yok. Motosikleti servisten almıştım gecen hafta cumartesi. Eve gidiyordum. Yolda yağmur çiselemeye basladı. Hızım40-45 km civarıydı alt geçitten tam cıktım biraz rampa yukarıydı. Yerlerde yeni ıslandığından arka teker anlık olarak kısa bir patinaja düştü sanırım. Bir baktım motorun arkası yanımda Ne frenleme yaptım nede bir manevra , bildiğin düz yol. Ama ilk damlalar düşünce yol sabun gibi oluyor. Motosiklette de bende de fazla birşey yok sadece depo da sürtünmeden dolayı bir ezilme var. Çalışır durumda. Bir de sağ kırmızı tarafta boya soyulması var onlarla ugrasıyorum işte.

Ama bugün bu kazayı hafif atlattıysam kaskım eldivenlerim var diye ucuz atlattım. Eldiven olmasa kendimi durdurmam daha zor olurdu ve ellerim paramparça olur kırılırdı sürtünmeden. Kaskı anlatmama bile gerek yok orta refüje kafayı vurdum hiç birşey hissettirmedi kask. Ulan bide bu bizim doktor edasındaki milletimiz yok mu Teyzem okadarkalabalığın içerisinde kaskını çıkarında hava alsın diyor Kimse ellemesin kaskı diye bağırdım artık
    büyük geçmiş olsun yalnız kaskını çıkarın hava alsın olayına bittim
    sailor33 bunu beğendi.
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ilan numarası vs var mı verebilir misiniz?
    ilana koymadım motoru forumdakılerde tanıyor yada eskı konu ve yorumlara bakabılırsın

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Motora yeni baslayacak birisi icin nasıldır hyo? Oturus pozisyonu, gidon açısı vs bana cok zorluk cikartir mi? Boyum 185 kilom 90 bu arada ve diger 250likler altimda bisiklet gibi kalıyor.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Smyrna35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora yeni baslayacak birisi icin nasıldır hyo? Oturus pozisyonu, gidon açısı vs bana cok zorluk cikartir mi? Boyum 185 kilom 90 bu arada ve diger 250likler altimda bisiklet gibi kalıyor.
    Üzerine binmeden anlayamazsınki... Biz şimdi sana evet veya hayır desekte senin için yeterli olmayacaktır. Kanuni bayisinde test et istersen.
    Yeni başlayacak birisi için zorluk çıkartırmı ? Kimilerine bisiklet geliyor, kimileri zorlanıyor... Bu olay tamamen sende bitiyor anlayacağın.
    Oturuş pozisyonu tam SS dir. Uzun yolculuklarda arada bir sigara,çis, benzin, telefon, resim molası vermek iyidir...
    Gidon açısı dardır ki her SS motorda dardır. Naked farklıdır, croos farklıdır... SS yapı itibari ile dardır...

Buradan hüseyine selam yolluyorum. Cimrilik yapma 7 veriyim anlaşalım

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Üzerine binmeden anlayamazsınki... Biz şimdi sana evet veya hayır desekte senin için yeterli olmayacaktır. Kanuni bayisinde test et istersen.
    Yeni başlayacak birisi için zorluk çıkartırmı ? Kimilerine bisiklet geliyor, kimileri zorlanıyor... Bu olay tamamen sende bitiyor anlayacağın.
    Oturuş pozisyonu tam SS dir. Uzun yolculuklarda arada bir sigara,çis, benzin, telefon, resim molası vermek iyidir...
    Gidon açısı dardır ki her SS motorda dardır. Naked farklıdır, croos farklıdır... SS yapı itibari ile dardır...

Simdi ben de gidip cbf vs gibi 125-150cc motosikletle baslamak isterim ama öğrenciyim babamın eline bakiyorum motoru 0 alıp 3-4 sene kullanicam bu yüzden hyo'yu istiyorum, surekli al sat değiştir yapamam.En uzun yolculuğum en fazla 100km olur o kadar yolda da problem olacagini düşünmüyorum.Boyumun uzun olmasının hyo icin avantaj olacağını düşünüyorum ayaklarım yere tam basar ışıklarda motoru yatırmam.Sence uzun boy avantaj mı dezavantaj mı?
    UNdocab bunu beğendi.

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Simdi ben de gidip cbf vs gibi 125-150cc motosikletle baslamak isterim ama öğrenciyim babamın eline bakiyorum motoru 0 alıp 3-4 sene kullanicam bu yüzden hyo'yu istiyorum, surekli al sat değiştir yapamam.En uzun yolculuğum en fazla 100km olur o kadar yolda da problem olacagini düşünmüyorum.Boyumun uzun olmasının hyo icin avantaj olacağını düşünüyorum ayaklarım yere tam basar ışıklarda motoru yatırmam.Sence uzun boy avantaj mı dezavantaj mı?
    uzun boy avantajdır :D boyumdan dolayı hyo almak zorunda kaldım 2. hyom ayakların yere tam basmasından ziyade hyo daha fazlasını ister :D ağırdır çünkü sende ağır ve güçlüysen :D boğayı iyi zaptedersin ) benden az kısa adamlar bile geri geri itemiyor binince, öne yatıyorlar -direksiyon uzak çünkü :D çok komik oluyorlar bende binince hyo iri görüntüsünü kaybediyor. :D kiloda varsa hyo tek çare :D kahrını bi o çeker :D sonradan monte gibi durmaz .

hyoyu abuk subuk davranışlarda kullanırsan :D üstünden atar , bazen kendi istediği yere gider o yüzden güçlü ve ağır olmak gerek :D uzunlukta önemli yeri geldi bacağımı yere koydum düşmedim ama ayaklık ayağımın arkasını parçaladı vs :D değdimi bilemem yara geçti 1 aya ama motor düşmedi , ama düşseydi ayn üzülürdüm heralde ya:/ ne kadar seviyoruz bu motorları arkadaş :D

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Değişik bir bakış açısı ama içinde biraz pembe yalanlar var gibi :D
    Gerçekten niyetin varsa sen cbf150 al 2 sene sonra yine değerinde satarsın merak etme :p
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı ozzzy222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun boy avantajdır :D boyumdan dolayı hyo almak zorunda kaldım 2. hyom ayakların yere tam basmasından ziyade hyo daha fazlasını ister :D ağırdır çünkü sende ağır ve güçlüysen :D boğayı iyi zaptedersin ) benden az kısa adamlar bile geri geri itemiyor binince, öne yatıyorlar -direksiyon uzak çünkü :D çok komik oluyorlar bende binince hyo iri görüntüsünü kaybediyor. :D kiloda varsa hyo tek çare :D kahrını bi o çeker :D sonradan monte gibi durmaz .

hyoyu abuk subuk davranışlarda kullanırsan :D üstünden atar , bazen kendi istediği yere gider o yüzden güçlü ve ağır olmak gerek :D uzunlukta önemli yeri geldi bacağımı yere koydum düşmedim ama ayaklık ayağımın arkasını parçaladı vs :D değdimi bilemem yara geçti 1 aya ama motor düşmedi , ama düşseydi ayn üzülürdüm heralde ya:/ ne kadar seviyoruz bu motorları arkadaş :D
    Sorma ozzy ben 40-45 km hızla dustum yağmura yakalanınca motor dellendi kurudan ıslak zemine geçince Allah tan 200 tl lik masraf çıktı. Ama o hani grenajı falan dandik duruyor diyenlere söylüyorum ; sağ yan grenajın çıkıntısı vardır sadece orda bir sürtünme izi oldu çatlak bile yok maşallah Ki depoyu yeni fullenmiştim 3 km bile olmamıstı okadar ağırlıkta maşşallah birşey olmadı
    UNdocab ve burakragaa bunu beğendiler.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Abi varsayalım ki çatlak var. Yahu bunları demirdökümden yapmıyorlar amacı motosikleti taşımak değil
    2011 ve sonrası motosikleti olan arkadaşlar. Bir boyacıya gidin ve bunun boyasının kalitesi nasıl diye bir sorun bakalım aldığınız cevap karşısında biraz ağzınız açık kalsın.
    Grenajların üretim maddesi de gayet iyi.

Bu yeni çıkan pipolardaki tırt sorun dışında hyosung şuan çok güzel motor arkadaşlar. Hiç öyle yabana atılacak cinsten değil.
    Bazı noktalarda illa marka isteği sebebiyle japona geçiş yaptılar

Delphi kalitesi belli beyin - elektirik sistemi
    Karbüratör Mikuni(japon)
    KYB Arka amortisör(japon)
    Röleler Denso (japon)

Birde adam akıllı eğitimli bir servis ağı olsa.
    Alan arkadaşlar keyfini çıkarsın.

Eski 250 R motosikletime en ufak modifiye yapmamıştım. 30bin km manet dışında herşey orjinal olarak kullandım.
    Şimdi GT 650 yi modifiye manyağı yaptım :D
    Artık o bir japon kırması :p
    Son olarak motoruma ABS takıyorum diyeyim diğerlerini siz tahmin edin :D
    sailor33 bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bu motoru tek batıran servis zaten Bende sorun yaşadım motor sıcaklık sensöründen yaşandığını söyledim dingile. Ama dinlemedi beyin dedi beyni değişti garantiden (ki iyi oldu aslında ) en son akıl ettide arıza tespit cihazı getirdi. Ve cihaz bingo dedi motor sıcaklık sensörü Adam feci bozulduydu amma Ama dedi sen ezberlemişin artık bişi demicem didi
    UNdocab bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    bırak bu işleri o paraya temiz 2010-2011 ler var.Mezarcı seniii
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırak bu işleri o paraya temiz 2010-2011 ler var.Mezarcı seniii
    600F için 9 veririm

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değişik bir bakış açısı ama içinde biraz pembe yalanlar var gibi :D
    Gerçekten niyetin varsa sen cbf150 al 2 sene sonra yine değerinde satarsın merak etme :p
    Pembe yalanlar derken?
    Cbf 150 konusuna deginiyorsan gerçekten babamı çook zor ikna ettim en ufak birşeyde kararını değiştiriyor falan o yüzden al-sat ona pek iş çıkartmak istemiyorum.
    Amacım 1 kere alıp en az 3-4 sene binmek...
    Kendi bütçem olsaydı en doğrusu olan 150ccyle başlardım ama elimde değil :(

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    600F için 9 veririm
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Alıntı ozzzy222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir şey sorucam boy ve kilo kaç?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler