Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Benimkinde de göçük var :D benden önceki sahibi durduğu yerde düşürmüş moturu . depo da göçük var.

Fırsat kaçtı ama yenileri gelir hocam rahat ol daha kış yeni başlıyor.Alıcaz el birliği ile sana hyo bütün forum elele verdi siteleri geziyor ölü aranmakta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Oğuzun motoru bir araya gelip forumca parça parça toplayak

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuzun motoru bir araya gelip forumca parça parça toplayak
    2008 hyo parça olarak satılıyormuş aslında ama 2008 bizimki beğenmez
    .........

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Lansman rengi istiyorum ahmet abi.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı onuroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosungsource'dan alışveriş yapanlar sorum size

Customs retention reason yazmış ama sebebini yazmamış üstünede işlem yapılmış gözüküyor. Kargo gümrükte mi? gelecek mi? gümrükteyse benim ne yapmam gerekiyor? gelecekse hangi kargoyla gelecek ptt ile mi? İlk defa sipariş verdim hyo source dan çözemedim nedir ne değildir.

http://imageshack.com/a/img824/6553/o73x.jpg[COLOR="Silver"]
    Normalde PTT ile gelir ama siparişin gümrükte takılmış. Neden takıldığıni gönderici bilmez. Kendin gidip öğrenmelisin. Bu arada belli bir süre gitmezsen siparişini göndericiye iade ederler. Ayrıca bazı durumlarda depo kirası adı altında günlük ücret uyguluyabiliyorlar. Bir an evvel gitsen iyi olur yani. :D
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Dinleyin, içimden geldi...

esc bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    selam arkadaşlar bir sorum var. gt250R ın gidon turu ile gt250 naked ların gidon turu aynımı acaba?

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    gidon turları farklı dostum naked çok daha geniş bir açıya sahip.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

Arkadaşlar fabrika çıkış lastiği olan shinko ları değiştirmek istiyorum. Kardeşimdede aynı makina var ve o michelin pilot road taktı bende bu lastiği düşünüyorum fakat bunların birde pilot road 2 ve 3 ü var aralarında ne fark olduğunu biliyormusunuz? Aralarında 100 tl faan gibi bir fark var hangi lastiği almam mantıklı olur sizce?(dip not : motorumu 4 mevsim kullanıyorum kışın motor garaja kalkmıyor dolayısıyla ıslak zemin tutuşununda iyi olması gerekiyor )
    sbr bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pilot road tek, pilot road 2 ve 3 cift hamur olmasi gerek. Cift hamur lastik belli bir yatis acisindan sonra yola daha iyi tutunur.
    2 ve 3 arasindaki farki bilmiyorum ama 3 sadece viraj performansi acisindan daha iyiyse ve 100tl yi baska yerde kullanmak dusunulurse, pilot road 2 gtr icin yeterli olacaktir.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakimi gercekten ekonomik,bugun cb honda servisinde 12.000 bakimina girdiginde sadece yag tipasi ve hava filtresi degisip 140tl fiyat cikarabiliyorlar.

Ben hyosung kullanirken 13tl ye hava filtresi 10tl x2 buji, 3.5tl yag filtresi alip 36.50 tl ye (+yağ) işi hallediyodum. Cokta zevkli.
    İnsanoğlu bir servise gidiyormuşssunuz hocam siz. Ne idüğü belirsiz, ara sokakta dükkan lambası bile olmayan mondial servislerine yağ değişimi, buji değişimi (Tek buji :D ) ve 2,5 liralık hava filtresi değişimi için 50-70 tl arası bayılıyoruz her seferinde. Onuda geçtim motoru alınca bir hafta sonra 500 bakımına götürdüğümde servis bu motoru ben montajladım bayiden paramı alamıyorum sen vereceksin 35 lirayı demişti.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    İmkan varsa çift hamurlu lastik her zaman daha iyidir.

Peki nedir bu çift hamurlu lastik ?

Lastiğin devamlı yere basan orta kısmı daha sert, kenarlar ise daha yumuşak olan 2 farklı karışımdan yapılır.
    Daha az yere değer ve değdiğinde soğuk olan yanaklarda daha iyi bir tutunma sağlanır.

Smudge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skygo SG-250
    Arkadaşlar merhaba.. Adım Engin, istinye-sarıyer/İstanbul'da ikamet ediyorum. "Tanışma" başlığında kısa bir bilgilendirme yaptım, ancak asıl kendimi tanıtmam gereken yer sanırım burası, çünkü yakın zamanda bir gt250r sahibi olmayı planlıyorum. Bütün gün boyunca yaklaşık 500 sayfa kadar okudum ve doğru karar verdiğimi anladım, herkesin emeğine sağlık. Bugün sanayi mah/kağıthane/istanbul'dan bir bayi ile görüştüm, istediğim renk ellerinde varmış, önümüzdeki hafta almayı planlıyorum sanırım fiyatlar heryerde çok yakın birbirine. Hayatımın kalan kısmından motoru çıkarmak istemiyorum ve nasip olursa bir 600RR alma niyetindeyim ama uzun uzun araştırdığım forumlarda öncelikle bir 250cc tecrübesi şiddetle tavsiye edilmiş, yaklaşık bir yıldır skygo sg250'ye biniyor ve inanılmaz keyif alıyorum. RR'dan önceki SS deneyimimi de kısmetse 250 sınıfının en iyisi olduğunu düşündüğüm gt250r ile gerçekleştirmek istiyorum. Hepinize emekleriniz ve paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ediyorum ve iyi forumlar diliyorum.
    tr_select ve çelikatlı bunu beğendiler.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Smudge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.. Adım Engin, istinye-sarıyer/İstanbul'da ikamet ediyorum. "Tanışma" başlığında kısa bir bilgilendirme yaptım, ancak asıl kendimi tanıtmam gereken yer sanırım burası, çünkü yakın zamanda bir gt250r sahibi olmayı planlıyorum. Bütün gün boyunca yaklaşık 500 sayfa kadar okudum ve doğru karar verdiğimi anladım, herkesin emeğine sağlık. Bugün sanayi mah/kağıthane/istanbul'dan bir bayi ile görüştüm, istediğim renk ellerinde varmış, önümüzdeki hafta almayı planlıyorum sanırım fiyatlar heryerde çok yakın birbirine. Hayatımın kalan kısmından motoru çıkarmak istemiyorum ve nasip olursa bir 600RR alma niyetindeyim ama uzun uzun araştırdığım forumlarda öncelikle bir 250cc tecrübesi şiddetle tavsiye edilmiş, yaklaşık bir yıldır skygo sg250'ye biniyor ve inanılmaz keyif alıyorum. RR'dan önceki SS deneyimimi de kısmetse 250 sınıfının en iyisi olduğunu düşündüğüm gt250r ile gerçekleştirmek istiyorum. Hepinize emekleriniz ve paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ediyorum ve iyi forumlar diliyorum.
    RR a geçmek için en iyi ara motor GT250Rdır, güzel tercih. Ancak önerim madem geçiş motoru olarak düşünüyorsunuz, sıfır alıp boşuna zarar etmeyin. Yeni kasa istiyosanız bile sıfırından 1-2 bin lira ucuza daha 1000 km doldurmamış motorlar var.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    %100 doğru..

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Bende hisvarlar kardeşime katılıyorum. Sıfır alıp sattığınızda çok zarar ettiriyor. Tabi tercih yine sizin.GT250r ailesine hoşgeldiniz.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    Skygo SG-250
    Çok teşekkür ederim, aslında ben de tabiki öncelikle cebimi düşünüp 2. Ele yöneldim ancak biraz fazla şeyi birarada arayınca vazgeçtim hem 2. El, uygun fiyatlı, temiz kullanılmış, '13 kasa, lansman rengi ve tabi kapalı kutunun en düşündürücü yanı kimden, neye güvenerek alacağımdı, özellikle yabancı olduğum bi tarz ve sektörken. Bu yüzden 0'a yöneldim, ama temiz olduğunu bildiğiniz/inandığınız 2. El bir hyo'ya da hayır demem tabi ki

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Çok teşekkür ederim, aslında ben de tabiki öncelikle cebimi düşünüp 2. Ele yöneldim ancak biraz fazla şeyi birarada arayınca vazgeçtim hem 2. El, uygun fiyatlı, temiz kullanılmış, '13 kasa, lansman rengi ve tabi kapalı kutunun en düşündürücü yanı kimden, neye güvenerek alacağımdı, özellikle yabancı olduğum bi tarz ve sektörken. Bu yüzden 0'a yöneldim, ama temiz olduğunu bildiğiniz/inandığınız 2. El bir hyo'ya da hayır demem tabi ki
    temiz '12 model ararsaniz 3800 kmde var satilik
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    Skygo SG-250
    Teşekkür ederim, uzun uzun okudum sizin motorun mesajlarını, takipçilerinizi motorunuz gercekten temiz ve güvenilir ancak dediğim gibi renk ve kasaya takıldım biraz

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Huseyin kardes, elbet senin motor bana kalicak gibi bu gidisle

Motosikleti
    Skygo SG-250
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Huseyin kardes, elbet senin motor bana kalicak gibi bu gidisle
    Satana da, alana da hayırlısı olsun..'12 düşüncek olursam dk. durmaz alırım hocam
    Pistolero_10 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler