Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Can Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorum ama acemilik cekmem hem 2. eli satmak daha zor olur. uzun süre kullanmıcam askere kadar. satmak kolay olması lazm hem 2013 kasa modeli falan daha hoş. 2012- ve öncesine göre
    Sıfır alıp kısa vade kullanmak çok zarar ettirir. Daha hoş olması senin keyfin tabi. Satma konusunda bir problem yaşamazsın.
    ver gazı... ver çoşkuyu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    kask mont eldiven şu bu 3 parça şey bile 1200 ü geçti bnde kıyafet aksesuarda sınır yok pek paranın yettiğinin en iyisini almak kafi olacaktır ;)

2. eli satmakmı daha kolay yoksa 0 motorumu ? 2 sene kullanıcam muhtemelen askere giderken satıcam

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    ilk motorum ama acemilik cekmem hem 2. eli satmak daha zor olur. uzun süre kullanmıcam askere kadar. satmak kolay olması lazm hem 2013 kasa modeli falan daha hoş. 2012- ve öncesine göre
    ılgınc ılk motor ve acemılık ayrıca hyo dıger motorlara benzemez bunu herkes bılıyor.e ıkıncı elı zor demıssın kardesım sen sıfırı kullanıp sattarkende senınkısı alıcıya gore ıkıncı el olacak o zaman sende satamayacaksan mantık buysa.bu sıtede apachı tabırı olan pek kımse mevcut degıl herkes gozu gıbı bakıyor takıp edenler olursa zaten sıtedekı motorcu arkadasların motorların gecmısıne sahıp olabılırler.hayırlı olsun sımdıden guvenlı suruslerr

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    2. eli satmakmı daha kolay yoksa 0 motorumu ? 2 sene kullanıcam muhtemelen askere giderken satıcam
    @Yakuza arkadaşa katılıyorum.
    Yalnız askere kadar diyince ben 3-5 ay sonra diye düşündüm. 2 sene altına düşmeyeceksen 0 almakta seçenekler arasında mantıklı olur.
    Veya 2013 2. ele düşmüş olanlar bile var onlardan da alabilirsin.
    ver gazı... ver çoşkuyu

evet askerliğe 2.5 hatta 3 yıl var 0 mantıklı geliyor. 3 yıl kullanıcam yani Allah nasip ederse

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    evet askerliğe 2.5 hatta 3 yıl var 0 mantıklı geliyor. 3 yıl kullanıcam yani Allah nasip ederse
    mesela benim motoru satayım sana )

bakıcaz artık 1 ay daha var tavsiye toplucam

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Anadolu yakasında oturan arkadaşlar acaba ataşehire nasıl giderim kadıköyden yada metrobüs istikametindeki bir duraktan ?

motosikletim.com.tr nin dükkanına gidicem konum şu

http://goo.gl/maps/DiWYX

şu pantolonu almayı planlıyorum

http://www.motoplus.com.tr/urun/9917030892004/HG-AIR-4-COLDBLACK-PANTS-SIYAH

Metrobüsün kozyatağı durağına 3km uzaktıkta, orda inip yürümek en mantıklısı sanki ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-bize-sormadan-motor-almayin-her-saat-bos-muhabbetten-sikildim-129969010/detay

Şu adam neyin kafasını yaşıyor acaba

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasında oturan arkadaşlar acaba ataşehire nasıl giderim kadıköyden yada metrobüs istikametindeki bir duraktan ?

motosikletim.com.tr nin dükkanına gidicem konum şu

http://goo.gl/maps/DiWYX

şu pantolonu almayı planlıyorum

http://www.motoplus.com.tr/urun/9917030892004/HG-AIR-4-COLDBLACK-PANTS-SIYAH

Metrobüsün kozyatağı durağına 3km uzaktıkta, orda inip yürümek en mantıklısı sanki ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-bize-sormadan-motor-almayin-her-saat-bos-muhabbetten-sikildim-129969010/detay

Şu adam neyin kafasını yaşıyor acaba
    Metrobüsten Uzunçayır'da indikten sonra dolmuşa binerek Kozyatağı Carrefeur'da inip, ardından taksiye binebilirsin. Taksi max 7-8 tl yazar.

Yada kadıköyden kayışdağı otobüs yada minibüslerine (minibüs yada otobüs çok uzun sürer, minibüs yolundan gidiyorlar) binip Küçükbakkalköy merkez caminde inebilirsin. Oradan yürüme mesafesinde. (Kayışdağı inönü mahallesi BP de diyebilirsin.)

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800

Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray şu koruma topuzunu nasıl monte etmişler nerdne almışlar napmışlar abi bi detaylı anlatıp resimlesene bende düşünüyorumda elinde motor bak tpozular hakkında detaylı bi baksan şöylebi napmışlarda yapmışlar
    İnceleyip Foto Atacağım

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    moturumu aldım millet :D akşam bi tamirciye uğrayacağım bakımı yapılacaksa yaptıracağım birde zinciri değişebilir
    motorun ankaradaki ilandaki 2007 model 198 km de olan şuan 400 km de sağ tarafta depoda göçük ve grenajlarda çizik var tertemiz el değmemiş motor

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Beyler yağ yakan bir makinenin yağ yakma sorunu nasıl çözülür ?

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    problem pistonlarda, sekmanlarda, gomleklerde hatta krankta dahi olabilir. Yeni motor ister yabi makina. bu da hyoda ortalama 2000tlye malolur.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz daha açarmısınız

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    subap keçeleri eskidiyse , silindir gömleği veya piston segmanlarından dolayı yakar. subap keçelerinden dolayısa keçeleri değiştirerek sorunu çözebilirsin ancak gömlekten dolayısa rektefiye yaptırsanda segman değiştirsende yüksek devirlerde yağ yakmaya devam edecektir.o yüzden sıfır silindir gömlek ve orjinal piston segman değişimi ile yağ yakma sorununu çözebilirsin.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı ozzzy222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moturumu aldım millet :D akşam bi tamirciye uğrayacağım bakımı yapılacaksa yaptıracağım birde zinciri değişebilir
    motorun ankaradaki ilandaki 2007 model 198 km de olan şuan 400 km de sağ tarafta depoda göçük ve grenajlarda çizik var tertemiz el değmemiş motor

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...17831333_n.jpg
    ne kadara aldınız acaba ?
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    problem pistonlarda, sekmanlarda, gomleklerde hatta krankta dahi olabilir. Yeni motor ister yabi makina. bu da hyoda ortalama 2000tlye malolur.
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    subap keçeleri eskidiyse , silindir gömleği veya piston segmanlarından dolayı yakar. subap keçelerinden dolayısa keçeleri değiştirerek sorunu çözebilirsin ancak gömlekten dolayısa rektefiye yaptırsanda segman değiştirsende yüksek devirlerde yağ yakmaya devam edecektir.o yüzden sıfır silindir gömlek ve orjinal piston segman değişimi ile yağ yakma sorununu çözebilirsin.
    Cevaplar için teşekkür ediyorum, uğraşılacak iş değilmiş anladım
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler