Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı white34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozan kardeşim bunlardan başka hyoyu bilen yok zaten,,ben ön dişli çıktığında motordan yağ atar dediğimde birileri bana hiçbirşey bilmiyorsun demişti halbuki kendilerinin ne kadar bildiği ortadaydı...bakıyorum üst sayfalarda ali kendi yazmış yağ boşalttı diye..

zaten hyo alınca hep 2. el şanssızlık oluyor..bunuda bir anlayabilsem..

By alperkaya1991 at 2012-04-02

By alperkaya1991 at 2012-04-02

By alperkaya1991 at 2012-02-14

By alperkaya1991 at 2012-02-29
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AdiGeELeJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor seven resimleri gözleyen yeni bilgiler merak eden günde 5 ile 10 kez bu başlığa girip çıkan motorsever benim benn ! )
    Hadımköy'dede birinde olsada bende sürsem.. şuan para biriktirme evresindeyim okuyarak öğreniyorum ..
    Saygılar herkeze.
    Eyw umarım sende gönlündeki motora kavuşursun
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

AdiGeELeJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seneye nasipse
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyw umarım sende gönlündeki motora kavuşursun
    Teşekkür ederim..Ali soyadın galeri ismi gibi

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alper tank pedi ve depo yanında ki stickerleri nerden aldın diye sorsam?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper tank pedi ve depo yanında ki stickerleri nerden aldın diye sorsam?
    https://www.facebook.com/tankpad bu adresteki kişi yapıyor avcılarda dükkanı var :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

tekhancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yol da boyum kollarım uzun olmasına rağmen beni yordu yav 300 kmlik yolda. Tabi burda bi marşta 300 km yapan arkadaşlar da var. Benim ki si sadece hamlık tı hiç yapmamıştım acemilikti ve tabi motorda kendimi rahat ettirecek hiç bişey yapmamıştım. Alışkın olmayınca yoruldum. Bi de tabi çok fena rüzgar vardı o da etkiledi.Anlayacağınız yapılır ama sonuçta racing motor ne kadar rahat yapılabilir. Motorun markası fazla duyulmamış olmasından ötürü direk ÇİN damgası vurulabiliyor katılıyorum yapacak bişey yok onlar da zamanla alışacak etrafta görmeye umarım Genelde çocuklar tarafından kawasaki ismiyle ünlüdür motorumuz Şahsen ben çok yaşadım üzerinde yazan şeyin anlamı yok direk yanına gelirler ve kendi aralarında kawasaki muhabbeti yaparlar o kadar.. Ne kadar bütce var yeni model mi arıyorsunuz?
    aynen veletlerin ilk sorduğu şey "abi kawasaki mi bu" oluyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Alıntı snicker316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,
    gt250r için yağ tavsiyeniz nedir? iphone-motul-castrol arasındayım. baska markada tavsiye edebilirsiniz tabi. hem vites geçişlerini rahatlatsın hemde adam gibi kaliteli birsey olsun istiyorum.
    henüz denemedim ve pek de araştırmadım ama castrol power1 racing düşünüyorum şimdilik...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim millette bi km takıntısındır gidiyor..
    bu yüzden de nedense km'ler hep düşük kalıyor...
    bi motor vardır 30.000 km'dedir 3000 km'den daha temizdir...
    bunlarıda düşünmek lazım..
    serviste olsun, dışarıda olsun görüyoruz hallerini...
    sağlam ve temiz kullanıcısı parmakla gösterilecek kadar az bu motorun...
    o yüzden ikinci eline ya çok güvendiğiniz bir ustanın tavsiyesiyle alacaksınız, ya siz çok iyi anlayacaksınız yada lades diyip alacaksınız...
    kaçarı kuçarı yok..
    satıcı kul hakkı nedir bilmiyorsa eğer, o motorun km'sini 70.000'den 7000'e düşürür...
    sonra bütün arızalar alan vatandaşa kalır..
    bak ozan kardeş var temiz kullanıcı )) yarın öbür gün o motoru birine satarken vicdanı ne durumda olacak acaba? alıcılara neler anlatıcak şimdiden merak ediyorum liseli türküsü söyler sanırım...
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar zaman daraldıkça hangi motorsikleti alayım kararsızlığı iyice artmaya başladı.Bu günde hyosung bayisine gittim, gt250r aşırı büyük ve rahatsız geldi gözüme.Naked modele baktım bindim güzel hoşuma gitti, bir de gv250'ye bindim motor çok rahat duruyor ancak ağır abi modeli )ayrıca sıfır gv250 10 mayıs da gelecekmiş 8800 sıfır fiyatı var.Nisan sonu gibi alacağım motoru sıfır olacak. Üzerine binip incelediğim motosikletlerden; honda Cbr250r pek beğenmedim,ninja 250r çok güzel motor ve gt250r ye göre oturuş daha konforlu geldi.Ancak Fiyat yüzünden sıkıntılı. Ama asıl önemli olan benim tarzım naked modelmiş bunu anladım.Benim için Racing model çok rahatsız ve görüş açısı sıkıntılı olduğu için naked'e yöneldim, daha doğrusu gt250r'ye binince korktum.Cbr veya ninjada böyle bir korku olmamıştı.Motor kataloğunu evdekilere gösterdim hangisini alayım diye hepsi gt250r'yi beğendi Dedimki; ben, gv250 yi gösrerek bunu alacağım. annemin cevabı;Sen memur adamsın alma onu,ayıp olur diyor Neyse bugün bir ls2 siyah kask aldım.Haftayada bir mont alayım diyorum.

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    http://www.youtube.com/watch?v=pXLCRszuhkI
    two brothers gt250r için ürettiği egzoz burda varmı çünkü en iyi sesi bu egzoz veriyo

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=pXLCRszuhkI
    two brothers gt250r için ürettiği egzoz burda varmı çünkü en iyi sesi bu egzoz veriyo
    çok güzel duruyor , @caneryavuz dada tiger egsoz vardı sanırım peş peşe trafikte durduğumuzda ben önde durduktan sonra arkadan bi homurdanma geliyor , benim düz egsozun sesini motorun üstünde olmama rağmen bastırıyor ve onun motorun sesini duyuyorum egsoz çok farkediyor hyoda
    2 silindir diye vızıldamıyor diyorlar ama motorcular haricinde sesi takan yok yüksek çıksın yeter millete göre
    çoğu kişi zaten hava olsun diye egsoz takıyor genelde görürsem böyle bir şey alabilirim aslında bende güzelmiş fiyatı ne kadar acaba 500-750 ?

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    http://www.twobros.com/cgi-bin/shopp...005-2160406M-B
    bu model bu fiyat yurt dışı fiyatı türkiyeye gelene kadar 1000 tl geçer

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak orası doğru kimse kimseden üstün değil ... ;) herkez birbirine el uzatmalı forumun amacı budur zaten...

bu arada yeni jant şeridi çektim millettt....
    atıyım fotosunu hemen

bu şeritten öncesi
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...37794769_n.jpg
    Sonrası
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...28049683_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...19846552_n.jpg

4. ye oldu çekiyorum inş artık çıkmaz tinerle temizledim jantları....

FOTOLAR HERHANGİ BİR YERDE SAHİBİNDEN DE VS YERDE KULLANILMAMASINI RİCA EDERİM KULLANMAYI DÜŞÜNÜRSENİZDE ÖZEL MESAJ İLE BİLDİRİNİZ...! + BENİM HARİCİMDE BU MOTOR SATILIK ŞEKLİNDE MOTORUMUN İLANINI DEĞİŞİK FİYATLARDA GÖRÜRSEM ALICI GİBİ GELİRİM SİZİDE ÜZERİM...
    Terbiyesize bak ya. Millet 1 hyoya zor biniyo adam motosikletleri sıralamış keyfine göre seçiyo hergün.
    zaten forumdaki en güzel hyo sende bide üstüne yanına beyaz bi canavar çekmişsin

bygrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terbiyesize bak ya. Millet 1 hyoya zor biniyo adam motosikletleri sıralamış keyfine göre seçiyo hergün.
    zaten forumdaki en güzel hyo sende bide üstüne yanına beyaz bi canavar çekmişsin
    valla aynen öyle oluyor abicim biraz ama ne yapalım kısmet işte teşekkür ettim bu arada sağolasın motorum hakkındaki görüşlerin çok hoşuma gitti ... beyaz canavar ve hyonun bir fotosunu daha koyıyım ozaman da can a can katsın...

birde kumburgaz gezisinden bir kare atıyım RR güzel ya beyaz melek o kısmetse hazirandan sonra benim olacaaaaaaahhhhh
    UNdocab bunu beğendi.
    Hyosung GT250R
    Drift religion

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    @Alper Kaya
    Plakaya yapıştırdığın üçgenden dolayı problem yaşamıyor musun polisler birşey demiyor mu ?

bygrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    İşyerimde kapalı otoparkta birde çektim gündüz fakat titretmişim foto bulanık çıkmış...

Hyosung GT250R
    Drift religion

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Sesi ve görünüşü çok güzel tekerin düz bassın... Gözüme takıldı sormadan geçemiyeceğim, arka teker dişlin çokmu kirli bana mı öyle geldi?..

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @caneryavuz sağolasın, evet baya kirli, bi ara temizlicemde, uğraştırcak baya.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beyler yardımınıza ihtiyacım var...
    gri renk motora nasıl bir tank ped önerirsiniz?

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @caneryavuz sağolasın, evet baya kirli, bi ara temizlicemde, uğraştırcak baya.
    uğraşmaya gerek yok biraz gaz yağı ve fırça 5dakikada pırıl pırıl

Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OZ@N-GT250R Haklı Hyosungda 20bini gören motorun eli kulağındadır ama hangi 20bin 5. 20bin tabiki.Buda basit bir matematikle 100bin eder.E bırakında bi rektefe istesin.
    Motora sahip olmak onun hakkında birşeyler biliyor olmakla aynı şey değildir.Bişey bilmiyosan soracaksın öğreniceksin ,ebaydenmi aldın derler adama...
    ama sıkıştırma konusunda sana katılıyorum, inanıyorumki sen daha çok sıkıştırıyosun ama ben daha hızlı gidiyorum fark o
    Yabancı kaynakları araştırın 60binden aşağı kmsi olan enderdir.Adamlar pistte kullanıyor o motorları birde.Çünkü avrupa ülkelerinde özel pistler çok ve ucuz.Viraj yapmayı öğrenmek için 250likle uzun kmler yaptıktan sonra büyük motora geçiyor.
    Sen şuanda bu konuya yazdığın her cevapta önyargılı davranıyorsun.Bi kere alındın bundan sonra biz a dersek sana b...
    ama yanlış yapıyosun gerek yok bunlara kimse kanuniden para almıyor.Herkes kendi hayatını yaşıyor burada senin bu gereksiz tartışmaların yerine kullanıcıların resimleri,hissettikleri duygular olması lazım.Bende motorumu almadan önce benden önceki kullanıcıların resimlerini merakla beklerdim.Hatta acayüp ustanın mesajlarını merakla takip ederdim.Önceki sayfalardada tartışmalar çıkıyordu.Hemde aynı böyle.Krank muhabbeti.1000sayfa geçti yine aynı muhabbet.5000bin geçsede değişen bişey olmayacak ama ben resimlerimi paylaşmaya devam edeceğim.Biliyorumki motoru seven birisi buradan beni takip ediyor oda motorunu aldığında ondan sonrakine resimler bırakacak
    Senin tarif ettiğin o takipçi benim Ali abi
    Aşk-ı Şehir

Es Es

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler