Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.nrfshop.com
    aradığımı buldum,bu sitedeki adamlar yapmış.Çok kaliteli ve hafife benziyor.Yarış pegleri bile hazırlamışlar.
    Ama fiyatlarıda çok kaliteli!
    http://www.ebay.co.uk/sch/nrfworks/m...d=323263139550

THE_LANCET ve UNdocab bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mrt20
    Biri kırmızı siyah biri full kırmızı.Kırmızı siyahlıdaki stickerlı seri daha sonra geldi sanırım

Beyler bu gidondaki parçanın ismini bilen varmı? Yani gidon değil başka bi ismi olmalı,fiyatlarına bakacam ama bulamıyorum ismini bulsam ebayden bulurum?
    http://img268.imageshack.us/img268/6750/095tk.jpg
    Arkadaşlar sizin bahsettiğiniz parçaya biz gidon üçgeni diyoruz. Amortisörlerin,gidonun şasiye bağlamaya yarayan orta kısımdan bahsediyorsunuz sanırım. Belki yardımım dokunur diye yazıyorum. Gidon üçgeni diye adlandırıyoruz. Kolay gelsin
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizin bahsettiğiniz parçaya biz gidon üçgeni diyoruz. Amortisörlerin,gidonun şasiye bağlamaya yarayan orta kısımdan bahsediyorsunuz sanırım. Belki yardımım dokunur diye yazıyorum. Gidon üçgeni diye adlandırıyoruz. Kolay gelsin
    Saolasın buldum bende yabancılarda herbiri farklı adlandırmış TRIPLE TREE diyen var FORK UPPER diyen var FORK COVER diyen var

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    çok güzelmiş bunlar be!

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saolasın buldum bende yabancılarda herbiri farklı adlandırmış TRIPLE TREE diyen var FORK UPPER diyen var FORK COVER diyen var
    Durum vahim diyorsun yani Şık çalışmalar yapmışlar... Pegler özellikle dışardan bakıldığın da kendini epey belli eder. Altın renklisi göz alır hatta... İnşallah yakın zaman da voswosumu satıp GT250R la bu sayfanın muadillerinden olucam
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durum vahim diyorsun yani Şık çalışmalar yapmışlar... Pegler özellikle dışardan bakıldığın da kendini epey belli eder. Altın renklisi göz alır hatta... İnşallah yakın zaman da voswosumu satıp GT250R la bu sayfanın muadillerinden olucam
    buggy mi var yoksa o böcek satılırmı hyo ona kardeş gelsin

emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Merhaba arkadaşlar. Ben de gt250r almayı düşünüyorum. İkinci el bir tane buldum fakat kuşkularım var. Acaba kazıklanır mıyım, motorun bir kusuru var mıdır vs. gibi konular canımı sıkıyor. Her zaman 0 motor alma taraftarıyım fakat maddi durumlar neyi elverirse sonuçta...

Sizlere sormak istediğim şey şu :

GT250R yi daha önce kullanmadığım için şimdi bakmaya gideceğim motorda nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum.
    Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ? Motorla ilgili nelere dikkat etmeliyim?
    Ya da tanıdığınız bir usta var mı yanımda götürebileceğim. Veya sizlerden de destek alabilirim bu konuda...
    Live To Ride <-|-> Ride To Live

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı emiro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Ben de gt250r almayı düşünüyorum. İkinci el bir tane buldum fakat kuşkularım var. Acaba kazıklanır mıyım, motorun bir kusuru var mıdır vs. gibi konular canımı sıkıyor. Her zaman 0 motor alma taraftarıyım fakat maddi durumlar neyi elverirse sonuçta...

Sizlere sormak istediğim şey şu :

GT250R yi daha önce kullanmadığım için şimdi bakmaya gideceğim motorda nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum.
    Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ? Motorla ilgili nelere dikkat etmeliyim?
    Ya da tanıdığınız bir usta var mı yanımda götürebileceğim. Veya sizlerden de destek alabilirim bu konuda...
    usta olmaya gerekyok bazı uc sorular sorarsın motor canlı değilse ,
    önemli olan güneşte sürekli kalmamış çok su görmemiş orası burası sürekli sökülmemiş , çevresinde bir dolaş çalıştır sesini dinle

bi tur at 1. viteste son gaz ver deviri sonlara daya bi motorun sesine kulak ver sonra vitesleri dene sırasıyla :D
    1. vitese at ön frene bas debriyajı yavaşça bırak iyi kavrıyormu bak :D balata bitmek üzere olabilir vs vs onun dışında ustayada götürsen bunlar ıyapıyor ,,
    ustaya göstermenin mantığı hiç bişeyden anlamıyorsan usta hemen anlar sökülmüş motor siboplar vuruyor düzgün çalışmıyor vs vs :D

geriside şansa kalmış uzun zamandır bende bakıyorum hep düşmüş sağa sola yatmış motorları satıyorlar temizleride cep yakıyor :D alamadık bi

birde burdan bi arkadaşımız söylemişti motorun baskı balata değişmişse epey bi km yapmış demektir onu sor diye :D

emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta olmaya gerekyok bazı uc sorular sorarsın motor canlı değilse ,
    önemli olan güneşte sürekli kalmamış çok su görmemiş orası burası sürekli sökülmemiş , çevresinde bir dolaş çalıştır sesini dinle

bi tur at 1. viteste son gaz ver deviri sonlara daya bi motorun sesine kulak ver sonra vitesleri dene sırasıyla :D
    1. vitese at ön frene bas debriyajı yavaşça bırak iyi kavrıyormu bak :D balata bitmek üzere olabilir vs vs onun dışında ustayada götürsen bunlar ıyapıyor ,,
    ustaya göstermenin mantığı hiç bişeyden anlamıyorsan usta hemen anlar sökülmüş motor siboplar vuruyor düzgün çalışmıyor vs vs :D

geriside şansa kalmış uzun zamandır bende bakıyorum hep düşmüş sağa sola yatmış motorları satıyorlar temizleride cep yakıyor :D alamadık bi

birde burdan bi arkadaşımız söylemişti motorun baskı balata değişmişse epey bi km yapmış demektir onu sor diye :D
    Teşekkürler dostum sağol. Vites ve ses olayına bakacağımda. Hani dediğin gibi ustaya gösterme mantığı işte. Ben sesinden kötü durumda olmadığını bellki anlarım ama usta ciğerini anlar gibi geliyor.
    Live To Ride <-|-> Ride To Live

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı emiro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler dostum sağol. Vites ve ses olayına bakacağımda. Hani dediğin gibi ustaya gösterme mantığı işte. Ben sesinden kötü durumda olmadığını bellki anlarım ama usta ciğerini anlar gibi geliyor.
    ustaların çoğu dış görünüşe pek önem vermez sağlammı çalışıyormu tamam :D diye :D ustanın avantajı yıllarımı vermiş olması vs vs :D gidişatından bile anlayanlar var :D ben sizin usta götürmeye yada motoru ustaya götürme fırsatınız yok diye öyle dedim ben usta değilim profesyonelde değilim ama daha önceki 2 motorumu :D ustaya götürmeden aldım bununa öyle yapacağım motor gömleğine felan bak sökülmüşmü :D grenajlar sökülüp takılmışmı vidalara felan bak her motorun başına gelen şeyler ama çok sökülüp takıldığı anlaşılabiliyor :D fırsatın varsa neden ustaya göstermeyesin ama ustaların çoğuda yüzelsel bakıyor :D tanıdık olacak

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saolasın,ama bu linkdekide resimdekinden değil.Neyse ortalama olarak fiyatının, masraf etmeye değmeyecek civarda olduğunu görmeme yetti
    parçanın ismini söyleyin gerisini ben bulurum dedin söyledik ne trip atıyon
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    sıfır aldığım motorda plaka ışığındaki sorunu garantiden çözdüm, komple yeni kuyruk verdiler, sonucu paylaşırım demiştim, paylaştım
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır aldığım motorda plaka ışığındaki sorunu garantiden çözdüm, komple yeni kuyruk verdiler, sonucu paylaşırım demiştim, paylaştım
    h.olsun :D yeni kuyruk garantiden değiştirmişler gözüme iyice girdi levent kayalar :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    h.olsun :D yeni kuyruk garantiden değiştirmişler gözüme iyice girdi levent kayalar :D

teşekkürler , evet bence yaklaşımları iyi , samimi insanlar, iyi niyetli gözüküyorlar şu ana kadar edindiğim izlenim öle, belki kim olsa değiştirmek zorunda zaten diyen olabilir ama iletişim de önemli müşteriye davranış biçimi bana göre
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

ozkancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    Slm beyler, dün motorumu ankaradan getirtdim yüklerken bi aynası kırılmış, onun dışında sıkıntısı yok allaha şükür. Sizlerden bi yardım isticem benim motor işim dolayısıyla nerdeyse 7 aydır filan genelde binilmedi binilsede çok az binildi denebilir. Şimdi kullanmaya başlamadan yağını filan değiştirteyim diyorumda, bunun dışında bi tavsiyeniz varmı acaba. Bide zincir temizleme ve yağlama yapmam gerekecek sanırım. Avcılar beylikdüzü tarafında bi anlayan ark. varsa bir gün bi baksa şu benim motora ses gelen yer filan var mı, ist.da çok fazla yer bilmiyorum yakın civarda bu işlemleri uygun bi maliyete nerde yaptırabilirm. Kendim bahçeşehirde oturuyorum
    Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermessen; gün gelir en sağlam yerinden kopar,canın yanar !

Alıntı ozkancan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm beyler, dün motorumu ankaradan getirtdim yüklerken bi aynası kırılmış, onun dışında sıkıntısı yok allaha şükür. Sizlerden bi yardım isticem benim motor işim dolayısıyla nerdeyse 7 aydır filan genelde binilmedi binilsede çok az binildi denebilir. Şimdi kullanmaya başlamadan yağını filan değiştirteyim diyorumda, bunun dışında bi tavsiyeniz varmı acaba. Bide zincir temizleme ve yağlama yapmam gerekecek sanırım. Avcılar beylikdüzü tarafında bi anlayan ark. varsa bir gün bi baksa şu benim motora ses gelen yer filan var mı, ist.da çok fazla yer bilmiyorum yakın civarda bu işlemleri uygun bi maliyete nerde yaptırabilirm. Kendim bahçeşehirde oturuyorum
    Yağı değiştirmen faydalı olur ama çokta zorunlu değil eğer periyodik bakım vakti gelmediyse.Zinciri temizleyip yağlaman dışında,lastik basınçlarınıda kontrol etmende fayda var.Onun dışında 7ay boyunca hiç marşa basmamışsan umarım akün boşalmamıştır.Kullanmadığımız zamanlardada 15-20günde bir 5dk çalıştırmak akü nün boşalmaması için faydalı olur yada aküyü söküp güneş ışığı görmeyen bir yerde oda sıcaklığında saklamak daha faydalı olacaktır.Servis olarak en yakında Avcılar Sosyal Tesislerin karşısında ''Motopark'' St Kanuni Yetkili servisi var.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kisa fren manetine takmis durumdayim...
    bildiginiz uygun fiyata alabilecegimiz ver varmidir?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kisa fren manetine takmis durumdayim...
    bildiginiz uygun fiyata alabilecegimiz ver varmidir?
    Ben fatih kılıçlıdan aldım memnunum bi sorun çıkmadı.Ama manetten mi,honda servisinin hatası mı bilmiyorum burayada başlık açmıştım zaten manetleri taktıktan sonra fren maneti kendi kendini sıkmaya başlamıştı

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    hatirliyorum senin konunu zippo...
    fiyat neydi diye sorsam?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatirliyorum senin konunu zippo...
    fiyat neydi diye sorsam?
    125 e almıştım.yine pahalı ama daha ucuza aradım aradım bulamadım
    -unnamed- bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler