Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    temiz hyosung bulmak çok zormu arkadaşlar kime sorsam motoru ölmüştür diyor 2007 2008 hyosunglar için paramda ancak ona yetiyor. güvenebileceğim alacağım motoru gösterebileceğim bir usta öneriniz varmı anadolu yakasında.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür etmeyi atlamışım. Teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temiz hyosung bulmak çok zormu arkadaşlar kime sorsam motoru ölmüştür diyor 2007 2008 hyosunglar için paramda ancak ona yetiyor. güvenebileceğim alacağım motoru gösterebileceğim bir usta öneriniz varmı anadolu yakasında.
    temizden kastınız üstünde tek bir çizik bile olmaması yürüyeninde motorunda tek bir ses bile olmaması,yatması kalkması olmayan, lastikler,devriyaj balatası ,yagı ,fren balataları yeni degiştirilmiş borcu harcı olmayan motorsa gerçekten zor. ama param buna yetti ufak ufak elime para geçtikçe kendi zevkime göre düzenlemeler yaparım diyip mutlu olmasını bileceksen illaki bulursun.inşallah gönlüne göre bir hyo bulursun sizide aramızda görmek isteriz.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

temizden kastınız üstünde tek bir çizik bile olmaması yürüyeninde motorunda tek bir ses bile olmaması,yatması kalkması olmayan, lastikler,devriyaj balatası ,yagı ,fren balataları yeni degiştirilmiş borcu harcı olmayan motorsa gerçekten zor. ama param buna yetti ufak ufak elime para geçtikçe kendi zevkime göre düzenlemeler yaparım diyip mutlu olmasını bileceksen illaki bulursun.inşallah gönlüne göre bir hyo bulursun sizide aramızda görmek isteriz.

teşekküler işallah ama aslında yürüyen aksam çalışsın motoru fazla zorlanmamış olsun yeter yoksa balata buji değiştirilir şeyler motoru öldüyse sanırım çöpe at anlamına geliyor. bir kaç ilan var sahibinden.com da baktığım ama daha yeni olduğum için bu işlerde kazıklanmakta istemiyorum. bildiğim tanıdığım usta da yok. ondan sordum bi usta varmo bildiğiniz diye yada aldığım motorun sahibinin ustasına götürsem güvenilir olur mu ?

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    km si ile oynamamış buldum galiba :D 2006 9000 de ,,, kız gibi diyor sahibi gidip görüp 1-2- güne alacağım inş ,,

sene 500 km-1000 km anca yapmış garaj motoru dedi ama görelim bi beyfendi birisi idi , duruma göre karar verip alacağım

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km si ile oynamamış buldum galiba :D 2006 9000 de ,,, kız gibi diyor sahibi gidip görüp 1-2- güne alacağım inş ,,

sene 500 km-1000 km anca yapmış garaj motoru dedi ama görelim bi beyfendi birisi idi , duruma göre karar verip alacağım
    zincir dişili baskı balata hiç değişmiş mi sorun yoksa bunları değiştirip 5 bin km yazanlara itibar etmeyin km konusunda

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ,teşekkür ederim, 2000 peşinat verdim geri kalanı 12 ye böldürdüm , yapabilirler tabi sonuçta fuara özel indirim dediler ama ben sırf bu yüzden almadım zaten niyetim vardı(senelerdir ) , paranı cebine koyucaksın biraz ne kadar peşin vericeksen pazarlığını yapıcaksın illaki indirim yaparlar,bu modeli almaya karar verdiysen denemekten zarar gelmez, bu arada plaka dahil değil onu kendim çıkarıcam 200 filan tutar dediler ama bilmiyorum, sigorta varmış bide 60 lira flan onu yaptırıcam,otoparkta muhafaza edicem ama yinede branda alıcam yani masraf bitmiyo daha almadan mont filanda lazım off off ama olsun herşeye değer sıkıntısı bile güzel bide geldiği günü görsek inş
    bilgi için çok teşekür ederim. Ben izmirden yazıyorum ve benimde niyetim var. 2 bin peşinat gerisini taksit yaparlarsa çok iyi olur aynı şekilde beyaz kasa düşünüyorum. 12 taksitin faizi ne kadar ? 7500 tl yi 12 taksit şeklinde mi böldüler yoksa faizde mi aldılar ? onuda yazarsan çok sevinirim .. eğer mantıklı gelirse bana aracı olma imkanın var mı ? en azından yakınım falanda istiyor izmirden dersen aranıza bir hyo kullanıcısı kazandırmış olursun . bu iyiliğiinide unutmam .. şimdiden teşekürler ...

dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar fuardaki fiyata motor almak isteyen varsa, kayalar motor bugün fabrikaya sordu, bir iki gün daha 9500'e verebilirlermiş (beyaz renk hariç)

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatı fix olarak 9500yapsalar iyi olur yoksa cbr250 9600 oldukça hyocan SATAMAZ
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı fix olarak 9500yapsalar iyi olur yoksa cbr250 9600 oldukça hyocan SATAMAZ
    biz iki arkadaş cbr 250 almaya gittik ama hyoyu yakından görüp de üstüne binince fikrimiz değişti, aynı şekilde bir arkadaş daha var, bence satar bu makina, kawa yı da geçmezse tabi fiyatı

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beyler bi soruyu iki defa sormama ragmen arada kaynadi...
    uzun far ampul kesti ampulu degistirmek icin komple kafayi sokmek mi gerek?
    yoksa puf noktasi varmidir bu isin?

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fuardaki fiyata motor almak isteyen varsa, kayalar motor bugün fabrikaya sordu, bir iki gün daha 9500'e verebilirlermiş (beyaz renk hariç)
    :( beyaz dışındakiler göze hitap etmiyor .. heryere yolluyorlar mı motoru yoksa sadece istanbul mu *?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    kötüleme hacı aleti cbr250r bi adı var :D honda işte
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Alıntı Mondi_Zc150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :( beyaz dışındakiler göze hitap etmiyor .. heryere yolluyorlar mı motoru yoksa sadece istanbul mu *?
    motoru yollayıp yollamadıklarını bilmiyorum ama kayalar motora sorabilirsin 0212 264 5798 / 0212 282 4994
    siyah beyaz olanı da güzel ya haksızlık etme şimdi hatta kırmızı da çok dikkat çekici duruyor. hyo da bitek siyah renge pek ısınamadım..

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    İyi akşamlar arkadaşlar. Birkaç fotoyla forumu renklendirelim dedim
    Kırıkkale de iyice sıkılmıştım.Bugay da baya bi önceden davet etmişti aslında fuar var gel diye ama gelemeyeceğimi söylemiştim derslerin ağır olduğunu vs..Sonradan gitmeye karar verdim.Sınavlardan önce kafa dağıtmak, İstanbulu gezmek amacıyla.Gayet te iyi oldu. Cuma akşam biniyorum Kırıkkale den cumartesi sabah İstanbul dayım.
    Cumartesi havanında etkisiyle motorsuz gittik fuara.Mt kahvaltısında Sabit abi ve Celal abiyle tanıştım.Biletlerimizi aldıktan sonra uzun uzun fuarı gezdik 4 e kadar.Fuarda sadece motosiklet resimleri filan var onlardan zaten herkeste vardır koymaya gerek yok Beraber fazla fotoğraf cekemedik.Fuardan sonra beraber yemek yedik. Sonra da ayrıldık.İkisine de teşekkür ederim samimiyetlerinden dolayı bizimle vakit gecirdikleri için. Benim için çok iyi oldu bu 2 günlük gezi rahatladım

Pazar günü Ortaköy buluşmasından önce birkaç kare

Uploaded with ImageShack.us

Pazar gecesi Harem de otobüse binmeden önce

seth_, Felon, -unnamed- ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Aramıza katılan yeni hyocular. Motorlarınız hayırlı olsun , kazasız belasız kullanırsınız inşallah

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bi soruyu iki defa sormama ragmen arada kaynadi...
    uzun far ampul kesti ampulu degistirmek icin komple kafayi sokmek mi gerek?
    yoksa puf noktasi varmidir bu isin?
    Komple kafa sökülmeden de değişebiliyor ama daracık gösterge panelinin orada uğraşmak baya bi zorlu oluyo şimdiden diyim
    -unnamed- bunu beğendi.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru yollayıp yollamadıklarını bilmiyorum ama kayalar motora sorabilirsin 0212 264 5798 / 0212 282 4994
    siyah beyaz olanı da güzel ya haksızlık etme şimdi hatta kırmızı da çok dikkat çekici duruyor. hyo da bitek siyah renge pek ısınamadım..
    eyvallah dostum çok sağol. doğru diyorsun bakma biraz beyaz hastalığı var ondan bu kadar delirmem )

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:29 ----------

Arkadaşlar internette dolaşırken hyosung egsoz seslerine bir kulak vereyim dedim .. aşağıda linki olan videoyu buldum. ses çok tok geldi bana ve acayip derecede hoşuma gitti .. siz ne diyorsunuz bu konuda ? video çeken eleman rusça konuşuyor bir kaç şey söylüyor ama ruscam yetmediği için anlamadım ...siz ne dersiniz ???

http://www.youtube.com/watch?v=pXLCR...eature=related tıklayın.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    bence ilerde her türlü cbr 250 hyodan daha pahalı olur sizde biliyorsunuz ki bunlar hyonun müşterisini kapma çabası kanuni de bu tuzağa düşüyor

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    Alıntı Mondi_Zc150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgi için çok teşekür ederim. Ben izmirden yazıyorum ve benimde niyetim var. 2 bin peşinat gerisini taksit yaparlarsa çok iyi olur aynı şekilde beyaz kasa düşünüyorum. 12 taksitin faizi ne kadar ? 7500 tl yi 12 taksit şeklinde mi böldüler yoksa faizde mi aldılar ? onuda yazarsan çok sevinirim .. eğer mantıklı gelirse bana aracı olma imkanın var mı ? en azından yakınım falanda istiyor izmirden dersen aranıza bir hyo kullanıcısı kazandırmış olursun . bu iyiliğiinide unutmam .. şimdiden teşekürler ...

arkadaş bilgi vermiş zaten de , ben adamları tanımıyorum yani bi fuarda gördüm anlaştım bide motoru alıcaz bakalım cuma günü inşallah, fuardada baya bi pazarlık yapmaya çalıştım ama belli bir fiyat belirlemişler imkanı yok inmediler 9500 ün altına yani benim akrabamda desem bişey değişmez, bu arada tabi vade koydular 7 taksit için %8 koydular, finansbank +5 verdiği için 12 oldu bunu da belirtiyim, bu arada ben sevinirim alıp da aramıza katılmanı isterim , inşallah istediğin gibi alırsın

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI

ben kaç ay boyunca cbr250 alıcam diye düşündüm hep hesapladım adı honda kalitesi malum kıyaslanmaz hyoyla ama işte o kasayla güzel durmuyor, küçük ve tip olarak da racing tipinde durmuyor, o yüzden cbr250 fiyatını düşürse bile ben zannetmiyorum herkes onu tercih etmez

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Mustafa tesekkurler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler