Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    sinyalleri söküp takarken grenajı sökmeye gerek varmı? sökülmesi kolaymı yani ben söküp takabilirmiyim komplike birşey değildir umarım
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    tam uymamıştı takma yeri, orjinallerin sapı biraz farklıymış ufak bi eklemeyle uydurmuştu usta grenajı sökmeden
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    bari söktüğünüz sinyallerden birisini bana verin ama beyaz camlı olanlarından olsun

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı white34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aşağılamıyorum sadece eksiklerini yazıyorum kullanan bir insan olarak.avrupa ve amerikada ihraç ediliyor olması onun çok iyi bir marka olması anlamına gelmez avrupa ve amerikada bizim ki gibi ehliyeti al git 600cc-1000cc alma şansın yok ondan sebep düşük cc ve orada buranın yarı fiyatını satıldığını düşünürsen alınmayacak durumda değildir.ayrıca ben kullanan bir insan olarak yazıyorum bunları peki anket yap istersen.japon markaları diyorsun hyonun 650r var insanlar 650r mı gider japonların 600cc lerini mi alır.ayrıca şunuda anket yap hyo 250r olanlar bir sonra ki motoru ne düşünüyorlar?

öncelikle yanıldığının kanıtı avrupa ve abd de hyosungların 650 likleri daha çok tutuldu Türkiye ye göre bunu bil.Ülkemizde gt 650 r kanuninin fiyat politikası yüzünden tutulmuyor bence. eskiden daha çok hyo 650 vardı ilanlara bak.ayrıca ben japonda kullandım sen rahat ol

son olarakta hyo dışında bir motor kullandınmı.600cc veya 1000cc ?ben bunları deneyimlerim üzerine yazıyorum yanlış anlama gerçekler var hayal dünyasından arada bir çıkın.
    öncelikle yanıldığının kanıtı avrupa ve abd de hyosungların 650 likleri daha çok tutuldu Türkiye ye göre bunu bil.Ülkemizde gt 650 r kanuninin fiyat politikası yüzünden tutulmuyor bence. eskiden daha çok hyo 650 vardı ilanlara bak.ayrıca ben japonda kullandım sen rahat ol

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bari söktüğünüz sinyallerden birisini bana verin ama beyaz camlı olanlarından olsun
    maalesef bende bile yok biri kırılmıştı diğerine de usta çöktü , o zamanlar toydum bu kadar para ettiğini bilmiyodum orjinal sinyalin
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Fuar guzeldi. Motosikletlerin uzerine dokundurtmayan markalar helal olsun size! Ben sizin yerinizde olsam motosikletleri oraya getirmeye masraf etmez internetten fotograf indirir koyardim

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyocular bi günde anadolu yakasına gelinde görüşelim yahu
    zippo bi dahaki buluşmada senden müsait olursan beraber gidelim istersen...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zippo bi dahaki buluşmada senden müsait olursan beraber gidelim istersen...
    Cok guzel olur
    -unnamed- bunu beğendi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Supermarketlerdeki 15 liralık xenonlar aydınlatmıyormu,ömürlerimi kısa oluyor??

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Supermarketlerdeki 15 liralık xenonlar aydınlatmıyormu,ömürlerimi kısa oluyor??
    15 liraya xenon mu var ya ? En dandik,ucuzları bile 50-60 lira.Ama bunları almaktansa orjinal farla dolaşırım.Etrafımdaki arabalardan da biliyorum genellikle fiyatı 200 tl altı olanlar kötü sonuç veriyo.Gerçek kaliteli uzun ömürlü bi xenon un fiyatı 200-350 lira arasıdır zaten.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 liraya xenon mu var ya ? En dandik,ucuzları bile 50-60 lira.Ama bunları almaktansa orjinal farla dolaşırım.Etrafımdaki arabalardan da biliyorum genellikle fiyatı 200 tl altı olanlar kötü sonuç veriyo.Gerçek kaliteli uzun ömürlü bi xenon un fiyatı 200-350 lira arasıdır zaten.
    yani ömrü önemli değil,aydınlatıyorsa alır denerim,15 tl(maltepe carrefourda gördüm 12 lira 2 tanede xenon ampul var:D)zaten her hafta farklı renk:D:D

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Arkadaşlar size iki sorum olucak;

1.si benim motoru geçtiğimiz günlerde sürmek için yıkadım, malum bilenler bilir çok kullanamıyorum motoru, daha sonra yıkadıktan sonra motoru çalıştırdım bi 5-6 dk. kadar, sonra tekrar stop edip 1-2 saat evde oturduktan sonra arkadaşlarla buluşmak için motoru çıkartmaya garaja geçtim ancak motor çalışmadı. Daha sonra vurvurduk arkadaşla çalıştı, ancak bunu daha sonraları bir kaç kez daha yaptı. Bunun sebebini bazısı akü başlarının sıkıntılı oluşundan bazı kimseler beyinden kaynaklandığını söylüyor. Bende soğuklardan olabileceğini düşünüyorum. En son bu tarz çalışmama yaptığında arkadaş sadece Marş tuşuna basarak gaz vermeden çalıştırmamı söyledi, motorun boğulduğunu belirtti ve direk çalıştı da ancak daha sonra ben kendim denediğimde yine 1 kez tekledi anlamadım ? Bujilerimde İridyum CR8EX yani çok kaliteli, ne olabilir sizce ?

2.si motor rolantide çalışırken kendi kendine devir atıo, 5bin 6bin devre kadar çıkıp tekrar normal olan 1500 devire düşüo, bunun sebebinide beyinden kaynaklı diyen 2 arkadaşım oldu. Bende soğuktan acaba kendi kendine motoru ısıtmak için mi yükseltio diye düşünürken çok sık yapmaya başladı ve normal bişey olmadığını anlar gibi oldum, acaba ne olabilir ?

---------- Post added at 02:12 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

yardımlarınızı fikirlerini opsiyonlarınızı bekliyorum arkadaşlar, eminimki benzer problemleri yaşan ve çözüme kavuşan arkadaşlarımız muhakkak olmuştur..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden biliyorsun çok satıldığını elinde satış verilerimi var?fiyat konusunda tek suçlu kanuni değil vergi sistemi kardeşim ben rahatım eğer bir japon gerçekten kullandıysan yazdıklarımı daha iyi anlıyorsun demektir,,

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    nerden biliyorsun çok satıldığını elinde satış verilerimi var?fiyat konusunda tek suçlu kanuni değil vergi sistemi kardeşim ben rahatım eğer bir japon gerçekten kullandıysan yazdıklarımı daha iyi anlıyorsun demektir,,
    siz galiba kendini tek japon motor kullanan kişi sanıyosunuz vede bu tartışmayı boşuna açtınız hala farkında değilsiniz istersem gt250r ile cbr1000rr ın tipini kıyaslarım tipini ama arkadaşın bride kıyaslamış tipini yok siz japon kullanmamısınız kulansanız hyonun yüzüne bakmazsınız falan bakmayız doru evet te konunun onla bi alakası yok siz boşu boşuna hala bu konuyu uzatıyosunuz
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    ya kardeşim biraz araştırma yapsaydın yurtdışında hyo 650 nin ülkemize göre daha çok satıldığını anlardın satış verilerine gerek yok.Hatta Abd de en çok satılan cruiserde GV 650 dir.Ayrıca burda hyo iyi japon kötü italyan kötü diyen yok ki sen kendi kendine bir polemik yarattın

Motosikleti
    @white34 olayı uzatmaya gerek yok zevkler ve renkler tartışılır burada arkadaşın bahsettiği gt250r nin diğer yüksek hacimli motorlardan daha kalıplı olduğudur buda bana göre doğrudur bu benim görüşüm ve saygı duyulması gerekir yoksa motor hacmi olsun hızı olsun kimse 600 lükten daha iyi demiyorki diyemezde zaten bende gt250r 2006 model vardı sattım araya evlilik filan girdi durumumu düzelttim ve tekrar gt250r 2011 modelini aldım ben bilmiyormuydum gidip japon almasını 250cc sınıfında cbr250r yi beyenmedim tam racing gibi durmuyordu ve tek silindirdi, kawasaki ninja 250r birtek güzeldi ama gt250r ile yan yana geldiğinde cüsse farkı vardı ve fiyat farkıda vardı o kadar fiyat farkına değmeyeceği için piyasadaki en iyi 250 cc motoru aldım. 2. el satışlarına bakın peynir ekmek gibi gidiyor bunlar benim görüşlerim konuyu uzatmaya gerek yok bilgi almak istiyorsan burada paylaşırız yoksa burada ortalığı karıştırıp germenin anlamı yok

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar size iki sorum olucak;

1.si benim motoru geçtiğimiz günlerde sürmek için yıkadım, malum bilenler bilir çok kullanamıyorum motoru, daha sonra yıkadıktan sonra motoru çalıştırdım bi 5-6 dk. kadar, sonra tekrar stop edip 1-2 saat evde oturduktan sonra arkadaşlarla buluşmak için motoru çıkartmaya garaja geçtim ancak motor çalışmadı. Daha sonra vurvurduk arkadaşla çalıştı, ancak bunu daha sonraları bir kaç kez daha yaptı. Bunun sebebini bazısı akü başlarının sıkıntılı oluşundan bazı kimseler beyinden kaynaklandığını söylüyor. Bende soğuklardan olabileceğini düşünüyorum. En son bu tarz çalışmama yaptığında arkadaş sadece Marş tuşuna basarak gaz vermeden çalıştırmamı söyledi, motorun boğulduğunu belirtti ve direk çalıştı da ancak daha sonra ben kendim denediğimde yine 1 kez tekledi anlamadım ? Bujilerimde İridyum CR8EX yani çok kaliteli, ne olabilir sizce ?

2.si motor rolantide çalışırken kendi kendine devir atıo, 5bin 6bin devre kadar çıkıp tekrar normal olan 1500 devire düşüo, bunun sebebinide beyinden kaynaklı diyen 2 arkadaşım oldu. Bende soğuktan acaba kendi kendine motoru ısıtmak için mi yükseltio diye düşünürken çok sık yapmaya başladı ve normal bişey olmadığını anlar gibi oldum, acaba ne olabilir ?

---------- Post added at 02:12 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

yardımlarınızı fikirlerini opsiyonlarınızı bekliyorum arkadaşlar, eminimki benzer problemleri yaşan ve çözüme kavuşan arkadaşlarımız muhakkak olmuştur..
    Arkadaşlar sorularımı yanıtlayabilecek kimse yok mu ? Buaralar bazı arkadaşlar sağolsun forumda bilgiden çok egolar tartışılıyor, forum kirliliğine bi son verelim artık arkadaşlar ..

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Arkadaşlar Maltepe yada Bostancı da(Bostancı sanayi de olur)motorun yağıyla suyula ilgilenecek tanıdığınız bir yer varmı,bugün götüreceğimde.

Mondi_Zc150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    ilk defa racing motor ve 250cc motor sahibi olabilecek birisi için belki hayallerinin motoru olabilir.ama sen zx6r ve r6 ile hyo yu karşılaştırman biraz abes olmuş.sen önce bir hyo yu kullan sonra r-6,zx6-r veya 600rr kullan ondan sonra aradaki farkı öyle bir farkedersin ki hyonun çok eksiği varmış dersin.hyonun avantajları tamamen ekonomi ile ilgili az yakar olması parçalarının ne olursa olsun 600cc motorların yanına yaklaşmıyacağıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

kalmaz mı kalır tabii çünkü boyanın üzeri verniklidir.
    bence senin bu yaklaşımın tuhaf. ben ne performanstan bahsettim nede marka kalitesinden. sadece dış görüntüsündeki farkları ve boyutundan konuya değindim. Zaten dikkatimi hep bu nokta çeker. senelerdir formu okurum üye olmaya yeni karar verdim. bir iki gözlemimizi ve bilgimizi aktaralım diye. gördüğüm konulada o kadar alakasız yazışmalar varki. örnek veriyorum adam xxx motor nasıl diye sormuş altına çok bilmiş arkadaşlar başlığı açanın seceresini sormaya başlamışlar. nasıl bir yaklaşım nasıl bir tepeden bakmadır anlamış değilim. benim için şu an dünyanın en güzel motoru hyodur . Neden ? Ekonomi durumuma göre en uygun motor. Görüntü olarak beni tatmin edebilecek bir motor. Hız konusundada şu an için sıkıntı yok. Ben birinci araç olarak kullanacağım. hafta sonu çıkarayım bir iyi tur atayım diye değil. Neyse şayet olurda motoru alıp kullanmaya başlarsam izlenimlerimi sizlere aktarırım . kompleksli kibirlenmiş bir kişilikten uzak olarak hayırlı günler.

dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili arkadaşlar;
    Bugün ben de fuardan GT250R alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Daha doğrusu kaporayı verdik ama henüz motoru alamadık, bu hafta içerisinde alabilecekmişiz. Aslında bi arkadaşımla cbr 250 alma niyetindeydik, hatta bende hafiften bir honda fanatikliği de vardır ama dün fuarda st kanuni standına uğradık ve gt'nin üstüne bindim acayip hoşuma gitti. Eve geldim gözümün önünden gitmedi namussuz. Bugün tekrar gittim fuara hem kendim için hem de arkadaş için beyaz renkten siparişi verdim
    Fuardan bugün çektiğim fotolara bakmak isterseniz daha sıcak sıcak http://www.facebook.com/media/set/?s...1&l=b4ca52971a
    En kısa sürede gezilerde organizasyonlarda görüşmek dileğiyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler