Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Puch motor

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a motosiklet.net sakinleri aranıza yeni katıldım.
    Mağlumunuz yaz ha geldi ha gelecek derken geldi sayılır, bende yaz aylarında rüzgarla serinlemek için puch motor almaya karar verdim görünüşleri çok hoşuma gitti hele ki o modifiyelileri (alırsam bende yapacam..) azda yakıyormuş zaten ama sorun şu ben motordan hiç anlamam şimdi gider alırım kafama göre bi sorunu vardır vs. başım yanar o sebeple almadan önce nerelerine bakmam lazım neresini kontrol etmem lazım bana yardımcı olursanız sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hoşgeldin,mopetler arasında en sevdiğim o, motorun - egsozun sesinden anlaşılır, sesine bayılırım puchun

Peki hocam ben neresini kontrol edem bu motorun anlamamda fazla hani bi sorunu neyi vardır motorunda elimde kalmasın motor...
    Arkadaşımın mondial 150HS si var ondaki gibi kullanırsam motoru elimde kalır bu puch o yüzden kazıkta yemek istemiyorum bir yardım edin aynı otomobillerdeki gibi motorunda nerelerine bakacam...

Alıntı SkyCaptain18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki hocam ben neresini kontrol edem bu motorun anlamamda fazla hani bi sorunu neyi vardır motorunda elimde kalmasın motor...
    Arkadaşımın mondial 150HS si var ondaki gibi kullanırsam motoru elimde kalır bu puch o yüzden kazıkta yemek istemiyorum bir yardım edin aynı otomobillerdeki gibi motorunda nerelerine bakacam...
    Binmeden anlaşılmaz,anlayan biri ile 2 kişi yokuşa sürün motor fazla bayılma yapmadan iyi çekiyorsa belli olur,
    Egsoz dumanına bakın, mavi duman motor aşınmış yağ yakıyordur,siyah duman karbüratör ayarsız veya ayar tutmuyordur.

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Binmeden anlaşılmaz,anlayan biri ile 2 kişi yokuşa sürün motor fazla bayılma yapmadan iyi çekiyorsa belli olur,
    Egsoz dumanına bakın, mavi duman motor aşınmış yağ yakıyordur,siyah duman karbüratör ayarsız veya ayar tutmuyordur.
    Hmm teşekkürler başka birşey var mı?

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    [QUOTE=motorhocası;2009709]Binmeden anlaşılmaz,anlayan biri ile 2 kişi yokuşa sürün motor fazla bayılma yapmadan iyi çekiyorsa belli olur,
    Egsoz dumanına bakın, mavi duman motor aşınmış yağ yakıyordur,siyah duman karbüratör ayarsız veya ayar tutmuyordur.[/QUOTE

o 2 zamnli degi mi yani yag yakiyor onun icin renk falan ise yaramaz egzoz sun vurusun bakicaz sesin ritmine vede cigeri ne durumda die bir tatli yokusa atlatiyosa digerleri ceker o sen rahat ol
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    puch un ciğerini bilir gözüm kapalı söker toplarım.ama sana uzaktan şurasına burasına bak diyemem.motor mümkün olan en düşük devirde tık tık tık tık çalışıyorsa ve üztünde gaz verdiğinde zıplar gibi ileri atlayabiliyorsa(bu çok kısa sürelidir) ve de kırığı döküğü yoksa iyidir denebilir.ama bunda mavi duman siyah duman arama .. zaten 2 zamanlı ve benzinin içine yağ katılan motorlardır.tabiki yağ yanarken duman atacak..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    minsk,puch maxi ,hero puch
    arkadaşlar puch un rolantide tık tık saydırması lazım tamam da ona aldanmayın üzerine binip biraz gezin motor ısınsın 5-10 dk kadar eğer hala tık tık ritmini bozmadan çalışıyorsa sıkıntı çıkarmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler