Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ikinci el motor fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    her gece rüyaya göre değişiyor:D
    sitede ikinci el motorsiklet fiyatlarını takip edebileceğimiz bi bölüm yok sanırım ya da ben aradım bulamadım bilemiyorum.Ama bence böyle bir sitede olmazsa olmaz gibi geliyo bana o yüzden en azından site üyelerinin alım satımlarında motorsikletlere çektikleri ya da ödedikleri fiyatları burda görmek piyasayı takibimiz açısından büyük manevra kabiliyeti kazandırcak bize.motosiklet piyasasını takip etmeyi bırakın ulaşamayan insanlar bile var sadece istanbul değil bu site her ilden üye barındırıyor bu açıdan çok gerekli diye düşünüyorum.
    UMUTTAN ÖNCE TÜKENMELİ HAYAT... VE BİR YANINIZ UMUDA DÖNÜK OLMALI MEZARDA BİLE...
    =bakire bedenine sıkışmış,bırak daha fazla can çekişmesin fahişe ruhun=

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Bit Pazarımıza bi uğra istersen arkadaşım

http://www.motosiklet.net/forum/bit-pazari/
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    aramayı nasıl yaptınız bilemiyorum ama ben üye oldum olalı alım satım ile alakalı bölüm var
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

mcfirat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    nedir bu piyasanın durumu bu motosikletler ne zaman ucuzlayacak 2000 model 600cc motora vatandaş 14.binlira istiyor bu ülkede sahibinden.com 'dan başka güncel ikinci el satışı yapılan başka site yokmu allah aşkına utanmazsalar 20.bin lira yazacaklar. allah bunlara fırsat vermesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)