Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Daelim Roadwin 250R

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 200 kullanıcıları 3lt nin altına iniyorlar ş.içinde. Doğrudur bişey demiyorum. Ama 2 gündür kullanıyorum o aleti, ben büyük ihtimalle 3.5'un altına indirmezdim onu

Yakıt tüketimine baktım bir ara sürerken, ortalama 2.1 lt yakmışsın diyordu bana Vitesleri kırmızı lamba yanmadan değiştirmemiştim ve Doğukent bulvarında allah ne verdiyse gazlamıştım...
    walla duke kafamı çok bozuyo bu konuda.

gidip fabrikalarını boydan boya çizesim geliyo. hem güçlü hem az yakıyo, yeter lan, bizde insanız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Sırf bu yüzden Duke390 çıkınca alsam mı diyorum
    #sürenadam

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.1 lt için "Burns, John (March 2011), "Kawasaki Ninja 250R vs. Honda CBR250R - Comparison Test; Small but meaty: Can Honda’s new Single outrun America’s biggest-selling sportbike?", Cycle World, retrieved 2011-03-17

4.6 lt için ; "Rousseau, Scott (April 2011), "250cc Sportbikes Compared; Honda's CBR250R vs. Kawasaki's Ninja 250R vs ATK's GT250R", Motorcycle Consumer News (Irvine, California: Aviation News Corp) 42 (4): 12–23, ISSN 1067-8697 1073-9408, 1067-8697"

diye link vermiş ama benim anladığım 250likleri karşılaştıran 1-2 testteki verileri belirtmiş. Doğrudur, testlerde de biraz hırpalamışlardır motorları. Ve buradan da anlıyoruz ki ş.içinde 3.5'un altında yakıyorum diyen CBR kullanıcıları sakin sürüşler yapıyor... Sen nasıl kullandın??

Ben yakıt için şu siteye göz atıyorum daha çok, fikir edinmek açısından;

http://www.fuelly.com/motorcycle/daelim/vjf%20250 (buzbee kullanıcısı 14 kere veri girmiş)

http://www.fuelly.com/motorcycle/honda/cbr250r
    kış sonrası ilk sürüşüm, çoğunlukla şehir içi iş-ev arası kullandım (eskişehir yolu), bir kez de otobana çıktım, tabi o tam gaz. genelde ne yazık ki yolu boş gördümmü genelde gazı köklüyorum
    bakalım bir sonrakinde kaç yakacak
    Çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor

MR.bikoko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yakındır
    roadwin ciler nerede....

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    daelim ciler piyasadan çekildi galiba

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    burdayiz gencler no panic
    makseli bunu beğendi.

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hiç gelmeyeceksiniz sandım...yokmu yeni resimler falan...
    O BİR HAYATTIR

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı shrek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hiç gelmeyeceksiniz sandım...yokmu yeni resimler falan...
    Cevap için son 38 gün, 5 saat, 42 dakika, 33 saniye...

Yıllar yıllar önce Saldıray abi buraya paylaşımlar yapacaktı, benden beter çıktı...
    aksoyy bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    useniyom arakadas
    ama sunu soyleyebilirim
    100 km de 4 yakiyor. cok geliyorsa alma guzel kardesim.

Shero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 600 S
    Arkadaşlar bende bu motordan alıcamda 2.el bana yardımcı olabilecek sürücü arkadaş varmı?

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Herkese merhaba
    Benim adım Ali yaşım 35 cam işleri yapıyorum.
    Hayatımda ilk defa motora binme kararını alalı 50 gün oldu. Tüm araştırmalar ve bilgi toplamalarım sonunda 0 km bir DAELIM RODWIN 250R almaya karar verdim ve geçtiğimiz Cumartesi 48 saat önce bir tane siyah renk aldım. Şuan bir arkadaşımdan sürüş teknikleri alıyorum. Motorum 150km oldu . Bu motorda diğerlerine göre bazı artılar var . En önemlisi ilk defa motor kullanacaklar için çok rahat ve pratik bir başlangıç motoru. Bu motorda korkmadan kalkış yapabilir ve kendinizi rahat hissedersiniz. Diğer bir özellik ise motorun yanında olduğunuzda gerçekten çok hacimli ve dolgun bir görüntü veriyor. Siyah rengi ben karizma yapmak için seçtim ve çokta doğru yaptığıma inanıyorum. Güzel bir kırmızılı ve siyahlı mont ile onun eldiven takımı aldım. Kaskıda da siyah aldım. Yani anlıcanız hava tam yerinde ve Honda CBR250 kullanan bir kaç kişi motoru görünce hayran oldular.
    Rodajını 5 yıllık bir motorcu arkadaşım başladı. O da çok beğendi kendisinde kawasaki var. DAELIM Güney Kore üretimi. İşçilikler ve malzeme kalitesi bana KIA otomobilleri andırıyor. Bütçeme göre harika bir seçim oldu. Ekstraları var motorun.
    Frenler , amartisörler, farlar, harika. Su soğutmalı sürekli fan devrede . Radyatör geniş. Sürüş pozisyonu beni hiç yormuyor. Bugün rodajda 95 km hızı geçmedim ama 150km hız yapar rodaj bitince .
    Yine burdan sizlere yazarım bu akşamlık bu kadar
    Daha sonra resimlerde atacağım.

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    selam ali hayirli olsun tekerin duz bassin
    yalniz siyah ozellikle aksamlari fark edilmeyen bir renktir, fosforlu bantlarla motorunu belli etmeni tavsiye ederim.
    Çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Selam tirbison...
    Siyah rengi ben karizma yapmak için tercih ettim. Doğrusunu istersen geceleri çıkamıyorum. Evden bırakmıyorlar çoluk çocuk var anlarsın ya... Ama tavsiyeni hemen dikkate alarak bir şeyler düşüneceğim. 300km bakımına servise çağırdılar orada bazı aksesuarlar var ekleyebilirim. Bakarsın bu motorla gecelerin kuşu oluvermişiz.....

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Beyazı daha güzel duruyor yav bu aletin... bence

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Şu ara ilgimi çeken alet, acaba scooterdan sonra buna geçebilir miyim? Fazla mı gelir?

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    yahu arkadaslar bu roadwini ikinci el temiz birinden satın almak üzereyim ama forumdak bir kaç kullanıcı olduğunu iddia eden kişiler üç ayda plastiği döküldü, titreşiyor kullanamadım gibi yorumlarla vaz geçirmek üzereler. lütfen dürüst kullanıcıların yorumu çok gerekli
    saygılar.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Merhaba . Motorumu 500km ye getirdim . Iyice açıldı hızlandı biraz titreşim vardı başlarken şimdi azaldığını hissettim 1000 km sonra titreşim kalmaz gibi. Memnunum max.115km yapabildim şimdilik. Bu aralar havalar yağışlı . Ilk güneşli günde yine çıkacağım.
    Almak isteyenler yorum için beni arayabilirler. Bilgi paylaşırım. Bu motordan sonra yamaha xj6 devirsion f modeline geçicem. Ben f kullanışlı makinaları tercih ediyorum. Bu motor başlangıç için çok doğru bir seçimdi benim için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Vitesli başlangıç için harika bir seçim. Ayaklarınız yere değecek. Ağır değil kolayca dengelenebiliyor birde f kullanış olması çok faydalı . Sırtınız ağrımadan üzerine yatmadan sürüyorsunuz. Ilk defa vitesli kullanacaklar için çok ideal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Ara beni dostum konuşuruz biraz ... Anlatayım sana motoru...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Alıntı drfettah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu arkadaslar bu roadwini ikinci el temiz birinden satın almak üzereyim ama forumdak bir kaç kullanıcı olduğunu iddia eden kişiler üç ayda plastiği döküldü, titreşiyor kullanamadım gibi yorumlarla vaz geçirmek üzereler. lütfen dürüst kullanıcıların yorumu çok gerekli
    saygılar.
    Ara beni dostum sana bu motoru bir güzel anlatayım ben....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu ara ilgimi çeken alet, acaba scooterdan sonra buna geçebilir miyim? Fazla mı gelir?
    Ben hiç kullanmayı bilmezken aldım bu motoru. Sen yine scooter kullanıcısı olarak motorlara aşinasın hiç sorun yaşayacağını sanmam al bundan birtane fiyakayı görcen ... Herkes sana bakacak.... Mahallenin bıçkın delikanlısı olacaksın ama siyah alırsan.....

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    takip edeler için yazıyorum motorum 1300Km oldu. arkadaki artçı ayak pedalı yerinden çıkıyor. her bindiğimde kontrol etmek ve pimi yerine sıkıştırmak zorunda kalıyorum. Max . hız 5. viteste redline a kadar 136km
    mhp = mil değildir.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Hey nerdesiniz roadwin sahipleri ? Fikir alış verişi yapmıcakmıyız arkadaşlar. Bayiler yüzlerce sattık diyor nerde bu alanlar niye yazmıyorlar?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    mahallemdede bi roadwin görüyorum kırmızı renk sahibi burada mı..Tuzla/aydıntepe mah.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler